axrizan

تازه وارد
یه سوال داشتم

وقتی ارجاع ثبت شد کاربر از کجا باید درخواست پولشو بده؟ تا ما بتونیم پرداختشو براش انجام بدیم. ما باید اطلاعاتی مثل شماره حساب یا کارت و تاریخ درخواست کاربر و تاریخ واریزشو ثبت شده یک جا داشته باشیم
از دوستان کسی نمیتونه کمکی کنه؟

omidrastegar

کاربر عضو
ورژن جدید افزونه 1.7.16 به پست اول اضافه شد. رفع تمامی مشکلات ارجاع

سازگاری با آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس و...

دوستان عزیز تا جایی که تونستم روی مشکل کار کردم و مشکل برای بنده که کلا حل شد.

فقط توجه داشته باشید اگر مشکل نمایش انگلیسی تومان و ریال داشتید برای فارسی کردن ریال به تومان آخر پست اول رو مطالعه نمایید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

axrizan

تازه وارد
شما یک فرم به اسم درخواست واریز وجه بساز و این مشخصات رو بگیر

چون این سیستم اصلا مال ایران نیست و این امکان باید جداگانه براش نوشته بشه
ممنون از پاسختون و ورژن جدید

خودمم در آخر همین کارو کردم

باز هم دستتون درد نکنه و خسته نباشید

mobham

تازه وارد
سلام

بنده متاسفانه با افزونه affiliate area که همان سیستم همکاری در فروش هست به مشکل بر خوردم ناحیه کاربری داخل سایت استایل مناسبی نداره و نوشته هاش داخل همدیگن لطفا اگه میشه کمکم کنین عکشو هم خدمتتون ارسال کردم البته اینم بگم توی چند تا قالب استفاده کردم باز هم مشکل ایجاد شد

اینم لینک سایت

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omidrastegar

کاربر عضو
سلام

بنده متاسفانه با افزونه affiliate area که همان سیستم همکاری در فروش هست به مشکل بر خوردم ناحیه کاربری داخل سایت استایل مناسبی نداره و نوشته هاش داخل همدیگن لطفا اگه میشه کمکم کنین عکشو هم خدمتتون ارسال کردم البته اینم بگم توی چند تا قالب استفاده کردم باز هم مشکل ایجاد شد

اینم لینک سایت

این معمولا مشکل از قالب هست باید براش قالب css تعریف کنید که در خود افزونه این امکان هست.

موفق باشید

eshahnazi

تازه وارد
سلام

با اجازه استارتر عزیز بنده یه بازنگری در ترجمه ها کردم که به نظرم باعث میشه کار با افزونه راحت تر و دلپذیرتر باشه.

مهمترین کارهایی که انجام دادم:

1.  ترجمه تعدادی از جملات 
  2. تبدیل "ارجاع" به بازاریابی. در همه موارد تبدیل نشده اند فقط در بعضی موارد نیاز بود تا به جای ارجاع از بازاریاب یا بازاریابی استفاده بشه که متناسب با جمله این تغییرات رو انجام دادم.
  3. تبدیل " همکاران در فروش" به بازاریابان. البته نه در همه جا. متناسب با جمله تغییر دادم به صورتی که مفهوم درست رو برسونه.
  4. تبدیل url به لینک
  5. تبدیل "برون بری" به برون ریزی
  6. تبدیل id به شناسه
  7. استفاده از علائم نگارشی
  8. در نهایت بهبود تعدادی از ترجمه های موجود که به نظرم اومد واقعا نیاز هست چون بعضا مفاهیم کامل رسونده نمیشد.
ویرایش جدید:

1. سود پرداخت نشده به درامد پرداخت نشده
  2. دکمه به ایجاد لینک بازاریابی
  3. لینک برگه به لینک محصول و اضافه شدن توضیحات کافی به خط بالای آن
  4. و تغییرات جزیی دیگر

فایل ها po & mo رو پیوست کردم.

برای بارگزاری این ترجمه ها کافیست در مسیر زیر فایل ها را آپلود و جایگزین کنید.

charmbaf.ir/public_html/wp-content/plugins/AffiliateWP/languages

آخرین ویرایش توسط مدیر:

20reza

تازه وارد
سلام

ببخشید من افزونه رو نصب کردم و بصورت بازاریاب ثبت نام کردم و وقتی محصول ثبت میکنم در بخش حساب کاربری من چیزی ثبت نمیشه . باید تنظیماتی رو انجام بدم یا مشکل از افزونه هست ؟

eshahnazi

تازه وارد
سلام

اگر ارجاع ها ثبت نمی شود به پست اول بروید..استارتر در اونجا این مسئله توضیح دادند.

