نصب رو هاست رو كمي مشكل دارم .::. ني

behrouz

تازه وارد
سلام دوستان اگه راهنمايي كلي و كوچيك درباره نصب رو هاست سيستم مديريت محتوا كنيد ممنون ميشم مثلا php nuk :?:

behrouz

تازه وارد
دوستان من مراحل نصب يك سيستم مديرت محتوا رو روي لوكال هاست كامپيوترم كامل ياد گرفتم ممنونم از راهنمايياتون :idea: ولي چيزي كه الان برام مطرحه اينه كه چجوري رو هاست نصبش كنم؟ :cry:

hosseind600

تازه وارد
دقیقا مانند نصب روی هاست خانگی است یعنی شما آدرس دامنه خود را تایپ می کنید و خود اکسپلورر میره توی نصب (البته برای cms های حرفه ای و کامل ) ولی بعضی cms ها احتیاج به دستکاری و یا حتی ایجاد فایل config.php دارند.

:)

behrouz

تازه وارد
دقیقا مانند نصب روی هاست خانگی است یعنی شما آدرس دامنه خود را تایپ می کنید و خود اکسپلورر میره توی نصب (البته برای cms های حرفه ای و کامل ) ولی بعضی cms ها احتیاج به دستکاری و یا حتی ایجاد فایل config.php دارند. :)
مرسي عزيز! من مي خوام فايل ها رو آپلود كنم توي هاست من قسمت فايل منيجرش 2تا فولدر هست حالا بايد محتويات رو توي يك فولدر جديد آپلود كنم يا محتويات رو كنار اون فولدر ها آپلود كنم ؟

مثلا: اگه بخوام نيوك 8.1 رو نصب كنم :

تمام محتويات نيوك رو تو يك فولدر در هاستم به نام phpnuke آپلود كردم درسته؟ 8O

behrouz

تازه وارد
mohan جان :p من نمي دونم چرا وقتي مي خوام فايل زيپ شده ي نيوك رو آپلود كنم تانصفه آپلود ميشه ولي هر كاري كه كردم بازم نشد نيوك8.1 رو رو هاستم اپلود كنم بايد با اين مشكل چي كار كرد هان راستي من اگه بخوام تغيراتي روي نيوك بدم مثل عوض كردن هدر و.... بايد چي كار كنم؟ ميشه توي سيستمم تغيرات رو بدم بعد به هاست منتقل كنم ؟ تو رو خدا راهنماييم كن چون تو فقط منو خوب راهنمايي مي كني تو اين سايت - البته چون مي خوام نصب رو هاستو ياد بگيرم بايد خودم اپلود كنم نمي دونم دركم مي كني .؟ عزيز اگه زحمت نيست در مورد موارد بالا راهنماييم كن , بازم مرسي :wink:

mohan

کاربر عضو
خوب بهزاد جان طبیعی هست چون از هاست رایگان استفاده میکنی بیشتری 2 مگابایت نمیتونی آپلود کنی

باید او فایل رو انزیپ کنی و به دوقسمت مساوی تقسیم کنی و اونطوری زیپشون کنی در کل باید نیوک رو تو دوتا فایل رو هاستت بریزی تا حجمش کم بشه در مورد هدر هم باید بگم کار خیلی آسونییه یه هدر طراحی میکنی با اسم logo بعد اونو تو پوشه تمی که رو سایتت بصورت پیشفرضه مثلا لایت بلو داخل پوشه لایت بلو تو پوشه ایمیج

آپلودش میکنی که چایگزین فایل قبلی بشه

اگه متوجه نشدی بگو تا بیشتر توضیح بدم :oops:

arash

کاربر عضو
اکثر هاست ها حتی رایگان دارای فانت..... هستند :wink:

به درد تست می خورن :D

mohan

کاربر عضو
آرش جون برای کسانی مثل من که حاضر نیستن برای هاست پولبدم چیز خوبیه

:)

behrouz

تازه وارد
خوب بهزاد جان طبیعی هست چون از هاست رایگان استفاده میکنی بیشتری 2 مگابایت نمیتونی آپلود کنی باید او فایل رو انزیپ کنی و به دوقسمت مساوی تقسیم کنی و اونطوری زیپشون کنی در کل باید نیوک رو تو دوتا فایل رو هاستت بریزی تا حجمش کم بشه در مورد هدر هم باید بگم کار خیلی آسونییه یه هدر طراحی میکنی با اسم logo بعد اونو تو پوشه تمی که رو سایتت بصورت پیشفرضه مثلا لایت بلو داخل پوشه لایت بلو تو پوشه ایمیج

آپلودش میکنی که چایگزین فایل قبلی بشه

اگه متوجه نشدی بگو تا بیشتر توضیح بدم :oops:
mohan جان من بهروزم كوچيك شما :) - ممنونم كمك خيلي بزرگي به من كردي من كلافه شده بودم از اينكه هي آپلود مي كردم هي..... مرسي عزيز من افتخار مي كنم دوستي مثل شما دارم مرسي اگه بعدا سوالي داشتم مي تونم از شما بپرسم؟ :wink: :twisted:

mohan

کاربر عضو
خواهش میکنم من که چیزی بلد نیستم اینارم میدونم چون یروزی مثل شما درگیر این مسائل بودم و تا جاویم که بتونم در خدمتتون هستم بهروز جان

behrouz

تازه وارد
:wink: نظر لطف شماست mohanجان, مرسي آرش خان من اين عبارات شما رو متوجه نميشم: ؟؟ :cry: :twisted: Fantastico

behrouz

تازه وارد
اين اقاي انجير چقدر دلش پره مثله اينكه بدجوري هم توپش پره برداشته تو اين پست: جواب همه رو داده من كه سر در نميارم :cry:

ولش كن انجير اگه آدم با حالي بود با مني كه يك كاربر جديدم اينجوري حرف نمي زد :!:

behrouz

تازه وارد
mohanجان شما استاد مايي اين حرفا چيه : من بلد......

خيلي دوستون دارم عزيزي!!!!! :oops:

behrouz

تازه وارد
محن جان :wink: راستي منم عضو ساتتون شدم اينم نام كابريمه:behrouz :idea: :) :D

arash

کاربر عضو
:wink: نظر لطف شماست mohanجان, مرسي آرش خان من اين عبارات شما رو متوجه نميشم: ؟؟ :cry: :twisted: Fantastico
اين امکاني هست که ديگر همه هاست ها دارن بايد برين تو کنترل پنل فضاتون و احتمالا تو قسمت برنامه ها و سرويس ها است و شما نوع اسکريپت رو انتخاب مي کني و ...... :) :D

مثلا تو هاست وطن برو تو اين

:D :D :D

بالا