Amir724

تازه وارد
برای تنظیم صفحه ی اصلی مطابق دمو کدوم قالب را باید انتخاب کنم ؟

science-brands-instagram-infographic1.jpg

mehrdadkh

تازه وارد
سلام

چطوری میشه که محصولات فقط برای اعضا نمایش داده شود

hitakin

کاربر عضو
اینم نسخه 1.8 پوسته ماکری

نسخه اورحینال و خریداری شده از تم فارست ( هرکس شک داره بگه تا تصویر پنل کاربریشو بزارم ) چون ازش زیاد فروختم اینجا صلواتی میزارم برای دانلود ( هرکس دانلود کرد یه صلوات به روح پدرم بفرسته )

اینم بخاطز آقا محمد که 15 روز بنم کرده بود تا یاد بگیره بی جهت کسیو الکی بن نکنه. ( هرچند میدونم بازم بنم میکنی )

این نسخه انگلیسشه و خودتون زحمتشو فارسی سازیشو بکشین

زت زیاد

قابل اجرا برروی وردپرس 4.2.2 بدون مشکل 

وهمخوانی با اخرین ورژن ووکامرس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohajibashi

تازه وارد
سلام
یه سوال خیلی مهم دارم از خدمتتون .
وقتی نرخ سود ها و درآمد هارو تنظیم می کنیم ، بر فرض وقتی یک مشتری یکی از کالاهای یک فروشنده ( فروشگاه دار ) رو میخره :
میزان درآمد = میزان فروشه ( که فکر میکنم درست باشه این مسئله )
اما ، سود کل ، که سهم فروشنده هست ، در قسمت موجودی جاری نمیاد که بتونه درخواست تسویه حساب بزنه  !!!!
و موجودی جاری هم یک عددی میزنه که نمیفهمم چیه و از کجا اومده و چرا این شده مقدارش ؟؟!!

ممنون میشم ، راهنمائی کنید .

اینم اسرین کپچر ها که درصد ویزیتور رو 10% گذاشتم ، و حق فروشنده رو 80% :

npf6_z1.jpg
7p9k_z2.jpg

نکته عجیب برام اینجاست که در خرید دوم از همون محصول ، اون عدد باز یه تغییر غیر قابل فهمه دیگه ( البته برای من ) کرده . که فکر کنم با ادامه روند خرید ، مبلغ خیلی بالاتر از حتی اصل مبلغ فروش میشه . اینم تصویرش :
9xhk_z3.jpg

ممنون از راهنمائیتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohajibashi

تازه وارد
برای تنظیم صفحه ی اصلی مطابق دمو کدوم قالب را باید انتخاب کنم ؟

science-brands-instagram-infographic1.jpg
فایل xml  رو درون ریزی کن ، و به قسمت تنظیمات قسمت ورد پرس برو . و از قسمت تنظیمات خواندن >>برگه  home رو به عنوان برگه نخست انتخاب کن .

mohajibashi

تازه وارد
دوستان ، از اونجائی که من روند تایید سفارش رو به عهده فروشنده ( فروشگاه دار ) گذاشتم ، آیا ماژول پیامکی وجود داره که بتونه به فروشگاه دار اطلاع بده که از فروشگاه شما خریدی انجام شده ؟

منظورم اطلاع به کاربرانی هست که به عنوان فروشگاه دار ، دارن محصولاتشون رو میفروشن ، نه خوده مدیر سایت .

برای این منظور 100% نیازهست که شماره موبایل فروشگاه دار هنگام ثبت نام یا در قسمت پروفایلش ازش گرفته بشه .

ممنون میشم راهنمائی کنید .

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohajibashi

تازه وارد
سه روز گذشته . اما هنوز کسی جواب نداده . لطفا کمک کنید . 

hitakin

کاربر عضو
دوستان ، از اونجائی که من روند تایید سفارش رو به عهده فروشنده ( فروشگاه دار ) گذاشتم ، آیا ماژول پیامکی وجود داره که بتونه به فروشگاه دار اطلاع بده که از فروشگاه شما خریدی انجام شده ؟

منظورم اطلاع به کاربرانی هست که به عنوان فروشگاه دار ، دارن محصولاتشون رو میفروشن ، نه خوده مدیر سایت .

برای این منظور 100% نیازهست که شماره موبایل فروشگاه دار هنگام ثبت نام یا در قسمت پروفایلش ازش گرفته بشه .

ممنون میشم راهنمائی کنید .

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟

کسی نیست جواب بده ؟؟؟
ماژولی نیست که به فروشنده کالا پیامک بزنه، ولی ماژولی هست که به خود شما پیامک بزنه و شما هم سریعا به فروشنده کالا اطلاع بدید.

و برای اینکه بتونی شماره تلفن فروشنده گان را داشته باشی از ماژولی استفاده کن که به هنگام ثبت نام در فروشگاه تاییدیه پیامکی داشته باشه، برای همین منظور من از این ماژول استفاده میکنم البته این ماژول را برام ساختن و شما هم میتونید بگید براتون بسازند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hitakin

کاربر عضو
سلام
یه سوال خیلی مهم دارم از خدمتتون .
وقتی نرخ سود ها و درآمد هارو تنظیم می کنیم ، بر فرض وقتی یک مشتری یکی از کالاهای یک فروشنده ( فروشگاه دار ) رو میخره :
میزان درآمد = میزان فروشه ( که فکر میکنم درست باشه این مسئله )
اما ، سود کل ، که سهم فروشنده هست ، در قسمت موجودی جاری نمیاد که بتونه درخواست تسویه حساب بزنه  !!!!
و موجودی جاری هم یک عددی میزنه که نمیفهمم چیه و از کجا اومده و چرا این شده مقدارش ؟؟!!

ممنون میشم ، راهنمائی کنید .

اینم اسرین کپچر ها که درصد ویزیتور رو 10% گذاشتم ، و حق فروشنده رو 80% :

npf6_z1.jpg
7p9k_z2.jpg

نکته عجیب برام اینجاست که در خرید دوم از همون محصول ، اون عدد باز یه تغییر غیر قابل فهمه دیگه ( البته برای من ) کرده . که فکر کنم با ادامه روند خرید ، مبلغ خیلی بالاتر از حتی اصل مبلغ فروش میشه . اینم تصویرش :
9xhk_z3.jpg

ممنون از راهنمائیتون
در این مورد هم اون عدد 10 مربوط به درصد ویزیتور هستش یعنی اینکه اگر خریدی توسط لینک ارجاع انجام بشه ده درصد فروش به حساب ویزیتور واریز میشه. و ربطی به اون عددهای هشتاد نداره

رقم های دوم و سوم هم که گذاشتی روی 80 بدین معنیه که شما هشتاد درصد به فروشنده کالا میدی و بیست درصد خودت برمیداری

یعنی اگر که فروشنده ای 200 هزار تومان فروش داشته باشه میتونه مبلغ 160 هزارتومان برداشت بزنه

که بدین شکل نمایش داده میشه 

درامد کل   200000

سود کل   160000

موجودی جاری 160000

که این رقم اخری را میتونه برداشت بزنه

این مورد تست شده و مشکلی نداشته

شما باید ببینی کجای تنظیماتت مشکل داره که رقم خورد نشون میده

تصویری که من گذاشتم همه چی درست و صحیحه

Untitled_12.png

mohajibashi

تازه وارد
در این مورد هم اون عدد 10 مربوط به درصد ویزیتور هستش یعنی اینکه اگر خریدی توسط لینک ارجاع انجام بشه ده درصد فروش به حساب ویزیتور واریز میشه. و ربطی به اون عددهای هشتاد نداره

رقم های دوم و سوم هم که گذاشتی روی 80 بدین معنیه که شما هشتاد درصد به فروشنده کالا میدی و بیست درصد خودت برمیداری

یعنی اگر که فروشنده ای 200 هزار تومان فروش داشته باشه میتونه مبلغ 160 هزارتومان برداشت بزنه

که بدین شکل نمایش داده میشه 

درامد کل   200000

سود کل   160000

موجودی جاری 160000

که این رقم اخری را میتونه برداشت بزنه

این مورد تست شده و مشکلی نداشته

شما باید ببینی کجای تنظیماتت مشکل داره که رقم خورد نشون میده

تصویری که من گذاشتم همه چی درست و صحیحه

Untitled_12.png
ممنون از پاسختون . اما الان من 2 تا مشکل دارم :

مشکل اول اینه که کلا دیگه لینک ارجاعات در صفحه فروشگاه من نیست .

دوم اینکه اون عدد خرده که گفتم ، در ابتدای کار برای همه کاربران = منفیه 64.710 تومان >>> -64.710  اصلا نمیدونم چیکارش باید بکنم .

شما فرمودید که ببین کجای تنظیمات مشکل داره . وافعا میدونم منظورتون از تنظیمات چیه . فقط یه قسمت تنظیمات قالب هست که اونم همینیه که توی تصویر گذاشتم .

ادرس سایتم : www.hajibaghal.ir  ممنون میشم یه نگاهی بندازین .

اگر براتون مقدوره ممنون میشم ، فایل قالب خودتون رو در اختیار بذارید . شاید کلا قالبی که من استفاده می کنم مشکل داره .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hitakin

کاربر عضو
ممنون از پاسختون . اما الان من 2 تا مشکل دارم :

مشکل اول اینه که کلا دیگه لینک ارجاعات در صفحه فروشگاه من نیست .

دوم اینکه اون عدد خرده که گفتم ، در ابتدای کار برای همه کاربران = منفیه 64.710 تومان >>> -64.710  اصلا نمیدونم چیکارش باید بکنم .

شما فرمودید که ببین کجای تنظیمات مشکل داره . وافعا میدونم منظورتون از تنظیمات چیه . فقط یه قسمت تنظیمات قالب هست که اونم همینیه که توی تصویر گذاشتم .

ادرس سایتم : www.hajibaghal.ir  ممنون میشم یه نگاهی بندازین .

اگر براتون مقدوره ممنون میشم ، فایل قالب خودتون رو در اختیار بذارید . شاید کلا قالبی که من استفاده می کنم مشکل داره .
فکر نمیکنم مشکل از قالب باشه ولی در صورت نیاز در اختیارتون میزارم

شما ابتدا به من بگید که این تصویری که گرفتید از حساب کاربری ادمین هستش یا از یه حساب کاربری دیگه؟

و اگر از ادمین بود که اشتباهه و باید شما از طرف حساب کاربری یک فروشنده ببینید وضعیت به چه صورته

mohajibashi

تازه وارد
فکر نمیکنم مشکل از قالب باشه ولی در صورت نیاز در اختیارتون میزارم

شما ابتدا به من بگید که این تصویری که گرفتید از حساب کاربری ادمین هستش یا از یه حساب کاربری دیگه؟

و اگر از ادمین بود که اشتباهه و باید شما از طرف حساب کاربری یک فروشنده ببینید وضعیت به چه صورته
با سپاس دوباره از شما ، بله از حساب کاربری یک فروشنده بوده . 

من با شماره تماسی که در سایتتون گذاشتید تماس گرفتم ولی خاموش بود . اگه ممکنه با من در تماس باشید . 

و ضمنا ممنون میشم قالب سایتتون رو ارسال بفرمائید.

متشکر از شما

i3ooter

کاربر عضو
با عرض سلام و خسته نباشید؛

من با این قالب یه مشکلی دارم اون هم اینه که وقتی یک محصول رو برای خرید به سبد خرید اضاف میکنم، گزینه ای برای پرداخت وجه وجود نداره ( توی صفحه namesite.ir/cart )

راه حلی براش ندارین دوستان ؟

You must be registered for see images attach

mohajibashi

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید؛

من با این قالب یه مشکلی دارم اون هم اینه که وقتی یک محصول رو برای خرید به سبد خرید اضاف میکنم، گزینه ای برای پرداخت وجه وجود نداره ( توی صفحه namesite.ir/cart )

راه حلی براش ندارین دوستان ؟
سلام . به قسمت تنظیمات ووکامرس خود برید و از قسمت ماژول های پرداخت ، یکی از روش های پرداخت رو انتخاب کنید و فعال نمائید 

i3ooter

کاربر عضو
سلام . به قسمت تنظیمات ووکامرس خود برید و از قسمت ماژول های پرداخت ، یکی از روش های پرداخت رو انتخاب کنید و فعال نمائید 
با سلام؛

این مورد جواب گو نیست، قبلاٌ تست کردم

ممنون میشم کمک کنید

سپاس

mohajibashi

تازه وارد
با سلام؛

این مورد جواب گو نیست، قبلاٌ تست کردم

ممنون میشم کمک کنید

سپاس
- مطمئن بشید که از وردپرس 4 و ووکامرس 2.3 به بالا استفاده میکنید . پیشنهاد میکنم ، منابع دانلود فایل ها رو از بین منابع معتبر انتخاب کنید .

- ممکنه ووکارس پارسی رو بعد از افزونه خود ووکامرس نصب کرده باشید که اشتباه است .

- افزونه های اضافی رو یکی یکی غیر فعال کنید ، و بعد از غیر فعال کردن هرکدوم ، سیستم رو تست کنید ، در اکثر مواقع یکی از افزونه ها منجر به ایجاد اختلال در افزونه های دیگه میشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

i3ooter

کاربر عضو
- مطمئن بشید که از وردپرس 4 و ووکامرس 2.3 به بالا استفاده میکنید . پیشنهاد میکنم ، منابع دانلود فایل ها رو از بین منابع معتبر انتخاب کنید .

- ممکنه ووکارس پارسی رو بعد از افزونه خود ووکامرس نصب کرده باشید که اشتباه است .

- افزونه های اضافی رو یکی یکی غیر فعال کنید ، و بعد از غیر فعال کردن هرکدوم ، سیستم رو تست کنید ، در اکثر مواقع یکی از افزونه ها منجر به ایجاد اختلال در افزونه های دیگه میشه .

مشکل رو برطرف کردم، با بروزرسانی ووکامرس درست شد

سپاس از شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohajibashi

تازه وارد
1- کلا اسلایدرش قوی نیست و مشکلات زیادی داره از جمله اگر چندین اسلاید براش تعریف کنی باید اندازه و تعداد خط ها در هر اسلاید یکی باشه وگرنه کل سایت بالا و وپایین میره، من توصیه میکنم از اسلایدهای دیگه استفاده کن. من خودم از پلاگین Cr3ativ Carousel Plugin استفاده کردم.

3- بعضی از کلمات که به فارسی ترجمه نشده اند را من از طریق Notepad++ در کل قالب جستجو کردم و بعد دستی تبدیل کردم و اکثرا این کلمات در پلاگین ووکامرس هستش که تبدیل نشده بودن. پیدا کردنشون کاری نداره

4- برای خرید و فروش محصولات فیزیکی و اضافه کردن و فروختن توسط فروشندگاه به هیچ پلاگینی نیاز نداره و قالب تمام امکانات را هم از طریق پیشخوان و هم از محیط سایت فراهم کرده. و فروشنده کالا میتونه بعد از ثبت نام و ایجاد فروشگاه ، به اندازه بی نهایت به فروشگاهش محصولات اضافه کنه. من خودم دارم یک فروشگاه بزرگ با این قالب راه اندازی میکنم و مشکلی تا بحال نداشته فقط مشکلش اینه که با ووکامرس 2.3 مچ شده و اگر بخواهی ووکامرس را به ورژن بالاتر آپدیت کنی تو صفحه سبد خرید دچار مشکل میشه و مدام پیغام  پوسته شما، از فایلهای الگوی قدیمی ووکامرس استفاده می کند. را نمایش میده که خیلی رو اعصابه و البته با کمی دستکاری میشه درستش کرد. 
من این افزونه رو دانلود کردم و استفاده کردم ، اما مشکل اینجاست که اسلاید در خیلی کوچکتر از اونی که هست لود میکنه ، حتی اندازه رو در قسمت ویرایش تصویر تغییر دادم . اما درست نشد . ممنون میشم راهنمائی کنید .

بالا