ALi.Reza

کاربر عضو
موقع اضافه کردن محصول باید فیلدی برای وزن محصول اضافه بشه و

با توجه به محل سکونت فروشنده یا مبدا محصول و همچنین وزن محصول باید هزینه ارسال محاسبه بشه

عزیز برنامه نویسی اینارو ok کنه قالب بی نقص میشه،

مگر اینکه فروشنده هزینه ارسال رو خودش بطور کلی حساب کنه و به عنوان قیمت کلی محصول در نظر بگیره!
اینا که به قوت خودشون پابرجا هستن! :|

و دیگه اینکه با انتخاب بیش از یک محصول، تو سبد خرید قسمت نمایش تعرفه حمل و نقل پیغام زیر نمایش داده میشه:

There don‘t seem to be available shipping methods. Please double check your address, or contact us if you need any help

که تو فایل زبان هست و ترجمه نشده، حالا مهم ترجمه اش نیست، مشکل عدم محاسبه میزان تعرفه حمل و نقل هست که انجام نمیشه

قیمت دو محصول با هم جمع و خریدار بدونه هزینه حمل و نقل باید پرداخت رو انجام بده!

یعنی کلا ضد حال بهم زده که نگو! اصن ی وضی :(

ALi.Reza

کاربر عضو
موقع اضافه کردن محصول باید فیلدی برای وزن محصول اضافه بشه و

با توجه به محل سکونت فروشنده یا مبدا محصول و همچنین وزن محصول باید هزینه ارسال محاسبه بشه

عزیز برنامه نویسی اینارو ok کنه قالب بی نقص میشه،

مگر اینکه فروشنده هزینه ارسال رو خودش بطور کلی حساب کنه و به عنوان قیمت کلی محصول در نظر بگیره!

و دیگه اینکه با انتخاب بیش از یک محصول، تو سبد خرید قسمت نمایش تعرفه حمل و نقل پیغام زیر نمایش داده میشه:

There don‘t seem to be available shipping methods. Please double check your address, or contact us if you need any help

که تو فایل زبان هست و ترجمه نشده، حالا مهم ترجمه اش نیست،

مشکل عدم محاسبه میزان تعرفه حمل و نقل هست که انجام نمیشه

قیمت دو محصول با هم جمع میشه و خریدار بدونه هزینه حمل و نقل باید پرداخت رو انجام بده!
بصورت استاندارد کسی میتونه اینارو برطرف کنه؟؟ اعلام کنه..

ALi.Reza

کاربر عضو
تو آپدیت جدیدش این موارد برطرف شده 1.10
1.10 رو دارم

ولی فیلدی برای وزن محصول نداره تا با استفاده از افزونه حمل و نقل، توسبد خرید بشه هزینه حمل و نقل رو صحیح محاسبه و به جمع کل اضافه کرد

و...

ALi.Reza

کاربر عضو
اگه کسی میتونه اعلام کنه..
موقع اضافه کردن محصول باید فیلدی برای وزن محصول اضافه بشه و در نهایت

با توجه به محل سکونت فروشنده یا مبدا محصول و همچنین وزن محصول، باید هزینه ارسال محاسبه بشه و...
:77:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای اینکه بر اساس فروشنده تعیین بشه باید قالب با افزونه ست بشه... دردسر داره علیرضا... باید بدی برای بنویسن

ALi.Reza

کاربر عضو
برای اینکه بر اساس فروشنده تعیین بشه باید قالب با افزونه ست بشه... دردسر داره علیرضا... باید بدی برای بنویسن
بله منم اینجا چند بار گفتم اگه کسی بصورت استاندارد می تونه انجام بده اعلام کنه ولی گویا کسی نمی تونه..

alirezayimanesh

تازه وارد
سلام

دوستان من نسخه 1.7 این پوسته رو دارم

کار منو راه می اندازه ، فقط تنها مشکل من اینه که محصولات اخیر در صفحه اصلی نمایش داده نمیشن

کسی میتونه بگه این مشکل از چیه و چیکار باید بکنم ؟

شورت کد تو صفحه اول اینه :

[title indent="2]فروشگاه های اخیر[/title][shops][section][testimonials][/section][title indent=2] محصولات اخیر[/title][featured_products]

ALi.Reza

کاربر عضو

و دوباره اینکه اگه برنامه نویسی توانایی انجام تغییراتی در قالب رو داره فوری بهم خبر بده لطفاً :101:

alirezayimanesh

تازه وارد
 سلام

من از پوسته makery 1.7  استفاده میکنم ،چند تا مشکل داره که من نتونستم حلشون کنم
مشکل اول

در این پوسته کاربر وقتی ثبت نام میکنه یک بار باید منتظر بمونه که تایید بشه و یک بار دیگه باید منتظر بمونه که فروشگاهی که ساخته تایید بشه و بار دیگه باید منتظر تایید محصولاتش بمونه
من خواستم یه کاری کنم که کاربر بتونه این سه مرحله رو طی  کنه یعنی ثبت نام و ساخت فروشگاه و اضافه کردن محصول و بعد طی این مراحل منتظر بمونه که کل اینها با هم تایید بشه

مشکل دوم

اینه که من کد زیر رو در برگه اصلی وب سایتم گذاشتم
[title indent=”2″]فروشگاه های اخیر[/title][shops][section][testimonials][/section][title indent=”2″] محصولات اخیر[/title]

آخرین فروشگاه های ساخته شده نمایش داده میشن ولی آخرین محصولات نه
خواستم اگه میشه راهنمایی کنید و در صورت امکان کدهای دیگری مثل پرفروش ترین محصولات ، فعال ترین فروشگاه ها ،تعداد کاربران ثبت نام شده در سایت ، تعداد کل فروشگاه ها ،مجموع فروش ها ،آخرین پرداختی ها به کاربران و از این دست کدهای محبوب رو بزارین تا شاید من و بقیه کاربران همیار وردپرس بتونیم استفاده کنیم.

مشکل سوم

اسلایدر سایتم رو اصلا دست نزدم ولی در ابتدا فقط در مرورگر گوگل کروم نشون داده میشد که اونم بعد مدتی غیر فعال شد

مشکل چهارم

وقتی خریدار میخواد یه فایل رو بخره و دانلود کنه چرا باید قسمت سفارش مثل نام و نام خانوادگی و .... غیره رو پر کنه ، چطور میشه غیر فعالش کرد

دوستان اگه کسی پاسخی برای مشکلات بالا داره خواهش میکنم  بفرسته شاید این مشکل افراد دیگری هم باشه

alirezayimanesh

تازه وارد
دوستان کسی میتونه درمورد روش های برداشت(پی بال ،اسکریل و پیشتاز) توضیحی بده

Untitled.png

alirezayimanesh

تازه وارد
از قسمت تنظیمات قالب باید تنظیم کنی،

مشکل سوم هم کلا میشه گفت بدرد نمیخوره حذفش کن

نسخه 1.10 :

دوست عزیز مشکل چهارم از قسمت تنظیمات حل شد

مشکل نمایش اسلایدر با نصب ماکری ورژن 1.9 حل شد

پوسته makery 1.10 که برای دانلود گذاشتین نسخه انگلیسی بو ، کسی فارسیشو نداره

sooratishop@gmail.com

تازه وارد
سلام ووقت بخیر

چند سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید

1.چطورمیتونم تنظیمش کنم که در صفحه خانه به جای 3 فروشگاه تعداد بیشتری نمایش بده

2.چطور تنظیمش کنم که در صفحه خانه و قسمت هر فروشگاه به جای عکس 4 محصول فقط یک عکس یعنی تصویر فروشگاه رو نشون بده

3.در صفحه محصولات که تعداد محصولات بالای یک صفحه است وقتی صفحات 2 به بعد زده میشود از سایت خارج شده و پیغام پیدا نشد میدهد.

mohajibashi

تازه وارد
همگی خسته نباشید

دوستان من بعد از اپدیت از 1.7 به 1.8 به مشکلی برخوردم 

اونم اینه که صفحه تظیمات قالب از بین رفته . 

ممنون میشم کمک کنید .

یکی از دوستان گفتند نسخه 1.10 که اینجا متشر شده نسخه انگلیسیه . اگه کسی نسخه فارسی و راست چینش رو داره لطفا منشر کنه . 

شاد و پیروز و سربلند باشید 

ALi.Reza

کاربر عضو
1.چطورمیتونم تنظیمش کنم که در صفحه خانه به جای 3 فروشگاه تعداد بیشتری نمایش بده
تنظیمات قالب

پوسته makery 1.10 که برای دانلود گذاشتین نسخه انگلیسی بو ، کسی فارسیشو نداره
یکی از دوستان گفتند نسخه 1.10 که اینجا متشر شده نسخه انگلیسیه . اگه کسی نسخه فارسی و راست چینش رو داره لطفا منشر کنه .
از فایل زبان و استایل نسخه 1.7 میتونی استفاده کنی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا