افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

A

Atashe.Entezar

Guest
بله متوجه شدم اما برای دانلود افزودنی polls  که به ادرس   میرم نوشته باید لایسنس خریداری کنم 
سلام دوست خوبم

شما به ادرسی که  دادم مراجعه کن افزونه پرشین گراویتی  رو از لینکی که گفته و فایل زیپ شده هسته گراویتی با متخلفات رو دانلود کن بعد از طریق پنل مدیریت بارگذاری و نصب کن برات پنج شش تا افزونه نصب میکنه  بعد هر کدوم رو خواستی نگهدار بقیه رو حذفشون کن ( یا بعد از دانلود فایل هسته زیپ رو اکسترکت کن و هسته اصلی به هرکدوم از ادانزها مثل poll رو دوباره با پسوند zip فشرده کن حالا نصبشون کن) .حالا جنابعالی سه افزونه افزونه پرشین گراویتی و هسته اصلی گراویتی و ادانز پوول رو داری . اینجا ازت میخواد که لیسانس poll  رو خریداری کن تا بروزرسانیت اتوماتیک بشه . خب شما این کارو نمیخواد بکنی.

با همین وضعیت باهاش کار کن . ستون تا ستون فرجه.اگه نمیخوای فرم فارسی باشه دیگه پرشین گراویتی رو هم نمیخواد نصب کنی

شبت الوئه ورائییی

میدیوماه پیامک

کاربر عضو
سلام دوست خوبم

شما به ادرسی که  دادم مراجعه کن افزونه پرشین گراویتی  رو از لینکی که گفته و فایل زیپ شده هسته گراویتی با متخلفات رو دانلود کن بعد از طریق پنل مدیریت بارگذاری و نصب کن برات پنج شش تا افزونه نصب میکنه  بعد هر کدوم رو خواستی نگهدار بقیه رو حذفشون کن ( یا بعد از دانلود فایل هسته زیپ رو اکسترکت کن و هسته اصلی به هرکدوم از ادانزها مثل poll رو دوباره با پسوند zip فشرده کن حالا نصبشون کن) .حالا جنابعالی سه افزونه افزونه پرشین گراویتی و هسته اصلی گراویتی و ادانز پوول رو داری . اینجا ازت میخواد که لیسانس poll  رو خریداری کن تا بروزرسانیت اتوماتیک بشه . خب شما این کارو نمیخواد بکنی.

با همین وضعیت باهاش کار کن . ستون تا ستون فرجه.اگه نمیخوای فرم فارسی باشه دیگه پرشین گراویتی رو هم نمیخواد نصب کنی

شبت الوئه ورائییی
ممنونم از شما و همچنین از اقای ابراهیمی . من افزونه را نصب کردم و مشکلی نداشتم . اما این افزونه همانند بقیه افزونه های نظرسنجی میباشد .. امکانش نیست که در نمایش  نظرسنجی  سن و یا جنسیت نظردهندگان مشاهده بشه .. البته نمایش فقط بصورت میله ای میباشد ..  ای کاش میشد این ایتمها را هم نمایش داد و نمایش هم بصورت  چارت بود . البته چندتا افزونه دانلود کردم ولی  موفق نشدم . مثل 

با تشکر 

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام. خسته نباشید

من یه فرم سفارش کار طراحی کردم، که برای هر موضوع ایمیل واسه شخص خاصی میره.

حالا میخواستم بدونم چطور میشه کاری کرد که جواب دادنش رو رصد کرد و ارتباطات داخل سایت باشه و داخل ایمیل نباشه.

یعنی حالت چیزی شبیه به WP Awesome Suppor که تیکت های پشتیبانی داخل سایت بشه.

افزونه gravity form همچین قابلیتی رو داره؟

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید جناب ابراهیمی

به سوال !!!

من افزونه Gravity Forms Sticky رو نصب و فعال کردم ، اما نمیتونم از امکانات اون استفاده کنم ، توی تنظیمات گزینه Sticky اضافه نشده و انگار که این افزونه غیرفعاله ، در حالی که فعاله .

ممنون از شما

smmn

تازه وارد
دوستان سلام

آخر فرم ها یه گزینه ی اجباری هست که مگه موارد فوق را قبول دارم. (تیک)

تو gravity-forms چجوری باید مستقیما این را بوجود آورد؟

با چک باکس میشه درسش کرد یه جورایی، اما آیا راه بهتری هست؟

ممنون

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام و خسته نباشید جناب ابراهیمی

به سوال !!!

من افزونه Gravity Forms Sticky رو نصب و فعال کردم ، اما نمیتونم از امکانات اون استفاده کنم ، توی تنظیمات گزینه Sticky اضافه نشده و انگار که این افزونه غیرفعاله ، در حالی که فعاله .

ممنون از شما
سلام . نسخه گراویتی بروز هستش؟

سایر افزونه ها بجز گراویتی و فارسی ساز و استیکی رو یک به یک غیرفعال کنید و بررسی کنید کدو یکی از پلاگین ها تداخل ایجاد کرده .

دوستان سلام

آخر فرم ها یه گزینه ی اجباری هست که مگه موارد فوق را قبول دارم. (تیک)

تو gravity-forms چجوری باید مستقیما این را بوجود آورد؟

با چک باکس میشه درسش کرد یه جورایی، اما آیا راه بهتری هست؟

ممنون
سلام

دوست عزیز ، یک چک باکس بزارید و عنوانش رو بنویسید که موارد فوق را قبول دارم . توی تب عمومی چک باکس هم تیک ضروری بودن رو بزنید .

djbehrouz

تازه وارد
سلام. Gravity Forms v1.9.15 منتشر شد!

ariaweb

تازه وارد
سلام خسته نباشید

کسی افزونه Gravity Forms v1.9.15 برای دانلود نداره؟

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام. خسته نباشید

من یه فرم سفارش کار طراحی کردم، که برای هر موضوع ایمیل واسه شخص خاصی میره.

حالا میخواستم بدونم چطور میشه کاری کرد که جواب دادنش رو رصد کرد و ارتباطات داخل سایت باشه و داخل ایمیل نباشه.

یعنی حالت چیزی شبیه به WP Awesome Suppor که تیکت های پشتیبانی داخل سایت بشه.

افزونه gravity form همچین قابلیتی رو داره؟
ببخشید توضیحی که دادم، امکانش تو این افزونه هست؟

hannanstd.ir

سلام . والا نمیشه . یعنی نهایتش اینه اون یه فرم پر کنه شما هم جوابشو بدید یا استیکی لیست یا حالا کد رهگیری باید جوابشو ببینه .

اینکه اون دوباره جواب بده و..... نه نمیشه .

hannanstd.ir

دانلود نسخه آخر : 1.9.15.1

پیوست‌ها

• gravityforms1.9.15.1.zip
    2.7 مگابایت · بازدیدها: 129
آخرین ویرایش توسط مدیر:
A

Atashe.Entezar

Guest
سلام ،حنان جان کجایی کم پیدا؟ اقا افزونه کپچا رو تم اوادا نصب کردم ، تو صفحه رمز گمشده کپچا رو نشون نمیده، چندین کپچا نصب کردما ، این یکی بهتر از همه جواب میده ولی رمز گمشده نه ، وقتی ایمیل کاربر رو وارد میکنی میگه کپچا رو صحیح وارد کن در حالی که کپچایی رو نشون نمیده،

amin12345

تازه وارد
دوستان یه سوالی داشتم

برای فروش بلیط بصورت رایگان مثلا 20 تا موجودی داریم چطور میتونیم نشون بدیم اینو تو فرم؟

مثلا یه محصولی داریم 20 تا موجودی داره حالا 5 تاش مونده

hannanstd.ir

دوستان یه سوالی داشتم
برای فروش بلیط بصورت رایگان مثلا 20 تا موجودی داریم چطور میتونیم نشون بدیم اینو تو فرم؟
مثلا یه محصولی داریم 20 تا موجودی داره حالا 5 تاش مونده

سلام ،حنان جان کجایی کم پیدا؟ اقا افزونه کپچا رو تم اوادا نصب کردم ، تو صفحه رمز گمشده کپچا رو نشون نمیده، چندین کپچا نصب کردما ، این یکی بهتر از همه جواب میده ولی رمز گمشده نه ، وقتی ایمیل کاربر رو وارد میکنی میگه کپچا رو صحیح وارد کن در حالی که کپچایی رو نشون نمیده،
سلام . شرمنده درگیرم واقعا .... ولی خب کپچای رمز گمشده ارتباطش با گراویتی چیه ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
A

Atashe.Entezar

Guest
سلام اقا مهندس ربطش اینه که شما استادشی بخصوص که چند تا کپچا هم معرفی کردی ، دعوام نکنیا حالا که استادی باید جورشو بکشی راهنمایی کنی، وگرنه بازم اقایی

hannanstd.ir

سلام اقا مهندس ربطش اینه که شما استادشی بخصوص که چند تا کپچا هم معرفی کردی ، دعوام نکنیا حالا که استادی باید جورشو بکشی راهنمایی کنی، وگرنه بازم اقایی
سلام . شرمنده این از دید من جا مونده بود .

اون کپچا ها که معرفی شدند یک فیلد کپچا رو به گراویتی اضافه میکنند که اگه کسی خواست فرم رو پر کنه حتما کپچا وارد کنه تا بتونه پر کنه . یعنی فرمها توسط اسپمر پر نشن .

mohsen7158

تازه وارد
من این گراویتی رو نصب میکنم دیگه وردپرس بالا نمیاد و صفحه سفید میشه.

معمولا با چی به مشکل می خوره ؟

بالا