افزونه ارسال پیامک (sms) ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kima

تازه وارد
دوستان عزیزی که دارن زحمت این پلاگ این رو می کشن یه نظر یا پیشنهاد داشتم

میشه داخل یک پنجره متنی که می خوان واسه خرید و پایان و اینا هست و دنه دونه خود کاربر وارد کنه

اینجوری هم کنترل کاربر روی پلاگ این قوی تر میشه هم اینکه مشکل onhold و completed و اینا که انگلیسی ارسال میشه حل میشه

این پیشنهاد که اس ام اس complted شدن هم واسه ادمین نیاد و فقط اس ام اس خرید جدید بیاد هم پیشنهاد خیلی خوبیه

mohandes

تازه وارد
يكبار ديگه تنظيمات افزونه رو چك كنيد.در افزونه پيامك ووكامرس از قسمت ارسال پيامك تست كنيد ببينيد به شماره دلخواه پيامك دلخواه ارسال ميشه يا نه!مشخص ميشه كه وبسرويس درست ست شده يا نه.
تست کردم ولی از طریق ارسال پیامک هم ارسال نشد :39:

saeedpersian

کاربر عضو
تست کردم ولی از طریق ارسال پیامک هم ارسال نشد :39:
احتمالا:

1- شما تنظيمات افزونه رو درست انجام نداديد يا مشخصات پنل رو درست وارد نكرديد و ...

2- يا اصلا وبسرويس پنل شما فعال نيست (از شركت ارائه دهنده ي پنل پيگيري كنيد)

3- يا اين افزونه با سامانه شما بخوبي ست نشده و با پنل مشكل داره (آقا محمد بايد بگن ...)

4- ....؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
گاما پیامک رو تست گرفتم و نباید مشکلی باشه

از اخرین نسخه ووکامرس استفاده کنید نباید مشکلی باشه

در نهایت ، جزئیات حساب کاربری تون در گاما پیامک رو برام از طریق info@woocommerce.ir ایمیل کنید

mohandes

تازه وارد
احتمالا:1- شما تنظيمات افزونه رو درست انجام نداديد يا مشخصات پنل رو درست وارد نكرديد و ...

2- يا اصلا وبسرويس پنل شما فعال نيست (از شركت ارائه دهنده ي پنل پيگيري كنيد)

3- يا اين افزونه با سامانه شما بخوبي ست نشده و با پنل مشكل داره (آقا محمد بايد بگن ...)

4- ....؟
اشکال از اپراتور خط پیامک بود با یه خط دیگه تنظیم کردم درست شد, ممنون از راهنماییتون.

فقط الان یه مشکل دیگه دارم اونم اینه که پیامک رو فقط برای مدیر ارسال میکنه!

تیک ارسال پیامک رو در تمام حالات زدم ولی برای مشتری هیچ پیامکی سند نمیشه, شماره مشتری رو هم با شماره های مختلف تست کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saeedpersian

کاربر عضو
اشکال از اپراتور خط پیامک بود با یه خط دیگه تنظیم کردم درست شد, ممنون از راهنماییتون.فقط الان یه مشکل دیگه دارم اونم اینه که پیامک رو فقط برای مدیر ارسال میکنه!

تیک ارسال پیامک رو در تمام حالات زدم ولی برای مشتری هیچ پیامکی سند نمیشه, شماره مشتری رو هم با شماره های مختلف تست کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مشتري بايد تيك مربوط به "ميخواهم پيامك دريافت كنم" در برگه سفارش را بزند تا پيامك دريافت كند!

از قسمت ارسالي هاي پنل چك كنيد ببينيد ارسال شده؟

در صورت امكان از خط اپراتور1000 استفاده كنيد. (ساير اپراتور ممكن است تاخير در ارسال يا مشكلات موقتي داشته باشند)

mohandes

تازه وارد
مشتري بايد تيك مربوط به "ميخواهم پيامك دريافت كنم" در برگه سفارش را بزند تا پيامك دريافت كند!از قسمت ارسالي هاي پنل چك كنيد ببينيد ارسال شده؟

در صورت امكان از خط اپراتور1000 استفاده كنيد. (ساير اپراتور ممكن است تاخير در ارسال يا مشكلات موقتي داشته باشند)
من تو تنظیمات قسمت الزامی بودن گزینه دریافت پیامک رو خیر انتخاب کردم, حتما باید یله باشه تا برای مشتری ارسال کنه؟

ضمن اینکه بله هم میزنم از مشتری سوال نمیکنه که دریافت پیامک میخواد یانه فقط آخر سفارش پیغام خطا میده که گزینه ارسال پیامک الزامی است اما جایی برای تعیین دریافت پیامک نداره!!!!!!!!1؟

ali0078

تازه وارد
سلام اقا محمد میشه توی این افزونه پیامکی به جای اینکه به یه مدیر اس ام اس بده به دوتا مدیر اس ام اس بده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام اقا محمد میشه توی این افزونه پیامکی به جای اینکه به یه مدیر اس ام اس بده به دوتا مدیر اس ام اس بده
شما تست بکنید دو شماره بزنید ، و بین شماره ها , بزارید ببینید ارسال میکنه یا خیر...

ali0078

تازه وارد
سلام اقا محمد این افزونه نصب کردم یه پنل هم براش خریدم ولی توی قسمت تسویه حساب نشونش نمیده :63:

ali0078

تازه وارد
عکسهای تنظیمات

89163991478386989368.jpeg

37436034095336393013.jpeg

16400132672288704402.jpeg

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا شماره ارسال کننده رو به صورت لاتین بنویسید

pnuman

تازه وارد
سلام آقا محمد و دوستانمن از فراپیامک استفاده میکردم و تو نسخه های قبلی بود.

ممنون میشم این کار رو برام انجام بدید و تو این نسخه هم اضافه کنید

مستندات رو براتون پیوست کردم

اگر لازم به داشتن یوزر و پس هم هست بهم بگید که مال پنل خودم رو بدم تو پیام خصوصی

سلام مجدد

محمد جان میشه یه فکری هم به حال من که فراپیامک دارم بکنید

خیلی وقته کار فروشگاه تعطیل شده منم موندم چیکار کنم آخه پشتیبانیش با من هست.

ممنون میشم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تنها با درخواست ، از سمت وبسرویس ها اضافه می کنیم سیستم هاشون رو

ali0078

تازه وارد
اقا محمد بازم اون جریان ما درست نشد موقع خرید هیچ اس ام اس نه به مدیر نه به مشتری ارسال میشه

saeedpersian

کاربر عضو
چون شما توي پيشخوان وردپرس از قسمت پيامك ووكامرس / ارسال پيامك ميتونيد به شماره دلخواه متن دلخواه رو ارسال كنيد پس تنظيمات و مشخصات پنل رو درست وارد كرديد.

احتمالا مشكل از قالبتون باشه. با يه قالب ديگه تست كنيد.

منتظر جواب مدير انجمن باشد.

ali0078

تازه وارد
مشکل از قالبم هست قال بازار رو دانلود ونصب کردم موقع تصویه حساب اونم قسمت افزونه رو بالا اورد .حالا دوباره اون قالبم رو فعلسازی کردم یه مشکل هست فک کنم مال همونه ووکامرس اخطار میده"" میگه قالب شما هنوز فایل های های قدیمی ووکامرس رو به همراه داره"". عکسش اینه

18095522185830096941.jpeg

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا