افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

rtlx94

Banned
ببخشید میخواستم ببینم میشه با این افزونه ی چیزی شبیه به این درست کنم ؟؟

میشه ی امکانی داشته باشه که هر کاربر فقط بتونه چیزایی که خودش تو فرم آپلود کرده رو تو پنل کاربریش ببینه ؟؟

ممنون

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
بله لیست بازشو بود مرسییه چیزی الان گذاشتم انتخاب تقویم بدون ایکون از سال 1399 میاد نمیتونیم خودمون برای این بازه تعریف کنیم؟
متوجه نمیشم ... لیست بازشو چه ربطی به بدون آیکون داره ..

روی حالت دیت پیکر هم از 1393 میاد ... مگر اینکه تاریخ سرورتون میزون نباشه ..

ببخشید میخواستم ببینم میشه با این افزونه ی چیزی شبیه به این درست کنم ؟؟

میشه ی امکانی داشته باشه که هر کاربر فقط بتونه چیزایی که خودش تو فرم آپلود کرده رو تو پنل کاربریش ببینه ؟؟

ممنون
بجز اون قسمت بالاش که اسم هر مرحله رو مینویسه بله ...

اگه نیاز به لاگین کردن داشته باشه بله ولی با کد رهگیری فعلا خیر ...

rtlx94

Banned
متوجه نمیشم ... لیست بازشو چه ربطی به بدون آیکون داره ..روی حالت دیت پیکر هم از 1393 میاد ... مگر اینکه تاریخ سرورتون میزون نباشه ..

بجز اون قسمت بالاش که اسم هر مرحله رو مینویسه بله ...

اگه نیاز به لاگین کردن داشته باشه بله ولی با کد رهگیری فعلا خیر ...
میشه توضیح بدین با لاگین کردن چجوری میشه ؟ حالت پیش فرضش همینه ؟

hannanstd.ir

افزونه جانبی واسه این کار داره ...

پیشنویس آموزششو توی سایت نوشتم ولی تا شنبه نمیرسم تکمیلش کنم ...

- - - Updated - - -

البته به شرط اینکه از طریق Gravity Forms آپلود کرده باشه ها ....

برای اون قسمت بالاش که اسم هر مرحله رو مینویسه هم میشه با این افزونه درست کرد فقط باید توی هر صفحه فرم دستی قرار بدیدش ...

SAEED2010

تازه وارد
متوجه نمیشم ... لیست بازشو چه ربطی به بدون آیکون داره ..روی حالت دیت پیکر هم از 1393 میاد ... مگر اینکه تاریخ سرورتون میزون نباشه ..

..
نه من الان به لیست بازشو کاری ندارم

جذاشتم روی تقویم بدون ایکون فقط سال ها از سال 1399 شروع میشه به پایین میخواستم ببینم میشه کاری کرد که از 1380 شروع شه مثلا؟؟

hannanstd.ir

یه افزونه دیده بودم واسه این کار .... ولی کار نمیکرد ...

SAEED2010

تازه وارد
سلام ببخشید من هرکاری کردم نتونستم این مشکلم رو حل کنم من وقتی الان یک دکمه رادیویی میزارم که مثلا 3 گزینه داره

هنگام برون ریزی فایل اکسل نمیتونم این 3 تا خروجی جدا جدا بگیرم راهی به نظر شما نمیرسه؟؟

راهی نباشه مجبورم کلا 3 تا فرم درست کنم اون وقت

یکی دیگه هم اینکه من الان توی هر صفحه صندوق ورودی فقط 20 تا ثبت نامی میبنم نمیشه اینو کرد 50 تا؟؟؟

و اینکه میشه همینجا گزینه پرینت گذاشت؟؟

مرسی واقعا ممنونتونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

دوست عزیز !

ما یه افزونه معرفی کردیم ولی شما از پستی اولی که گذاشتی کلا میخواید افزونه رو از پایه تغییر بدید !

