نصبب فارسی ساز جامعه مجازه php fox

mamadalfered

تازه وارد
سلام به همه دوستان

اگه لطف کنید و یه توضیح کامل برای نصب فارسی جامعه مجازی php fox بدین واقغا ممنون میشم

mamadalfered

تازه وارد
بچه ها یه مشکل دیگه هم هست من اینو روی local نصب کردم اما روی هاست مرحله سوم نصب نمیره done میزنه و صفحه سفید نشون میده

gisha7891

تازه وارد
در مورد phpfox بايد بگم كه اين نسخه بتا هست حالا اينا تو نت نسخه بتا 2 رو گذاشتن من 3رو دارم كار ندارم فارسي سازش كه گذاشتن اصلا فارسي ساز نميشه گفت اي كاش مدير پرشين اسكريپت اول تست ميكرد بعد ميزاشت من خودم فارسي كردم ولي كامل نيست چون بتا هست هنوز مشكلاتي داره

rocki3oy

کاربر عضو
دوستان ممنون میشم بگید چطور باید فارسی ساز رو برای این اسکریپت نصب کنم.

larsa.ir

کاربر عضو
اولا اين فارسي ساز 2 درصد هم فارسي سازي نشده دوما اينكه من ميگم نصب نكنيد سوما اينكه اينبار 100 اين نسخه بتا هست زيلز نشده حالا چوم شما ايراني ها حرف گوش نميديد من ميگم بايد اون فابل مثلا مثلا فارسي سازو بريد تو هاستتون پوشه رو تو include/xml/language اكستراكت و بازش كنيد از زيپ بعد بريد مديريت

y6d98xalj9hkvi7q7xg0.jpg

بعد اينستالو بزنيد ومنتظر باشيد نصب بشه همين بازم ميگم اين نسخه بتا هست خودم بتا 2 من باز 3رو استفاده ميكنم

دمو

rocki3oy

کاربر عضو
من این کارو کردم و نصب هم شد ولی من چطور باید این زبان رو فعال کنید چون چیزی اضافه نشد.

یه سوال دیگه هم داشتم : می خواستم بدونم برای استفاده از این اسکریپت باید حتما هاست وارز داشته باشیم یا آزاده استفاده از این اسکریپت؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

larsa.ir

کاربر عضو
بايد رو رو كناز زبان اونو باز كنيدو ديفالتو انتخاب كنيد

rocki3oy

کاربر عضو
عزیز من فایل رو از حالت زیپ خارج کردم و در مکانی که گفتید نصب کردم و مراحل اینستال رو نمایش داد.حالا بعد این باید چی کار کرد که زبان فعال بشه؟!!!

عزیز ممنون میشم این قسمت رو کامل توضیح بدین.

یه سوال دیگه هم داشتم : می خواستم بدونم برای استفاده از این اسکریپت باید حتما هاست وارز داشته باشیم یا آزاده استفاده از این اسکریپت؟

larsa.ir

کاربر عضو
ببينيد اين ورژني كه گذاشته شده نسخه beta3.2 هست كه هم اكنون نسخه 3.3 اومده من نميدونم چرا مديران پرشين اسكريپت وب الفا وديگر سايتها ميگن فارسي ساز پي اچ پي فاكس برادر من ميخواهيد بدين به يكيتون نصب كنم بقه هم ببينند كه بابا كلا 15كلمه فارسي كردن اگر كسي هست كه ميخواد نصب كنم برام پيغام خصوصي كنه من براش به نصبم بقيه ببينه من خودم ميگم اين نسخه رو نصب نكنيد پهناي باندتونو ميخوره كه هيچ فوق العاده ديتابيستونو پر ميكنه در حديد كه من يه هفته اول 600 تا عضو داشتم 168 مگ فقط دتا بيسم شده بود كه هيچ پهنا به جاي خودش كه ميخوره اولي نفري كه تو ايران از نسخه 2 كار كرده به صورت حرفه اي و فارسي كرده بود من بودم حتي تو گوگل بگرديد با تو فرم ها منو ميبينيد اينم دمو نسخه دو من بود نال كرده بودم

di-F9K4.jpg

بازم كسي خواست ببينه بهم هاستو پم خصوصي كنه نصب كنم

larsa.ir

کاربر عضو
نه وارز نميخواد فقط ميدونيد كه الان به نصبيد بايد به حالت ازاكس بزاريدش مثل فيس بوك نا به سي پيو فشار نياره مهمترين مشكل اينكه كه دتا بيسو فوق العاده پر ميكنه فوق العاده كه كمه فوق فوق العاده

larsa.ir

کاربر عضو
اگر هم خواستيد اون ادرس پروفايلتونو به صورت مثلا كنيد بايد بريد htaccess. كنيد و بعد بريد include\setting اينو باز كنيد server.sett.php اونجا دقبقا تو ذهنم نيست فكر كنم تو خط $_CONF['core.url_rewrite'] = 'URL_REWRITE';

2 نوشته كه بايد اونو 1 كنيد اگه هم ساب دومين ميخواهيد بشه 3 كنيد

larsa.ir

کاربر عضو
احتمالا امروز يا فردا نسخه نال شده جديد phpfox3.3 رو بزارم تو لارسا واسه دانلود براي اولين بار تو ايران

rocki3oy

کاربر عضو
دوست عزیز اگه ورژن جدید رو قرار دادین ممنون میشم اینجا اطلاع رسانی کنید.

shahr9.net

تازه وارد
سلام دوستان من فایل زبان رو ریختم تو ایکس ام ال بعد رفتم import lan packبعد اینستال و زدم یه چندبار صفحه بالا پایین شد بعد رفت تو صفحه منیج لینگویج و نوشت که با موفقیت نصب شد ... ولی نمیدونم الان چه طور باید فعال بشه؟؟؟؟

ramsin

تازه وارد
سلام.میشه راهنماییم کنین منم فارسی سازو نصب کنم؟

larsa.ir

کاربر عضو
ببینید فارسی ساز را باید خریداری کنید که ما هم راه با نسخه اخر پی اچ پی فاکس نال شده + فارسی ساز میتونیم به قیمت خوب در اختیارتون بزاریم

بالا