افزونه درگاه پرداخت بانک ملت نسخه 3.2 (شاپرک)

kits

تازه وارد
دوستان من از طریق سایت های موجود وقتی آی پی میگیریم ای پی را واسه دامین shop.yazdkit.com میزنه " 92.61.150.86 " اما وقتی با اسکریپت زرین پال ای پی را میگیرم مقدارو نشون بده ،عدد "92.61.150.10" نشون میده ،من گیج شدم کدوم درسته؟ من واسه به پرداخت ای پی 92.61.150.86 را زدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nihash

تازه وارد
من درگاهو تست کردم بدون هیچ مشکلی کار می کنه و شماره پیگیری و .... را هم تحویل میدهد
دوست عزیز

میشه جزئیات بیشتری از درگاه خودت، نسخه افزونه بانکی که استفاده می کنی و همچنین تنظیماتی که لحاظ کردی رو بگین؟ چون برای من همه چیز درست کار می کنه به جز مرحله آخر که شماره پیگیری رو در سایت نشون نمیده. ولی از حساب مشتری کم می کنه و به حساب فروشگاه هم واریز میشه.

amirkashani

کاربر عضو
ممنون از محمد عزیز بنده دوباره افزونه رو تست گرفتم بدون کوچکترین مشکل کار میکنه اون مشکل عدم نمایش شناسه مرجع و کد پیگیزی از طرف خود به پرداخت بوده که الان مشکل حل شده

یا حق

amirkashani

کاربر عضو
دوست عزیزمیشه جزئیات بیشتری از درگاه خودت، نسخه افزونه بانکی که استفاده می کنی و همچنین تنظیماتی که لحاظ کردی رو بگین؟ چون برای من همه چیز درست کار می کنه به جز مرحله آخر که شماره پیگیری رو در سایت نشون نمیده. ولی از حساب مشتری کم می کنه و به حساب فروشگاه هم واریز میشه.
افزونه بدون هیچ مشکلی کار میکنه دوباره تست کنید

و یا اینکه با به پرداخت مشکلتون رو در میون بذارید مشکل از افزونه نیست

kits

تازه وارد
با تشکر از آقا محمد و تشکر به خاطر زحماتشون و غذرخواهی بخاطر این که وقتشونو گرفتم ،دوستان متاسفانه مشکل از ای پی بود ، برای پیدا کردن ای پی درست از اسکریپت موجود در زرین پال استفاده کنید . اون اسکریپت ای پی درست را نشون میده :39:

فقط چون من پلاگین پی لاین را هم فعال کردم ،دوبار پیغام پرداخت شد را نشون میده

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kourosh

کاربر عضو
من اینو نصب کردم ولی تو ووکامرس درگاه ها، درگاه ملت رو نمی بینم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان درگاه برای ووکامرس 2.1 بروز شد و کاملا تست شده. لطفا دانلود کنید (در صفحه اول همین تاپیک یا صفحه رسمی ووکامرس فارسی)

اگر از ووکامرس 2.0.20 استفاده می کنید . نسخه 3.2 را دانلود کنید

اگر از ووکامرس 2.1 و بالاتر استفاده می کنید. نسخه 3.4 را دانلود کنید

Moain

تازه وارد
از نسخه 3.4 برای ووکامرس 2.1.2 استفاده کردم ولی:

Fatal error: Cannot redeclare timestamp_to_iso8601() (previously declared in /home/sogolacc/public_html/shop/wp-content/plugins/parspal-woocommerce/nusoap.php:904) in /home/sogolacc/public_html/shop/wp-content/plugins/mellat-woocommerce/nusoap.php on line 934

چکار کنم؟

zegersot

کاربر عضو
شما یه افزونه ای دیگه ای فعال کردید که اون افزونه از کلاس nusoap استفاده میکنه

بخاطر همین تداخل به وجود اومده ...

Moain

تازه وارد
شما یه افزونه ای دیگه ای فعال کردید که اون افزونه از کلاس nusoap استفاده میکنهبخاطر همین تداخل به وجود اومده ...
من فقط پلاگین های ووکامرس نصب کردم مثله پی لاین WP-Parsidate و پارس پال که این مورد آخری هم فعال کنم تنظیمات وکامرس دیگه کار نمی کنه

ramezanpour

تازه وارد
با سلام من که تا خط 418 رو تو index.php غیر فعال نمیکنم صفحه callback نمیاد و بعد از پرداخت موفقیت آمیز تو یه صفحه سفید میمونه، حالا اینو اینطوری برطرف کردم ولی یه مشکل منم بعد از پرداخت نمیتونم شماره تراکنش رو ببینم یه عکسم از صفحه بعد پرداخت میزارم من فک میکنم ما باید تو صفحه حساب کاربری من یه short code بزاریم که شماره تراکنشو از دیتا بیس بگیره چون این شماره تو admin panel فقط دیده میشه!! لطفا راهنمایی کنید....

You must be registered for see images attach

ramezanpour

تازه وارد
یه سوال توی تم چطور میتونم شماره رفرنس تراکنش همون SaleReferenceId رو فراخانی کنم؟؟؟؟؟ الووووووووووو؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در کجا فراخوانی کنید؟ سوال رو واضح بپرسید بتونیم پاسخ بدیم

ramezanpour

تازه وارد
در کجا فراخوانی کنید؟ سوال رو واضح بپرسید بتونیم پاسخ بدیم
تو همون صفحه حساب کاربری من به عنوان یه فیلد بتونم استفاده کنم چون همونطور که عکسو میبینید هیچ کجا شماره تراکنش رو نشون نمیده به پرداختم گیر داده به اون که اگه نباشه ترمینال رو تائیید نمیکنیم!!

میخام همون شماره تراکنشو (

SaleReferenceId) تو یه متن بنوسیم تو HTML صفحه بلد نیستم چطور!

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در جایی که کد رهگیری میده بگردید (با نرم افزار notepad++)

در کنار کد رهگیری متغیر SaleReferenceId رو هم بزارید

ramezanpour

تازه وارد
در جایی که کد رهگیری میده بگردید (با نرم افزار notepad++)در کنار کد رهگیری متغیر SaleReferenceId رو هم بزارید
خوب شما میشه محل اش را بگین ؟

و چه کدی بزارم؟

کد را گذاشتم...

ولی فراخوانی نمی کنه.

باید از جایی include کنه ؟

ramezanpour

تازه وارد
حل کردم خودم ممنون خواهشن رو آپدیت به 2.1.3 نظر بدین!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Amir_AM

تازه وارد
من وقتی در صفحه بانک ملت انصراف میزنم وقتی بر میگرده این دو پیغام رو نمایش میدهد

کاربر از انجام تراکنش منصرف شده است

متشکریم ، سفارش شما دریافت شد.

در صورتی که من پیغام دوم را نیاز ندارم :(

بالا