خب وقتی از ورودی ها خروجی میگیرید ، گزینه های هر پیام رو خروجی میگیره دیگه ... وقتی کاربر گزینه 3 رو مثلا پر کرده ... خروجی گزینه 3 رو نشون میده ... قرار باشه هر 3 تا گزینه رو برگردونه که میشه خروجی گرفتن از خود فرم .

had

تازه وارد
بله حق با شماست . ازینکه دیر جواب میدم واقعا عذر میخوام چون یکم درگیر هستم .بله این مورد رو بررسی کردم و تو آپدیت بعدی فارسی ساز اعمال میکنم . ولی تا اون موقع کد زیر رو خط آخری استایل قالبتون کپی کنید و توی سایت اف 5 بزنید .:

کد:
.gform_wrapper .ginput_complex .ginput_left {
    float: right !important;
}

.gform_wrapper .ginput_complex .ginput_right {
    float: left !important;
}
با سلام و خسته نباشید

من این کد رو در css style قالبم استفاده کردم . جای ایمیل و تایید ایمیل درست شد . ولی هنوز فرم چپ چین هست .

البته ناگفته نماند که وقتی از داخل خود فرم ، نمایش ساده فرم رو میزنم ، درسته و هیچ مشکلی نداره

ممنون میشم راهنماییم کنید

attachment.php

You must be registered for see images attach

hannanstd.ir

دوستانی که با راستچین چپ چین بودن فرم مشکل دارن کد زیر رو بذارند توی فوتر سایتشون :

کد:
<style>
}
}
.gf_browser_gecko *,.gform_wrapper * {
direction:rtl !important;
text-align:right !important;
}
</style>
یا اینکه کد زیر رو بذارن خط آخر استایل قالبشون و توی سایت f5 یا کنترل f5 بزنن .

کد:
}
}
.gf_browser_gecko *,.gform_wrapper * {
direction:rtl !important;
text-align:right !important;
}
دوستان هنوز به 1.9 آپدیت نکنید

hannanstd.ir

Gravity Forms بهتر است یا Quform ؟؟؟؟

پس لینک زیر رو ببینید : کلیک کنید

hannanstd.ir

برچسب هایی که ساختیم مثل کد رهیگیری و .... توش کار نمیکنه و عمل نمیکنه ...

SAEED2010

تازه وارد
توروخدا هیچ کس نیست یعنی کمک کنه به من میخوام توی صندوق وردودیم مثلا این جوری شه

alifiresoft

کاربر عضو
توروخدا هیچ کس نیست یعنی کمک کنه به من میخوام توی صندوق وردودیم مثلا این جوری شه
دوست عزیز این که کاری نداره. برید توی صندوق ورودی، کنار "نام ، نام خانوادگی، و...... " یه علامت چرخ دنده میبینید. اونو بزنید.

از لیست سمت راست که باز میشه، گزینه "شماره پیام ورودی" را با موس بکشید به باکش سمت چپ. بعد ذخیره را بزنید.

SAEED2010

تازه وارد
دوست عزیز این که کاری نداره. برید توی صندوق ورودی، کنار "نام ، نام خانوادگی، و...... " یه علامت چرخ دنده میبینید. اونو بزنید.از لیست سمت راست که باز میشه، گزینه "شماره پیام ورودی" را با موس بکشید به باکش سمت چپ. بعد ذخیره را بزنید.
نه بردارد من میدونم اینو که خودم این میام شماره فرم پر شده رو میده من که اینو نمیخوام یه شماره از یه فرم میاد یه شماره از یه فرم دیگه بر اثاث اولویت ثبت نام میده من میخوام از اول بشمره مثلا ۱ تا n

cussed

تازه وارد
سلام

من با توجه به افزونه ای که کاربر عزیز @ معرفی کردن، فرم ساز رو در حالتی قرار دادم که خریداری بعد از لاگین بتونه اطلاعات خرید قبلی خودش رو ببینه.

اما با اینکه شورت کد و آیدی فرم رو توی برگه قرار دادم، باز هم اطلاعات نمایش داده نمی شن.

ممنون می شم در این رابطه راهنماییم کنید یا حداقل یه آموزش برای کار با این افزونه جانبی قرار بدید.

+sp-gf-list-edit-GravityForms-ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

karimi528233

تازه وارد
سلام

وقتی میخام افزونه رو نصب کنم اینو میگه:

پرونده فرستاده شده بزرگ*تر از upload_max_filesize در php.ini است.

کمک کنید لطفا

hannanstd.ir

خب هاست شما حجم آپلود رو محدود کرده ....

و ربطی هم به این افزونه نداره ... کلا احتمالا شما توی سایتتون 2 مگابایت بیشتر هیچ چیزی رو نمیتونید آپلود کنید که باید به مدیر هاست خبر بدید ...

بالا