هدف از راه اندازی سایت ؟!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

iranenaz

کاربر عضو
سلام

خیلی وقت هست واسم سوالی پیش اومده

و اون این که هدف بسیاری از وبمسترهای عزیز از راه اندازی سایت چیه ؟!

قصد دلسرد کردن ندارم اما میبینم طرف میاد کلی وقتش رو میزاره از زندگیش میزنه

کلی هزینه میکنه تا یه سایت ایجاد کنه ،،

سایتی که n سایت مشابه از اون وجود داره ...

سایتهای دوست یابی ، موسیقی ، وبلاگ دهی ، آپلودسنتر ، مرجع اسکریپت ، تخصصی cms خواص و ....

خیلی از این سایتها سایتی مرجع دارند و اون داره خیلی قوی فعالیت میکنه .

البته این موضوع واسه خود بنده هم صدق میکنه ...

ممنون میشم دوستان هدفشون را واسم بنویسند /

سربلند و پیروز باشید.

amir_saman

کاربر عضو
درود

همیشه استفاده مادی نداره یه وقتایی آدم حال میکنه و به کارش عشق می ورزه و ادامه میده. مثل خیلی از وبمستر (مثل خودم) که برای اینکه فقط علاقه دارند به این کار این کارو می کنند . گاهی وقتا هزینه هم می کنند و زمان میزارند. البته این نوع آدما باید یه کار جانبی داشته باشند چون اگه نباشه از کارشون زده خواهند شد.

بدرود

iranenaz

کاربر عضو
ممنون ،

البته من منکر عشق به کار نیستم ، اما بهتر نیست این انرژی در راه بهتری استفاده بشه ؟

(مثلا شما امیر خان ، چطور انتظار دارید تا جایی که جیمیل ، یاهو ، ... سرویس ایمیل قدرتمندی رو ارائه میدن سرویس شما بتونه ..و البته که امیدوارم روزی جای خودش رو باز کنه و بتونی اونقدر تبلیغات بگیری که ..)

باقی دوستان نظری ندارند ؟

jafar1374

کاربر عضو
خب البته همونطور که دوستان گفتن ، معمولا دست پیدا کردن به یه تجربس و یه عشق و علاقه - همه هم قرار نیست که در یه کاری موفق بشن

من خودم یه سایت دارم که فقط برای یه نفر آپ می کنم تا اون بیاد ببینه.

یه سایت دیگه دارم که تازه سه ماهه که راه انداختم و فکرهایی براش دارم که ایشالله تا دو سه سال آینده جواب میده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
هدف من از راه اندازی سایت: ایثار, فداکاری,از خود گذشتگی, استقامت و... : -) (شوخی)

قدیما ( خیلی قدیما-شما یادتون نمیاد ) هدفم از هر سایتی که میزدم بازدید بالا بود! نمیدونم چرا. شاید چون فکر میکردم تبلیغ کلیکی بزارم و میلیونر بشم :دی

اون زمونم که ما تازه وبمستر شده بودیم. این حباب سیستم های کلیکی در حال رشد بود و همه جا از این بنرای تبلیغاتی پر بود...

الان هدفم دور هم بودن چند وبمستر و یاد دادن و یاد گرفتن هست... به خاطر علاقه ای که به طراحی وب دارم.

iranenaz

کاربر عضو
من خودم یه سایت دارم که فقط برای یه نفر آپ می کنم تا اون بیاد ببینه.
البته این فکر نکنم ربطی به تجربه و وب و اینطور چیزا داشته باشه بیشتر مربوط به دل هست و قلب ... :)

هدف من از راه اندازی سایت: ایثار, فداکاری,از خود گذشتگی, استقامت و... : -)
شما هم واسه عجر معنوی هستش :)

iranenaz

کاربر عضو
آخه اگر میخواید تجربه کسب کنید یه سرور مجازی نصب کنید هرچقدر دلتون می خواد تجربه کسب کنید. به رایگان با سرعت بسیار بالا ... با دسترسی بسیار بالا و امنیت توپ همه شاخه ها هم 777 بدون خطر :)

می خواید مطلب واسه دوستانتون بنویسید یا ... وبلاگ علیه السلام (که البته همون هم مثل ... ریخته . حسن بلاگ و جواد بلاگ و عشق بلاگ و ...)

Mr.vAhiD.DI

تازه وارد
از نظر من محیط یلاگستان پارسی خیلی مشکل داره که البته نمی*تونم بهشون بپردازم ولی حق کسایی که دارن واقعاً زحمت می*کشن داره پایمال میشه. :) هر کسی تو حوضه*ی خودش کار نمی*کنه. یادش بخیر اون قدیما.......... به هر حال دست همه*ی کسایی که باعث پیشرفت بلاگستان پارسی شدن درد نکنه. ایشالله یه روزی پاداش کارشونو بگیرین ........ :)

بقول علیرضا شیرازی : رقابت با بزرگان وب سخت شده :) یکم فک کنیم میبینیم راس میگه.... هر کی اون موقع سایت زده بازی رو برده ...

البته در مورد حرف این حرف iranenaz عزیز که گفته نظیر جی میل اینا هستن :

100 درصد و بدون شک حرفت درسته. می دونین چرا؟؟ چون اینترنت رو اونا درست کردن. اولین سرویس میل رو اونا درست کردن و ... اینا رو چرا گفتم؟؟؟ برای اینکه بگم توی هر کاری اولین باشی مطمئن باش موفق می*شی .. :)

شرمنده اگه پر حرفی کردم ..... بقول یاس : تو دلم حرفای بیکرانِ :cool:

شاد باشید @};-

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jafar1374

کاربر عضو
البته این فکر نکنم ربطی به تجربه و وب و اینطور چیزا داشته باشه بیشتر مربوط به دل هست و قلب ... :)
خب برا همینه که می بینم با یه وبلاگ نمیشه از این کارا کرد

وقتی براش یه سایت راه می ندازم یعنی خیلی ارزش داره

iranenaz

کاربر عضو
چون اینترنت رو اونا درست کردن. اولین سرویس میل رو اونا درست کردن و ... اینا رو چرا گفتم؟؟؟ برای اینکه بگم توی هر کاری اولین باشی مطمئن باش موفق می*شی .. :)
وحید جان ممنون ، اما من موافق نیستم

اگر اونطور بود قبل از جیمیل کلی سرویس ایمیل دهی وجود داشت. و حتی یاهو هم سرویس های زیادی بود.

مگر قبل گوگل یاهو سرچ نبود یا ....

چطور فیس بوک این همه رشد کرد مگر قبل اون اورکات گوگل نبود ؟

دلیل اینی که گفتید نیست

ایده نو و با قدرت وارد شدن ، شما هر قدر هم تخصص داشته باشی نمیتونی با تیمی مثل گوگل رقابت کنی ، اون هم واسه ایده ای تکراری و ... ودسترسی به سخت افزار لازم و کلی چیزای دیگه ...

خب برا همینه که می بینم با یه وبلاگ نمیشه از این کارا کردوقتی براش یه سایت راه می ندازم یعنی خیلی ارزش داره
خدا شانس بده ..

nulledscriptz

کاربر عضو
من شخصا هر از چند گاهی یه احساس توم زیاد میشه ، احساس اینکه دوست دارم حتی اگر شده یه مقاله توپ خارجی ترجمه کنم و منتشر کنم حالا کسی بخونه یا نخونه ... فقط دوست دارم خالی بشم از این احساس و حتی می بینی که یهو یه شب 10 تا مقاله خوب نوشتی / ترجمه کردی و منتشر کردی ....

مثلا الان دیگه از مای پرس خسته شدم و دارم یه سایت جدید می زنم که متعاقبا اعلام میشود :)دی)

--------------------

اما اول بودن هیچ ربطی به موفق بودن نداره ....

--------------------

در کل مهم این نیست که مدیر سایت ، سایتشون چند روز ، ماه یا سال زنده و سرپا میخواد نگه داره ... مهم اینه که این سایت در بر گیرنده مطالب نو و جدید باشه و بتونه ما رو یه قدم به جلو ببره ...

amir_saman

کاربر عضو
البته در مورد حرف این حرف iranenaz عزیز که گفته نظیر جی میل اینا هستن :

100 درصد و بدون شک حرفت درسته. می دونین چرا؟؟ چون اینترنت رو اونا درست کردن. اولین سرویس میل رو اونا درست کردن و ... اینا رو چرا گفتم؟؟؟ برای اینکه بگم توی هر کاری اولین باشی مطمئن باش موفق می*شی .. :)
خیلی با این حرفت حال کردم. ولی همین سایت میهن میل باعث شد امسال غرفه داری تو نمایشگاه رو تجربه کنم و دوتا لوح افتخار گرفتم . کلی برام هیجان داشت داشتم برای کاری که کلی براش وقت گذاشته بودم برای بار اول کلی تقدیر می شدم. برای همینه که می گم به کارم عشق می ورزم. در آمد سایت هم بد نیست و خرج خودش رو در میاره و همین برای من کافیه !!

wallfa

کاربر عضو
در کا نکات خوبی نوشته شده بوود . امیر جان من غرفه شما هم در نمایشگاه سر زده بودم .