عکس زیر رو هم یه نگاهی بندازید...سوالتون واضح نبود...

عکس مربوط به چگونگی ایجاد لینک بازاریابی می باشد.

20reza

تازه وارد
منظورم اینه که من خودم به عنوان بازاریاب ثبت نام کردم و خودم بدون لینک معرف خرید کردم اما محصولی در حساب کاربریم ثبت نشد . بعنی خود بازاریاب نمیتونه خودش خرید کنه ؟ اینم هم بگم توی بخش مدیریتم ثبت میشه اما میخواستم توی حساب بازرایابم هم ثبت بشه .

تصویر شماره 1 مربوط به حساب بازاریابه

2016_03_20_16_55_04.png

تصویر شماره 2 مربوط به حساب مدیره بخش فروشگاه من - سفارشات

2016_03_20_16_53_49.png

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eshahnazi

تازه وارد
بعنی خود بازاریاب نمیتونه خودش خرید کنه ؟
در قسمت "حساب کاربری من" ثبت میشه...یعنی بازاریاب یا خریدار از اونجا میتونه ببینه چی سفارش داده و پیگیر سفارشش باشه.

ولی در قسمت "همکاری در فروش" ثبت نمیشه برای بازاریاب.

به نظر میاد حتمن باید از طریق لینک بازاریابی اقدام بشه تا پورسانت محاسبه بشه.

20reza

تازه وارد
در قسمت "حساب کاربری من" ثبت میشه...یعنی بازاریاب یا خریدار از اونجا میتونه ببینه چی سفارش داده و پیگیر سفارشش باشه.

ولی در قسمت "همکاری در فروش" ثبت نمیشه برای بازاریاب.

به نظر میاد حتمن باید از طریق لینک بازاریابی اقدام بشه تا پورسانت محاسبه بشه.
خب تازه به مشکلم رسیدید . من هم عکس بخش حساب کاربری من گذاشتم که ثبت نشده . پس مشکل از چیه ؟ :-/

شاید از پوسته یا فروشگاه ساز وورکامرس باشه ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eshahnazi

تازه وارد
لینک قسمت "حساب کاربری من" به این صورت هست.

از شما هم my-account داره؟

20reza

تازه وارد
اگه بخوای رمز اکانتم وبا یوزرش میدم بهش نگاهی بندازی

MorteZah

تازه وارد
سلام و وقت بخیر.

متشکرم از زحمت/توضیحات و پشتیبانی شما برای این افزونه.

قبلش لازم میدونم بگم که خیلی تازه کار هستم (این کنار هم نوشته) :)

راستش؛ نمیدونم سوالم رو چطوری بگم که واضح باشه؛ بنابراین چیزی رو که مد نظرم هست رو میگم؛ هرکدوم از بزرگواران تونستن پاسخ بدن.

من یه سیستمی میخوام؛ که محصول رو خودم وارد سایت کنم برای فروش. بعد برای افراد متقاضی؛ یک لینک اختصاصی ایجاد کنه (لینک مختص هر نفر)؛ که اون لینک رو در شبکه‌های اجتماعی و دوستانشون پخش کنن. و هر خریدی که از طریق اون لینک صورت میگیره؛ یه درصد مشخصی از قیمت کالا رو به فرد پخش کننده لینک بده.

از عنوان این پلاگین حدس زدم این کار رو بکنه. اما با خوندن متوجه نشدم زیاد (اشاره به تازه کار بودن)

اگه جای درستی نپرسیدم سوالم رو؛ لطفا راهنمایی کنید.

پیشاپیش از بزرگواری دوستان سپاسگزارم.
/مرتضی/

--------

بعد زدن این پست؛ یکم سرچ کردم؛ یه نمونه دیدم. دقیقا چیزی که میخوام هست. حداقل توضیحاتش اینطوری نشون میده. اما گفتم شاید درست نباشه گذاشتن آدرسش اینجا. اگه نیازه بگید بذارم. ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mehr@ban

کاربر عضو
سلام دوست عزیز @MorteZah

دقیقا کار این افزونه در همین موضوع مورد نظر شما هست و میتونی از همین افزونه برای هدف خودت استفاده کنی!

ahmad.akbarzade

تازه وارد
با سلام

میخواستم بدونم کسی با این افزونه کار کرده که جواب گرفته باشه؟؟؟

منظورم اینکه این افزونه براش درست کار کنه؟

بالا