نرم افزار ریپ کردن سایتها

ja2ogar

کاربر عضو
سلام

دوستان نرم افزاری میخوام که سایتهای html - flash و سایتهای css - jquery و به صورت کامل ریپ کند

homayon574

کاربر عضو
سلام

اگر عزیز منظورتون اینه که سورس نمایشی سایت های استاتیک رو که می بینی با تمام تصاویر و ... یک صفحه در حال مشاهده رو ذخیره کنید . لازم به نرم افزار نیست شما اگر مرورگر فایرفاکس دارید کافیه توی صفحه مورد نظر برید بعد از منو file گزینه save page as رو بزنید یا دکمه های ctrl+s رو بزنید خود به خود تمام اطلاعات اون صفحه توی فایل و فولدر توی مکانی که دوست دارید ذخیره میشه.البته یکم باید روش کار کنید وگرنه کار نمیکنه درست حسابی. :)

ولی اگر منظورتون اینه که قالب سایت های دینامیک رو ریپ کنه من چنین نرم افزاری رو ندیدم چون اگر وجود داشته باشه که دیگه همه چی به هم میریزه :D همه یه پا ریپر میشن خودشون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگه میخواین یک سایت رو به صورت کامل rip کنید (به صورت html) میتونید از offline explorer استفاده کنید

ja2ogar

کاربر عضو
یک سایت Html یا فلش رو میخوام کامل ریپ کنم

html رو میشه با استفاده از Save as ریپ کرد اما فلش رو چه جوری ریپ کنم . بهم میریزه

iranenaz

کاربر عضو
یک سایت Html یا فلش رو میخوام کامل ریپ کنمhtml رو میشه با استفاده از Save as ریپ کرد اما فلش رو چه جوری ریپ کنم . بهم میریزه
سلام

محمد آقا گفتند از offline explorer استفاده کنید

همچنین از Webzip هم میتونید استفاده کنید.

از میتونید دانلود کنید.

این و سریالش هم :

کد:
Name:crsky 
  Code:98B8-4CDB-4517-A0B5-F0F7
ابتدا سریال رو وارد کنید بعد نرم افزار رو ببندید و patch رو کپی کنید محل نصب و اجراش کنید.

موفق باشید.

بالا