افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

amdh

تازه وارد
سلام

فرمی داریم که کاربران باید هر هفته ثبت فعالیت کنند. چه طوری میشه به کاربر، فرم‌های قبلی که ارسال کرده رو نشون داد؟

ممنون

@hannanstd.ir

PaletteWebdesign

تازه وارد
عرض ادب و احترام

دوستان من از افزونه Gravity pdf برای تولید خروجی pdf از فرم ها استفاده میکنم اما خروجی یه چیزیه شبیه به این:

gravity_pdf.png

برای حل مشکل باید چه کرد؟

آدرس فرم در این صفحه ست:

PaletteWebdesign

تازه وارد
سلام .. چجوری میشه encoding خروجی افزونه gravity pdf رو روی utf8 قرار بدیم؟

ممنون میشم دوستان کمک کنن

infodeta

تازه وارد
سلام من میخوام مثل این فرم رو دال سایتم داشته باشم هر کاری میکنم نمیش
کسی میتونه راهنماییم کنه

tpark

کاربر عضو
سلام من میخوام مثل این فرم رو دال سایتم داشته باشم هر کاری میکنم نمیش
کسی میتونه راهنماییم کنه
درود بر شما

formcraft رو تست کنید.

موفق باشید

pixeliaaa

تازه وارد
سلام دوستان .

[SIZE= 14px]گراویتی فرمز یک افزونه فرمساز فوق العاده قوی برای ساخت همه جور فرم تحت وردپرس می باشد .

افزونه فارسی ساز این افزونه رو هم میتونید از مخزن وردپرس دریافت کنید . ( قبل از نصب فارسی ساز باید خود هسته فرمساز Gravity Forms نیز نصب باشد . ) [/SIZE]

دانلود بسته فارسی ساز از مخزن وردپرس :

نحوه تهیه این افزونه هم در لینک زیر گفته شده :

این افزونه rsform جوملا رو به وردپرس میاره و اگه چیزی از اون اضافه تر نداشته باشه که داره ، چیزی هم کمتر نداره .

جا داره همین جا هم از زحمات خیلی زیاد دوست عزیزمون @ هم بابت کمک در ترجمه تشکر و قدردانی کنیم .

دوستان سایت GravityForms.ir سایت رسمی Gravityforms.com در ایران نیست و فقط برای پشتیبانی و رفع مشکل دوستان راه اندازی شده .
سلام، با تشکر از زحمات شما؛ من افزونه گرویتی فرمز رو نصب کردم و دقیقا مطابق راهنمایی های شما کار رو انجام دادم و به سادگی تمام نیازهایی که داشتم داخل فرم انجام گرفت، اما موقع استفاده از فرم اگر از ویژوال کامپوزر استفاده کنم فرم رو نمایش نمیده اما داخل ویرایشگر کلاسیک به راحتی میاد، نمیشه کاری کرد با ویژوال کامپوزر کار کنه؟

mhd6621

تازه وارد
سلام
من فارسیساز گرویتی رو نصب کردم ، ولی وقتی از فیلد تاریخ شمسی و آدرس اسفاده میکنم ، تاریخ و شهر و استان لود نمیشه تو فرم
برای آدرس ، از فیلد استان میشه استان رو انتتخاب کرد ولی شهرهای متناظرش تو فیلد کناری نمیاد
مشکل از کجاست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام
من فارسیساز گرویتی رو نصب کردم ، ولی وقتی از فیلد تاریخ شمسی و آدرس اسفاده میکنم ، تاریخ و شهر و استان لود نمیشه تو فرم
برای آدرس ، از فیلد استان میشه استان رو انتتخاب کرد ولی شهرهای متناظرش تو فیلد کناری نمیاد
مشکل از کجاست
تداخل ها رو بررسی کنید.
مثل تداخل افزونه ها
تداخل پوسته ها...
یک فایل جاوااسکریپتی احتمالا تداخل داره

mhd6621

تازه وارد
تداخل ها رو بررسی کنید.
مثل تداخل افزونه ها
تداخل پوسته ها...
یک فایل جاوااسکریپتی احتمالا تداخل داره
والا هر چی گشتم چیزی نیافتم من از المنتور برای ساخت صفحات استفاده میکنم ، البته بعضی وقتها لود میشه نام شهر ولی اکثرا نمیشه
برای تاریخ البته از حالت انتخابگر تغییر دادم ، مشکلم حل شد ولی داستان انتخاب شهر برقراره

mahanit

تازه وارد
من با این افزونه کار کردم واقعا افزونه عالی هست. مخصوصا اگه بقیه امکانات دیگر این افزونه هم خریداری بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mhd6621

goldenswan

تازه وارد
من یه فرم عمومی با گراویتی درست کردم که بعد از تکمیل، یه کد پیگیری هم به کاربر نشون میده.
با شورت کد [gform_tracker] هم یه بخشی رو برای پیگیری این فرم ها ایجاد کردم.
ولی وقتی کد پیگیری که توی مرحله اول به کاربر نشون داده میشه رو توی فیلد پیگیری وارد میکنم با این خطا مواجه میشم:
کد وارد شده در سیستم وجود ندارد .
ایراد از کجا میتونه باشه؟
----
هدفم از ایجاد فرم اینه که وقتی مخاطب سوالی رو توی سایت مطرح میکنه، با داشتن اون کد پیگیری بتونه جواب سوالشو ببینه.
اگه روش بالا برای این کار مناسب نیست، ممنون میشم یه راه بهم معرفی کنید (راهی که نیاز به ثبت نام کاربر برای سوال پرسیدن نباشه)

