افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

cussed

تازه وارد
ممنون می شم توی آپدیت جدید این قسمت ها اضافه بشن (اگر هم هزینه ای نیاز باشه خدمتتون تقدیم می کنم)

1- تعیین محل قرارگیری و اندازه عناصر (دکمه ارسال و ...)

2- تعیین فونت قسمت های مختلف

3- شخصی سازی رنگ و ...

+ توی دمو از چه افزودنی هایی استفاده کردید؟ (مرحله بندی فرم و ...)

++ مشکل درگاه پی لاین جهت خرید برطرف شده؟

باز هم ممنون

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
طبعتا مورد 1 تا 3 مربوط به بومی سازی افزونه نمیشه ولی افزونه زیر براش وجود داره که رایگانش هم توی نت سرچ کنید هست :

که طبق یک حساب سر انگشتی اگه یک ایرانی این افزونه رو می نوشت با احتساب دلار 3500 تومنی چیزی حدود 100 میلیون تومن تا الان ازش در امد داشت !!!!! (خدا برکت بده )

البته این افزونه هم جدیده ولی این رو بعید میدونم فعلا رایگانش پیدا بشه :

برای دمو هم فقط از افزودنی امضا و درگاه استفاده شده ولاغیر ... اون مرحله بندی افزودنی نیست ... خودش گرویتی فرمز ، توی فیلدهای استاندارد یک فیلد داره به اسم "جدا کننده صفحه"

برای پی لاین هم بله ...

cussed

تازه وارد
سلام مجدد

این لینک رو ببینید لطفا

بالاخره بعد از چهار روز تلاش شبانه روزی موفق شدم که اجزا رو وسط چین کنم، همچنین فونت و سایز سربرگ*ها رو تغییر بدم. (بدون آشنایی با کدنویسی) :36:

الان فقط دو تا قسمت هستن که تگشون رو برای ویرایش پیدا نکردم :-??

دکمه ارسال (تغییر سایز خود دکمه)

متن نوشته فیلدهای ورودی (تغییر سایز نوشته)

+ یه قابلیت* هم هست که می*دونم با این فرم ساز قابل اجراست اما توی پیاده سازی به مشکل بر خوردم.

اگر به فرم بنده دقت کنید عدد ورودی (تعداد فالوور دلخواه) رو به صورت بازه*ای مشخص کردم. (هر واحد هم 32 تومان) به طور مثال 100 عدد برابر 3200 تومان.

چطوری می*شه خود این بازه رو شرطی کرد؟ یعنی اگر عدد از 1 تا 2500 بود هر واحد 32 تومان باشه. از 2500 تا 5000 هر واحد 28 تومان و به همین صورت... .

ممنون می*شم راهنماییم کنید.

آپدیت: درگاه پی لاین رو خریداری کردم اما متأسفانه فرم به درگاه متصل نمی*شه. (api با موفقیت تأیید شد - درگاه رایگان زرین پال بدون مشکل کار می*کنه)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SAEED2010

تازه وارد
ببخشید میشه تعداد 20 تارو بیشتر کرد؟؟ در هر صفحه از صندوق ورودی 20 تا نشون میده

و اینکه میشه صندوق ورودی رو بگیم بر اساس یک ایتم خاص نشون بده قبل باز شدن صندوق ورودی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

سلام مجدداین لینک رو ببینید لطفا

بالاخره بعد از چهار روز تلاش شبانه روزی موفق شدم که اجزا رو وسط چین کنم، همچنین فونت و سایز سربرگ*ها رو تغییر بدم. (بدون آشنایی با کدنویسی) :36:

الان فقط دو تا قسمت هستن که تگشون رو برای ویرایش پیدا نکردم :-??

+ یه قابلیت* هم هست که می*دونم با این فرم ساز قابل اجراست اما توی پیاده سازی به مشکل بر خوردم.

اگر به فرم بنده دقت کنید عدد ورودی (تعداد فالوور دلخواه) رو به صورت بازه*ای مشخص کردم. (هر واحد هم 32 تومان) به طور مثال 100 عدد برابر 3200 تومان.

چطوری می*شه خود این بازه رو شرطی کرد؟ یعنی اگر عدد از 1 تا 2500 بود هر واحد 32 تومان باشه. از 2500 تا 5000 هر واحد 28 تومان و به همین صورت... .

آپدیت: درگاه پی لاین رو خریداری کردم اما متأسفانه فرم به درگاه متصل نمی*شه. (api با موفقیت تأیید شد - درگاه رایگان زرین پال بدون مشکل کار می*کنه)
دوست عزیز !

درگا شما که مشکلی نداره . روی بانک ملت ست شده . برای اثبات هم یک پرداخت 320 تومنی پرداخت کردم که از داخل صندوق ورودی تون میتونین ببنید

amin12345

تازه وارد
سلام مجدد

واقعا دارم ازین فرم لذت میبرم :دی

یک سوال داشتم

attachment.php

چطور میتونم CSS مربوط به برگشت از پرداخت موفق رو اصلاح و راستچین کنم؟

You must be registered for see images attach

hannanstd.ir

ببخشید میشه تعداد 20 تارو بیشتر کرد؟؟ در هر صفحه از صندوق ورودی 20 تا نشون میدهو اینکه میشه صندوق ورودی رو بگیم بر اساس یک ایتم خاص نشون بده قبل باز شدن صندوق ورودی
دوست عزیز سوال اولتون رو که دیروز هم پرسیدید و گفتم که بعید میدونم تست کردم و نشد ...

سوال دومتون هم اصلا واضح نیست ... گفتم برای صندوق ورودی از دکمه چرخ دنده مانند سمت چپ صفحه استفاده کنید که مشخص کنید چی نشون بده چی نشون نده ...

- - - Updated - - -

سلام مجددواقعا دارم ازین فرم لذت میبرم :دی

یک سوال داشتم

attachment.php

چطور میتونم CSS مربوط به برگشت از پرداخت موفق رو اصلاح و راستچین کنم؟
خب برای راستچین سازی که هم میتونید از برچسب ها راستچین ساز که توی لینک زیر توضیح دادم استفاده کنید :

هم اینکه چون بازگشت از پرداخت توی قالب وردپرستون هست ... هر تغییری که بخواید میتونید توی استایل قالبتون اعمال کنید ... اینجا هم اعمال میشه ...

amin12345

تازه وارد
دوست عزیز سوال اولتون رو که دیروز هم پرسیدید و گفتم که بعید میدونم تست کردم و نشد ...سوال دومتون هم اصلا واضح نیست ... گفتم برای صندوق ورودی از دکمه چرخ دنده مانند سمت چپ صفحه استفاده کنید که مشخص کنید چی نشون بده چی نشون نده ...

- - - updated - - -

خب برای راستچین سازی که هم میتونید از برچسب ها راستچین ساز که توی لینک زیر توضیح دادم استفاده کنید :

هم اینکه چون بازگشت از پرداخت توی قالب وردپرستون هست ... هر تغییری که بخواید میتونید توی استایل قالبتون اعمال کنید ... اینجا هم اعمال میشه ...
ممنون که اینقد پشتیبانیتون خوبه :D

یه سوال فنی بعنوان آخرین سوال

چه جوری میشه کد رهگیری رو بصورت رندوم ایجاد کرد؟ الان من 5 تا پرداخت زدم کد رهگیری یکی یکی اضافه میشه مثلا 1001 1002 ...

hannanstd.ir

ممنون که اینقد پشتیبانیتون خوبه :D یه سوال فنی بعنوان آخرین سوال

چه جوری میشه کد رهگیری رو بصورت رندوم ایجاد کرد؟ الان من 5 تا پرداخت زدم کد رهگیری یکی یکی اضافه میشه مثلا 1001 1002 ...
کدوم کد رهگیری هست ؟ کد رهگیری با درگاه یا بی درگاه ؟

کد رهگیری با درگاه همون کد رهگیری هست که درگاه بر میگردونه که توی حساب کاربری درگاهتون داخل سایت همون درگاه هم قابل نمایش هست ...

ولی اگه بدون درگاه هست ... کد رهگیری یک عبارت رندم هست ...

- - - Updated - - -

دوستان عزیز .. مثلینکه پرشین اسکریپت برگشته به بکاپ دیشب .

سوالاتتون رو دوباره بگید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cussed

تازه وارد
مثل اینکه پست*های اخیر حذف شدن

نحوه تغییر سایز فونت نوشته فیلدهای ورودی توسط کاربر

این کدها رو در gravityforms/css/readyclass.css پیدا کنید.

کد:
.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half select.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half select.large {	width: 97%;}
بالای } این کد رو وارد کنید.

کد:
font-size: 14px;
به جای 14px می*تونید سایز دلخواهتون رو انتخاب کنید.

