پیج رنک گوگل بروز شد...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parsaman

تازه وارد
ملاک سیستم جدید رنک دهی مطالب غیره تکراری در سایتها بوده آدرس خود مقاله رو یادم رفته یافتم میزارم

mahdi66

کاربر عضو
سایت من بعد از اون همه کاری که براش کردن از 2 اومد رو 1 میخوام گریه کنم );

همش بخاطر ----- هستش نمی دونم چیکار کنم دوست داشتم خفشون کنم

sagebnegad

کاربر عضو
دوستان سلام

البته همه استادید و من نباید این حرفو بزنم ولی بنظر همه ی اینایی که میگن ما فلان کارو میکنیم و پیج رنک شمارو 2برابر یا بیشتر میکنیم فقط حرف مفت میزنن.الان خود من تازه4ماه سایتم شروع به کار کرده و الان پیج رنکش2هس.از هیج جور ترفندی هم استفاده نکردم.فقط سعی کردم مطالب مفید و بروز بزارم همین و همین

تازه سی ام اس من پی اچ پی نیوک8.3.می دونم که خیلیا از این سیستم خوششون نمیاد.ولی می خوام بگم موفقیت یک سایت نه ربطی به افزونه های سئو داره نه ربطی به سی ام اس داره.همش بستگی به خلاقیت و ابتکار خود وبمستر و گذاشتن مطالب جدید و بروز داره

ایشالله همه دوستان سایتها شون هرروز در حال پیشرفت باشه

mahdi66

کاربر عضو
دوستان سلامالبته همه استادید و من نباید این حرفو بزنم ولی بنظر همه ی اینایی که میگن ما فلان کارو میکنیم و پیج رنک شمارو 2برابر یا بیشتر میکنیم فقط حرف مفت میزنن.الان خود من تازه4ماه سایتم شروع به کار کرده و الان پیج رنکش2هس.از هیج جور ترفندی هم استفاده نکردم.فقط سعی کردم مطالب مفید و بروز بزارم همین و همین

تازه سی ام اس من پی اچ پی نیوک8.3.می دونم که خیلیا از این سیستم خوششون نمیاد.ولی می خوام بگم موفقیت یک سایت نه ربطی به افزونه های سئو داره نه ربطی به سی ام اس داره.همش بستگی به خلاقیت و ابتکار خود وبمستر و گذاشتن مطالب جدید و بروز داره

ایشالله همه دوستان سایتها شون هرروز در حال پیشرفت باشه

دوست عزیز حرف شما درست ولی وقتی مجبور بشی ماهی یکبار آدرس سایتت رو عوض کنی خودتم بکشی پیج رنکت بالا نمیره

jing

کاربر عضو
من اصلا برام مهم نیست که پیج رنگ بیاد بالا یا پایین مگه میخوان چکار کنن

اگر اعتبار سایت به بالابودن پیج رنگه به نظرمن باید اون سایت پلمپ بشه

من انجمنی میشناسم که خیلی هم غوغا راه انداخت ولی تو همون انجمن افرادی تربیت شدند که سایتها وانجمنهای زیادی هک کردند حالا اینجور سایت وانجمنهایی هرچقدر هم پیج رنگشون بالا باشه بی اعتبارند

sagebnegad

کاربر عضو
دوست عزیز حرف شما درست ولی وقتی مجبور بشی ماهی یکبار آدرس سایتت رو عوض کنی خودتم بکشی پیج رنکت بالا نمیره
خوب برادرم ببین گیر کار کجاس که این اتفاق می افته؟لابد یه چیز ناجوری میزاری دیگه قربونت

mahdi66

کاربر عضو
من اصلا برام مهم نیست که پیج رنگ بیاد بالا یا پایین مگه میخوان چکار کنناگر اعتبار سایت به بالابودن پیج رنگه به نظرمن باید اون سایت پلمپ بشه

