افزونه درگاه پرداخت بانک ملت نسخه 3.2 (شاپرک)

mohsenbina

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان اینجانب یک سوالی داشتم.چون من از وردپرس 3.1.9 و افزونه ووکامرس نگارش 2.1.8 و درگاه بانک ملت نسخه 3.4 استفاده می نمایم.می خواستم بپرسم که برای راه اندازی درگاه بانک ملت به مشکل برنمی خورم؟چون یکی از دوستان به من گفتند که وردپرس 3.9.1 و ووکامرس2.1.8 با درگاه بانک ملت مشکل دارد.و کامل کار نمی کند.در برخی پست های قبلی هم این مشکلات مشاهده شده است.می خواستم ببینم که چنین مشکلی هست و بهتره از کدام ورژن وردپرس و ووکامرس و درگاه جهت راه اندازی فروشگاه استفاده نمایم.تا مشکلی ایجاد نشود.با تشکر از همه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

majids

تازه وارد
آقا محمد امکانش هست این درگاه رو برای

فزونه Paid Downloads هم قرار داد؟؟

یا با تغییراتی امکان سازگار سازیش هست؟

alirezamoh

تازه وارد
با سلام و تشکر از سایت خوبتون

با درگاه پرداخت بانک ملت یه مشکل دارم : جمله i’ve read and accept the (شرایط و قوانین را خوانده ام) رو چطوری میتونم فارسی کنم؟ بانک گیر داده به این موضوع ... لطفا سریعا راهنمایی کنید ممنون میشم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا درون فایل قالب می باشد

alirezamoh

تازه وارد
من از قالب صحیفه استفاده میکنم میشه بفرمائید کدوم قسمت رو باید برم ویرایش کنم؟

alirezamoh

تازه وارد
البته من از یه قالب دیگه هم استفاده کردم مجددا همون مشکل هست!!! فکر میکنم ایراد از خود ووکامرس هستش!!!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در سمت راست منوی مدیریت وردپرس "ووکامرس پارسی" رو مشاهده می کنید

گزینه افزودن حلقه ترجمه وجود داره. عبارت انگلیسی رو وارد کنید و ترجمه دلخواه رو اضافه کنید. مشکل رفع میشه

alirezamoh

تازه وارد
با سلام

من همچنان منتظر پاسخ پشتیبانی ووکامرس هستم!!!!

میشه بفرمائید چه فایلی رو باید ویرایش کنم تا این متن رو فارسی کنم برای پرداخت بانک ملت؟؟

چندین قالب رو هم امتحان کردم همین مورد هست!!!!

میشه نتیجه گرفت ایراد از قالب نیست!!!

لطفا راهنمایی کنید چه فایلی رو باید ویرایش کنم

alirezamoh

تازه وارد
با سلام و تشکر از جواب و راهنمایی شما

مشکل برطرف گردید

سپاسگزارم

cheshmack

تازه وارد
سلام دوستان عزیز

من آخرین نسخه وردپرس, ووکامرس و فارسی ساز رو نصب کردم که تا اینجا مشکلی نداره

ولی وقتی افزونه درگاه ملت رو نصب می کنم قسمت های آجاکس مدیریت وردپرس و قالب از کار می افتند.

هیچ افزونه دیگری هم نیست که تداخل داشته باشه

مشکل از چی می باشه؟!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه وردپرس و ووکامرس خودتون رو اعلام کنید

دقت کنید از درگاه ملت مخصوص سری 2.1 استفاده کنید

Hoomanhpc2

تازه وارد
سلام. ببخشید من آخرین نسخه این افزونه رو دانلود کردم. اما مشخصات درگاه رو وارد می کنم. ولی موقع پرداخت میگه که:

اتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید

چطور این مشکلو رفع کنم؟ ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل از سمت به پرداخت ملت هست. باهاشون تماس بگیر بگو وصل نمیشه...

