ALi.Reza

کاربر عضو
چطوری ؟ 

در مورد اون مشکل از بین رفتن صفحه تنطیمات چی ؟؟؟ میشه راهنمائی کنید

با سلام؛

امکانش هست شما نسخه 1.10 و فایل فارسی کاملش رو قرار بدین ؟

سپاس
از داخل پوشه languages نسخه 1.7 فایل های زبان fa_IR.po و fa_IR.mo رو به پوشه languages نسخه 1.10 منتقل کنید

فایل rtl.css و ترجیحاً فایل style.css رو از پوشه نسخه 1.7 به داخل پوشه نسخه 1.10 منتقل کنید و تمام.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alirezayimanesh

تازه وارد
سلام ووقت بخیر

چند سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید

1.چطورمیتونم تنظیمش کنم که در صفحه خانه به جای 3 فروشگاه تعداد بیشتری نمایش بده

2.چطور تنظیمش کنم که در صفحه خانه و قسمت هر فروشگاه به جای عکس 4 محصول فقط یک عکس یعنی تصویر فروشگاه رو نشون بده

3.در صفحه محصولات که تعداد محصولات بالای یک صفحه است وقتی صفحات 2 به بعد زده میشود از سایت خارج شده و پیغام پیدا نشد میدهد.
دوست عزیز راجع به سوال اولتون در راه حل است که :

راه اول : میتونید از خود تنظیمات قالب استفاده کنید مانن عکس زیر

%D8%B4%D8%B3.png

راه دوم :

برای اینکار میتونین از افزونه ساخت شورت کد های ووکامرس استفاده کنین

بعد از نصب برگه اول رو ویرایش کنید مشاهده میکنید که یه قسمت به اون اضافه شده مانند تصویرزیر

1.png

لینک دانلود افزونه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ALi.Reza

کاربر عضو
alirezayimanesh گفت:
دوست عزیز میشه منظورتون رو واضح تر بگین؟

با این کارا به ورژن 1.10 آپدیت میشه

اگه میشه خود پوسته 1.10 رو برای دانلود بزارین
برای فارسی شدن نسخه 1.10 باید اینارو انجام بدی،

صفحه قبل لینک دانلود نسخه 1.10 رو گذاشتم

ALi.Reza

کاربر عضو
alirezayimanesh گفت:
دوست عزیز من فایل هایی رو که گفتید از makery 1.7 خارج و به makery1.10 که قبلا برای دانلود گذاشتین انتقال دادم .

ولی بلافاصله اسلایدر حذف و فونت سایت به هم ریخت.

من فونت byekan استفاده میکردم
اینکه چه مشکلی برای اسلایدر پیش اومد رو نمی تونم حدس بزنم

پوشه fonts رو هم انتقال بده، البته باید برای بعضی موارد به فایل rtl.css خاصیت فونت یکان رو اضافه کنی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohajibashi

تازه وارد
همگی خسته نباشید

دوستان من بعد از اپدیت از 1.7 به 1.8 به مشکلی برخوردم 

اونم اینه که صفحه تظیمات قالب از بین رفته . 

ممنون میشم کمک کنید .

یکی از دوستان گفتند نسخه 1.10 که اینجا متشر شده نسخه انگلیسیه . اگه کسی نسخه فارسی و راست چینش رو داره لطفا منشر کنه . 

شاد و پیروز و سربلند باشید 
دوستان کسی نیست در رابطه با این مشکل از بین رفتن صفحه تنطیمات کمک کنه ؟؟؟

من حتی یه نسخه دیگه ( 1.10) رو هم به صورت جداگانه نصب کردم . اما مشکل بر طرف نشد .

فکر میکنم مشکل از دیتا بیس باشه با این اوصاف .

عکسشو ببینید :

alirezayimanesh

تازه وارد
دوستان من میخواستم یه کم این قالب رو دستکاری کنم

مثلا یه کم پهن تر بشه و یه کم گرافیکشو بهتر کنم ، کسی اطلاعی داره که هزینه برنامه نویسی اینطور کارها چقدر میشه ؟

mohajibashi

تازه وارد
سه روز شد . کسی نیست جواب منو بده ؟؟؟؟

محمد آقا  شما چی ؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ALi.Reza

کاربر عضو

من حتی یه نسخه دیگه ( 1.10) رو هم به صورت جداگانه نصب کردم . اما مشکل بر طرف نشد .
درود

من نسخه 1.10 رو نصب و تست کردم، مشکلی ندیدم

samadblaj

کاربر عضو
سلام چرا در هنگام خرید در ووکامرس  دو بار سبد خرید رو قرار داده؟؟؟

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو

فکر میکنم مشکل از دیتا بیس باشه با این اوصاف .

عکسشو ببینید :

با سلام

دوست عزیز

علت پیش رو اینها میتونه باشه

قالب درست و کامل آپلود نشده و یا پوشه فایلها قالب تغییر نام یا تو در تو شدن ضمن اینکه برخی قالب ها رو باید در حالت بازتری از مرورگر دید مثلا 800*600 رو به 1200*900 تغییر بدید.

تا حد امکان از دستکاری فایلها خودداری کنید و سعی کنید قالب رو به صورت کامل قرار بدید. حتما چک کنید ورژن قالب با وردپرس شما هماهنگ باشه.