ولی میخواهم نکات اشاره کنم . اول دلیل خود بنده برای زدن سایت ها جای خالی اونهاست همیشه حس میکنم یه جای خالی این وسط هست و من باید اون پر کنم . نکته ای که برای ما همه عجیب این که دولت فعلا سرمایه گذاری در این بخش نمیکن تا همه به جنب جوش بیفتا و به قولی هنوز ما در اثر یخی به سر میبریم . نکته بعد این که ما ایرانی ها هنوز درک خوبی از کانالهای ارتباطی نداریم .

و در آخر همه چیز رایگان و حق کپی رایت رو هم رعایت نمیکنیم . مهمترین اصل همین کپی رایت . هممون میدونم که خرج داریم بنده الان برای یکی از سایتها میزان 450 هزار تومان خرج کردم + تلاش های خودم اما بعد از دو سال حتی نمیتوانم یک 2 هزار تومانی ازش برداشت کنم .

این نشان از ضعف محتوا در درون و اهمیت کم به آن دارد . در حالی که وبلاگ نویسی شغل پر جنب جوش در دنیا شناخته شده و در امد کم بیش خوب دارد اما هنوز ما در این امر کمبود داریم .

انشالله برای هفته آینده همین به صورت یه مقاله میزارم داخل والفا -- دوستان عزیز دلیل من برای این سایتها و و بلاگ ها چیزی نیست جزء علاقه و لی همون جور که میگن خدا روی رسون . اگر کسی کمک کنه من میتونم ایران مجازی از این خاری بیرون بکشم .

jafar1374

کاربر عضو
وحید جان ممنون ، اما من موافق نیستماگر اونطور بود قبل از جیمیل کلی سرویس ایمیل دهی وجود داشت. و حتی یاهو هم سرویس های زیادی بود.

مگر قبل گوگل یاهو سرچ نبود یا ....

چطور فیس بوک این همه رشد کرد مگر قبل اون اورکات گوگل نبود ؟

دلیل اینی که گفتید نیست

ایده نو و با قدرت وارد شدن ، شما هر قدر هم تخصص داشته باشی نمیتونی با تیمی مثل گوگل رقابت کنی ، اون هم واسه ایده ای تکراری و ... ودسترسی به سخت افزار لازم و کلی چیزای دیگه ...

خدا شانس بده ..
100% موافقم

شما یاهو رو گفتید ولی وب شات و ام اس ان و اسک و بقیه رو نگفتید

همین الانش میشه با یه ایده خوب همون فیس بوک و گوگل رو پشت سر گذاشت

ایده نو همیشه هست تا ابد

به جرات می تونم بگم که اگه الان تو آمریکا بودم و پشتوانه داشتم می تونستم فیس بوک و گوگل رو پست سر بگذارم

jafar1374

کاربر عضو
خیلی با این حرفت حال کردم. ولی همین سایت میهن میل باعث شد امسال غرفه داری تو نمایشگاه رو تجربه کنم و دوتا لوح افتخار گرفتم . کلی برام هیجان داشت داشتم برای کاری که کلی براش وقت گذاشته بودم برای بار اول کلی تقدیر می شدم. برای همینه که می گم به کارم عشق می ورزم. در آمد سایت هم بد نیست و خرج خودش رو در میاره و همین برای من کافیه !!
امیر جان سایتت رو برا معرفی نمی کنی؟

djary

کاربر عضو
من هدفم پول در آوردن اما تاحالا نشده پولی* در بیارم

texas

کاربر عضو
برداشت دوستان جال بود

راستش اول به همون عشق كه آقا محمد گفتش مي يومدم ولي كم كم كه وارد كار شدم و پا عرصه وب گذاشتم نگاهم حرفه اي تر شد

كم كم به سمت برنامه نويسي كشيده شدم و الانم اهداف بزرگي دارم كه بعد از خدمتم عملي ميكنم

اينو بگم كه هميشه ايده جديد در هر جايي جواب ميده

نكته جالب ديگر كه دوستان اشاره كردن همين حس كمك هستش

راستش هميشه دوست دارم تا جايي ميتونم به دوستان در انجمنها فعاليت كنم

روزا كه ميشينم پشت كام چند انجمن هستش كه بايد برم ببينم موضوع ها چي بوده و اگر تونستم پاسخ بدم

در مورد گوگل

گوگل شركتي هستش كه حتي مايكروسافت ازش حراس داره و هيچ زمان نميشه باهاش رقابت كرد

شركتي كه با 25 ميليون دلار با پشنوانه كار خودشو شروع ميكنه رو نميشه به مني كه با دست خالي هستم مقايسه كرد

فيس بوك هم كه ميگين باور كنين چيز خاصي نداره و فقط اعتبارش به اعضاشه كه معروفن و تونسته خودشو با اين جا بكشه

در اين زمينه ها حرف زياد دارم كه بخواهم بنويسم اين صفحه پر ميشه

مرسي از دوستان

davaran

تازه وارد
سلام

کدوم سایتت را 450 خرج کردی و درامد نداری؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا