i3ooter

کاربر عضو
سلامی مجدد؛

دوستان چطوری میتونم یکی از ستون ها رو حذف کنم ؟

قبل از بروز رسانی ووکامرس یک ستون بود ولی دکمه " اتمام خرید " نمایش داده نمیشد، وقتی بروز رسانی کردم این ستون شد 2 تا

ممنون

You must be registered for see images attach

hitakin

کاربر عضو
با سپاس دوباره از شما ، بله از حساب کاربری یک فروشنده بوده . 

من با شماره تماسی که در سایتتون گذاشتید تماس گرفتم ولی خاموش بود . اگه ممکنه با من در تماس باشید . 

و ضمنا ممنون میشم قالب سایتتون رو ارسال بفرمائید.

متشکر از شما
دوست گرامی من نسخه 1.8 این قالب که نسخه اورجینال و دست کاری نشده هست  را در پست های بالاتر گذاشتم و با جایگزین کردن فایلهای RTL و زبان قالبتون همونی میشه که من روی سایتم دارم. در این نسخه 1.8 مشکلاتی که در آپدیت کردن وردپرس ( از بین رفتن دکمه ها )  و ووکامرس ( دوتا شدن ستون خرید در سبد خرید ) کاملا برطرف شده.

در مورد اسلایدر هم باید راست چینش کنی تا روی قالب درست و حسابی کار کنه در غیر اینصورت نشون نمیده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hitakin

کاربر عضو
سلامی مجدد؛

دوستان چطوری میتونم یکی از ستون ها رو حذف کنم ؟

قبل از بروز رسانی ووکامرس یک ستون بود ولی دکمه " اتمام خرید " نمایش داده نمیشد، وقتی بروز رسانی کردم این ستون شد 2 تا

ممنون
شما احتمالا ووکامرستونو آپدیت کردین که به این مشکل برخوردید، و به احتمال زیاد ازقالب نسخه 1.7 استفاده میکنید. که با آپدیت کردن وردپرس و ووکامرس مشکلات عدیده بوجود میاد که توصیه میکنم ازقالب نسخه 1.8 استفاده کنید. واگر قصد دارید به همین منوال ادامه بدید این مشکل دو ستونه شدن سبد خرید را چند وقت پیش یکی از دوستان گذاشته بود و آقا محمد ( مدیر انجمن ) راه حلشو گذاشته بود که من نتونستم از تو انجمن پیدا کنم ، اقا محمد اگر راه حل این مشکل را در یکجای مناسب یکبار دیگه بزاره ممنون میشم چون خیلی ها این مشکل را دارند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

i3ooter

کاربر عضو
شما احتمالا ووکامرستونو آپدیت کردین که به این مشکل برخوردید، و به احتمال زیاد ازقالب نسخه 1.7 استفاده میکنید. که با آپدیت کردن وردپرس و ووکامرس مشکلات عدیده بوجود میاد که توصیه میکنم ازقالب نسخه 1.8 استفاده کنید. واگر قصد دارید به همین منوال ادامه بدید این مشکل دو ستونه شدن سبد خرید را چند وقت پیش یکی از دوستان گذاشته بود و آقا محمد ( مدیر انجمن ) راه حلشو گذاشته بود که من نتونستم از تو انجمن پیدا کنم ، اقا محمد اگر راه حل این مشکل را در یکجای مناسب یکبار دیگه بزاره ممنون میشم چون خیلی ها این مشکل را دارند
با سلام؛

درسته دوست عزیز، ولی مجبور بودم این بروزرسانی رو انجام بدم ( دلیلش هم چند پست بالاتر مشخص هست )

نسخه 1.8 هم که فارسی نیست هنوز

ممنون میشم یکی از دوستان راه حل رو اعلام کنه

سپاس از شما .

-----------------------

مشکل برطرف شد:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hitakin

کاربر عضو
پوسته قالب Makery v.18 فارسی سازی شده و راست چین

این قالب برروی سایت خودم بدون مشکل داره کار میکنه

i3ooter

کاربر عضو

با سلام؛

دوست عزیز فایلی که مربوط به بخش نظرات هست و دکمه ارسال نظر هم فعاله، مربوط به کدوم فایل php میشه که تنها اون رو جایگزین کنم

سپاس

mohajibashi

تازه وارد

ممنون از ارسال قالب

لطفا بفرمائید که طریقه نصب روی ورژن قبلی ( که از خودتون گرفتم ) مشکلی پیش نمیاره ؟

چون در پست قبلیتون فرمودید که باید فایل های زبان و راستچین رو از نسخه قبلی بگیریم .

اگر این مشکل رو حل کردید لطفا اعلام بفرمائید . اگر هم نه ممنون میشم روش نصب ورژن 1.8 روی ورژن 1.7 رو توضیح بدید . 

با تشکر

hitakin

کاربر عضو
ممنون از ارسال قالب

لطفا بفرمائید که طریقه نصب روی ورژن قبلی ( که از خودتون گرفتم ) مشکلی پیش نمیاره ؟

چون در پست قبلیتون فرمودید که باید فایل های زبان و راستچین رو از نسخه قبلی بگیریم .

اگر این مشکل رو حل کردید لطفا اعلام بفرمائید . اگر هم نه ممنون میشم روش نصب ورژن 1.8 روی ورژن 1.7 رو توضیح بدید . 

با تشکر
فقط کافیه که این قالب را جایگزین ورژن قبلی کنید، کارهای راستچین و فارسی سازیش انجام شده

hitakin

کاربر عضو
با سلام؛

دوست عزیز فایلی که مربوط به بخش نظرات هست و دکمه ارسال نظر هم فعاله، مربوط به کدوم فایل php میشه که تنها اون رو جایگزین کنم

سپاس
بهتره که کاملا از ورژن جدید استفاده کنید، چون غیر از مشکل از بین رفتن دکمه ارسال نظر چندین باگ دیگه هم گرفته شده و یکسری امکانات دیگر هم اضافه شده که البته زیاد چشمگیر و مهم نیستند که در زیر میتوانید مشاهده کنید

- Added shop memberships

- Added custom commissions

- Added custom profile fields

- Added advanced shop search

- Added custom decimal separator

- Fixed empty product attributes

- Fixed category view layout

- Fixed variation sale price

- Fixed duplicated products

- Fixed switching primary cart

- Fixed withdrawal amounts

- Fixed shop shipping template

- Fixed disabling commissions

- Fixed default shipping settings

- Fixed embedding product videos

- Fixed maximum number of images

- Fixed plural forms in translation

i3ooter

کاربر عضو
بهتره که کاملا از ورژن جدید استفاده کنید، چون غیر از مشکل از بین رفتن دکمه ارسال نظر چندین باگ دیگه هم گرفته شده و یکسری امکانات دیگر هم اضافه شده که البته زیاد چشمگیر و مهم نیستند که در زیر میتوانید مشاهده کنید

- Added shop memberships

- Added custom commissions

- Added custom profile fields

- Added advanced shop search

- Added custom decimal separator

- Fixed empty product attributes

- Fixed category view layout

- Fixed variation sale price

- Fixed duplicated products

- Fixed switching primary cart

- Fixed withdrawal amounts

- Fixed shop shipping template

- Fixed disabling commissions

- Fixed default shipping settings

- Fixed embedding product videos

- Fixed maximum number of images

- Fixed plural forms in translation
سپاس از شما؛

من قالب رو که جایگزین کردم، فونت بهم ریخت، ولی ممنون میشم اون فایل مربوط به دکمه ارسال نظر رو بهم بگین کدوم هست

سپاس

hitakin

کاربر عضو
سپاس از شما؛ون

من قالب رو که جایگزین کردم، فونت بهم ریخت، ولی ممنون میشم اون فایل مربوط به دکمه ارسال نظر رو بهم بگین کدوم هست

سپاس
برای اینکه فونت را درست نشون بده برو تو تنظیمات قالب > استایل> و Content Font را روی Byekan  و کد زیر را در قسمت فونت محتوا قرار دهید

کد:
h1, h2, h3, h4, h5, h6 {font-family:BYekan;        font-size: 14px;}body {font-family:BYekan, tahoma;}
فایل مربوط به ارسال نظر را اطلاع ندارم که کدومه

mohajibashi

تازه وارد
دوستان سلام و خسته نباشید به همتون

2 تا سوال :

اول اینکه آیا میشه توی این قالب سطوح دسترسی مختلف ایجاد کرد و نرخ بازاریابی یا نرخ /رفتن پورسانت بابت فروش رو ، برای هر سطحی تغییر داد ؟؟؟

و سوال دوم . این قسمت عضویت غیر رایگان ، چجوری فعال میشه ، یعنی من تست کردم ، چه فعال باشه چه غیر فعال ، حتی اگه تعداد محصولات رایگان رو روی 0 هم بذاریم فرقی نمیکنه و تنظیماتی نداره برای تعیین مبلغ برای عضویت !!!!

اینم عکسش : 

i3ooter

کاربر عضو
سلام مجدد؛

دوستان چطوری میتونم این لینک هایی که مشخص کردم رو حذف کنم و تنها هنگامی که روی عکس کلیک میشه صفحه مربوطه باز بشه

You must be registered for see images attach

ALi.Reza

کاربر عضو

سپاس برای اشتراک گذاری، این نسخه رو تست کردم،

به عنوان کاربر، فروشگاه ایجاد کردم، یک محصول هم اضافه کردم و بعد بعنوان مدیر برای محصول با موفقیت نظر ارسال کردم!

ولی مسه قبل نمی دونم این نظر کجا میره! تو نسخه قبلی هم که تو پست های قبل گفته بودم دکمه ارسال نظر بود، نظر ارسال میشد ولی نظر نمایش داده نمیشد

hitakin

کاربر عضو
سپاس برای اشتراک گذاری، این نسخه رو تست کردم،

به عنوان کاربر، فروشگاه ایجاد کردم، یک محصول هم اضافه کردم و بعد بعنوان مدیر برای محصول با موفقیت نظر ارسال کردم!

ولی مسه قبل نمی دونم این نظر کجا میره! تو نسخه قبلی هم که تو پست های قبل گفته بودم دکمه ارسال نظر بود، نظر ارسال میشد ولی نظر نمایش داده نمیشد
تو پیشخوانت ببین نظرات ثبت میشه؟ اگر هست که باید تاییدش کنی و تا قبل از اینکه تایید نشه نمایش داده نمیشه مگر اینکه تو تنظیمات وردپرس تغییرش بدی تا بدون تایید مدیریت نمایش داده بشه

ALi.Reza

کاربر عضو
تو پیشخوانت ببین نظرات ثبت میشه؟ اگر هست که باید تاییدش کنی و تا قبل از اینکه تایید نشه نمایش داده نمیشه مگر اینکه تو تنظیمات وردپرس تغییرش بدی تا بدون تایید مدیریت نمایش داده بشه
تو پیشخوان و... نیست! تنظیم نظرات هم، نمایش بدون نیاز به تایید هست

شاید بعد وقت بذارم و جای دیگه وردپرس نصب کنم و اونجا قالب رو تست کنم :46:

lionsys

تازه وارد
سلام
من بالا بردن یک نسخه مدرن پر از اسکریپت: Makery v.1.8 Nulled 
و متاسفم برای ضعف نوشتن من خوب نوشتن به زبان فارسی را نمی دانم
خیلی از شما متشکرم من با این انجمن هستم.

حسـام

کاربر عضو
سلام
من بالا بردن یک نسخه مدرن پر از اسکریپت: Makery v.1.8 Nulled 
و متاسفم برای ضعف نوشتن من خوب نوشتن به زبان فارسی را نمی دانم
خیلی از شما متشکرم من با این انجمن هستم.
سلام

به انجمن خوش آمدید

متاسفانه متوجه مشکل شما نشدم

اگر به زبون مادری خودتون صحبت کنید فکرکنم بتونیم راهنمایی کنیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

lionsys

تازه وارد
لو سمحت هل ممكن رابط تحميل نسخة كاملة من الإصدار الحديث 1.8 

أقصد نسخة مكركة (Nulled)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا