نمایش صفحه اول رونامه ها در وردپرس

dadashmohsen

تازه وارد
سلام

چه طوری می تونم توی صفحه اول سایتم، عکس صفحه ی اول روزنامه ها رو نشون بدم؟

آیا افزونه ای وجود داره؟

آیا می شه به صورت اتوماتیک آپدیتش کرد یا باید خودمون هر روز عکسشو عوض کنیم؟

iReza

کاربر عضو
نمیدونم شاید بتونید از یک API بگیرید و این کار رو انجام بدید.

HamedR

کاربر عضو
اگه آدرس فید (RSS) رو داشته باشی میتونی از دستور زیر برای بارگزاری عناوین و مطالب استفاده کنی.

کد:
<?php include_once(ABSPATH.WPINC.'/rss.php'); 
wp_rss('http://www.Yoursite.com/feed', 5); ?>
آدرس خوراک سایت رو با آدرس فوق جایگزین کنید.

5 هم تعداد عناوین نمایش داده شده هست.

-----------------------------------------------------------

اینم یه نمونه دیگه هست. تقریبا شبیه بالایی

کد:
<?php
<ul>
include_once(ABSPATH . WPINC . '/rss.php');
$rss = fetch_rss('http://www.YourSite.com/feed');
$maxitems = 10; //تعداد نمایش
$items = array_slice($rss->items, 0, $maxitems);
?>
<ul>
<?php if (empty($items)) echo '<li>مطلبی وجود ندارد</li>';
else
foreach ( $items as $item ) : ?><li><a href='<?php echo $item['link']; ?>'
title='<?php echo $item['title']; ?>'>
<?php echo $item['title']; ?></a></li><?php endforeach; ?> </ul>

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dadashmohsen

تازه وارد
دستتون درد نکنه که جواب دادین

ولی من می خواستم توی سایت خودم باز بشه

مثلا سایت رو نگاه کنید

اون قسمت که روزنامه ها رو به صورت اسلاید قرار داده و روی عکسش که کلیک می کنی صفحه اول روزنامه رو به صورت عکس نشون می ده

منم یه چی شبیه این می خوام

نمی خوام کاربر که روی لینک کلیک کرد وارد سایت دیگه ای بشه

iReza

کاربر عضو
من میتونم یه سیستم برات بنویسم که اینکارو بکنه.

اول عکس رو دریافت کنه سرور ورزش 3 و اون رو با تاریخ اون روز مطاقبت بده تا عکس همونروز برات بیاد و اون رو توی هاست خودت آپلود میکنه.

dadashmohsen

تازه وارد
من نمی خوام فقط روزنامه های سایت ورزش سه باشه

می خوام روزنامه هایی که خودم دوست دارم رو بزارم

چقدر خرجش می شه؟

iReza

کاربر عضو
روزنامه هایی که میخوای باید:

• عکسشون توی نت موجود باشه.
  • عکسشون دارای تاریخ شمسی باشه.
  • اسم ثابت داشته باشن

روزنامه ها رو برام pm کن تا بت بگم + لینک عکسشون.

HamedR

کاربر عضو
شما با مدیریت jaaar.com یک مکاتبه ای داشته باشین شاید بتونین یه API ازش بگیرین.

در ضمن اگه ورزش3 رو ببینید. روزنامه رو خودشون اسکن کردن.

شما هم میتونید این کار رو انجام بدین. یااینکه از همون سایت کپی کنین.

اگه از وردپرس استفاده میکنین میتونید از افزونه های ارسال اتوماتیک مطالب هم استفاده کنین.(به این صورت که مطالب یه آدرس خاص رو اتوماتیک کپی میکنه و روی خروجی سایت میزاره)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cniran

کاربر عضو
اوووفففف خداییش آدم چنین سایت هایی میبینه کیف میکنه و آفرین میگه به طراحان داخلی خودمون. دوست عزیز یکمی باید وقت بزارید و خودتون منتشر کنید. آماده به درد نمیخوره. سایت طرف آپدیت نشه یعنی سایت شما آپدیت نشده. سرور طرف قطع بشه همه عکس ها خالی میمونن ووو....

iReza

کاربر عضو
شما با مدیریت jaaar.com یک مکاتبه ای داشته باشین شاید بتونین یه API ازش بگیرین.در ضمن اگه ورزش3 رو ببینید. روزنامه رو خودشون اسکن کردن.

شما هم میتونید این کار رو انجام بدین. یااینکه از همون سایت کپی کنین.

اگه از وردپرس استفاده میکنین میتونید از افزونه های ارسال اتوماتیک مطالب هم استفاده کنین.(به این صورت که مطالب یه آدرس خاص رو اتوماتیک کپی میکنه و روی خروجی سایت میزاره)
عکس های سرویس جار طبق یک الگریتم پیشرفته تغییر نام میدن.

پس API روی همه بسته میشه. (طبق اساس نامه حقوق دیجیتال )

تنها وبسایتی که مشاهده کردم عکس هاش طبق یک الگو آپلود میشن سایت ورزش سـه هست.که نام فایل های روزنامه ای اون بر اساس یک نام ثابت (نام روزنامه) و تاریخ شمسی در یک دایرکتوری قرار میگیرن.

میشه کاری کرد که فایل از سرور ورزش سـه دریافت بشه و در هاست شما آپلود بشه.بعدش شما میتونید اون رو فرخوانی کنید. با استفاده از کلاس ReSizer میتونید تغییز اندازه بدید فایل ها رو.( )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

HamedR

کاربر عضو
عکس های سرویس جار طبق یک الگریتم پیشرفته تغییر نام میدن.پس API روی همه بسته میشه. (طبق اساس نامه حقوق دیجیتال )

تنها وبسایتی که مشاهده کردم عکس هاش طبق یک الگو آپلود میشن سایت ورزش سـه هست.که نام فایل های روزنامه ای اون بر اساس یک نام ثابت (نام روزنامه) و تاریخ شمسی در یک دایرکتوری قرار میگیرن.

میشه کاری کرد که فایل از سرور ورزش سـه دریافت بشه و در هاست شما آپلود بشه.بعدش شما میتونید اون رو فرخوانی کنید. با استفاده از کلاس ReSizer میتونید تغییز اندازه بدید فایل ها رو.( )
خب با این حساب میمونه :

1- پلاگین ارسال مطلب اتومات

2- برنامه نویسی اختصاصی

3- ارسال مطلب اختصاصی

dadashmohsen

تازه وارد
که من فقط می تونم مورد اول رو انجام بدم :">

می شه کمکم کنید تا بتونم این طرح رو توی سایتم پیاده کنم؟

HamedR

کاربر عضو
که من فقط می تونم مورد اول رو انجام بدم :"> می شه کمکم کنید تا بتونم این طرح رو توی سایتم پیاده کنم؟
برای استفاده از این پلاگین باید یه آدرس فید باشه وگرنه جواب نمیده. (یعنی من تا الان پلاگینی ندیدم از سایت مستقیم کپی کنه)

حالا شما برین یه آدرس feed از تصاویر پیدا کنین . اگه پیدا شد ما پلاگین رو میزاریم و میگیم که باید چیکار کنین.

(میتونین جستجو کنین تا پیدا بشه :دی)

بازم منتظر بمونین آقای iReza تشریف بیارن ببینیم نظر ایشون چیه .

iReza

کاربر عضو
سلام

دوستان همچین فیدی هیچ وقت یافت نمیشه

این کار کلا بدون اجازه ناشر روزنامه غیرمجازه

چون یک تصویر از یک محصول غیر رایگان رو نشر میکنید

تنها راه فقط همینه که لینک های ثابت قابل پیش بینی که به طور کمیاب هستن رو ملاک قرار بدید (که این هم خیلی کم پیش میاد)

HamedR

کاربر عضو
سلامدوستان همچین فیدی هیچ وقت یافت نمیشه

تنها راه فقط همینه که لینک های ثابت قابل پیش بینی که به طور کمیاب هستن رو ملاک قرار بدید (که این هم خیلی کم پیش میاد)
هیجکدوم از روزنامه ها با این کار (کپی روزنامه ها) مشکل ندارن. چون اگه اینطوری تا الان سایت jaaar بسته میشد. ضمنا اگه سایت های خبری رو نگاه کنید بیشترشون صفحه اول روزنامه رو روی صفحه اول سایت گذاشتن.(خود جار هم طوری نوشته شده که تصاویر رو از سایت اصلی هر روزنامه کپی میکنه)

-----------------------------------------------------------------

راستی عزیز اگه سایت ورزش رو خوب نگاه کنین. خود اونا هم روزنامه رو از سایت jaaar (یا شاید هم از سایت رسمی روزنامه)کپی میکنن. درضمن اسم روزنامه هم ثابت نیست و به تاریخ نوشته شده هست . پس بهترین راه اینه که شما هم روزانه کپی کنین.

یه چیز دیگه : دیروز آقا عزیز از یه تابعی توو php با نام get_content حرف میزدن که میتونه قسمتی رو از یه سایت بیاره رو سایت خودت ---> شما از ایشون بپرسین ، مطمئن باشین که اگه بدونن حتما کمکتون میکنن.

