مشکل در نصب اسکریپت چت روم ET chat فارسی همراه با قابلیت عضویت کاربران

sagebnegad

کاربر عضو
باسلام من میخوام اسکریپت چت روم ET chat فارسی همراه با قابلیت عضویت کاربران رو نصب کنم ولی پس از وارد کردن تنظیمات کانفینگاین ارور رو میده:

ERROR: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'danesh_chat'@'localhost' (using password: YES)

[h=3]Bitte editieren Sie die config.php und tragen Sie dort die geforderten Parameter ein. Danach machen Sie weiter mit der Installationsroutine. Mehr dazu finden Sie unter install.txt ![/h]یکی میشه بمن بگه چیکار کنم؟

درضمن میشه بگید این کدوم ورژنه؟

mostafa98

کاربر عضو
باسلام من میخوام اسکریپت چت روم ET chat فارسی همراه با قابلیت عضویت کاربران رو نصب کنم ولی پس از وارد کردن تنظیمات کانفینگاین ارور رو میده:ERROR: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'danesh_chat'@'localhost' (using password: YES)

Bitte editieren Sie die config.php und tragen Sie dort die geforderten Parameter ein. Danach machen Sie weiter mit der Installationsroutine. Mehr dazu finden Sie unter install.txt !

یکی میشه بمن بگه چیکار کنم؟

درضمن میشه بگید این کدوم ورژنه؟
سلام دوست عزیز

لطفا در وارد کردن اطلاعات در فایل کانفیگ دقت کنید

ERROR: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'danesh_chat'@'localhost' (using password: YES)

این ارور دسترسی کاربر رو تکذیب کرده (این یعنی اطلاعات وارد شده شما درست نیست) اگه خواستین من براتون نصب می کنم

موفق باشید

به این عکس ها نگاهی بندازین :

---------------------------------------------------- ---------------------------------------------------- >

----------------------------------------------------

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehrdad22

تازه وارد
سلام به همه دوستان

من میخوام این اسکریپت رو نصب کنم ولی اینطور میشه

لطفا عکس رو مشاهده کنید :

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
به مدیر سرور بگید pdo رو براتون فعال کنه

sanesta

تازه وارد
آقا من از کجا پسورد رو تغیر بدم؟؟؟

و چطوری میتونه یه کاربر توش ثبت نام کنه؟؟؟

A_pormehr

کاربر عضو
پسورد چیو تغیر بدی داداش؟اگه منظورت پسورد ادمین رومه که میری تو لینک ادمین گزینه مدیریت مدیرها و ناظرا اسم مورد نظرو ویرایش میکنی پسورد جدید میدی واسه ثبت نام هم خود اسکریپت گزینه ثبت نام داره در تنظیمات :53:

sanesta

تازه وارد
منظورم پسورد ورود به سایت هستش .هر چقدر دنبالش می گردم پیدا نمیکنم تا تغیر بدم!!

حتی تو قسمت تنظیمات ادمین هم نتونستم پیداکنم

A_pormehr

کاربر عضو
آدرس سایتتونو بدین تا برسی شود ولا من نمیدونم منظورتون کدوم پسورده.پسورد ادمین همینی بود که گفتم حالا یه پسورد دیگه منظورتونه نمیدونم واضح بگین تا جواب بدیم :53:

apple_oh

تازه وارد
سلام

ارش جان

این تصویری که گذاشتی

میخواستم بدونم که داخل چت دو تا پیام میده یکی خوشامدگوی هست و یکی پیام دیتا بیس رو میده

خب من میخوام اینها رو نده باید چی کار کنم

چه جوری درستش کنم

خودم میخوام یه پیام نشان بده هنگام ورود

ممنون

با سپاس

HamedR

کاربر عضو
سلام ارش جان

این تصویری که گذاشتی

میخواستم بدونم که داخل چت دو تا پیام میده یکی خوشامدگوی هست و یکی پیام دیتا بیس رو میده

خب من میخوام اینها رو نده باید چی کار کنم

چه جوری درستش کنم

خودم میخوام یه پیام نشان بده هنگام ورود

ممنون

با سپاس
اونجا نوشته priv8 یعنی غیرقابل مشاهده . (یعنی احتمالا فقط برای ادمین قابل مشاهده هست)

benab

تازه وارد
سلام ببخشید برای ورود به بخش مدیریت باید چطوری وارد شد؟

mostafa98

کاربر عضو
سلام

به آدرس اصلی سایت مراجعه کنید و مشخصات زیر رو وارد کنید.

توی کادر یوزرنیم : Admin

کادر پایین هم : admin

mp88

تازه وارد
سلام

دوستان لطفا کمک کنید در هنگام ورود همش ارور میده

به این عکسا یه نگاهی بندازید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

A_pormehr

کاربر عضو
فایل های classمشکل داره این ورژنی که استفاده کردی ورژن چنده؟

بالا