من انجمنی میشناسم که خیلی هم غوغا راه انداخت ولی تو همون انجمن افرادی تربیت شدند که سایتها وانجمنهای زیادی هک کردند حالا اینجور سایت وانجمنهایی هرچقدر هم پیج رنگشون بالا باشه بی اعتبارند
دوست عزیز حسن پیج رنک تو اینه که وقتی بالاست اصولن نفر اول تو سرچ گوگل هستید و آمار سایتتون بالا میره و همونطور که گفتید به اعتبار سایت کاری نداره

sagebnegad جان فقط موزیک بدون هیچ چیز دیگه ای

sagebnegad

کاربر عضو
دوست عزیز حسن پیج رنک تو اینه که وقتی بالاست اصولن نفر اول تو سرچ گوگل هستید و آمار سایتتون بالا میره و همونطور که گفتید به اعتبار سایت کاری ندارهsagebnegad جان فقط موزیک بدون هیچ چیز دیگه ای
رفیق .اینا کلا با سایتای موزیک مشکل دارن.حالا رپ و اونور آبیم میزاری؟

zero-online

تازه وارد
پيج رنك من به 1 رسيده ، اما الكسا نامردي ميكنه و لج افتاده با من ، روز به روز مياد پايين تر ، يعني همون مياد بالاتر

globe-sm.jpg
924,127

MR.ALIREZA

تازه وارد
jing عزیز الان بخوای شما تبلیغات بزاری صفحه اصلی سایت یا فرومت طرف میگه پیج رنکت چنده ؟

تیغ عدالت گوگل این بار بر سر خودش !!

گوگل در روز ۷ تیر ۱۳۹۰ و ۲۷ ژوئن ۲۰۱۱ پیج رنک بیش از ۹۰% سایت ها را بروز رسانی کرد. بسیاری از سایت های کوچک و بزرگ رنکشان افزایش یافت ، خیلی ها کم شدند و عزا گرفتند و برخی از دوستان هم همان جا ماندند

نکته قابل توجه در این آپدیت گوگل کاهش پیج رنگ خود گوگل از ۱۰ به ۹ بوده است!
این امر نشانگر این معناست که گوگل در این چند ماه اخیر از عملکرد خودش راضی نبوده و رنک خودش را کاهش داده است.

و ن
کته قابل توجه دیگر این است که گوگل به رقیب سرسخت خودش یعنی فیس بوک رنک ۱۰ یعنی رنکی بیشتر از حتی خودش را اختصاص داده است!!!
ناگفته نماند گوکل به یار غار و رفیق گرمابه و گلستان خودش (یاهو) همان رنک ۹ یعنی رنکی برابر با خودش را اختصاص داده است.

zero-online

تازه وارد
دوستان كسي ميتونه منو متوجه كنه كه سايت من با رنك 1 گوگل چرا در الكسا اين وضعيت رو دارم ؟

globe-sm.jpg
924,127

آيا اين آمار در الكسا عادي است يا ... ؟

homayon574

کاربر عضو
دوستان كسي ميتونه منو متوجه كنه كه سايت من با رنك 1 گوگل چرا در الكسا اين وضعيت رو دارم ؟
globe-sm.jpg
924,127

آيا اين آمار در الكسا عادي است يا ... ؟
الکسا به گوگل پیج رنک چه کار داره الکسا خودش الگوریتم خاصی برای رنک دادن داره شما تولبار الکسا رو دانلود کن ویدگد الکسار رم بزار تو فوترت اروم اروم رنکت پایین تر میره باید صبر داشته باشی

jing

کاربر عضو
آقا alireza منظور من اینه که بعنوان یک اصل قبول ندارم اگر سایتی پیج رنگش پایین بود نشانه بی اعتباری نیست

مضاف براینکه این امتیاز مبنای درستی نداره من یکی از سایت هام 90درصد راکد وحتی مدتی هم قطع بوده پیج رنگش ازصفر شده 2 ولی سایت دومم با اینکه خوب بهش رسیدم از3شده2بنظر شما میشه به این اعتماد کرد؟

zero-online

تازه وارد
الکسا به گوگل پیج رنک چه کار داره الکسا خودش الگوریتم خاصی برای رنک دادن داره شما تولبار الکسا رو دانلود کن ویدگد الکسار رم بزار تو فوترت اروم اروم رنکت پایین تر میره باید صبر داشته باشی
ميشه بگيد اين ويدگد الكسا رو بايد از كجا بدست بيام ؟؟

zero-online

تازه وارد
داداش گلم ، ميدونم از اكسا ، از كدوم قسمتش ؟ كجا ؟ چجوري ؟ بيشتر توضيح بديد

shamimi

کاربر عضو
دوست عزیز باید ابتدا عضو سایت شوید سپس کدو به شما می ده

zero-online

تازه وارد
عضو كه هستم ، ولي كدي به من نداد ، منظرتون همون وريفاي الكساست ؟

alexaVerifyID

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا