ویرایش قالب ترجمه شده

strong110

تازه وارد
سلام

من میخام یه جمله تو قالب که ترجمه شده رو تغییر بدم

جمله فعلی : سر خط خبرها

جمله مورد نظر : سخن روز

بنده فایل fa_IR.po رو با نرم افزار Poedit باز کردم و موارد رو تغییر دادم و وقتی سیو میکنیم خوب مسلما یه فایل دیگه با همین نام با پسوند mo میده

من هر دو این فایل ها رو جایگزین دو دوتا فایل تو سرور کردم (از طریق cpanel ) اول حذف کردم و بعد آپلود کردم

اما وقتی سایت رو بالا آوردم تغییرات اعمال نشده بود

میشه راهنمایی بفرمایید دوستان ؟

simonamiri0069

کاربر عضو
سلام ادرس سایت یا نام قالب؟

احتمالا تو تنظیمات قالب قسمت ترجمه ها این مورد هست.از اونجا ترجمه رو تغییر بدید.

harbiline

Edris
سلام

بنده فایل fa_IR.po رو با نرم افزار Poedit باز کردم و موارد رو تغییر دادم و وقتی سیو میکنیم خوب مسلما یه فایل دیگه با همین نام با پسوند mo میده

من هر دو این فایل ها رو جایگزین دو دوتا فایل تو سرور کردم (از طریق cpanel ) اول حذف کردم و بعد آپلود کردم

دسترسی سایتتون رو بدید.بررسی بشه تغییرات لحاظ بشه

strong110

تازه وارد
دسترسی سایتتون رو بدید.بررسی بشه تغییرات لحاظ بشه
دوست عزیز بنده خودم میخام یاد بگیرم

شما راهنمایی بفرمایید و انجام میدم ونتیجه رو خبر میدم

هم به cpanel تسلط دارم هم فهم و درک مطالب شما رو دارم

Qalekhani

قلعه‌خانی
فرآیند ترجمه همونی هست که گفتید. ترجمه خط به خط فایل po بر اساس فایل pot که قالب زبان هست و نهایتاً آپلود فایل های po و mo حاصل.

شما چک کنید که توی پوشه languages داخل wp-content فایل زبان پوسته تون نباشه. اگر بود، اونجا هم جایگزین نسخه قبلی کنید.

harbiline

Edris
دوست عزیز بنده خودم میخام یاد بگیرم

شما راهنمایی بفرمایید و انجام میدم ونتیجه رو خبر میدم

هم به cpanel تسلط دارم هم فهم و درک مطالب شما رو دارم
عزیزم دعوا داری بیا کشتی؟ :))

باشه ما فهمیدم شما فهم و شعور دارید.

هدف ما جلب رضایت شماست وگرنه اصا مهم نیست شما تو کارتون گیر میکنید اینجا درخواست کمک میدید. :">

کامل کردش -  ( مورد بعدی ببینید کدوم صفحه هستش اون صفحه رو هم یه نگاه بندازید شاید به سبک html نوشته یه قسمت را.

موفق باشید

strong110

تازه وارد
عزیزم دعوا داری بیا کشتی؟ :))

باشه ما فهمیدم شما فهم و شعور دارید.

هدف ما جلب رضایت شماست وگرنه اصا مهم نیست شما تو کارتون گیر میکنید اینجا درخواست کمک میدید. :">

کامل کردش -  ( مورد بعدی ببینید کدوم صفحه هستش اون صفحه رو هم یه نگاه بندازید شاید به سبک html نوشته یه قسمت را.

موفق باشید
دوست عزیز بنده جسارت نکردم عرض کردم راهنمایی بفرمایید انجام میدم نتیجه رو اطلاع میدم

معمولا کسانی که نمیخان دانششون رو به دیگران انتقال بدند مانند شما رفتار میکنند  و الا اگر کسی اهل کمک باشه ، راهنماییشو انجام میده

شاید بنده در موقعیتی نباشم که بتونم دسترسی بدم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احیانا اگر ایرادی نداره ، ادرس سایتتون رو بگذارید. بنده ندیدم

strong110

تازه وارد
فرآیند ترجمه همونی هست که گفتید. ترجمه خط به خط فایل po بر اساس فایل pot که قالب زبان هست و نهایتاً آپلود فایل های po و mo حاصل.

شما چک کنید که توی پوشه languages داخل wp-content فایل زبان پوسته تون نباشه. اگر بود، اونجا هم جایگزین نسخه قبلی کنید.
چک میکنم اطلاع میدم

strong110

تازه وارد
من آدرسی که دادید رو چک کردم فایل های زیادی قرار داره اما یه فایلی که چک کردم همون فایل fa_IR.po هست که چک کردم اما جمله ای با نام " سر خط خبرها " (چک کردن بصورت کلمه کلمه در فایل ) یافت نشد داخلش

و فکر نمیکنم این فایل مشکلی داشته باشه حالا اساتید راهنمایی کنند

You must be registered for see images attach

Qalekhani

قلعه‌خانی
خیر. این مسیر مربوط به زبان هسته اسکریپت هست. داخل پوشه themes در همین مسیر آپلود کنید.

strong110

تازه وارد
خیر. این مسیر مربوط به زبان هسته اسکریپت هست. داخل پوشه themes در همین مسیر آپلود کنید.
بله این رو اطلاع دارم

توضیحاتی که در پست اول دادم در همین پوشه تم قالب تغییرات صورت گرفته

این عکس رو واسه دوستمون ارسال کردم که میگفتند " شما چک کنید که توی پوشه languages داخل wp-content فایل زبان پوسته تون نباشه "

Qalekhani

قلعه‌خانی
گویا منظورم رو بد منتقل کردم. ببنید فایل زبان پوسته های وردپرس در دو جا ممکنه باشه:

یکی مسیر wp-content/themes/theme_name/languages

و دیگری مسیر wp-content/languages/themes

منظورم این بود در هر دو مسیر بررسی کنید.

mosafers1

تازه وارد
سلام میشه لطفا فایل po رو برای بنده نیز قرار بدید.

قالب صحیفه من فایل po نداره فقط mo هست.

با تشکر

simonamiri0069

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز در منوی بالای پیشخوان در گزینه sahifaتشریف ببرید اونجا در قسمت ترجمه ها عبارت خودتون رو بجای مورد مشخص شده بنویسید.نیازی به تغییر ترجمه در فایل های قالب نیست

strong110

تازه وارد
دوست عزیز در منوی بالای پیشخوان در گزینه sahifaتشریف ببرید اونجا در قسمت ترجمه ها عبارت خودتون رو بجای مورد مشخص شده بنویسید.نیازی به تغییر ترجمه در فایل های قالب نیست

بسیار عالی

مشکل از دقت بنده بود که تا الان متوجه این بخش در تنظیمات قالب صحیفه نبودم

چه قدر کار رو راحت کردید شما

بسیار سپاسگذارم

بالا