ممکنه ip سرور نادرست باشه ، یوزر پسورد اشتباه باشه ، یا کلا غیر فعال باشی

Marssky

تازه وارد
سلام به همه دوستان و اساتید

بچه ها من یه مشکل دارم که تقریبا 2 ماه باهاش درگیرم واقعا کلافه شدم اگه شما هم کمک نکنید دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

من ووکامرس استفاده میکنم و درگاه بانک ملت الان وقتی با یوزر و پسورد ادمین وارد سایت خودم میشم وو یک خرید میزنم همه چیز به درستا انجام میشه و واریز هم انجام میشه ولی وقتی به عنوان یک مشتری میام و ثبت نام میکنم و خرید رو انجام میدم اثلا وارد صفحه بانک هم نمیشه

خواهشا کمکم کنید

مرسی

saeedpersian

کاربر عضو
مشکل از سمت به پرداخت ملت هست. باهاشون تماس بگیر بگو وصل نمیشه...ممکنه ip سرور نادرست باشه ، یوزر پسورد اشتباه باشه ، یا کلا غیر فعال باشی
آقا محمد من هم دقيقا همين مشكل رو دارم: "اتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید"

شماره ترمينال/شناسه/ رمز درسته.

آي پي هم كاملا ست شده از شركت به پرداخت پيگيري كردم. مطمئنم!

درگاه هم فعاله: چون از همين درگاه توي يه سايت ديگه (نمايندگي پنل اس ام اس) استفاده ميشه و كاربرام ازش شارژ ميخرن!

ولي هر كاري كردم تو ووكامرس كار نكرد.

خواهش ميكنم پيگيري كنيد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
وردپرس + ووکامرس رو مجدد نصب کنید نباید مشکلی باشه

saeedpersian

کاربر عضو
با سلام و تشكر از آقا محمد.

"اتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید"

من اين مشكلم حل شد. و از اونجايي كه خيلي ها همين مشكل رو داشتن و دارن (با اينكه اشتباه از سوي ماست) ميگم قضيه چيه.

:ما آي پي سرور سايتمون رو به بانك اعلام ميكنيم. از بانك پيگيري ميكنيم ميگن آي پي شما ست هست و مشكلي نداره! پس مشكل كجاست؟

نكته اينه كه: ما نبايد آي پي سرور سايتمون رو به بانك اعلام كنيم. بلكه بايد "آي پي مربوط به درگاه بانكي" سرور رو به بانك اعلام كنيم. كه اين آي پي متمايز از آي پي سرور سايتمون هست. و اين آي پي مورد نظر رو فقط بايد از پشتيباني شركتي كه ازش هاست خريديم بپرسيم!

شايد شما ميدونستي ولي من نه! خيلي ها هم مثله من نميدونن.فقط اين نكته رو بهشون بگين

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام و تشكر از آقا محمد."اتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید"

من اين مشكلم حل شد. و از اونجايي كه خيلي ها همين مشكل رو داشتن و دارن (با اينكه اشتباه از سوي ماست) ميگم قضيه چيه.

:ما آي پي سرور سايتمون رو به بانك اعلام ميكنيم. از بانك پيگيري ميكنيم ميگن آي پي شما ست هست و مشكلي نداره! پس مشكل كجاست؟

نكته اينه كه: ما نبايد آي پي سرور سايتمون رو به بانك اعلام كنيم. بلكه بايد "آي پي مربوط به درگاه بانكي" سرور رو به بانك اعلام كنيم. كه اين آي پي متمايز از آي پي سرور سايتمون هست. و اين آي پي مورد نظر رو فقط بايد از پشتيباني شركتي كه ازش هاست خريديم بپرسيم!

شايد شما ميدونستي ولي من نه! خيلي ها هم مثله من نميدونن.فقط اين نكته رو بهشون بگين
حق با شماست.

Marssky

تازه وارد
بچه ها لطفا کمکم کنید

آقا محمد آقا سعید یا اساتید دیگه

هر کاری کردم نشددددد

با یوزر admin که وارد میشم همه چیز خوبه و وارد صفحه به پرداخت میشه حتی تراکنش هم به خوبی انجام میشه اما وقتی یه یوزر میاد تو سایت و ثبت نام میکنه بعد از خرید اینن نوشته میاد

[h=1]خطا 404 - برگه یافت نشد![/h]صفحه شما در تلاش برای رسیدن به وجود ندارد، و یا منتقل شده است. لطفاً منوها و یا جعبه جستجو را برای پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید استفاده کنید.

لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا کمـــــــــــــــــــــــــــــــکم کنید

من دیگه نمیدونم چی کار کنم

پاک کردم دوباره ساختم بازم نشد

Marssky

تازه وارد
درستـــــــــــــــــــــــتتش کردم

هـــــــــــــــــــــــــــورا

باز هم از شما متشکرم شاید هنوز پست کمک منو ندیده باشد ولی همین که مشکلم رو اینجا مطرح کردم خودش یه آرامش بود

:) :)

بالا