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

این مشکل می تونه بصورت پیش فرض قالب برای تعداد خریدهای زیاد باشه تا خریدار بتونه قیمت رو در هنگام اضافه کردن خرید جدید ببینه

البته شما باید برگه های منتسب به خریدار رو چک کنید تا از وجود 2 تا شورت کد این بخش ها مطمئن بشید در برخی برگه های ووکامرس که پیش فرض ساخته میشه نیازی به قرار دادن شورت کد ها در صورت نبودنشان در آن برگه نیست. حتما بخش وضعیت سیستم در ووکامرس رو چک کنید تا برگه ها تعریف شده سبز باشند.

ضمنا برگه ها رو هم نگاه کنید تا برگه های اضافه در وردپرس وجود نداشته باشد

موفق باشید

hitakin

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

این مشکل می تونه بصورت پیش فرض قالب برای تعداد خریدهای زیاد باشه تا خریدار بتونه قیمت رو در هنگام اضافه کردن خرید جدید ببینه

البته شما باید برگه های منتسب به خریدار رو چک کنید تا از وجود 2 تا شورت کد این بخش ها مطمئن بشید در برخی برگه های ووکامرس که پیش فرض ساخته میشه نیازی به قرار دادن شورت کد ها در صورت نبودنشان در آن برگه نیست. حتما بخش وضعیت سیستم در ووکامرس رو چک کنید تا برگه ها تعریف شده سبز باشند.

ضمنا برگه ها رو هم نگاه کنید تا برگه های اضافه در وردپرس وجود نداشته باشد

موفق باشید
جاویدان عزیز این مشکل زمانی بوجود میاد که ووکامرس آپدیت شده باشه

، راه حلشو هم چندتا پست عقب تر بگردید پیدا میکنید.

mohajibashi

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

علت پیش رو اینها میتونه باشه

قالب درست و کامل آپلود نشده و یا پوشه فایلها قالب تغییر نام یا تو در تو شدن ضمن اینکه برخی قالب ها رو باید در حالت بازتری از مرورگر دید مثلا 800*600 رو به 1200*900 تغییر بدید.

تا حد امکان از دستکاری فایلها خودداری کنید و سعی کنید قالب رو به صورت کامل قرار بدید. حتما چک کنید ورژن قالب با وردپرس شما هماهنگ باشه.

موفق باشید
ممنون از پاسختون ، من با استفاده از راه کارهای ارائه شده در انجمن اصلی وردپرس و ووکامرس ، هر دو موتور ورد پرس و ووکامرس رو به نسخه های تائید شده برای قالب makery 1.10 در اوردم .

اما همچنان صفحه تنظیمات نمایش داده نمیشه . واقعا دارم از این وضع خسته میشم . 

اگه کسی نمیدونه مشکل کجاست ، لطفا بهم بگید که چطوری تغییرات قالب رو از روی دیتا بیس بردارم که حد اقل بتونم از اول نصبش کنم .

من فکر میکنم مشکل تغییراتی هست که روی دیتا بیس ایجاد کرده . البته این موضوع رو هم در نظر داشته باشید که من 2800 کاربر روی سایتم دارم که همشون دارن برام بازاریابی میکنند که به هیچ عنوان نباید تغییرات دیتا بیس امنیت مالی اونها رو به خطر بندازه .

خواهش میکنم کمک کنید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hitakin

کاربر عضو
ممنون از پاسختون ، من با استفاده از راه کارهای ارائه شده در انجمن اصلی وردپرس و ووکامرس ، هر دو موتور ورد پرس و ووکامرس رو به نسخه های تائید شده برای قالب makery 1.10 در اوردم .

اما همچنان صفحه تنظیمات نمایش داده نمیشه . واقعا دارم از این وضع خسته میشم . 

اگه کسی نمیدونه مشکل کجاست ، لطفا بهم بگید که چطوری تغییرات قالب رو از روی دیتا بیس بردارم که حد اقل بتونم از اول نصبش کنم .

من فکر میکنم مشکل تغییراتی هست که روی دیتا بیس ایجاد کرده . البته این موضوع رو هم در نظر داشته باشید که من 2800 کاربر روی سایتم دارم که همشون دارن برام بازاریابی میکنند که به هیچ عنوان نباید تغییرات دیتا بیس امنیت مالی اونها رو به خطر بندازه .

خواهش میکنم کمک کنید .
برای اطمینان یکبار قالبو در یک ساب دامین دوباره نصب کن، و دیتا بیس اصلی رو بهش وصل کن ببین بازهم این مشکل و داری یا نه اگر مشکل برطرف شد که هیچ اگر نشد مشخصات هاستتو بفرست تا بررسی کنیم. این هم نتیجه استفاده از قالب های نال شده. اگر هم خواستی بگو برات اورجینالشو بفرستم

mohajibashi

تازه وارد
برای اطمینان یکبار قالبو در یک ساب دامین دوباره نصب کن، و دیتا بیس اصلی رو بهش وصل کن ببین بازهم این مشکل و داری یا نه اگر مشکل برطرف شد که هیچ اگر نشد مشخصات هاستتو بفرست تا بررسی کنیم. این هم نتیجه استفاده از قالب های نال شده. اگر هم خواستی بگو برات اورجینالشو بفرستم
روی دامنه های دیگه خوب کار میکنه .

ممنون میشم اگه بفرستید فایلش رو

i3ooter

کاربر عضو
با سلام؛

دوستان کسی نسخه 1.10 اصلی و فارسی شده رو داره ؟

ممنون میشم به اشتراک قرار بدین

سپاس

بالا