افزونه درگاه پرداخت بانک ملت نسخه 3.2 (شاپرک)

barbodt

تازه وارد
مشکل سفید شدن صفحه من با ادیت کردن خط 330 index.php افزونه حل شد

//$order -> رو به $order -> تغییر دادم ^_^

amirkashani

کاربر عضو
من صفحه بازگشت رو صفحه تشکر تنظیم کردم. بعد از پرداخت وقتی بر میگرده اطلاعات واریز رو نشون میده.می خوام اگه میشه شماره سفارش رو نشون بده تا مشتری معمولی بدون ورود به حساب کاربری برای پیگیری سفارش خود اون رو یادداشت کنه.

اگر این امکان نداره میشه یه کاری کرد صفحه ای که بعدش منتقل میشه به صفحه بانک رو اتوماتیکش رو برداشت تا مشتری قبل از کلیک روی انتقال به بانک شماره سفارش خودش رو یادداشت کنه؟
نیازی به این کارا نیست دوست عزیز تو تنظیمات ووکامرس مشتری را برای خرید وادار به ثبت نام کنید و پس از این کار مشتری میتونه در صفحه حساب کاربری من میتونه تمامی مواردی که ذکر کردید مشتری مشاهده و پیگیری کنه

با تشکر

seeiran

تازه وارد
آخه مشتری که یک بار می خواد خرید کنه دوست نداره عضو بشه. وقتش گرفته میشه.

sJaguar

تازه وارد
سلام دوستان

من درگاه رو فعال کردم . مشخصات ارسالی به پرداخت رو هم زدم . الان وارد صفحه پرداخت میشه اما دکمه پرداخت رو میزنی خطای "پذیرنده نامعتبر است" میده . دلیلش چیه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دلیلش رو از به پرداخت ملت بپرسید. کافیه باهاشون تماس بگیرید تا بگن...

seeiran

تازه وارد
باسلام. چرا وقتی درگاه بانک ملت در صفحه تسویه حساب انتخاب میشه ، توضیحات زیرش مثل پرداخت بانکی در یک باکس آبی ظاهر نمیشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مربوط به قالب شما هست احتمالا

seeiran

تازه وارد
مربوط به قالب شما هست احتمالا
اگر مربوط به قالبه چرا پرداخت بانکی و یا پرداخت هنگام دریافت متن زیرش ظاهر میشه؟

fastlife

تازه وارد
اگر مربوط به قالبه چرا پرداخت بانکی و یا پرداخت هنگام دریافت متن زیرش ظاهر میشه؟
میشه بگید چطور درگاهتون رو دست کردید؟

mohammadmikaeel

تازه وارد
با سلاممن الان نسخه 3.2 رو جای 3.1 نصب کردم. ولی وقتی میره به بخش درگاه و مشخصات کارت رو می گیره پیغام میده که "دارنده کارت مجاز به انجام این تراکنش نیست" و با دو تا کارت مختلف هم تست کردم نشد! در ضمن وقتی نسخه 3.1 هم نصب بود بعد از پرداخت موفق که مبلغ رو از کارت کم می کرد و به حساب مقصد هم می رفت بعد از صفحه پرداخت بانک هیچ شماره پیگیری و پیامی مبنی بر موفق بودن تراکنش و خرید نمیداد. در این مورد باید چی کار کرد محمد جان؟
پیغام "دارنده كارت مجاز به انجام اين تراكنش نيست" را وقتی مشاهده میکنید که مبلغ اشتباه باشه یا اینکه مبلغ کمتر از سقف مجاز بزنید

مثلا اگه مبلغ 1 ریال بزنید این خطا را میگیرید.

fastlife

تازه وارد
نــــــــــــــــــبــــــــــــــــــــــــــود؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست گرامی! 13 صفحه بحث شده. جستجو کنید لطفا...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینجا رو ببینید

woocommerce.ir/demo

همین درگاه فعاله!... و مشکلی نداره

shahriarkkk

تازه وارد
سلام

من این پلاگین رو روی ووکامرس فارسی نصب کردم برای تست بعد از زدن دکمه انجام خرید می ره به صفحه ای که نوشته از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید ولی دکمه ای نیست و نوشته تراکنش با موفقيت انجام شد انگار کاربر پرداخت رو انجام داده.

اینم بگم که من اطلاعات درگاه رو نداشتم و پر نکردم نمی دونم شاید این خطا به دلیل همون باشه می خوام مطمئن شم و قبل گرفتن اطلاعات اگه باگی هست رو برطرف کنم.

ممنون اگه زود جواب رو بدید.

edward71

تازه وارد
سلاممن این پلاگین رو روی ووکامرس فارسی نصب کردم برای تست بعد از زدن دکمه انجام خرید می ره به صفحه ای که نوشته از سفارش شما متشکریم. برای پرداخت وجه آنلاین روی دکمه زیر کلیک کنید ولی دکمه ای نیست و نوشته تراکنش با موفقيت انجام شد انگار کاربر پرداخت رو انجام داده.

اینم بگم که من اطلاعات درگاه رو نداشتم و پر نکردم نمی دونم شاید این خطا به دلیل همون باشه می خوام مطمئن شم و قبل گرفتن اطلاعات اگه باگی هست رو برطرف کنم.

ممنون اگه زود جواب رو بدید.
به خاطر اینه که اطلاعات درگاه رو نداشتید ، باگی چیزی هم نداره و باید همین چیزها رو بنویسه

mohammadmikaeel

تازه وارد
13 صفحه بحث شده که همه گفتم همین مشکل رو داریم و کسی هم پیگیری نکرده
دوست عزیز منم همین مشکل را داشتم اطلاعات پذیرنده هم در تنظیمات ووکامرس بررسی کردم مشکلی نداشت

ولی آی پی اعلام شده به شرکت به پرداخت مشکل داشت

آی پی صحیح را که به "به پرداخت" اعلام کردم این مشکل برطرف شد و به صفحه ی بانک هدایت میشد

ولی خب اونجا هم پس از وارد کردن اطلاعات کارت برای پرداخت خطای "پذیرنده نامعتبر است" را میداد که اونم با به پرداخت که تماس گرفتم بعد از 48 ساعت برطرف شد

و الان هیچ مشکلی وجود نداره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شاید افزونه ای باعث تداخل شده...

بالا