نمایش صفحه اول رونامه ها در وردپرس

dadashmohsen

تازه وارد
مرسی حامد
حامد جان من کد رو اضافه کردم این پیغام خطا رو داد

Warning: include(addresse file NpReader.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\3\wp-content\themes\Wordpress98 Polished Persian\includes\default.php on line 5

Warning: include(): Failed opening 'addresse file NpReader.php' for inclusion (include_path='.;\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\3\wp-content\themes\Wordpress98 Polished Persian\includes\default.php on line 5

HamedR

کاربر عضو
حامد جان من کد رو اضافه کردم این پیغام خطا رو دادWarning: include(addresse file NpReader.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\3\wp-content\themes\Wordpress98 Polished Persian\includes\default.php on line 5

Warning: include(): Failed opening 'addresse file NpReader.php' for inclusion (include_path='.;\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\3\wp-content\themes\Wordpress98 Polished Persian\includes\default.php on line 5
از روشی که رضا گفت استفاده کن.

فقط باید یه سری از تگها مثل <html> و <body> و.. را از اپ حذف کنی . (بعدش آدرس فایل رو هم درست وارد کنی)

فکر کنم دیگه مشکلی پیش نیاد. (فقط باید آدرس فراخونی ها رو درست وارد کنی)

dadashmohsen

تازه وارد
من برای تستش ایندکس فایل رو به عنوان ایندکس قالبم در نظر گرفتم این خطا رو داد

[h=1]Object not found![/h]The requested URL was not found on this server. The link on the seems to be wrong or outdated. Please inform the author of about the error.If you think this is a server error, please contact the .[h=2]Error 404[/h]

Apache/2.4.3 (Win32) OpenSSL/1.0.1c PHP/5.4.7

iReza

کاربر عضو
و اون ارور اولی بخاطر آدرس دهی اشتباه

داداشم اونی که این ارور دوم رو میده فایل قبلیست، من گفتم رو دانلود کن (الان تست کردم سالم بود)

dadashmohsen

تازه وارد
از همین فایل استفاده کردم

شاید کد رو اشتباه استفاده می کنم

فایل ها رو توی شاخه ی اصلی کنار ایندکس قالبم قرار دادم و ایندکس فایلمو باز کردم

کد زیر رو یه جایی از ایندکس گذاشتم

کد:
<?php include 'addresse file NpReader.php'; ?>
اینو که گذاشتم ارور داد

کد:
Warning: include(addresse file NpReader.php): failed to open stream: No such file or directory inC:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\themes\Wordpress98_LightBright-fa - Copy\index.php on line 3

Warning: include(): Failed opening 'addresse file NpReader.php' for inclusion (include_path='.;\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\themes\Wordpress98_LightBright-fa - Copy\index.php on line 3
روش قبلی هم رفتم ایندکس فایلی قبلی که برای دانلود گذاشته بودین رو باز کردم و کدهای زیر رو توی قالب ایندکس خودم قرار دادم

کد:
<form action="details.php" method="GET">
      <select name="n">
        <option value="Goal">روزنامه گل</option>
        <option value="AbrarVarzeshi">روزنامه ابرار ورزشی</option>
        <option value="AlborzVarzeshi">روزنامه البرز ورزشی</option>
        <option value="KhabarVarzeshi">روزنامه خبر ورزشی</option>
        <option value="Esteghlal">روزنامه استقلال</option>
        <option value="Navad">روزنامه نود</option>
        <option value="Perspolis">روزنامه پرسپولیس</option>
        <option value="Piroozi">روزنامه پیروزی</option>
        <option value="Tamasha">روزنامه تماشا</option>
        <option value="Esteghlal">روزنامه استقلال</option>
      </select>
      <input type="submit" value="نمایش" /></form>
کادرش می اومد ولی وقتی روی نمایش کلیک می کردم خطای زیر رو می داد

کد:
[h=1]Object not found![/h][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]The requested URL was not found on this server. The link on the [URL="http://localhost/wordpress/"]referring page[/URL] seems to be wrong or outdated. Please inform the author of [URL="http://localhost/wordpress/"]that page[/URL] about the error.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]If you think this is a server error, please contact the [EMAIL="postmaster@localhost"]webmaster[/EMAIL].[/FONT][/COLOR][h=2]Error 404[/h][URL="http://localhost/"]localhost[/URL]
حالا بگید کجا اشتباه می کنم؟

HamedR

کاربر عضو
محسن منظور از adress file ایته که آدرس رو وارد کنی . نه اینکه بیای همینطوری بریزی تو قالب

مثلا

کد:
 <?php include 'mysite/NpReader.php'; ?>

dadashmohsen

تازه وارد
من اصلا کد رو نخونده بودم ههههههههههههههههههههه

وای خدا مردم از خنده

عجب سوتیی دادمااااااااااااااااااااا

من فایل هام کنار ایندکس هست

پس نیاز به آدرس نیست

اینطوری نوشتم

کد:
<?php include 'NpReader.php'; ?>
ولی باز خطای زیر رو داد

[h=1]Object not found![/h]

The requested URL was not found on this server. The link on the

seems to be wrong or outdated. Please inform the author of about the error.If you think this is a server error, please contact the .
[h=2]Error 404[/h]

dadashmohsen

تازه وارد
الان روی سایتم قرار دادم

وقتی روی نمایش کلیک می کنم توی کادر صفحه سایت خودمو باز می کنه

iReza

کاربر عضو
مگه میشه؟

دستور آجاکس یه request به فایل NpDetails.php میفرسته، چطوری آخه میشه صفحه اولت بیاد؟

dadashmohsen

تازه وارد
این آدرس سایتمه

یه نگاه بندازید

فعلا برای تست گذاشتمش اونجا

sfmhoo

تازه وارد
سلام

از این همه پیگیری و وقت گذاشتن بی مزد و منت در حیرتم و صد البته تحسینتون می کنم و براتون آرزوی موفقیت دارم.

من از جوملا استفاده میکنم. آیا اطلاع دارید که میتونم این مورد رو تو سایت جوملایی استفاده کنم یا نه؟!

بصورت ماژول و...

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ضمناً فایل های دانلود همه خراب هستند ظاهراً... فایلی پیدا نمی کنه

پیروز باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

HamedR

کاربر عضو
سلاماز این همه پیگیری و وقت گذاشتن بی مزد و منت در حیرتم و صد البته تحسینتون می کنم و براتون آرزوی موفقیت دارم.

من از جوملا استفاده میکنم. آیا اطلاع دارید که میتونم این مورد رو تو سایت جوملایی استفاده کنم یا نه؟!

بصورت ماژول و...

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ضمناً فایل های دانلود همه خراب هستند ظاهراً... فایلی پیدا نمی کنه

پیروز باشید
سلام

بفرمایید دوست عزیز لینک جدید ،خدمت شما

موفق باشید :53:

sfmhoo

تازه وارد
ممنون از پاسخگویی سریع شما

جسارتاً اطلاع دارید تو جوملا چجوری میتونم ازش استفاده کنم؟!

به عنوان یک ماژول میشه استفاده کرد؟! میشه تبدیلش کرد؟

بالا