مشکلات استفاده از افزونه wpml

fido

تازه وارد
با سلام دوستان

ممنون از افزونه wpml که قرار دادین ، توی استفاده از این افزونه چندتا مشکل دارم

1. زمان ایجاد نوشته ها بریا زبان به فرض انگلیسی و عربی وقتی صفحات رو ایجاد میکنم بعد میخوام ببینمشون not found میشن.

2. عنوان سایت که در سربرگ مرورگر نشون داده میشه ترجمه نمی شه.

3. تاریخ ها با تغییر زبان تغییر نمی کنن.

4. تاریخ های ثبت سفارش و .. محصولات هم تغییر نمی کنن.

اگه میشه کامل راهنمایی کنین ممنون

fido

تازه وارد
کسی نمیتونه راهنمایی کنه واقعــــــــــــــــــــــــــــــــا  :46:

omidrastegar

کاربر عضو
نگاه کنید عزیزم

شما وقتی از wpml استفاده می کنی باید پیوند یکتای خودت رو بزاری پیشفرض چون اگر نام نوشته باشه باید ترجمه بشه که با همین مشکل بر میخوری.

دوم برای تاریخ و موارد بیشتر از افزودنی های اون باید استفاده کنی تا امکاناتش رو بیشتر کنی

fido

تازه وارد
افزونه string برای تنظیم تاریخ استفاده کردم ولی اعمال نمی شه :||

بعد الان مشکلم اینه که توی تم اگه بخوام یک خبر رو ببینم مثلا وقتی زبانم انگلیسی هست به طور خود کار ادامه لینک 〈=en را نمیزاره :|||

این دیگه کاره خود افزونس باید چیکار کنم من :((

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

برای فعال شدن کامل اول باید لیسانس مربوط رو از خود سازنده بخرید با فرض استفاده تریال 15 روزه نباید مشکلی در استفاده باشه . ضمنا طبق مشاهدات باید انگاری قالب از این روش هم پشتیبانی کنه لطفا با یک قالب که از مترجم زبان پشتیبانی می کنه تست بگیرید.

البته توصیه بنده به شما اینه از مترجم گوگل یا مایکروسافت و ... استفاده کنید.

این لینک هم می تونه کمک کنه بهتون

موفق باشید

omidrastegar

کاربر عضو
افزونه string برای تنظیم تاریخ استفاده کردم ولی اعمال نمی شه :||

بعد الان مشکلم اینه که توی تم اگه بخوام یک خبر رو ببینم مثلا وقتی زبانم انگلیسی هست به طور خود کار ادامه لینک 〈=en را نمیزاره :|||

این دیگه کاره خود افزونس باید چیکار کنم من :((
ببین این موارد رو باید در تنظیمات ست کنی باید بر اساس اون چیزی که میخوای خودت تنظیم کنی. این افزونه چیزی از خودش که اجرا نمی کنه. ولی در کل برای تاریخ اگر از افزونه جلالی استفاده می کنی از افزونه پرشین دیت استفاده کن فکر کنم درست بشه نشد با تاریخ میلادی بساز دیگه.

با سلام

دوست عزیز

برای فعال شدن کامل اول باید لیسانس مربوط رو از خود سازنده بخرید با فرض استفاده تریال 15 روزه نباید مشکلی در استفاده باشه . ضمنا طبق مشاهدات باید انگاری قالب از این روش هم پشتیبانی کنه لطفا با یک قالب که از مترجم زبان پشتیبانی می کنه تست بگیرید.

البته توصیه بنده به شما اینه از مترجم گوگل یا مایکروسافت و ... استفاده کنید.

این لینک هم می تونه کمک کنه بهتون

موفق باشید
اول تشکر از جواب. عزیز این افزونه برای اینه که خودت ترجمه بزاری نه ترجمه های چرت و پرت مترجم ها

بالا