قالب superstore فارسی برای ووکامرس

nakhoda

تازه وارد
هر کاری می کنم این اسلایدشو درست نمیشه...کلا از کادر میزنه بیرون :

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

nakhoda

تازه وارد
یه مشکل دیگه هم اینه که کیفیت عکس دسته های محصولات در صفحه اول اتوماتیک کم میشه و عکس تار میشه.

مشکل دیگه هم اینه که ستاره های ریتینگ نمایش داده نمی شن...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا قوانین رو رعایت کنید و پشت سر هم تاپیک نزنید...

قالب سایت رو که عوض کردید...

nakhoda

تازه وارد
آقا من با هر خون و خونریزی و کشت و کشتاری که بود بالاخره این قالب رو راه انداختم...!!! :D

فقط هنوز دو تا مشکل دارم !!!یکی تاریخ هست که با وجود فعال کردن WP jalali هنوز در قسمت صورتحساب ، میلادی هست:

دوم مشکل دکمه های لایت باکس هست که روی دکمه کلمه هم نمایش داده میشه.مثل Close و expand :

VEXEL

تازه وارد
سلام

آقا یه مشکل وقتی زمینه دلخواه انتخاب میکنم تو پست ارسالی هیچ اثری ازش نیست

باید کدی به سورس های قالب اضه کنم یا کاره خاصی باید انجام بدم ؟

ahangha88

کاربر عضو
آقا این قالب مطالب سایدبار راست داره چطور میشه برای صفحه اصلی هم سایدبار راست بذاریم که توی سایدبار ابزارک بذاریم مثلا؟

soosan_1991

تازه وارد
دکمه insert wootheme shortcode توی افزودن محصول کلا کار نمیکنه یا فقط برا من اینجوریه؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
آقا من با هر خون و خونریزی و کشت و کشتاری که بود بالاخره این قالب رو راه انداختم...!!! :D فقط هنوز دو تا مشکل دارم !!!یکی تاریخ هست که با وجود فعال کردن WP jalali هنوز در قسمت صورتحساب ، میلادی هست:

دوم مشکل دکمه های لایت باکس هست که روی دکمه کلمه هم نمایش داده میشه.مثل Close و expand :

لطفا تایپیک رو خب مطالعه کنید.

soosan_1991

تازه وارد
توی تنظیمات قالب> بخش HomePage> دسته محصول: وقتی تعداد دسته محصول رو مثلا 4 تا تنظیم کنیم این 4 تا برای محصولات ویژه و جدیدترین محصولات هم تنظیم میشه. در صورتیکه توی میشه هر کدوم رو جدا تنظیم کرد. باید چکا کنم درست بشه؟

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شاید نسخه جدیدش اینطوری هست

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
همین نسخه ای که ترجمه فارسی هست از همینجا دانلود کردم. نمیشه کاریش کرد؟
اموزش دادم چه جوری تعداد رو عوض کنید یکم جست و جو کنید پیدا می کنید ( این قابلیت از طریق پنل این قاب مشکل داره )

eb051

تازه وارد
با سلام خدمت شما

من یه مشکلی دارم

Please add some slides in the WordPress admin to show in the Featured Slider.

این قسمت رو چجوری باید فعال کنم؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
با سلام خدمت شمامن یه مشکلی دارم

Please add some slides in the WordPress admin to show in the Featured Slider.

این قسمت رو چجوری باید فعال کنم؟
اسلایدر قالب رو فعال کنید ( بار ها توضیح داده شده جست و جو کنید )

eb051

تازه وارد
درست نشد

میشه یکی کمک کنه؟

من چند تا مشکل دیگه هم دارم

ali92m

تازه وارد
سلام دوستان

در این قالب بعد از اینکه کاربر خرید رو انجام میده کدرهگیری بانک ظاهر میشه و سریعا چند ثانیه بعد به صفحه اصلی سایت منتقل میشه بدون هیچ صفحه ای که بگه خرید با موفقیت انجام شد .

چطور میشه این امکان رو ایجاد کرد که بعد از خرید کاربر یه صفحه بیاد که خرید با موفقیت رو اعلام کنه و کد پیگیری هم بده؟

در ضمن من از درگاه پار پال استفاده میکنم

با تشکر

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
درست نشدمیشه یکی کمک کنه؟

من چند تا مشکل دیگه هم دارم
قالبی که ادرس دادید رو دیدم شما کافیه دسته بندی ووکامرس محصولات + محصولات ویژه + اسلایدر ( که هنوزم فعال نست ) رو ا.کی کنی تا قالبت شبیه همون شه

سلام دوستاندر این قالب بعد از اینکه کاربر خرید رو انجام میده کدرهگیری بانک ظاهر میشه و سریعا چند ثانیه بعد به صفحه اصلی سایت منتقل میشه بدون هیچ صفحه ای که بگه خرید با موفقیت انجام شد .

چطور میشه این امکان رو ایجاد کرد که بعد از خرید کاربر یه صفحه بیاد که خرید با موفقیت رو اعلام کنه و کد پیگیری هم بده؟

در ضمن من از درگاه پار پال استفاده میکنم

با تشکر
وقتی کد رهگیری رو نمایش می ده ینی با موفقیت انجام شده دیگه اگه انجام نشه کد رهگیری می ده ؟

ali92m

تازه وارد
وقتی کد رهگیری رو نمایش می ده ینی با موفقیت انجام شده دیگه اگه انجام نشه کد رهگیری می ده ؟
منظرم اینه که بعد از خرید و اتمام به یه برگه هدایت بشه که خرید با موفقیت انجام شده.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خودتون در تنظیمات درگاه مورد نظر. برگه بازگشت رو انتخاب کنید! پیشنهاد می کنیم روی حساب کاربری من تنظیم کنید

بالا