کد نهایی باید به این صورت باشه

کد:
.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half select.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half select.large {	width: 97%;font-size: 14px;}
این هم نمونه ساخته شده بعد از تغییر کد

alifiresoft

کاربر عضو
خب در راستای پست حذف شده باید عرض کنم که فایل من به این صورت هست :

کد:
796653478406369
896543478476369
996653476786369
همین جوری پشت هم ENTER خورده و امده پایین.

ممنون میشم کدش رو بزارید. کد خود من هم بدین صورت هست :

کد:
add_filter("gform_field_validation_1_1", "custom_validation", 10, 4);function custom_validation($result, $value, $form, $field){$data = file('C:\\Users\\Ali\\Desktop\\a.txt');foreach ($data as $number => $line) {if (!GFFormDisplay::is_empty($field, $form["id"]) && !( $value == $line )){$result["is_valid"] = false;$result["message"] = 'این کد ملی قبلا ثبت نشده است .';}}    return $result;	}
با تشکر

SAEED2010

تازه وارد
سلام ببخشید یک سوال میتونیم کاری کنیم که هر کد ملی فقط یک بار بتونه ثبت نام کنه؟

برای تعداد صندوق ورودی میتونی ردیف تعریف کنیم تا کنارش عدد بزنه؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز سوال اولتون رو که دیروز هم پرسیدید و گفتم که بعید میدونم تست کردم و نشد ...سوال دومتون هم اصلا واضح نیست ... گفتم برای صندوق ورودی از دکمه چرخ دنده مانند سمت چپ صفحه استفاده کنید که مشخص کنید چی نشون بده چی نشون نده ...

- - - Updated - - -

...
سلام ببینید میدونم چرخ دندرو

الان فرض کنید شما من یک فرم دارم توش از دکمه رادیویی استفاده می کنم

مثلا میزنم 2+2 چند میشه

1- سه

2-دو

3- چهار

خوب؟ الان 3 تا جواب داریم

وقتی میخوام از این خروجی اکسل بگیرم فقط میتونم اون دکمه رادیویی رو انتخاب کنم تا خروجی بده

اگه بخوام ببینم مثلا چند نفر گزینه 2 رو زدن چی کار باید بکنم؟

خیلی ممنون از شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reallife002

تازه وارد
مثل اینکه پست*های اخیر حذف شدننحوه تغییر سایز فونت نوشته فیلدهای ورودی توسط کاربر

کد:
.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half select.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half select.large {    width: 97%;}

کد:

کد:
.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half select.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half select.large {    width: 97%;font-size: 14px;}

دوست عزیز واقعا ممنون برای این مطلب

اما متاسفانه تغییری در فونت های درون textbox ها ایجاد نشد...منظور بنده فونت های درون تکست هست که کاربر مثلا نام خانوادگی و .. رو مینیوسه

amirrahimi69

کاربر عضو
با سلام و تشکر از جناب ابراهیمی عزیز و دوستان ایشان برای پشتیبانی فوق العاده .

لطفا یه فکری برای این کنید که کاربر وقتی یه فرم رو پر می کنه یه کد رهگیری بهش داده بشه و بعدا از طریق همون کد رهگیری وضعیت درخواست خودشو پیگیری کنه .

یا اینکه با نام کاربری و پسورد وارد سایت بشه و فرم های قبلی خودش رو و همچنین وضعیت اونا رو مشاهده کنه .

مثل اسکریپ پشتیبانی مشتریان .

اگه بشه توی آپدیت جدید این موضوع رو مد نظر قرار بدید خیلی عالی خواهد شد .

ممنون از شما

------ edit -------

امکانش هست افزونه گراویتی فرمز رو به افزونه کپچای وردپرس (Really Simple CAPTCHA) متصل کنید ؟؟

به جای کپچای گوگل و کپچای ریاضی ؟؟؟

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
سلام. من یه فایل txt داشتم و توش یه سری شماره رهگیری داشتم که با "," از هم جدا شده بودند. من میخواستم که یه فرم بسازم و فقط کسانی که کد رهگیریشون توی فایل وجود داره بتونن فرم رو ارسال کنن.

این هم کد :

کد:
add_filter("gform_field_validation_2_1", "custom_validation", 15, 4);function custom_validation($result, $value, $form, $field){$contents = fopen("C:\\Users\\Ali\\Desktop\\a.txt", "r");while (!feof($contents)){$text = fgets($contents);}$foodd = explode(",",$text);foreach($foodd as $line)     { 	if ($value == $line){$result["is_valid"] = true;$result["message"] = "ok" ;break;}else {$result["is_valid"] = false;$result["message"] = "no true" ;}	}	fclose($contents);
	 return $result;}
این کد رو به فایل فانکشن قالبتون اضافه کنید. البته پست شماره 126 رو هم برای افزایش اطلاعات و اعدادی که اینجا به کار رفته بخونید بد نیست.

asadlou

تازه وارد
من هم دقیقا این مشکل رو دارم.هم افزونه و هم فارسی سازش رو نصب میکمنم ولی جواب نمبده

alifiresoft

کاربر عضو
من هم دقیقا این مشکل رو دارم.هم افزونه و هم فارسی سازش رو نصب میکمنم ولی جواب نمبده
بعضی از پلاگین ها با هم تداخل دارند. همه رو غیر فعال کنید و بعد فقط پلاگین gravity رو فعال کنید ببینید فعال میشه یا نه؟

hannanstd.ir

سلام .

خیلی جالبه ...

من فک کردم انجمن دو سه روزه تعطیله .. چون برای من چیزی نمیومد ... تا اینکه از کامپیوتر دیگه دیدم بازه ... و هیستوری مرورگرم رو پاک کردم تا دیدم انجمن در جریانه ...

سلام مجدداین لینک رو ببینید لطفا

بالاخره بعد از چهار روز تلاش شبانه روزی موفق شدم که اجزا رو وسط چین کنم، همچنین فونت و سایز سربرگ*ها رو تغییر بدم. (بدون آشنایی با کدنویسی)
36.gif

الان فقط دو تا قسمت هستن که تگشون رو برای ویرایش پیدا نکردم
106.gif

مثل اینکه پست*های اخیر حذف شدننحوه تغییر سایز فونت نوشته فیلدهای ورودی توسط کاربر

کد:
.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half  input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half  input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half  select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half  select.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half  input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half  input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half  select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half  select.large {    width: 97%;}

کد:

کد:
.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half  input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half  input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half  select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_left_half  select.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half  input.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half  input.large,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half  select.medium,.gform_wrapper .top_label li.gfield.gf_right_half  select.large {    width: 97%;font-size: 14px;}

مشکل درگاه ایشون از این بود که پی لاین های وب و شاتل رو بلاک کرده بود که تیکت زدن و مشکل رفع شد ...برای تغییر سایز فونت فیلدها هم نیازی نیست سورس افزونه رو دست بزنید ...

برای تغییز ساز فونت به صورت زیر عمل کنید

کافیه کد زیر ور بزارید توی فوتر سایتتون

کد:
<style>
.gform_wrapper input[type="text"],
.gform_wrapper input[type="url"],
.gform_wrapper input[type="email"],
.gform_wrapper input[type="tel"],
.gform_wrapper input[type="number"],
.gform_wrapper input[type="password"],
.gform_wrapper textarea{
font-size:21px !important;
} 
</style>
- - - Updated - - -

سلام ببخشید یک سوال میتونیم کاری کنیم که هر کد ملی فقط یک بار بتونه ثبت نام کنه؟برای تعداد صندوق ورودی میتونی ردیف تعریف کنیم تا کنارش عدد بزنه؟

- - - Updated - - -

سلام ببینید میدونم چرخ دندرو

الان فرض کنید شما من یک فرم دارم توش از دکمه رادیویی استفاده می کنم

مثلا میزنم 2+2 چند میشه

1- سه

2-دو

3- چهار

خوب؟ الان 3 تا جواب داریم

وقتی میخوام از این خروجی اکسل بگیرم فقط میتونم اون دکمه رادیویی رو انتخاب کنم تا خروجی بده

اگه بخوام ببینم مثلا چند نفر گزینه 2 رو زدن چی کار باید بکنم؟

خیلی ممنون از شما
برای کد ملی تیک بدون تکرار فیلد رو بزنید ....

شما بهتره بجای دکمه رادیویی فک کنم اگه از فیلد نظر سنجی استفاده کنید بهتر باشه ...

- - - Updated - - -

با سلام و تشکر از جناب ابراهیمی عزیز و دوستان ایشان برای پشتیبانی فوق العاده .لطفا یه فکری برای این کنید که کاربر وقتی یه فرم رو پر می کنه یه کد رهگیری بهش داده بشه و بعدا از طریق همون کد رهگیری وضعیت درخواست خودشو پیگیری کنه .

یا اینکه با نام کاربری و پسورد وارد سایت بشه و فرم های قبلی خودش رو و همچنین وضعیت اونا رو مشاهده کنه .

مثل اسکریپ پشتیبانی مشتریان .

اگه بشه توی آپدیت جدید این موضوع رو مد نظر قرار بدید خیلی عالی خواهد شد .

ممنون از شما

------ edit -------

امکانش هست افزونه گراویتی فرمز رو به افزونه کپچای وردپرس (Really Simple CAPTCHA) متصل کنید ؟؟

به جای کپچای گوگل و کپچای ریاضی ؟؟؟

ممنون
دوست عزیز gravity forms به صورت خودکار با

Really Simple CAPTCHA

سازگاره ...

کافیه شما افزونه بالا رو نصب کنید ... حالا به فرم برید و از قسمت فیلدهای پیشرفته ، فیلد کد امنیتی رو اضافه کنید ... توی تب ویژکی فیلد یک قسمت اضافه شده به اسم نوع ...

نوع کپچا رو بزارید ، recaptcha ساده ....

.................

برای اینکه کاربر بتونه با یوزر پس وارد بشه و فیلدهایی که پر کرده رو ببینه و وضعیتش رو فکر کنم بشه ...

آموزشش رو میزارم ...

- - - Updated - - -

خب در راستای پست حذف شده باید عرض کنم که فایل من به این صورت هست :

کد:
796653478406369
896543478476369
996653476786369
همین جوری پشت هم ENTER خورده و امده پایین.

ممنون میشم کدش رو بزارید. کد خود من هم بدین صورت هست :

کد:
add_filter("gform_field_validation_1_1", "custom_validation", 10,  4);function custom_validation($result, $value, $form, $field){$data =  file('C:\\Users\\Ali\\Desktop\\a.txt');foreach ($data as $number =>  $line) {if (!GFFormDisplay::is_empty($field, $form["id"]) && !(  $value == $line )){$result["is_valid"] = false;$result["message"] = 'این  کد ملی قبلا ثبت نشده است .';}}    return $result;    }
با تشکر
سلام. من یه فایل txt داشتم و توش یه سری شماره رهگیری داشتم که با "," از هم جدا شده بودند. من میخواستم که یه فرم بسازم و فقط کسانی که کد رهگیریشون توی فایل وجود داره بتونن فرم رو ارسال کنن. این هم کد :

کد:
add_filter("gform_field_validation_2_1", "custom_validation", 15, 4);function custom_validation($result, $value, $form, $field){$contents = fopen("C:\\Users\\Ali\\Desktop\\a.txt", "r");while (!feof($contents)){$text = fgets($contents);}$foodd = explode(",",$text);foreach($foodd as $line)     {     if ($value == $line){$result["is_valid"] = true;$result["message"] = "ok" ;break;}else {$result["is_valid"] = false;$result["message"] = "no true" ;}    }    fclose($contents);
     return $result;}
این کد رو به فایل فانکشن قالبتون اضافه کنید. البته پست شماره 126 رو هم برای افزایش اطلاعات و اعدادی که اینجا به کار رفته بخونید بد نیست.
بنده الان این پست رو دیدم ... حتما بررسی میکنم و خبر میدم

ولی با enter جدا میکنید یا ویرگول ؟

- - - Updated - - -

بعضی از پلاگین ها با هم تداخل دارند. همه رو غیر فعال کنید و بعد فقط پلاگین gravity رو فعال کنید ببینید فعال میشه یا نه؟
کدوم مشکل دقیقا ؟

توی انجمن ندیدم مشکلتون رو؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
بنده الان این پست رو دیدم ... حتما بررسی میکنم و خبر میدم

ولی با enter جدا میکنید یا ویرگول ؟
خیلی ممنون اما خودم درستش کردم دیگه. :D همین کدی که دادم رو استفاده کنید حل میشه قضیه.

SAEED2010

تازه وارد
سلام اقا توروخدا به داد من برسید فرم درست کردم توی قسمت تاریخ

طرف میزنه 31 شهریور میگه یک تاریخ معتبر وارد کنید

ولی روی 30 شهریور مشکلی نداره توی روز 31 مشکل داره

فرم گذاشتم برای ثبت نام عابرو داره میره توروخدا یکی کمک کنه

بالا