افزونه درگاه پرداخت Payline ووکامرس

arzhsn

تازه وارد
با سلام

بعد از انتخاب گزینه پرداخت از طریقpayline با این خطا روبرو میشم. لطفا راهنمایی کنید.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/sazehyar/public_html/sazehyar.ir/wp-content/themes/boldial/assets/framework/wp/options/custom-functions.php:663) in /home3/sazehyar/public_html/sazehyar.ir/wp-content/plugins/payline-woocommerce/index.php on line 181

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
درگاه مورد استفاده شما از سایت خود ووکامرس دانلود نشده ....

arzhsn

تازه وارد
کد:
else if ( ( function_exists('is_woocommerce_page') && function_exists('is_woocommerce') ) && (is_woocommerce() || is_woocommerce_page() )){
ob_start();
woocommerce_breadcrumb(array(
	'delimiter'   => ' > ',
	'wrap_before' => '',
	'wrap_after'  => '',
	'before'      => '',
	'after'       => '',
	'home'        => '<span class="ish-pb-breadcrumbs-home"><span>' . _x( 'Home', 'breadcrumb', 'woocommerce' ) . '</span></span>',
));
$return .= ob_get_contents();
ob_end_clean();
ob_end_flush();
}
شروع خروجی از اینجاست. خط 663 دستور ob_end_flush رو اجرا می*کنه. در ضمن افزونه رو هم از خود سایت ووکامرس گرفتم و آخرین نسخه هست.

راهی هست که تداخل رو برطرف کنم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با نرم افزار notepad ++ فایلی که خطا میده رو باز کنید و از قسمت encoding روی گزینه utf-8 without bom بزارید

arzhsn

تازه وارد
با نرم افزار notepad ++ فایلی که خطا میده رو باز کنید و از قسمت encoding روی گزینه utf-8 without bom بزارید
اینا رو چک کردم. کاراکتر اضافی هم قبل و بعد از <?php ?> نیست.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مطمئن باشید یک فایل رو ویرایش کردید (با یک ادیتور نا مناسب) که باعث این خطا شده...

hannanstd.ir

اینا رو چک کردم. کاراکتر اضافی هم قبل و بعد از <?php ?> نیست.
دوستان این مشکل مسخره رو منم در طی نوشتن درگاه پی لاین گرویتی فرمز بهش برخوردم .

برای رفعش تو خط 181 کد زیر رو حذف کنید :

کد:
header("Location: $go");
کد زیر رو جایگزینش کنید :

کد:
echo "<script type='text/javascript'>window.onload = function () { top.location.href = '" . $go . "'; };</script>";

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arzhsn

تازه وارد
دوستان این مشکل مسخره رو منم در طی نوشتن درگاه پی لاین گرویتی فرمز بهش برخوردم . برای رفعش تو خط 181 کد زیر رو حذف کنید :

کد:
header("Location: $go");
کد زیر رو جایگزینش کنید :

کد:
echo "<script type='text/javascript'>window.onload = function () { top.location.href = '" . $go . "'; };</script>";
بسیار ممنونم. مشکل برطرف شد.

zararadasia

تازه وارد
سلام

آقا من این کار را انجام دادم کل سایتم سفید بالا آمد یعنی دیگه هیجی تو صفحه سایت نبود مشکل من از چی بود به نظر شما ولی پنل مدیریتم هنوز کار میده

hannanstd.ir

شما احتمالا در جین تغییر اشتباه کردی ... چون یه echo خودش به تنهایی صفحه رو سفید نمیکنه مگر اینه نقطه ویرگول تهش رو نذاری یا کلا یه چیز رو اشتباه کنی ...

armin0131

تازه وارد
سلام دوستان . من افزونه پي لاينو نصب كردم .. اولين بار كه نصب شد خوب كار كرد . بعدش پي لاين گفت چون فروشگاهت كامل نيست غير فعال شده .. فروشگاه و اوكي كردم .درخواست درگاه جديدم دادم api رو هم تو تنظيمات ست كردم . ولي موقعي كه پرداختو ميزنم يك صفحه با خطا 404 باز ميشه ... لطفا كمك كنيد -_-

ادرس سايتم :

hamidtrade

تازه وارد
سلام، آقا این لینک دانلود کار نمی کنه. می خواستم دانلود کنم نشد!

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام، آقا این لینک دانلود کار نمی کنه. می خواستم دانلود کنم نشد!
جناب exe لینک جدید رو گذاشتن توی پست های بعدی

لینک دانلود جدید

جناب محمد لطفا لینک جدید رو در پست اول جایگزین نمایید .

jenabictak

تازه وارد
من درگاه رو نصب کردم ولی

تنظیمات ووکامرس/ درگاه ها / درگاه Payline برای من وجو نداره ! مشکل کجاست ؟

بالا