افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من از یک فرم گرویتی در یک محصول ووکامرس استفاده کردم ، گت وی زرین پال را برای ووکامرس فعال کردم

زمانی که فارسی ساز گرویتی را غیر فعال می کنم گت وی به درستی کار می کند

باز هم به نظر شما مشکل از زرین پاله ؟
سلام

دسترسی ارسال کنید بررسی کنم.

به hannanstd@gmail.com ایمیل بزنید و توی ایمیل ذکر کنید که خودم بهتون قول دادم بررسی کنم.

meisam2m2p

تازه وارد

سلام ببخشید دوتا سوال

1.میخواستم بدونم کاربر چجوری میتونه از طریق پنل مدیریتش،فرمهایی که پر کرده رو ببینه؟  اصلا امکانش وجود داره؟

2. افزودنی وجود داره که از طریق اون بشه از فرمهای صندوق ورودی بصورت اکسل یا pdf یا یه فایل ورد خروجی گرفت؟

خیلی ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

i3ooter

کاربر عضو
با سلام؛

دوستان یک سوال داشتم ؟

در گراویتی‌فرم این امکان هست مثلا بنده 100 تا شماره بدم، کاربر هر کدوم رو که انتخاب کرد، از 100 تا کم بشه توی لیست

مثل افزونه‌های فروش کارت‌شارژ

با تشکر

farhadno

تازه وارد
سلام جناب ستوده . من به مشکلی بر خوردم توی یه تاپیک دیگه هم عنوان کردم 

مشکل اینجاست . وقتی اولین نفر فرم رو پر و ارسال کنه ، قسمتهایی که در فرم HTML کار کردم با ورودی های اون کاربر جایگزین میشه و نفر بعدی که فرم پر میکنه اطلاعات همان نفر اول را میبینه .
وقتی قسمت ویرایش فرم م میرم ، میبینم که در فیلد HTML هم عوض شده و مشخصات نفر اول رو نشون میده 

martiaonline

تازه وارد
دوستان من یک مشکل دارم که باید سریع حل بشه

ببینید من یک فرم برای فروش مستر کارت ایجاد کردم و درگاه نکست پی و زرین پال هم نصب هست

حالا یک توضیح  راجع به فرم و مشکلم میدم

من یک فیلد محصول از نوع محاسباتی ایجاد کردم تا قیمت کارت که به دلار هست  رو با قیمت روز دلار که در فیلد جداگانه ای نمایش میده ضرب کنه و قیمت کارت رو به ریال ویا تومان نمایش بده

یک فیلد درگاه پرداخت هم ایجاد کردم

حالا مساله اینجاست وقتی فیلد محصول محسباتی میشه بعد اراسل به درگاه پرداخت وصل نمیشه  این مشکل چطور باید حل بشه که خیلی خیلی برام مهمه

در زیر تصویر فرم تستی که ساختم رو هم ضمیمه میکنم

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ppppp

تازه وارد
سلام

دسترسی ارسال کنید بررسی کنم.

به hannanstd@gmail.com ایمیل بزنید و توی ایمیل ذکر کنید که خودم بهتون قول دادم بررسی کنم.
سلام جناب ستوده

خسته نباشید

یه مشکل و سوالی که در رابطه با گراویتی فرم برای من پیش اومده اینه که من فرم چند مرحله ای طراحی کردم و با شیوه پیش فاکتوری که خودتون توی وب سایتتون توضیح دادین یه پیش نمایش مرحله آخر ازش گرفتم.

بعد با افزونه Gravity PDF  امکان پرینت فرم رو مهیا کردم.

الان این افزونه میاد کل فیلد ها رو به اضافه ی اون پیش نمایشی که با html  توی مرحله آخر اضافه کردم چاپ میکنه.راهی هست برای اینکه شخصی سازیش کرد و تنها محتویات html پیش نمایش رو چاپ کنه؟

با سپاس و احترام

Mre

تازه وارد
سلام

یک سوال داشتم اینکه از چه راهی میتونم افزونه mailchimp رو برای gravityforms دریافت کنم؟

با احترام

boy24iran

تازه وارد
سلام

من زمانی گراویتی فرم ارسال می شه به تلگرام

زمانی که در حالت چند بارگذاری قرار نداره ظاهرا فایل ها رو درست می فرسته به تلگرام ولی زمانی که حالت چند بارگذاری فعال باشه حتی زمانی یک فایل آپلود می شه و ارسال اینجوری می شه و اسلش هاش زیاد می شه

راه حل چیه ممنون می شم راهنمایی بفرمایین

mehdiyesil1

تازه وارد
سلام

خسته نباشی مهندس حنان

کد لایسنس زدم فعال نشد

172e4aaed7da2f98679d4a641a3ee464

البته من نسخه اصلی و بعد فارسی سازی رو نصب کردم و فارسی هست کد ولی داخلش وارد نکردم

و اینکه نسخه جدیدش در مدیریت وردپرس اومده ایا بروزرسانی از همونجا بزنیم مکلی پیش میاد برای ترجمه فارسی؟

چه طور باید به روزرسانی کرد؟

لطفا در مورد افزونه های جانبی هم مطلب قرار بدید که هرکدوم چه کاری انجام میده جایی گفته نشده

با تشکر

boy24iran

تازه وارد
سلام

من زمانی گراویتی فرم ارسال می شه به تلگرام

زمانی که در حالت چند بارگذاری قرار نداره ظاهرا فایل ها رو درست می فرسته به تلگرام ولی زمانی که حالت چند بارگذاری فعال باشه حتی زمانی یک فایل آپلود می شه و ارسال اینجوری می شه و اسلش هاش زیاد می شه

راه حل چیه ممنون می شم راهنمایی بفرمایین

سلام

من با شرکتش صحبت کردم گفتن باید داخل افزونه کدی بگذارین تا حالت چند بارگذاری رو پشتیبانی کنه

می شه لطفا راهنمایی بفرمایین

Mesmaili

کاربر عضو

سلام ببخشید دوتا سوال

1.میخواستم بدونم کاربر چجوری میتونه از طریق پنل مدیریتش،فرمهایی که پر کرده رو ببینه؟  اصلا امکانش وجود داره؟

2. افزودنی وجود داره که از طریق اون بشه از فرمهای صندوق ورودی بصورت اکسل یا pdf یا یه فایل ورد خروجی گرفت؟

خیلی ممنون

sinanavidi

تازه وارد
با سلام 

چجوری میشه از اطلاعات یک فرم که توسط مدیر وارد میشه در فرم های دیگر به صورت مقدار ثابت استفاده کرد؟

مثلا مدیر توی یک فرم قیمت اجناس را مشخص کند و قیمت فرم های دیگر از این فرم مدیر پیروی کنند

با تشکر

emdadi.vr

تازه وارد
سلام دوستان، آیا توی گرویت فرم میشه تقویم فارسی رو به کاربر نشون داد ،‌منظورم این هست وقتی فیلد تقویم رو اضافه می کنیم که کاربر بتونه روز مورد نظرشو اضافه کنه، تقویم فارسی باشه نه میلادی .   تشکر از راهنماییتون

ach1992

تازه وارد
سلام دوستان من یه مشکل اساسی با گرویتی فرم دارم اونم نمایش کد html هست وقتی از فیلد html استفاده میکنم و یه کد توش میذارم نمایش داده نمیشه دلیلش هم فکر کنم اینه که کد داخل این کادر بهم میریزه و هیچ کاریشم نمیشه کرد.

یه عکس هم میذارم ببینید چی میگم

HosseiN-H3

تازه وارد
سلام دوستان

یک فرم اماده کردم, میخوام ظاهرش یه خورده بهتر بشه. مثلا سایز فونتش بزرگتر بشه و رنگش رو تغییر بدم.

البته کد نویسی بلد نیستم. اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوستان

یک فرم اماده کردم, میخوام ظاهرش یه خورده بهتر بشه. مثلا سایز فونتش بزرگتر بشه و رنگش رو تغییر بدم.

البته کد نویسی بلد نیستم. اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.
تنها راهش CSS کد زدن هست!

mousavi1409

تازه وارد
عرض سلام و ادب/ توی پیش نمایش یک فرم پر شده توسط کاربر، چطور میشه عکسی که مثلا به عنوان عکس پرسنلی بارگذاری کرده رو هم ببینه و بعد ارسال کنه؟

mousavi1409

تازه وارد
سوال قبلی رو پس از کلی تحقیق پیدا کردم اما خواهشا این سوال رو یه بزرگواری پاسخ بده:

چطور میشه فرم رو پس از ارسال، برای فرستنده، قابل اصلاح قرار بدیم؟

سلام
با تشکر از خدمات خوبتون
میخواستم بدون چطور میشه فیلد های عدد و یا متن و غیره در پست قرار بگیره. 
در حالت عادی فقط عنوان و متن در پست ها نمایش داده میشه و بقیه فیلدها در پست نماسش داده نمیشه فقط در صندوق ورودی قابل رویت است.
برای نمایش در پست و برگه چیکار باید کرد؟؟؟؟؟

کسبُنِت (kasbonet)

تازه وارد
@Mohammad @Mohammad می‌تونی از درگاه pay.ir و پلاگین آن استفاده کنی. احتمالا مشکلت حل خواهد شد. البته اگر فارسی ساز گرویتی را نصب نکنی هم مشکل خاصی در فرم‌هایت ایجاد نمی‌شود

بالا