پشتیبانی ابرپوسته فروشگاهی فارسی پورتو Porto

Mirr0r

کاربر عضو
دوست عزیز؛

بسته اصلی قالب همونطور که طراح منتشر کرده برای استفاده اینجاست. اگر اون بسته که گذاشتیم و نسخه اصلیه مشکلی داره؛ بله قابل بررسیه. اما بسته های نصبی که نمیدونیم از کجا اومده و اساسا چه دستکاریایی شده توش رو چطور میشه راهنمایی کرد؟!

شما بسته داخل تالارو اگه نصب کردید و به مشکل خوردید؛ قطعا قابل راهنمایی و رفع اشکاله.

موفق باشید
دوست گرامی

شما قالب نال رو از سایتی دانلود کردید و قرار دادید که البته هم کار دوستان راه می افته ...

من هم این رو که چند ورژن از قالب شما عقبتر هست رو از سایت معروفی که منتشر کننده قالب های نال هست گرفتم.

اینکه این کد یا این فایل کجاست طبیعتا ارتباطی با دستکاری قالب و اینها نداره

من فقط سوالم این بود و هست

اگر کسی از دوستان میدونه که این قسمتی که مشخص میکنه Poro Recent Post به چه شکل نمایش داده بشه در قالبی که در همین تالار قرار گرفته کجا هست من رو راهنمایی کنه ...

من که عرض نکردم بیاید مشکل رو در قالب بنده پیدا کنید ...

mehrpouya

کاربر عضو
دوست گرامی

شما قالب نال رو از سایتی دانلود کردید و قرار دادید که البته هم کار دوستان راه می افته ...

من هم این رو که چند ورژن از قالب شما عقبتر هست رو از سایت معروفی که منتشر کننده قالب های نال هست گرفتم.

اینکه این کد یا این فایل کجاست طبیعتا ارتباطی با دستکاری قالب و اینها نداره

من فقط سوالم این بود و هست

اگر کسی از دوستان میدونه که این قسمتی که مشخص میکنه Poro Recent Post به چه شکل نمایش داده بشه در قالبی که در همین تالار قرار گرفته کجا هست من رو راهنمایی کنه ...

من که عرض نکردم بیاید مشکل رو در قالب بنده پیدا کنید ...
پوشه inc > پوشه plugins > پوشه porto-widgets

Mirr0r

کاربر عضو
پوشه inc > پوشه plugins > پوشه porto-widgets
علیرغم اینکه من خودم فکر میکردم همین هست، متاسفانه این هم نبود.

حتی پوشه رو باز کردم و محتویاتشو ریختم توی پوشه پلاگین ها

منتها باز هم جوابی نگرفتیم.

جاویدان

کاربر عضو

با سلام

دوست عزیز

یه راه حل بدون اینکه خودتون رو ناراحت و اذیت کنید اینکه اول قالب رو رسما از صاحبش بخرید و بعد مشکلتون رو براش مطرح کنید خودشون براتون درستش می کنند {تا 6 ماه گارانتی کارشونه}. چون اینجور کارها رو یه تیم انجام میده نه یه نفر آدم

ممکنه چندین کد درون قالب و دستورات جاوا اسکریپ و اینها نیز نیازمند تغییر باشند و جز تیم طراحی کمتر کسی بهش مسلط هست .

موفق باشید

mehrpouya

کاربر عضو

با سلام

دوست عزیز

یه راه حل بدون اینکه خودتون رو ناراحت و اذیت کنید اینکه اول قالب رو رسما از صاحبش بخرید و بعد مشکلتون رو براش مطرح کنید خودشون براتون درستش می کنند {تا 6 ماه گارانتی کارشونه}. چون اینجور کارها رو یه تیم انجام میده نه یه نفر آدم

ممکنه چندین کد درون قالب و دستورات جاوا اسکریپ و اینها نیز نیازمند تغییر باشند و جز تیم طراحی کمتر کسی بهش مسلط هست .

موفق باشید
1- پوشه پلاگینها رو برای آپلود مستقیم استفاده نباید می کردید. باید قبل آپلود باز می کردید و کدهای مورد نیازو تغییر می دادید.

2- چند بار عرض کردم که پوسته و پلاگینا رو به صورت کامل حذف کنید و بسته داخل فروم رو نصب کنید.

3- همونطور که جاویدان عزیز فرمودن، شما که انقدر اصرار به استفاده از این پوسته رو دارید، باید اقدام به خریدش می کردید که زحمت چک کردن کدها براتون نباشه.

4- فرمودین پوسته رو از یک سایت معتبر دانلود کردید؛ که کلمه اعتبار معناش پاسخگوئیه و باید درباره ارائه پوسته مورددار بهتون جواب بدن و راهنمایی کنن.

5- شما بسته نصب خودتونو ارسال کردید. اما این بسته نصبی رو چند ماه باید وقت گذاشت برای چک کردن کدها. تازه اونم اگر کسی پیدا بشه که حاضر بشه ریسک کنه از نظر امنیتی.

6- واقعا اگه بسته شما رو چک نمی کنم یا تک تک کدهای پلاگین بسته شما رو نگاه نکردم دلیلش اهمیت ندادن نیست. گرفتار ترجمه و بومی سازی پرسیسکو هستم که قبلا داخل تالار منتشر کردم.

موفق باشید

sadeghgenavehi

کاربر عضو
قالب برای من خامشم هم مشکل داره تو هاستمون

عکس ها هم لود نمیشن توش

ممکنه ازهاست باشه؟

من مطمئن ام قالب رو درست نصب کردم   

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris
قالب برای من خامشم هم مشکل داره تو هاستمون

عکس ها هم لود نمیشن توش

ممکنه ازهاست باشه؟

من مطمئن ام قالب رو درست نصب کردم   

مشکل از چیزی نیستش گاها پیش می یادش موقع ایمپورت

من همین قالب رو خودم روش کار کرده بودم موقعی که تو انجمن معرفی نشده بودش.

باید خودتون به صورت دلخواه درش بی یارید سعی کنید ایمپورتی عمل نکنید معمولا بهم میریزه..

مشکلی داشتید دسترسی بدید. رو صفحه اصلی میتونم واستون اوک کنم کاملشو.

موفق باشید

sadeghgenavehi

کاربر عضو
مشکل از چیزی نیستش گاها پیش می یادش موقع ایمپورت

من همین قالب رو خودم روش کار کرده بودم موقعی که تو انجمن معرفی نشده بودش.

باید خودتون به صورت دلخواه درش بی یارید سعی کنید ایمپورتی عمل نکنید معمولا بهم میریزه..

مشکلی داشتید دسترسی بدید. رو صفحه اصلی میتونم واستون اوک کنم کاملشو.

موفق باشید
آخه همین قالب رو خامشم تست کردم باز مشکل داره...

چیکار کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

متاسفانه برخی دوستان اصلا توجهی به نوع ایمپورت یا توضیحات قالب برای ایمپورت نمی کنند . یکبار قبلا همینجا بنده توضیح دادم روش ایمپورت کردن این قالب چگونه است .

اول شما بعد از نصب قالب باید تمامی افزونه های این قالب رو کاملا نصب و فعال کنید . بجز اون یکه مربوط به سایت تم فارست هستش . بعد از ایمپورت می تونید افزونه های غیر نیازتون رو خاموش کنید . به هیچ وجه ایمپورت در حالت فعال بودن و داشتن مطالب متنوع در سایت توصیه نمیشه .

شما 2 حالت برای ایمپورت دارید بخش ایمپورت این قالب 2 بخشیه یک اول درون ریزی دمو=ایمپورت فایلها بصورت نوبتی و آنلاین و پس از تکمیل هر 4 گزینه که کمی زمان بر هست و باید حتما اعلامیه تکمیل شدن هر بخش رو ببینید

دوم انتخاب دمو= از قسمت بعدی نوع قالب رو تعیین می کنید و کارتون نهایی میشه  نکته دیگه اینکه طبق گفته سازنده حتما ورژن php شما باید 5.4به بالا باشه .

البته یادتون باشه برخی فرم بندی ها این پوسته مشکل داره و مثلا شماره  Home 2

روش بعدی که قابل استفاده در حالت لوکال هستش اینه که این فایل 

رو دانلود می کنید و بعد این افزونه  رو

نصب و فعال می کنید و فایلی رو که گفتم دانلود کردید به همین صورتی که هست {فرمتش wpress} رو در پوشه این افزونه قرار میدید و از داخل افزونه اگر درست قرار داده باشید قابل رویت میشه و ریستور رو میزنید . اگر در حالت آنلاین خطر کمی برای ایمپورت وجود داشته باشه به گفته سازنده این یکی میتونه کمی خطر ساز باشه پس کسانی از این روش استفاده کنند که سایت خام دارند این روش بیشتر حالتها رو داره و کافیه شما فقط نوع قالب رو تعیین کنید.

موفق باشید

Mirr0r

کاربر عضو
بسم الله

سلام و خداقوت

دوستان من به یک مشکل برخوردم و اون هم اینکه وقتی سایتم رو به وردپرس 5.2 ارتقاء میدم

تمام المان هایی که توی صفحه اصلی ازشون استفاده کردم دیگه نمایش داده نمیشن!!! مثل Porto Recent Podt و ...

ضمن اینکه آخرین نسخه از قالبی که توی فروم هست رو نصب و فعال کردم بدون تغییر!

خواستم بدونم بقیه دوستان هم به چنین مشکلی برخورد داشتند؟

ممنونم

mehrpouya

کاربر عضو
بسم الله

سلام و خداقوت

دوستان من به یک مشکل برخوردم و اون هم اینکه وقتی سایتم رو به وردپرس 5.2 ارتقاء میدم

تمام المان هایی که توی صفحه اصلی ازشون استفاده کردم دیگه نمایش داده نمیشن!!! مثل Porto Recent Podt و ...

ضمن اینکه آخرین نسخه از قالبی که توی فروم هست رو نصب و فعال کردم بدون تغییر!

خواستم بدونم بقیه دوستان هم به چنین مشکلی برخورد داشتند؟

ممنونم
سلام.

لینک سایتو قرار بدید لطفا

Mirr0r

کاربر عضو
سلام.

لینک سایتو قرار بدید لطفا
سلام مجدد

که الان بالا میاد چون بک آپ داشتم و برگردوندم.

الان روی 4.4.2 هست، آپدیت که میکنم به 5.2 دیگه این المان های توی صفحه بالا نمیاد

حتی روی یه یک سرور دیگه هم تست زدم و وردپرس خام رو نصب کردم و قالب رو

باز هم مشکل وجود داشت.

Mirr0r

کاربر عضو
سلام مجدد

که الان بالا میاد چون بک آپ داشتم و برگردوندم.

الان روی 4.4.2 هست، آپدیت که میکنم به 5.2 دیگه این المان های توی صفحه بالا نمیاد

حتی روی یه یک سرور دیگه هم تست زدم و وردپرس خام رو نصب کردم و قالب رو

باز هم مشکل وجود داشت.
ظاهرا بنده از 2.8.2 استفاده کرده بودم، با آخرین نسخه یعنی 2.8.3 خداروشکر مشکل حل شد و راحت آپدیت شد.

TebEslami

تازه وارد
سلام

من از همین فروم نسخه نهایی رو گرفتم.

مشکلش اینه که وقتی ماوس میره روی عکسا، دور عکسو سفید میکنه! نه از وسط بلکه از سمت چپ و پایین.

خیلی ظاهر سایتو زشت میکنه اینطوری

توی ورژن قبلی که داشتم این مشکل نبودش

کسی در جریان رفعش هست؟

پیشاپیش ممنونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

TebEslami

تازه وارد
سلام

من از همین فروم نسخه نهایی رو گرفتم.

مشکلش اینه که وقتی ماوس میره روی عکسا، دور عکسو سفید میکنه! نه از وسط بلکه از سمت چپ و پایین.

خیلی ظاهر سایتو زشت میکنه اینطوری

توی ورژن قبلی که داشتم این مشکل نبودش

کسی در جریان رفعش هست؟

پیشاپیش ممنونم
 خدا را شکر حل شد.

لاین 3273 فایل plugin_rtl.css

transform-style: preserve-3d;
رو غیر فعال کنید حل میشه.

.امیر

کاربر عضو
سلام

الان فایل ترجمه رو جدا گذاشتید خودمون باید به قالب اضافه کنیم؟

جاویدان

کاربر عضو
سلام

الان فایل ترجمه رو جدا گذاشتید خودمون باید به قالب اضافه کنیم؟
با سلام

بله خودتون اضافه کنید چون ترجمه اولیه ناقص بود و با کمک دوستان تکمیل شده است . البته در بروزرسانی های بعدی احتمالا در خود قالب قرار بگیره

موفق باشید

بالا