افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

mohsen7158

تازه وارد
این واسه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

""   خطای آیجکس در حین حذف فیلد رخ داده است   """

چه باید بکنم ؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام ، تداخل افزونه داره ، احتمالا باید از خیر یکی بگذری

hamid031

تازه وارد
سلام بر همه دوستان و عرض خسته نباشید و تشکر 

من بعد از نصب و راه اندازی همه اونچه میخواستم رو طراحی و راه اندازی کردم ولی نمیدونم که چرا بعد یکی دوتا افزونه نصب کردن اول چند باری اطلاعات پرداخت به صندوق وردی نیامد بعد هم متوجه شدم در بخش تاییده ها دیگه نمیتونم از برچسب های ادغام استفاده کنم و هر چی با موس کلیک میکنم انگار نه انگار

همه افزونه ها رو غیر فعال کردم و یکی یکی فعال کردم تا ببینم مشکل از کجاست که کاملا اتفاقی مشکل ارسال اطلاعات به صندوق حل شد ولی مشکل برچسب های ادغام  هنوز پا برجاست

البته دستی وارد نکردم و فقط با موس غیر فعال هست

یکی از افزونه ها Username Changer هست که بعد از استفاده غیر فعال شد و بعدی Advanced Access Manager که فعلا فعال هست

ورژن 1.9.15

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Farzad666

تازه وارد
سلام. من از این افزونه برای ووکامرسم استفاده میکنم. اول تشکر میکنم بابت فرسی سازی، و افزونه فوق العاده ثبت نام که واقعا کارمو راه انداخت. مخصوصا با اون متاها عالی بود

آیا افزونه ای هست که بشه روی محصولی که از متغیر های گراویتی فرم استفاده میکنه، برای گروه های خاصی از کاربران تخفیف اعمال بشه؟ ترجیحا این تخفیف میخوام در صفحه محصول دیده بشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

s.m.b

تازه وارد
دانلود نسخه آخر : 1.9.15.1

attachicon.gif
لایسنس این رو نداری حنان جان ؟

در ضمن یه سوال هم دارم  : 

از این افزونه میشه برای ثبت نام اعضا هم استفاده کرده درسته ؟ یه افزونه داشت فک کنم . اونم فارسی شده ؟ 

میخام بجای رجیستر خود وردپرس از این استفاده کنم ؟gravity forms user registration .  این بهتره یا User Pro ????

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
لایسنس این رو نداری حنان جان ؟

در ضمن یه سوال هم دارم  : 

از این افزونه میشه برای ثبت نام اعضا هم استفاده کرده درسته ؟ یه افزونه داشت فک کنم . اونم فارسی شده ؟ 

میخام بجای رجیستر خود وردپرس از این استفاده کنم ؟gravity forms user registration .  این بهتره یا User Pro ????
نه متاسفانه ندارم . داشتم حتما میزارشتم برای دوستان

برای ثبت نام بستگی داره >> اگه فقط عضویت لازم دارید هم با gravity forms user registration و هم User Pro مناسبه . اما یوزر پرو تخصصش همین هست .

اگه عضویت پولی نیاز دارید یعنی تا پول نداده عضویت صورت نگیره ؛gravity forms user registration مناسب هست .

اگه میخواید یه فرمی با گراویتی فرم پر بشه ، حالا حین پر کردن فرم عضویت هم انجام بگیره gravity forms user registration مناسب هست .

اگه پروفایل حرفه ای میخواید user pro مناسب هست

hannanstd.ir

سلام. من از این افزونه برای ووکامرسم استفاده میکنم. اول تشکر میکنم بابت فرسی سازی، و افزونه فوق العاده ثبت نام که واقعا کارمو راه انداخت. مخصوصا با اون متاها عالی بود

آیا افزونه ای هست که بشه روی محصولی که از متغیر های گراویتی فرم استفاده میکنه، برای گروه های خاصی از کاربران تخفیف اعمال بشه؟ ترجیحا این تخفیف میخوام در صفحه محصول دیده بشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام . یعنی میخواید گراویتی فرم رو با ووکامرس مچ کنید؟

بله از افزونه زیر استفاده کنید :

hannanstd.ir

سلام بر همه دوستان و عرض خسته نباشید و تشکر 

من بعد از نصب و راه اندازی همه اونچه میخواستم رو طراحی و راه اندازی کردم ولی نمیدونم که چرا بعد یکی دوتا افزونه نصب کردن اول چند باری اطلاعات پرداخت به صندوق وردی نیامد بعد هم متوجه شدم در بخش تاییده ها دیگه نمیتونم از برچسب های ادغام استفاده کنم و هر چی با موس کلیک میکنم انگار نه انگار

همه افزونه ها رو غیر فعال کردم و یکی یکی فعال کردم تا ببینم مشکل از کجاست که کاملا اتفاقی مشکل ارسال اطلاعات به صندوق حل شد ولی مشکل برچسب های ادغام  هنوز پا برجاست

البته دستی وارد نکردم و فقط با موس غیر فعال هست

یکی از افزونه ها Username Changer هست که بعد از استفاده غیر فعال شد و بعدی Advanced Access Manager که فعلا فعال هست

ورژن 1.9.15

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

با تشکر
یعنی فقط دکمه ای که برچسب ها رو میاره با کلیک ظاهر نمیشه ولی اگه دستی وارد کنید کدهای برچسب رو ظاهر میشه؟

hannanstd.ir

دانلود نسخه 1.9.16

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Farzad666

تازه وارد
سلام . یعنی میخواید گراویتی فرم رو با ووکامرس مچ کنید؟

بله از افزونه زیر استفاده کنید :

ممنوناین افزونه رو دارم. ولی امکان تخفیف گذاشتن نداره یا من ندیدم

من میخوام بشه براش تعریف کرد برای یه نقش کاربری خاص درصد تخفیف یا قیمتی تخفیف خورده در نظر بگیره.

s.m.b

تازه وارد
نه متاسفانه ندارم . داشتم حتما میزارشتم برای دوستان

برای ثبت نام بستگی داره >> اگه فقط عضویت لازم دارید هم با gravity forms user registration و هم User Pro مناسبه . اما یوزر پرو تخصصش همین هست .

اگه عضویت پولی نیاز دارید یعنی تا پول نداده عضویت صورت نگیره ؛gravity forms user registration مناسب هست .

اگه میخواید یه فرمی با گراویتی فرم پر بشه ، حالا حین پر کردن فرم عضویت هم انجام بگیره gravity forms user registration مناسب هست .

اگه پروفایل حرفه ای میخواید user pro مناسب هست
سلام حنان جان عزیز . 

واقعا این افزونه فرم سازت که کل زحمتاش رو داری میکشی خارق العادست دوست داشتم از همینجا ازت یه تشکر حسابی بکنم .

راستش هر دو تا امکان رو میخام . میخام عضویت پولی داشته باشم یعنی بعد از پر کردن فرم و پرداخت مبلغ عضو سایت بشه و بعدش یه پروفایل حرفه ای داشته باشه مث user pro . یادمه خودت گفته بودی این دوتا افزونه باه هم integrat مچ هست چون نویسنده شون یه نفره . چجوریاس دوست دارم بعدش یه پروفایل حرفه ای به اعضا بدم . وب سایتم یه وب سایت سهامی هست و مشتری و عضو باید از سهامش مطلع باشه برام پیام بره و . . این حرفا . . خیلی هم دنبال شماره تماست گشتم پیدا نکردم . . هزینه اش هم بر چشمه . . . 

hannanstd.ir

ممنون

این افزونه رو دارم. ولی امکان تخفیف گذاشتن نداره یا من ندیدم

من میخوام بشه براش تعریف کرد برای یه نقش کاربری خاص درصد تخفیف یا قیمتی تخفیف خورده در نظر بگیره.
ادانز تخفیف گراویتی رو نصب کنید.

hannanstd.ir

سلام حنان جان عزیز . 

واقعا این افزونه فرم سازت که کل زحمتاش رو داری میکشی خارق العادست دوست داشتم از همینجا ازت یه تشکر حسابی بکنم .

راستش هر دو تا امکان رو میخام . میخام عضویت پولی داشته باشم یعنی بعد از پر کردن فرم و پرداخت مبلغ عضو سایت بشه و بعدش یه پروفایل حرفه ای داشته باشه مث user pro . یادمه خودت گفته بودی این دوتا افزونه باه هم integrat مچ هست چون نویسنده شون یه نفره . چجوریاس دوست دارم بعدش یه پروفایل حرفه ای به اعضا بدم . وب سایتم یه وب سایت سهامی هست و مشتری و عضو باید از سهامش مطلع باشه برام پیام بره و . . این حرفا . . خیلی هم دنبال شماره تماست گشتم پیدا نکردم . . هزینه اش هم بر چشمه . . . 
سلام . گفتم گراویتی یه ادانز عضویت جدا برای خوش داره ...

i3ooter

کاربر عضو
با عرض سلام و خسته نباشید؛

دوستان سوالی داشتم:

آیا میتوان با گراویتی فرمی میشه فرم سوال و پرسش ایجاد کرد ؟

به عنوان مثال: کاربر یک سری کادر رو پر کنه، بعد به بخش پرسش سوال برسه، سوالش رو بپرسه، ما جوابش رو بدیم، بعد با شماره ملی ( مثلاً ) وارد بشه، جوابی که بهش دادیم رو ببینه و سوالش رو تکرار کنه ؟

hannanstd.ir

دارم مینویسم پلاگینشو ... عید تکمیلش میکنم .

i3ooter

کاربر عضو
با سلامی مجدد؛

دوستان توی این صفحه هرچی استایل رو دستکاری میکنم سایز باکس ها یکی نمیشه

اگه توجه کنید از سایز باکس نام به بعد همه بزرگه

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر.

ahggi

تازه وارد
با سلام 

من آخرین نسخه هسته اصلی فرم رو دانلود کردم و بعد از اون هم نسخه فارسی ساز اون رو 

اما نمیدونم مشکل چیه که بعد از فعال سازی این دوتا افزونه کلا دکمه های افزودن چند رسانه ای در ویرایشگر متن و هم چنین درگ کردن غیر فعال شده ممنون اگه راهنمایی کنین

بالا