نمایش صفحه سفید به جای مرحله دوم نصب

armin1

تازه وارد
با سلام

اسکریپت لینکدونی پرشین اسکریپت ۲.۱ رو روی لوکال نصب کردم و بدون مشکل کار کرد. اما هنگام نصب روی سرور، در پس از وارد کردن مشخصات دیتابیس، هنگام فراخوانی فایل step-2.php صفحه سفید نمایش داده می‌شه. اطلاعات دیتابیس درست هست چند مرتبه چک کردم.
کدهای عدم نمایش ارور در فایل کانفیگ رو هم حذف کردم اما خطایی نمایش داده نشد.

آیا احتمالا توابعی در اسکریپت استفاده شده که در سرور غیرفعاله؟

armin1

تازه وارد
پاسخ رو پیدا کردم. اسکریپت با php 7 کار نمیکنه. نسخه php رو به 5.6 تغییر دادم و مشکل حل شد.

armin1

تازه وارد
@Mohammad 

سلام. هنوز نسخه سازگار با php7 منتشر نشده؟ توی وب پیدا نکردم

نسخه قبلی دیگه کار نمیکنه حتی روی php5,6

armin1

تازه وارد
چرا سازگار با PHP 7 هم شده

ممنون از شما

اما در هنگام نصب، بعد از وارد کردن اطلاعات دیتابیس، صفحه دوم نمایش داده نمیشه و این خطاها نمایش داده میشه (php7 تا 7.2 رو تست کردم):

Warning: include(../include/MahdiYdb.php): failed to open stream: No such file or directory in .../install/step-2.php on line 24
Warning: include(../include/MahdiYdb.php): failed to open stream: No such file or directory in /.../install/step-2.php on line 24
Warning: include(): Failed opening '../include/MahdiYdb.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php70/root/usr/share/pear') in /.../install/step-2.php on line 24
Fatal error: Uncaught Error: Class 'MahdiYdb' not found in /..../install/step-2.php:26 Stack trace: #0 {main} thrown in /.../install/step-2.php on line 26

@MahdiY

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
ممنون از شما

اما در هنگام نصب، بعد از وارد کردن اطلاعات دیتابیس، صفحه دوم نمایش داده نمیشه و این خطاها نمایش داده میشه (php7 تا 7.2 رو تست کردم):

Warning: include(../include/MahdiYdb.php): failed to open stream: No such file or directory in .../install/step-2.php on line 24
Warning: include(../include/MahdiYdb.php): failed to open stream: No such file or directory in /.../install/step-2.php on line 24
Warning: include(): Failed opening '../include/MahdiYdb.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php70/root/usr/share/pear') in /.../install/step-2.php on line 24
Fatal error: Uncaught Error: Class 'MahdiYdb' not found in /..../install/step-2.php:26 Stack trace: #0 {main} thrown in /.../install/step-2.php on line 26

@MahdiY
سلام

آخرین نسخه را از این آدرس دانلود کنید، تست کنید و نتیجه رو اطلاع بدید.

irsalam

تازه وارد
این نسخه رو من تست کردم مشکلی نداشت ولی بزرگترین مشکلی که هست اینکه که این اسکریپت رسپانسیو نیست و گوگل وبمستر بهش گیر میده و باعث ایجاد ارور در کنسول گوگل میشه که زیاد جالب نیست 

A B A D A N

تازه وارد
ممنون میشم آخرین نسخه ارائه شده رو لینکش بهم بدید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
نسخه آخر روی گیت هاب موجود هست
موفق باشید

A B A D A N

تازه وارد
و یه سوال دیگه این که ببیند
بعد از اینکه اطلاعات وارد میکنم این صحفه زیر میاد که ارور 500 هست

A B A D A N

تازه وارد
به ایران سرور گفتم این اسکریپت رو واسه من نصب کنه
این فایل برای من فرستادن و گفتند اسکریپت مشکل داره

پیوست‌ها

• log.txt
    1.1 کیلوبایت · بازدیدها: 5

MahdiY

راهبر انجمن
به ایران سرور گفتم این اسکریپت رو واسه من نصب کنه
این فایل برای من فرستادن و گفتند اسکریپت مشکل داره
آخرین نسخه اسکریپت رو از کجا دانلود کردید؟
نسخه php سایتتون چنده؟

MohammadQ

کاربر عضو
سلام در step-2.php ارور 500 میده - با php 5.6 و 7.2 هم تست کردم، نسخه آخر رو هم از گیت هاب گرفتم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

proxen

تازه وارد
چرا سازگار با PHP 7 هم شده

سلام
میخواستم اگر امکانش هست برای نسخه های بعدی همکاری داشته باشیم

یه مقدار مشکلات جزئی داره اسکریپت باید رفع بشه. میتونید از تجربیاتم در تیمتون استفاده کنید

بالا