افزونه ارسال پیامک (sms) ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pnuman

تازه وارد
سلام آقا محمد و دوستان

من از فراپیامک استفاده میکردم و تو نسخه های قبلی بود.

ممنون میشم این کار رو برام انجام بدید و تو این نسخه هم اضافه کنید

مستندات رو براتون پیوست کردم

اگر لازم به داشتن یوزر و پس هم هست بهم بگید که مال پنل خودم رو بدم تو پیام خصوصی

mostafa.ewig

تازه وارد
سلام.اون قسمت تنظیمات پیامک که در چه حالتی پیام ارسال کنه. مثلا در حال انجام یا ... فقط برای مدیر اعمال میشن یا فقط برای خریدار هستن. یا برای هردو؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام.اون قسمت تنظیمات پیامک که در چه حالتی پیام ارسال کنه. مثلا در حال انجام یا ... فقط برای مدیر اعمال میشن یا فقط برای خریدار هستن. یا برای هردو؟
برای هر دو

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
الان یه مشکل اصلی اینه که مثلا مدیر سفارش رو تکمیل شده میکنه. بعد واسه مدیر پیام میره که سفارش در وضعیت تکمیل شده هست.به نظرم باید بشه تنظیم کرد که مثلا فقط وقتی سفارشی ثبت بشه واسه مدیر پیامک ارسال بشه و در صورت تغییر وضعیت سفارش دیگه هی به مدیر پیامک نده. این رو نمیشه کاریش کرد؟
مصطفی جان ، این مسائل رو بر اساس نیاز های کلی کاربران انجام دادم... نسخه قبلی میگفتن چرا اینطوریه چرا اونطوریه...

باز بردارم. کاربرا میگن چرا اینطوریه...

nsm1000

تازه وارد
مصطفی جان ، این مسائل رو بر اساس نیاز های کلی کاربران انجام دادم... نسخه قبلی میگفتن چرا اینطوریه چرا اونطوریه...باز بردارم. کاربرا میگن چرا اینطوریه...
درود

محمد جان به نظر منم دلیلی نداره واسه مدیر در صورت تغییر وضعیت سفارش پیامی ارسال بشه

چون اگه دقت کنی اکثر اونایی که فروشگاه دارن خودشون کاری فروشگاه رو انجام میدن و کارمندی ندارن

به نظرم اگه اختیاری باشه بهتره...

mostafa.ewig

تازه وارد
اگه بشه انتخابیش کرد خیلی خوبه. هرچند به نظر من واسه مدیر فقط زمانی که سفارشی ثبت میشه باید ارسال بشه. اما اگه بشه تعیین کرد که در چه وضعیت هایی برای مدیر پیامک ارسال بشه بهتر میشه.--راستی اون مشکل بروز رسانی که گیر کرده بود و نمیرفت جلو با ووکامرس ۲.۲.۳ حل شد.

kima

تازه وارد
اقا این ورژن جدیده کولاک کردینادستتون درد نکنه واقعا

saeedpersian

کاربر عضو
خسته نباشيد خيلي ممنون از زحماتتونمن تست كردم ولي يكسري مشكلاتي داره:

1- متن هاي ارسال شده به مشتري و مدير و همچنين متن دلخواه به شماره دلخواه بصورت نا مفهوم (مثل: %d9%86%d9%85%d8%a7%d9%8a%d9%86%d8%af%da%af%d) ارسال ميشه

2- براي ارسال پيامك حتما بايد "الزامی بودن گزینه دریافت پیامک" فعال شود. كه چكباكس مربوطه يكم در فاصله دور قرار داره

3- نام سامانه "مكث اس ام اس" هست نه مكس اس ام اس.
آقا خيلي ممنون از اينكه افزونه رو به 2.02 آپديت كردين

مشكلات گفته شده حل شد

mostafa.ewig

تازه وارد
واقعا دمتون گرم که انقدر زحمت میکشید. بی زحمت تو نسخه بعدی یه نگاهی به دلیل انگلیسی بودن وضعیت سفارش در پیامک هم بکن. توی پیامک وضعیت سفارش رو انگلیسی مینویسه. مثلا on-hold یا ...

fazek_shams

تازه وارد
چرا بعد از پرداخت وجه و بازگشت به سایت مثل قبل دیگه رسید پرداخت رو نشون نمیشه؟

fazek_shams

تازه وارد
آخ ببخشید چند تا تاپیک با هم باز بود اشتابهی اینجا اومده ولی این مشکل هست ها

kima

تازه وارد
من نمیدونم چرا اما فقط اس ام اس های در وضعیت completed شده رو ارسال می کنه به ادمین و مشتری برام

تیک ارسال اس ام اس onhold و خرید جدید رو هم زدم اما کار نمی کنه

mohandes

تازه وارد
سلام

من افزونه رو نصب و فعال کردم, تنظیمات مربوطه رو هم وارد کردم, ولی بعد از خرید محصول پیامکی برام ارسال نمیکنه؟ لطفا راهنماییم کنید.

(یوزر گاما پیامک هستم)

saeedpersian

کاربر عضو
سلاممن افزونه رو نصب و فعال کردم, تنظیمات مربوطه رو هم وارد کردم, ولی بعد از خرید محصول پیامکی برام ارسال نمیکنه؟ لطفا راهنماییم کنید.

(یوزر گاما پیامک هستم)
پيامك براي مشتري ارسال نميشه يا براي مدير؟

ممكنه مشكل از درياف كننده باشه.از خود پنل چك كنيد ببينيد در ليست ارسالها پيامك مربوطه هست يا نه!؟

mohandes

تازه وارد
نه به مدیر ارسال میشه نه به مشتری,

تو پنلم چک کردم هیچ پیامکی ارسال نشده.

saeedpersian

کاربر عضو
يكبار ديگه تنظيمات افزونه رو چك كنيد.

در افزونه پيامك ووكامرس از قسمت ارسال پيامك تست كنيد ببينيد به شماره دلخواه پيامك دلخواه ارسال ميشه يا نه!مشخص ميشه كه وبسرويس درست ست شده يا نه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا