پشتیبانی ابرپوسته فروشگاهی فارسی پورتو Porto

mehrpouya

کاربر عضو
سلام مجدد

سایت ما این هستش:

banovane.com

توی برگه ای که برای صفحه اصلی درست کردیم (Home) از المان Porto Recent Post استفاده کردیم.

چه وقتی که حالت اسلایدی بهش میدیم مثل بالای سایت (عکس 1)

چه وقتی که چند مقاله رو میچینیم کنار هم(عکس 2)

مطالب از چپ شروع میشه!

ینی الان "طرز تهیه پیتزا گوشت" آخرین مطلب بخش آشپزی هست ولی سیستم بجای اینکه آخرین هارو از سمت راست شروع کنه از چپ شروع میکنه!

این مشکل طبیعتا توی حالت اسلایدی این المان مثل بالای سایت جالب نیست.

میخواستم بدونم چطور این مطالب از راست به چپ بشه.

You must be registered for see images attach

سلام.

چیدمان اعداد رو که نمیشه بهم ریخت! ضمنا برای تغییرش باید افزونه اسلایدرو دستکاری کنید. ارتباطی باز به خود پوسته نداره. الانم نحوه نمایش اسلایدر شما کاملا استاندارده و بدون مشکل

Mirr0r

کاربر عضو
سلام.

چیدمان اعداد رو که نمیشه بهم ریخت! ضمنا برای تغییرش باید افزونه اسلایدرو دستکاری کنید. ارتباطی باز به خود پوسته نداره. الانم نحوه نمایش اسلایدر شما کاملا استاندارده و بدون مشکل

سلام مجدد و سپاس از شما

بحث چیدمان اعداد نیست اصلا! الان این قالب داره از چپ به راست مطالب رو نمایش میده، ما دنبال تغییری هستیم که از راست به چپ بشه.

آخرین مطلب ما در بخش وِیژه "چه نکاتی را باید قبل از کوتاهی مو رعایت کرد؟" هست اما این رو به عنوان اسلایدر پنجم داره نشون میده!

توی قسمت هایی پایینی مثل آشپزی و .. هم که توضیح دادم.

این ساختار هم بر اساس المان های خود قالب هست، طبیعتا یا داخل خود قالب قابل تغییر هست و یا داخل افزونه ها قالب مثل Porto Widget

کدی که باید تغییر کنه و نمایش چپ به راست رو تبدیل به راست به چپ کنه.

خودم هم انصافا وقت گذاشتم براش ولی من نتونستم پیداش کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehrpouya

کاربر عضو
سلام مجدد و سپاس از شما

بحث چیدمان اعداد نیست اصلا! الان این قالب داره از چپ به راست مطالب رو نمایش میده، ما دنبال تغییری هستیم که از راست به چپ بشه.

آخرین مطلب ما در بخش وِیژه "چه نکاتی را باید قبل از کوتاهی مو رعایت کرد؟" هست اما این رو به عنوان اسلایدر پنجم داره نشون میده!

توی قسمت هایی پایینی مثل آشپزی و .. هم که توضیح دادم.

این ساختار هم بر اساس المان های خود قالب هست، طبیعتا یا داخل خود قالب قابل تغییر هست و یا داخل افزونه ها قالب مثل Porto Widget

کدی که باید تغییر کنه و نمایش چپ به راست رو تبدیل به راست به چپ کنه.

خودم هم انصافا وقت گذاشتم براش ولی من نتونستم پیداش کنم.
شما فایل rtl رو از توی بسته مجددا بارگزاری کنید. چون من روی زمپ چک کردم و مشکلی توی بسته نصبی تالار ندیدم.

Mirr0r

کاربر عضو
شما فایل rtl رو از توی بسته مجددا بارگزاری کنید. چون من روی زمپ چک کردم و مشکلی توی بسته نصبی تالار ندیدم.
من فایل های CSS دستکاری شده رو کلا پاک کردم و فایل های CSS فروم رو ریختم. مشکل همچنان هست.

ینی بسته موجود در فروم راست به چپ رو درست نشون میده؟!!!

mehrpouya

کاربر عضو
من فایل های CSS دستکاری شده رو کلا پاک کردم و فایل های CSS فروم رو ریختم. مشکل همچنان هست.

ینی بسته موجود در فروم راست به چپ رو درست نشون میده؟!!!
عرض کردم. من الان دارم روی زمپ آخرین نسخه رو نگاه می کنم، مشکلی توش نیست. دقیقا به ترتیب ریاضی 

sadeghgenavehi

کاربر عضو
من تمامی مراحل رو درست رفتم ولی قالب ناقص میشه

دمو 5 اش روببینید

demo.kalatkalam.com

باید چیکار کنم؟

عکس ها هست اما بازم لود نمیشه

جاویدان

کاربر عضو
من تمامی مراحل رو درست رفتم ولی قالب ناقص میشه

دمو 5 اش روببینید

demo.kalatkalam.com

باید چیکار کنم؟

عکس ها هست اما بازم لود نمیشه
با سلام

دوست عزیز

برای نصب کامل دمو ها باید طبق دستورات پیش برید یعنی اول تمامی قسمتهای دمو رو درون ریزی کنید سپس اقدام به انتخاب دمو کنید گاها شاید نیاز به درون ریزی چند باره به علتهای مختلف داشته باشید در تمامی این حالات منتظر تایید درون ریزی باشید. راه حل کلاسیک که خود طراح داده دانلود 145 مگ فایل درون ریزی به همراه یک افزونه است که در هر دو این حالتها باید سایت شما خام باشه تا درون ریزی باعث مشکلات براتون نشه و قبل از هر کاری همه افزونه های مورد نیاز نصب و فعال باشند .

موفق باشید

sadeghgenavehi

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

برای نصب کامل دمو ها باید طبق دستورات پیش برید یعنی اول تمامی قسمتهای دمو رو درون ریزی کنید سپس اقدام به انتخاب دمو کنید گاها شاید نیاز به درون ریزی چند باره به علتهای مختلف داشته باشید در تمامی این حالات منتظر تایید درون ریزی باشید. راه حل کلاسیک که خود طراح داده دانلود 145 مگ فایل درون ریزی به همراه یک افزونه است که در هر دو این حالتها باید سایت شما خام باشه تا درون ریزی باعث مشکلات براتون نشه و قبل از هر کاری همه افزونه های مورد نیاز نصب و فعال باشند .

موفق باشید
دقیقا همه ی کارهایی که گفتید انجام شده و دموش کامل درونریزی شده

امکانش هست اگر شما نصب شده اش رو دارید یک بکاپ بدید منم بزنم بیاد بالا ببینم مشکل از کجاست؟

mehrpouya

کاربر عضو
دقیقا همه ی کارهایی که گفتید انجام شده و دموش کامل درونریزی شده

امکانش هست اگر شما نصب شده اش رو دارید یک بکاپ بدید منم بزنم بیاد بالا ببینم مشکل از کجاست؟
شما نسخه ای که نصب کردید رو از همین فروم دریافت کردید؟ از روی لینک دانلود توی همین تاپیک دانلود و نصب کردید؟

sadeghgenavehi

کاربر عضو
شما نسخه ای که نصب کردید رو از همین فروم دریافت کردید؟ از روی لینک دانلود توی همین تاپیک دانلود و نصب کردید؟
بله،اول از همین جا نصب کردم دیدم مشکل پابرجاست جدیترین ورژن نال شده اش رو دانلود کردم باز هم تست کردم باز هم همین جوریه

اگر میشه یه بکاپ از فایل و دیتابیس بهم بدید که مشکلم حل شه

میشه این کار رو انجام بدید ؟

چون خیلی خیلی لازممه این قالب

ممنون

Mirr0r

کاربر عضو
عرض کردم. من الان دارم روی زمپ آخرین نسخه رو نگاه می کنم، مشکلی توش نیست. دقیقا به ترتیب ریاضی 
سلام مجدد

درسته

ظاهرا توی نسخه ای که من استفاده می کنم این مشکل وجود داره و در قالب موجود در سایت مشکلی نداره!

ما کلی کار کردیم روی قالب قبلی و طبیعتا رمانبره اعمال اون تغییرات روی قالب جدید.

از دیروز تا الان هم خیلی از فایل هارو من جا به جا کردم اما متوجه نشدم این راست به چپ از کدوم فایل خونده میشه یا از کدوم کد که همون رو جایگزین کنم در قالب فعلی مون.

ممنون میشم در صورت امکان دوستان راهنمایی کنن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehrpouya

کاربر عضو
سلام مجدد

درسته

ظاهرا توی نسخه ای که من استفاده می کنم این مشکل وجود داره و در قالب موجود در سایت مشکلی نداره!

ما کلی کار کردیم روی قالب قبلی و طبیعتا رمانبره اعمال اون تغییرات روی قالب جدید.

از دیروز تا الان هم خیلی از فایل هارو من جا به جا کردم اما متوجه نشدم این راست به چپ از کدوم فایل خونده میشه یا از کدوم کد که همون رو جایگزین کنم در قالب فعلی مون.

ممنون میشم در صورت امکان دوستان راهنمایی کنن
سلام.

فایل مربوطه اسمش هست style_rtl.css

موفق باشید

mehrpouya

کاربر عضو
بله،اول از همین جا نصب کردم دیدم مشکل پابرجاست جدیترین ورژن نال شده اش رو دانلود کردم باز هم تست کردم باز هم همین جوریه

اگر میشه یه بکاپ از فایل و دیتابیس بهم بدید که مشکلم حل شه

میشه این کار رو انجام بدید ؟

چون خیلی خیلی لازممه این قالب

ممنون
خیر. به سه دلیل:

1- لوکال نصب کردم و خروجی گرفتن از لوکال تنظیماتی رو نیاز داره که کل زمپ بنده رو بهم میریزه.

2- بک آپ از دیتابیس رو من شرمنده ام. بعید میدونم دوستان دیگه هم حاضر به همچین ریسکی بشن.

3- خود سیستم فایلهای خروجی رو به صورت خودکار برای درونریزی قرار داده. از همونها استفاده کنید. کاری که ما هم انجام دادیم.

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mirr0r

کاربر عضو
سلام.

فایل مربوطه اسمش هست style_rtl.css

موفق باشید
سلام و سپاس از شما

این فایل در این قالب خالی هست کلا.

اگر منظورتون skin_rtl.css هست من اون رو جایگزین کردم، اما مشکل حل نشد.

ظاهرا از این نیست.

من حتی پلاگین ها یا فایل های دیگه قالب رو هم که جایگزین کردم لی مشکل حل نشد.

قالبی هم که استفاده می کنم به ضمیمه ارسال شد.

mehrpouya

کاربر عضو
سلام و سپاس از شما

این فایل در این قالب خالی هست کلا.

اگر منظورتون skin_rtl.css هست من اون رو جایگزین کردم، اما مشکل حل نشد.

ظاهرا از این نیست.

من حتی پلاگین ها یا فایل های دیگه قالب رو هم که جایگزین کردم لی مشکل حل نشد.

قالبی هم که استفاده می کنم به ضمیمه ارسال شد.

سلام.

من الان سایت شما "بانوانه" رو دیدم. همه چیز سایت بهم ریخته هستش.

مطالب سایت رو یه بک آپ بگیرید. پوسته رو به 2016 تغییر بدید و تمام پوسته ها و افزونه هارو حذف ریشه ای کنید. یعنی از توی دیتابیس هم افزونه ها رو حذف کنید که تنظیماتشون باقی نموه. مجددا بسته پوسته رو که از اینجا دانلود کردید نصبب کنید و بعد از اکتیو کردن افزونه ها، نسخه دمو رو بارگزاری کنید. مطالبتونم از قبل موجودن.

فقط میمونه تنظیمات دلخواه خودتون.

موفق باشید

Mirr0r

کاربر عضو
سلام.

من الان سایت شما "بانوانه" رو دیدم. همه چیز سایت بهم ریخته هستش.

مطالب سایت رو یه بک آپ بگیرید. پوسته رو به 2016 تغییر بدید و تمام پوسته ها و افزونه هارو حذف ریشه ای کنید. یعنی از توی دیتابیس هم افزونه ها رو حذف کنید که تنظیماتشون باقی نموه. مجددا بسته پوسته رو که از اینجا دانلود کردید نصبب کنید و بعد از اکتیو کردن افزونه ها، نسخه دمو رو بارگزاری کنید. مطالبتونم از قبل موجودن.

فقط میمونه تنظیمات دلخواه خودتون.

موفق باشید
سپاس از شما

این به هم ریختگی بانوانه رو درست میفرمایید و علتش تلفیق دو تا قالب (ورژن قبل و ورژن جدید هست) برای پیدا کرد کد مربوز به این راستچین شدن. بک آپ قالب قبلی موجود هست.

ممنونم از راهنمایی شما

اما با توجه به تغییرات قالب قبلی سوییچ کردن به قالب 2016 حداقل فعلا برامون توجیه نداره

به علاوه اینکه این قالب الان همه نیاز های مارو برآورده میکنه و فقط مشکل همون از راست به چپ هست که طبیعتا چند خط کد هست از یه فایل که باید تغییر کنه!

اگر کسی از دوستان بتونه تو این موضوع من رو راهنمایی کنه ممنون میشم.

mehrpouya

کاربر عضو
سپاس از شما

این به هم ریختگی بانوانه رو درست میفرمایید و علتش تلفیق دو تا قالب (ورژن قبل و ورژن جدید هست) برای پیدا کرد کد مربوز به این راستچین شدن. بک آپ قالب قبلی موجود هست.

ممنونم از راهنمایی شما

اما با توجه به تغییرات قالب قبلی سوییچ کردن به قالب 2016 حداقل فعلا برامون توجیه نداره

به علاوه اینکه این قالب الان همه نیاز های مارو برآورده میکنه و فقط مشکل همون از راست به چپ هست که طبیعتا چند خط کد هست از یه فایل که باید تغییر کنه!

اگر کسی از دوستان بتونه تو این موضوع من رو راهنمایی کنه ممنون میشم.
در این صورت باید سئوالتون رو از منتشر کننده بسته قالب بپرسید. قطعا دستکاری هایی کردن که در حقیقت ارتباطی با طراح پورتو نداره.

موفق باشید

Mirr0r

کاربر عضو
در این صورت باید سئوالتون رو از منتشر کننده بسته قالب بپرسید. قطعا دستکاری هایی کردن که در حقیقت ارتباطی با طراح پورتو نداره.

موفق باشید
این قالب که من ضمیمه چند پست قبل کردم به صورت دیفالت از چپ به راست نمایش میده.

و بنده فقط نیاز به همون فایل یا همون چند خطی که نیازه تغییر کنه دارم.

سوال و مشکل بنده هم خیلی پیچیده ای نیست، با توجه به اینکه سورس قالب دست همه دوستان هست.

من گشتم، نتونستم این فایل رو پیدا کنم، گفتم شاید کسی از دوستان بتونه کمک کنه که کدوم فایل یا کده که این رو از راست به چپ نشون میده.

mehrpouya

کاربر عضو
این قالب که من ضمیمه چند پست قبل کردم به صورت دیفالت از چپ به راست نمایش میده.

و بنده فقط نیاز به همون فایل یا همون چند خطی که نیازه تغییر کنه دارم.

سوال و مشکل بنده هم خیلی پیچیده ای نیست، با توجه به اینکه سورس قالب دست همه دوستان هست.

من گشتم، نتونستم این فایل رو پیدا کنم، گفتم شاید کسی از دوستان بتونه کمک کنه که کدوم فایل یا کده که این رو از راست به چپ نشون میده.
دوست عزیز؛

بسته اصلی قالب همونطور که طراح منتشر کرده برای استفاده اینجاست. اگر اون بسته که گذاشتیم و نسخه اصلیه مشکلی داره؛ بله قابل بررسیه. اما بسته های نصبی که نمیدونیم از کجا اومده و اساسا چه دستکاریایی شده توش رو چطور میشه راهنمایی کرد؟!

شما بسته داخل تالارو اگه نصب کردید و به مشکل خوردید؛ قطعا قابل راهنمایی و رفع اشکاله.

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا