قالب superstore فارسی برای ووکامرس

amirnano2

تازه وارد
اما من فک نمیکنم مشکل از قالب باشه. یکی از افزونه های شما در کار قالب تداخل ایجاد میکنه. قالب تست شده و مشکلی نداره. افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کنید ببینید مشکل از کدوم هست
من همچنان مشکل دارم سایر دوستان که نصب کردند مشکلی ندارند؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirnano2

تازه وارد
اما من فک نمیکنم مشکل از قالب باشه. یکی از افزونه های شما در کار قالب تداخل ایجاد میکنه. قالب تست شده و مشکلی نداره. افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کنید ببینید مشکل از کدوم هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
میتونید این فایل رو جایگزین کنید توی مسیر قالب : includes\js

فایل :

alifiresoft

کاربر عضو
میتونید این فایل رو جایگزین کنید توی مسیر قالب : includes\js

فایل :

Sisiric

تازه وارد
سلام

من وقتی یک عکس برای اسلاید میذارم درست نشون میده. اما وقتی 2-3 عکس میذارم کادر سفید نشون میده. فقط یک تصویر رو در قسمت اسلاید نمایش میده. مشکل از کجاست؟!

Sisiric

تازه وارد
سلام

من وقتی یک عکس برای اسلاید میذارم درست نشون میده. اما وقتی 2-3 عکس میذارم کادر سفید نشون میده. فقط یک تصویر رو در قسمت اسلاید نمایش میده. مشکل از کجاست؟!

wallfa

کاربر عضو
سلاممن وقتی یک عکس برای اسلاید میذارم درست نشون میده. اما وقتی 2-3 عکس میذارم کادر سفید نشون میده. فقط یک تصویر رو در قسمت اسلاید نمایش میده. مشکل از کجاست؟!
شما لینک بدید تا ببینیم .

wallfa

کاربر عضو
سلاممن وقتی یک عکس برای اسلاید میذارم درست نشون میده. اما وقتی 2-3 عکس میذارم کادر سفید نشون میده. فقط یک تصویر رو در قسمت اسلاید نمایش میده. مشکل از کجاست؟!

newmac

کاربر عضو
دارم این قالب رو بهینه سازی میکنم و تقریبا هیچکدوم از این مشکلات مطرح شده از سوی شما رو در نسخه اصلی ندیدم. به امید خدا در چند روز اینده نسخه اولیه رو در همین جا منتشر میکنم

newmac

کاربر عضو
دارم این قالب رو بهینه سازی میکنم و تقریبا هیچکدوم از این مشکلات مطرح شده از سوی شما رو در نسخه اصلی ندیدم. به امید خدا در چند روز اینده نسخه اولیه رو در همین جا منتشر میکنم

Sisiric

تازه وارد
رو local هست فعلاً. اگه 3 تا عکس اسلاید فعال باشن که هیچی. سفید نشون میده

اما اگه یکی باشه نشون میده. اونم سایز بزرگ. کلاً سایز استانداردش چند در چنده؟

Sisiric

تازه وارد
رو local هست فعلاً. اگه 3 تا عکس اسلاید فعال باشن که هیچی. سفید نشون میده

اما اگه یکی باشه نشون میده. اونم سایز بزرگ. کلاً سایز استانداردش چند در چنده؟

pun15her

تازه وارد
با سلام ، وقتی که از ابزارک ها در صفحه اول استفاده می کنم تمامی محصولات در صفحه اول و دسته ها ناپدید می شوند . دلیلش چیست ؟

alifiresoft

کاربر عضو
با سلام ، وقتی که از ابزارک ها در صفحه اول استفاده می کنم تمامی محصولات در صفحه اول و دسته ها ناپدید می شوند . دلیلش چیست ؟
لطفا آدرس سایتتون رو بدید چک بشه. ممکنه با یکی از افزونه ها مشکل داشته باشه

nakhoda

تازه وارد
سلام

مرسی از زحماتتون...

فقط یه مشکل با اسلایدر دارم...خودتون ببینین :

nakhoda

تازه وارد
سلام

مرسی از زحماتتون...

فقط یه مشکل با اسلایدر دارم...خودتون ببینین :

nsm1000

تازه وارد
سلام

یه چند جا فارسی سازی نشده، مثلا زمانی که به روی یه محصول میری مینویشه Product Details یا قسمت نقد کاربران که مینویسه review

و همچنین ستاره ها که درست نمایش نمیده.

بالا