-------------------------------------------------------

بیشتر از این هم بحث و گفتگو در این باره فایده ای نداره

dadashmohsen

تازه وارد
برای مدیریت سایت جار پیغام ارسال کردم ولی ایشون نه تنها جواب ندادن، بلکه پست رو هم حذف کردن (دستشون درد نکنه)

برای آقا کسرا هم پیغام خصوصی ارسال می کنم. ایشاالله که بتونم مشکلمو حل کنم

--------------------------------------------------------

حالا خارج از این مباحث

دوستان دستتون درد نکنه

من تازه با سایت شما آشنا شدم و متاسفم که چقدر دیر بود این آشنایی

خیلی خیلی حیرت زده و خوشحال شدم وقتی دیدم اینطوری پیگیر بحث ها هستید

خدا رو شکر کردم که چنین دوستان خوبی رو پیدا کردم

امیدوارم بتونم توی این سایت به عنوان یه عضو خیلی کوچک خدمتی انجام بدم هر چند در برابر استادی مثل شما فقط باید درس پس بدم

موفق و پیروز و سربلند باشید

iReza

کاربر عضو
quote_icon.png
نوشته اصلی توسط iReza سلام

دوستان همچین فیدی هیچ وقت یافت نمیشه

هیجکدوم از روزنامه ها با این کار (کپی روزنامه ها) مشکل ندارن. چون اگه اینطوری تا الان سایت jaaar بسته میشد. ضمنا اگه سایت های خبری رو نگاه کنید بیشترشون صفحه اول روزنامه رو روی صفحه اول سایت گذاشتن.(خود جار هم طوری نوشته شده که تصاویر رو از سایت اصلی هر روزنامه کپی میکنه)

-----------------------------------------------------------------

راستی عزیز اگه سایت ورزش رو خوب نگاه کنین. خود اونا هم روزنامه رو از سایت jaaar (یا شاید هم از سایت رسمی روزنامه)کپی میکنن. درضمن اسم روزنامه هم ثابت نیست و به تاریخ نوشته شده هست . پس بهترین راه اینه که شما هم روزانه کپی کنین.

یه چیز دیگه : دیروز آقا عزیز از یه تابعی توو php با نام get_content حرف میزدن که میتونه قسمتی رو از یه سایت بیاره رو سایت خودت ---> شما از ایشون بپرسین ، مطمئن باشین که اگه بدونن حتما کمکتون میکنن.

-------------------------------------------------------

بیشتر از این هم بحث و گفتگو در این باره فایده ای نداره
داداش بهتر بود اول یه نگاهی به کل سرویس جار میکردی

کی گفته جار طوری نوشته شده که صفحه اول رو کپی کنه؟ :))

برو بخون متوجه میشی روزنامه ها خودشون عکس صفحه اولشون رو آپلود میکنن

اگه با کلاس ها و توابع تاریخ شمسی آشنا باشی متوجه میشی که امکان این کار وجود داره.

یعنی تاریخ روز رو به شیوه خود ورزش سـه با فایل عکس روزنامه مطابقت میده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

HamedR

کاربر عضو
داداش بهتر بود اول یه نگاهی به کل سرویس جار میکردیکی گفته جار طوری نوشته شده که صفحه اول رو کپی کنه؟ :))

برو بخون متوجه میشی روزنامه ها خودشون عکس صفحه اولشون رو آپلود میکنن

اگه با کلاس ها و توابع تاریخ شمسی آشنا باشی متوجه میشی که امکان این کار وجود داره.

یعنی تاریخ روز رو به شیوه خود ورزش سـه با فایل عکس روزنامه مطابقت میده.
آقا اصلا شما بهترین برنامه نویسی جهان . ما کلا هیچی نمیفهمیم (خوب شد/ راضی شدی)

داداش محسن گفتن که چطوری میشه کپی کرد من هم گفتم که آقا کسرا عزیز از تابعی به نام Get_content حرف میزد که این کار رو انجام میده.

این که صفحه اول رو توی جار خود ناشران میزارن یا خود سایت رو کاری ندارم. منظور من هم بطور کلی این بود که نسخه ای که توو سایت جار هست ، دقیقه همون نسخه ای هست که رو صفحه اصلی روزنامه هست.

kasraa

کاربر عضو
سلام

تاپیکو ندیده بودم

رضا چرا از توابع خوندن فایل مثل همین get_content یا curl یا ... کمک نمیگری ؟

ببین من جار رو قبلن دیدم حالا هر چقدم بیاد اسمو تاریخ رو عوض کنه برای تو فرقی نداره که !!!

توی سورس هیچوقت کلاس های html و آیدی ها عوض نمیشن که

تو با php قسمتی از صفحشو بکش بیرون بعد جایی که میخوای نمایش داده بشه یه استایل شخصی بنویس براش طبق قالب سایت خودت

به همین راحتی که بهش میگن دزدی اما حلال :D

من با موبایل میام این چند روزه چون جایی هستم که دسترسی به pc ندارم وگرنه برات انجام میدادم اما رضا بزار این پست رو بخونه برات انجام میده :53:

بالا