goldenswan

تازه وارد
من یه فرم عمومی با گراویتی درست کردم که بعد از تکمیل، یه کد پیگیری هم به کاربر نشون میده.
با شورت کد [gform_tracker] هم یه بخشی رو برای پیگیری این فرم ها ایجاد کردم.
ولی وقتی کد پیگیری که توی مرحله اول به کاربر نشون داده میشه رو توی فیلد پیگیری وارد میکنم با این خطا مواجه میشم:
کد وارد شده در سیستم وجود ندارد .
ایراد از کجا میتونه باشه؟
----
هدفم از ایجاد فرم اینه که وقتی مخاطب سوالی رو توی سایت مطرح میکنه، با داشتن اون کد پیگیری بتونه جواب سوالشو ببینه.
اگه روش بالا برای این کار مناسب نیست، ممنون میشم یه راه بهم معرفی کنید (راهی که نیاز به ثبت نام کاربر برای سوال پرسیدن نباشه)
دوستان عزیز، کسی نیست بتونه این مشکل ما رو حل کنه؟

hoseinsadeghi

تازه وارد
دوستان لینک فوق برسی بکنید بی زحمت من یه فرم ساختم فرم پرمیکنه مخاطب ارسال میزنه برای من میاد ولی صفحه بعد رو باز نمیکنه بگه از پیام شما متشکریم توی حالت تست من میزنم این رو نشون میده ولی روی قالب نشون نمیده متاسفانه چیکار بکنم جدیدا اینطوری شده متاسفانه ممنون میشم راهنمایی بفرماین

hoseinsadeghi

تازه وارد
چرا هیچ بنی بشری به سوالات من تا امروز جواب نداده؟!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

vahyar

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
در وبسایتی دیدم با گراویتی فرمی را در یک صفحه ایجاد کرده و چند خط بالاتر تصویر کوچکی قرار داده و لینک داده سده به فرم داخل همین صفحه یعنی روی تصویر کوچک که کلیک میشه میاد پایین صفحه روی فرم
چطور این کار را کرده؟

goldenswan

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
در وبسایتی دیدم با گراویتی فرمی را در یک صفحه ایجاد کرده و چند خط بالاتر تصویر کوچکی قرار داده و لینک داده سده به فرم داخل همین صفحه یعنی روی تصویر کوچک که کلیک میشه میاد پایین صفحه روی فرم
چطور این کار را کرده؟
برای اون سکشنی که فرمت توشه میتونی آیدی تعریف کنی و بعد توی خصوصیات تصویری که میخوای، لینک آدی‌دی روبهش بدی. اینجوری اون تصویر به اون سکشن لینک میشه و میتونی با کلیک بر روی اون هرکجا که هستی، بپری روی سکشن مورد نظرت

goldenswan

تازه وارد
دوستان آخرین باری که به ساست گرویتی فرم فارسی سر زدین کی بوده؟
من یک ماهی میشه هر روز دارم سر میزنم، ولی انگاه داره خاک میخوره!!
بخش کامنتاش که کلا از زیر پستاش پریده، تیکت‌هایی که توی این یکی دو ماه دادم اصلا باز نشدن...
یه جورایی نگران تیم مدیریتش شدم. خبری ازشون نیست!

SANBOR

تازه وارد
سلام دوستان خسته نباشید
من میخواهم یک فرم ثبت نام برای شرکت در مسابقات درست کنم و نه ثبت نام خود وردپرس
مشکل من اینجاست که تایید موبایل کاربر کار نمیکنه!

من میخواهم یک فرمی بسازم که نام و نام خانوادگی کاربر و همچنین سن و طبق سن قیمت و بعد پرداخت داشته باشه ولی قبل از همه اینها اول موبایلش رو تایید کنهو بعد فرم رو پر کنه

ممنون میشم کمک کنید

mrjll60

تازه وارد
سو تا مشکل هست در استفاده از گرویتی فرمز و گرویتی ویو که اگه دوستان بتونن کمک کنن ممنون میشم
- مشکل اول در استفاده از تاریخ ۳۱ شهریور هست که با استفاده از فارسی ساز مشکل عدم اعتبار تاریخ رفع شده ولی مشکلی که بوجوداورده محاسبه زمان بین دو تاریخ و ساعت هست
مثلا من بخوام محاسبه کنم از ساعت ۱۲:۳۰ تاریخ ۳۱ شهریور تا ۱۲:۳۰ تاریخ ۱ مهر چند ساعت/روز/دقیقه فاصله هست ُ گرویتی فرمز توانایی محاسبه شو نداره و اشتباه محاسبه میکنه .
دوستان اگه بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم
- مشکل دوم هم در گرویتی ویو هست که وقتی فیلد تاریخ رو برای جستجو میزاریم ُ انتخابگر تاریخ میلادی برای کاربر باز میکنه که این هم مشکل ساز شده
- مشکل سوم هم در گرویتی فرمز ُ در نسخه های وردبرس ۵.۴ به بالا انتخابگر تاریخ باز نمیشه ولی زمانی که نوع تقویم میلادی انتخاب میشه ُ انتخابگر میلادی باز میشه
از اساتید اهل فن اگه بتونن کمک کنن ممنون میشم
س\اس

بالا