قالب ووکامرس argentum فارسی

peiman_hp

تازه وارد
توی پوشه woocommerce موجود هستش...
توی تنظیمات ووکامرس هرچی گشتم فقط گزینه ی "فعال کردن ایجکس «افزودن به سبد خرید» در صفحهات بایگانی" وجود داره که تیک داره ولی بود و نبود تیکشم هیچ تاثیری تو صفحه فروشگاه نداره و دکمه افزودن روی محصول نمیاد. هیچ افزونه ای واسه این مشکل نیست؟ اگه بشه صفحه ای باید ادیت کرد و کد رو توش قرار داد رو بهم بگین شاید با سعی و خطا بتونم کاری کنم

faryspeed

تازه وارد
یه مشکلی دارم

تعداد صفحات رو درست نشون نمیده و زیر هم نشون میده

توی تنظیمات به next va back تنظیم کردم باز هم اعداد رو نشون میده

راهی داره یا همین اعداد درست بشه یا next va back بیاد ؟؟ یا همین اعداد همینطوری که هست یکم بزرگتر بشن که مشتری ببینتشون ؟

ممنون

armin2afm0056

تازه وارد
سلام....دوستان در قسمت فروشگاه فقط 12 تا محصول رو نشون میده که باز زیرش فضای خالی داره چطوری باید کاری کرد محصول بیشتری رو نشون بده؟

شماره صفحات هم زیر هم نشون میده خیلی زشته...چطوری باید افقی کنیم؟

خواهشا جواب بدید

armin2afm0056

تازه وارد
این انجمن چرا پاسخگو نیستن؟!!!!!ای بابا مثلا اینجا مرجع ووکامرسه ها!!!!!!!!من نمیدونم چرا توی فروم ها پشتیبانی انقدر ضعیفه!!!!!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
جناب! الان روی هوا براتون کمک کنیم؟ ادرس سایت بزارید ببینیم مشکل رو ...

armin2afm0056

تازه وارد
بفرمایید.....

تو قسمت فروشگاه فقط 12 تا محصول نشون میده من میخوام 18 تا محصول نشون بده که فضای خالی نمونه.. اون شماره صفحات زیرش رو ببینید عمودیه باید افقی باشه...

armin2afm0056

تازه وارد
مشکل تعداد نمایش محصول رو حل کردم.....فقط مونده نحوه شماره گذاری صفحات که خیلی ضایس....لطفا بگید کجای کد رو دستکاری کنم که افقی بشه...

آدرس سایت: bikalam-shop.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

armin2afm0056

تازه وارد
24 ساعت گذشت ولی کسی جوابی نداد.....جناب مدیریت سایت اگر میشه این مشکل مارو بگید حل کنیم ناسلامتی اینجا پشتیبانی ووکامرسه ها....ببخشید این حرفو میزنم ولی بهتره اسم اونایی که رنگی هستش و بگیرید پاک کنید اینطوری سیاست خودتونم حفظ کردید...چرا یکی نیست جواب بده....این سوال من اگه دقت کنین مشکل خیلی از کاربرهاست پس خواهشا بگید چطوری حلش کنیم!!

armin2afm0056

تازه وارد
باز هم 24 ساعت گذشت....up.....امیدوارم مدیران نگن اسپم میدم چون 24 ساعت گذشت ولی کسی جواب نمیده....بلد نیستید حداقل بگید بلد نیستیم!!!!

armin2afm0056

تازه وارد
دستتون درد نکنه اون که فعال هست...مشکل از کد نویسی قالبه ظاهرا....چون بقیه هم همین مشکلو دارن....من تعجب میکنم یعنی مدیران پرشین اسکریپت نمیدونن کجای این کد رو باید دست زد؟!!خیلی ببخشیدا اینجوری حرف میزنم باید حق بدید دیگه الان 5 روزه دارم درخواست راهنمایی میکنم هیچ جوابی نگرفتم....اینجا مرجع ووکامرسه هرجا برم پاسم میدن اینجا وگرنه مزاحمتون نمیشدم. :|:|

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باور کن دوست من ، من به تنهایی سه بار اموزش دادم که چه تغییری بدید که منو درست بشه... حالا دوستان دیگه بماند.

این رو هم ذکر کنم که این پوسته با ووکامرس 2.1 سازگاری کاملی نداره

باز دوستان سرچ نمیکنن و اینجا سوال میپرسن...

naviddadkhah

تازه وارد
سلام

این موضوع رو سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

تصاویر در صفحه اول فروشگاه تار هستن اما وارد محصول که میشی شفاف میشن؟

مشکل چیست؟

mamandooz.com

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلاماین موضوع رو سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

تصاویر در صفحه اول فروشگاه تار هستن اما وارد محصول که میشی شفاف میشن؟

مشکل چیست؟

mamandooz.com
با سیستم من که مشکلی نداره !

siniuor

تازه وارد
باسلام

این منه

و می خواهم صفحه خانه را بردارم لطفا راهنمایی کنید

باتشکر

daneshbin

تازه وارد
من چندتا مشکل دارم - منون میشم دوستان راهنمایی کنند:

2- توی صفحه ی رهگیری پستی اون کدی رو که میده میزنی هیچی نمیاره !!! صفحه رفرش میشه و هیچی نشون نمیده

3 - نمیشه اطلاعات حساب رو توی صفحه ی حساب من ویرایش کرد

4 - توی صفحه ی حساب من روی هر سفارش که کلیک میکنی جزئیات رو نشون نمیده

5 - و منوی Top Menu رو که تو فهرست ها درست کردم توی سایت فقط مدیر میتونه ببینه

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

با تشکر

hamidyk

تازه وارد
با سلام و احترام متسفانه اسلایدر پولیه کسی نسخه رایگنشو دره بده ؟

موفق باشین

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اسم اسلایدرش چیه ؟ انتظار ندارین هر 20 صفحه اش رو بخونیم یا دانلود کنیم ببینیم اسم اسلایدرش چیه که ؟

اسمشو با ورژنشو بگین

بالا