هدف از راه اندازی سایت ؟!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahdiali35

کاربر عضو
درود...

وب 2 یعنی سایت رو دست کاربرا میچرخه مثلا سایت ویکی پدیا رو که میدونی فقط کاربرا چیز جدید ایجاد میکنن و ویرایش میکنن و ....یا یوتیوب که فقط کاربرا ویدئو آپلود میکنن این وسط مدیرا و مسئولای سایت نظارت میکنن روی سایت و به مساثل دیگه میپردازن....جالا سایت bbc رو ببین اون هم به جای بزرگی رسیده اما ببین چقدر باید خبرنگار و گزارشگر و ویراستار و نویسنده و مترجم داشته باشه تا به این حد رسیده باشه....

تو سایت های ایرانی هم مثلا آپارات یا بلاگفا یا...همین طوری هستن مثلا سایتی مثل تابناک چقدر باید خبر و تحلیل و نقد و اینا بزاره اما سایتی مثل میهن بلاگ فقط نظارت داره رو سایتش....البته نمیخام بگم طرف فقط میشینه تخمه میشکنه اونم دردسرهای خاص خودش رو داره...

----------------------------------------------

در مورد ایده و...هم حرفت رو قبول دارم الان توی وب ایران با اینکه این همه سایت دانلود وجود داره اما اگه واقعا طرف کار کنه و یه گروه خوب پشتش باشه میتونه موفق باشه...یا شبکه ی اجتماعی نمونه ی بارز شبکه ی سوشیال facenama هست که میدونی چه پیشرفتی داشته اما تبلیغات گسترده ای هم داشته اینو نباید نادیده بگیریم....

اما اگه ایده جدید باشه در کنار اینکه سایت ما کاربر محور باشه خیلی خیلی زودتر میتونه پیشرفت داشته باشه...نمونه ی بارز اون هم آپارات هست که تو سه ماه اول که تاسیس شد تونست جزو 100سایت برتر ایرانی بشه....یا مورد دیگه اون ویکی صدا که هم موضوع پرطرفداری رو انتخاب کرده بود و هم کاربر محور بود اما آقا فیله نشست روش... :D

درسته ؟؟؟

پیروز و شاد باشی... :53:

Mr X

Banned
به نظر من اصلا گوگل با مايكروسافت قابل مقايسه نيست گوگل با اين همه اعتبارش مطمئن باشيد اگر ويندوز ارائه كنه استقبالي ازش نخواهد شد تا وقتي ويندوزهاي مايكروسافت وجود داره !! اينجوري نيست كه بيايم بگيم گوگل خوب خوب همه اخ اخ !! هر كس حوزه كاريه خودش رو داره ربطي ندارن به هم !! اگر ترسي باشه واسه اين نيست كه گوگل جايگاه مايكروسافت رو بگيره چون به هيچ وجه نميتونه ترس از اينه كه درامد گوگل بيشتر از مايكروسافت بشه !!
مگه نیومد؟جاوا و اینا رو در عرض یکی 2 سال ترکوند الان شده بهترین سیستم عامل

اینقدر بازی و نرم افزار براش هست که اگه بگن واسه بازی کردن باهاشون مجبوری یک دونه سنگ کوچیک بزنی به شرکت نوکیا الان نوکیا رو با خاک یکسان کرده بود(مثال زدم ها :41: )

در ضمن من میگم هرکسی بعد معروفیتش تو دنیای مجازی نمیتونه پول در بیاره چون بازدید کننده میره بیشتر اوقات ولی اگه تو دنیای واقعی باشی میترکونی چون:بزار یک مثال بزنم همین شرکت اپل واقعا فکر میکنین واسش هر گوشی ایفون5 چند در میاد؟200 دلار ولی بیشتر از اینا میده بازار بخاطر برندش یا همین آیپپاد و آیپد واقعا فکر میکنین آش دهن سوزین در مقابل نسخه های بالاتر که مال شرکت های دیگه اس؟

فقط برند مهمه تو دنیای واقعی ولی تو مجازی فقط پول مهمه(تجربه داشتم که میگم)مثلا ما یک موقع هایی عشق ساخت بازی انلاین و ساخت وبلاگدهی بودیم اون موقعی که سعید (فامیلشو دقیق یادم نیست) اومد تاتاروارز رو فارسی کرد ما داشتیم نسخه تراوین 4 رو فارسی میکردیم ولی چون همه دیدن اون نسخه قدیمی تر رو میفروشه گفتن حتما اون خوبه و رفتن از اون خریدن و داشتیم کسایی که میخریدن و دیدن چند روز بعد رایگان واسه دانلود گذاشته شد بعدش هم خودش گذاشت واسه دانلود که بگه من خودم دادم اینو به همه

الانم که تا دلتون بخواد اسکریپت تراوین اومده بیرون ولی جی ام بی اچ بخاطر پولی که از مردم میگیره ، بازیکنان دوستش دارن

به عباری تو ایران این شکلیه:اگه پول بدی حتما اون حرفه ایه اگه رایگان باشه بنجله

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز Mr X شما مطمئنن با محصولات اپل کار نکردین که میگین ......

به نظر من علاوه بر نکات قوتی که محصولات اپل دارن ، کیفیت کارش هست که فوق العادست

من عشق htc بودم و همیشه جدیدترینشو داشتم اما یه بار که رفتم آیفون گرفتم بخدا حتی 1 بار هم به فکرم نیومد که برم سراغ محصول دیگه ای مثلن گلکسی

شما گوشی آیفون رو بزار بقل گلکسی ببین کیفیت کدوم یکی خوبه ؟

حالا گوگل هم همینطوریه اگر بیاد ویندوز بزنه محاله بتونه به مایکروسافت برسه

چونهر شرکتی که موفق هست رو یه چیزی تمرکز کرده تا موفق شده

مطمعنن اگر بیاد ویندوز بزنه یا شکست میخوره یا به محصولات دیگش لطمه وارد میشه و مشکلات دیگش

با جمله آخرت هم موافقم که تو ایران ......

به قول معروف عقل مردم تو چشمشونه

artist.porazizi

تازه وارد
درود دوستان منم هم مطرح کنم دیگه ولی چه...

میخواستم پورتال تفریحی واسه شهرستانم باز کنم که از بدبختی شانس ما بی پولی هنوز در گیرمان هست :28: هر چند که طراح گرافیک در زمینه فلت عالی و حرفه ای هستم اما هیچ وقت نتونستم ارزوم براورده کنم و تو نت میام ایده از گرافیک میگیرمو اتوران یا پوستر طراحی میکنم منتظر اون روزم یک شانس یاریمون کنه :63: :29: البته تا زمانی که کسی جامو ..... :( :((

kaziof

تازه وارد
سلام

دوست عزیز بفرمایید چگونه میتونم کمکتون کنم ؟ ایا با تامین قالب خارجی مورد نظرتون کمکی براتون میشه؟اگه جواب مثبته دقیقاتشریع کنید چه ویژگیهایی داشته باشه ؟شما هم شاید خلال مشکل احتمالی من بشید!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا