مشکل در ثبت ویژگی ها(صفت ها) در ووکامرس

shahrouz.bahman

تازه وارد
با سلام:

در ووکامرس نسخه جدید ورژن 3.2.11 بر روی وردپرس نسخه 4.2.2 ، ویژگی ها یا صفت هایی را تعریف می کنم، بعد در قسمت ثبت محصول وقتی به تب ویژگی ها میرم اصلا امکان اضافه کردن ویژگی های تعریف شده وجود ندارد و یا شاید من بلد نیستم. در فایل پیوست ارائه شده ببینید حتی ذخیره ویژگی ها کلیک میکنم اتفاق خاصی نمیوفته که حتی اضافه بشه که من زیر مجموعه یا قوانین اون ویژگی ها رو انتخاب کنم.

خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.

با احترام

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما دکمه افزودن رو باید بزنی بعد بتونی بزاری...

shahrouz.bahman

تازه وارد
با سلام دکمه افزودن رو میزنم اما اتفاقی نمیوفته ... ویژگی هایی که تعریف کردم هم هست انتخاب می کنم تو نوار رادیوییش اما افزودن رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته جالبه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قالب رو تعویض کنید

افزونه ها رو غیر فعال کنید

احتمال میدم تداخل جی کوئری برای شما رخ داده باشه

shahrouz.bahman

تازه وارد
در درجه اول باید عذر خواهی کنم برای دیر پاسخ دادن. اما وای نه خواهش می کنم اصلا نمیتونم این کار رو انجام بدم مشکل فکر نمیکنم قالب باشه چون قالب اورجینال خریداری شده و با ووکامرس همگام هست.افزونه ها هم نمیدونم باید بیام رو لوکال چک کنم چیزی به ذهنتون نمیرسه شما دیگه؟

shahrouz.bahman

تازه وارد
حق با شما بود مشکل از یک پلاگین بود که جالبه اصلا فکرش رو نمیکردم و واقعا بهش نیاز دارم... بازم ممنونم از شما.

atmoghaddam

تازه وارد
با سلام خدمت شما 

میشه لطفا من رو راهنمایی کنید 

من میخوام یه محصول متغیر تعریف کنم ، ویژگی ها رو هم تعریف کردم ، اما در اضافه کردن محصول زمانی که محصول رو متغیر انتخاب میکنم و ویژگیها رو بهش اضافه میکنم بعد از اینکه دکمه ذخیره ویژگی ها رو میزنم نشانگر شروع میکنه به چرخیدن و تراکنش رو کامل نمیکنه و در نتیجه ذخیره تغییرات انجام نمیشه

aghorbanmehr

تازه وارد
با سلام 
من هم دقیقا همین مشکل اضافه نشدن ویژگی رو دارم! دکمه افزودن رو که میزنم یک باکس خالی میاد که پرش کنم! و ویژگی انتخاب شده رو نمیاره! در صورتی که قبلا می آورد!‌
میشه لطفا بفرمایید با چه افزونه ای تداخل داشته؟

aghorbanmehr

تازه وارد
یافتم با افزونه UserPro فارسی مشکل داره! 

حالا چه کنم؟
من مشکل رو پیدا کردم!
در لیست باز شو ایی که برای انتخاب taxonomy ها است (انتخاب ویژگی ها) باید کد به این صورت باشه
<select name="attribute_taxonomy" class="attribute_taxonomy">
ولی وقتی افزونه یوزر پرو رو نصب میکنیم کلاس رو به undefinedchosen-rtl تغییر میده!‌

<"select name="attribute_taxonomy" class="undefinedchosen-rtl">

sornagistar

تازه وارد
با سلام دکمه افزودن رو میزنم اما اتفاقی نمیوفته ... ویژگی هایی که تعریف کردم هم هست انتخاب می کنم تو نوار رادیوییش اما افزودن رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته جالبه
من هم اینو مشکل برخوردم قبلا مطمئنا مشکل از افزونه ای هست مطمئن باش

mahdi7172

تازه وارد
من مشکل رو پیدا کردم!
در لیست باز شو ایی که برای انتخاب taxonomy ها است (انتخاب ویژگی ها) باید کد به این صورت باشه
ولی وقتی افزونه یوزر پرو رو نصب میکنیم کلاس رو به undefinedchosen-rtl تغییر میده!‌

دقیقا برای من هم همین مشکل رو داره چطور باید درستش کنم؟

hotelbartar

تازه وارد
سلام ... این صفحه بسیار عالیه ... خیلی از مشکلاتم رو پیدا کردم

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
در بالا توضیح داده شده، که مشکل تداخل جی کوئری هست. که یک افزونه و یا قالب ایجاد می کنه. مانند باقی دوستان دونه به دونه افزونه ها رو غیرفعال کرده و تست کنید تا به افزونه مشکل دار برسید

mahdi7172

تازه وارد
در بالا توضیح داده شده، که مشکل تداخل جی کوئری هست. که یک افزونه و یا قالب ایجاد می کنه. مانند باقی دوستان دونه به دونه افزونه ها رو غیرفعال کرده و تست کنید تا به افزونه مشکل دار برسید
می دونم دوست عزیز مشکلش دقیقا اینه:

من مشکل رو پیدا کردم!

فقط می خوام ببینم چطور باید درستش کنم؟
ممنونم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m_k_mir

تازه وارد
سلام داداش میدونم مشکل از چیه. از یوزر پرو هست. حالا اگه میتونی کمک کن رفعش کنیم همونطور که دوستمون گفت:

من اومد یه پلاگین نوشتم بهش گفتم بیاد کلاس attribute_taxonomy رو دوباره ادد کنه به این select ولی متاسفانه انجام نداد :45:

aminzhd

تازه وارد
با سلام. من هم اين مشكل رو دارم ولي اصلاً افزونه يوزرپرو ندارم كه بخواهد باهاش تداخل داشته باشه.

بالا