افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

حتماً توی تنظیمات اشتباه کردین ، یک بار دیگه بررسی کنید اگه مشکلتون حل نشد یوزر پسورد رو برای من بفرستید.

یک پلاگین توی مخزن وردپرس جدیداً اضافه شده که توی نسخه آخر فارسی ساز این پلاگین ترجمه شده با توجه به اینکه این پلاگین خیلی زود آپدیت میده و رایگان هست و تمام امکانات پلاگینی قبلی رو داره بهتره از این پلاگین استفاده کنید.

کد:
https://wordpress.org/plugins/gravity-forms-sticky-list/screenshots/
سلاممن با توجه به افزونه ای که کاربر عزیز @ معرفی کردن، فرم ساز رو در حالتی قرار دادم که خریداری بعد از لاگین بتونه اطلاعات خرید قبلی خودش رو ببینه.

اما با اینکه شورت کد و آیدی فرم رو توی برگه قرار دادم، باز هم اطلاعات نمایش داده نمی شن.

ممنون می شم در این رابطه راهنماییم کنید یا حداقل یه آموزش برای کار با این افزونه جانبی قرار بدید.

+sp-gf-list-edit-GravityForms-ir

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام

آقای ابراهیمی عزیز

میشه کاری کرد که وقتی که کاربر یه فیلد دارای قالب رو پر میکنه و ورودی که توی فیلد زده طبق قالب از قبل تعیین شده نباشه ، همون لحظه بهش اخطار داده بشه و نیازی به ارسال و بررسی فرم نباشه ؟

مثلا من یک فرم رو پر می کنم که توش فیلد شماره همراه هست و من به جای اینکه یه شماره همراه صحیح رو وارد کنم یه شماره همراه ناقص وارد کنم ( یا تعداد کارکتر ها از 11 تا کم تر باشه و یا به جای عدد الفبا رده باشم ) همون لحظه فیلد قرمز بشه و بهم اخطار بده نه اینکه بعد از ارسال فرم بهم اخطار داده بشه ؟

ممنون

- - - Updated - - -

یه سوال دیگه

میشه کاری کرد توی افزونه پی لاین اطلاعات خریدار برای پی لاین ارسال شه ؟ نام و نام خانوادگی و شماره همراه

زمانی که اسکریپ پرداخت خود پی لاین رو روی سایت نصب میکنم و کاربر با اون پرداخت انجام میده زمانی که پرداخت به طور صحیح انجام بشه شماره تراکنش بانک بصورت اس ام اس برای کاربر ارسال میشه .

با پشیبانی پی لاین صحبت کردم گفت که شما باید به علاوه مبلغ و لینک بازگشت از خرید ، نام و نام خانوادگی و شماره همراه رو برای ما ارسال کنید .

امکان این امر هست ؟ اگر مشکله ، حداقل شماره همراه ؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام .

مورد اول که به صورت پیشفرض این امکانش نیست .. البته میشه دستی اضافه کرد مثل کد ملی که شهر صدور رو اضافه کردم ..

اما برای قاب های خیلی دردسر داره ... چون مدلی که کاربر ست می کنه از پیش تعریف شده نیست و داینامیکه ... که فعلا امکانش نیست ..

برای پی لاین هم باشه ... شما اسکریپتش رو بذار من از روش اعمال کنم ..

ولی جالبش اینجاست که هر شرکت و درگاهی یک نمونه کد واسه برنامه نویس ها میذاره که اطلاعاتش رو کامل مینویسه اما تو نمونه کد پی لاین هیچ حرفی از این موارد زده نشده !!!

miladjef

کاربر عضو
ا سلام

می خواستم ببینم امکانش هست که مشتری عکسی رو آپلود کنه و خود افزونه به صورت خودکار ابعاد عکس رو تشخیص بده برای مثال 500 در 400 پیکسل یا 10 در 15 سانتی متر یا 5 در 2 متر ؟ و یک سوال دیگه آیا میشه برای یک سری گزینه ابعاد خاصی رو مشخص کرد و خود افزونه دیگه اجاز نده به غیر از ابعاد تعریف شده عکسی با ابعاد دیگر آپلود شود؟(برای مثال برای یک فیلد ابعاد 5 در 10 سانتی متر یا …. تعریف کردیم آیا این امکان وجود داره که افزونه متوجه بشه که عکس بزرگتر یا کوچکتر از ابعاد داده شده هست و یک پیام بده؟

SAEED2010

تازه وارد
لطفا یکی به من اینو اموزش بده

hannanstd.ir

ا سلاممی خواستم ببینم امکانش هست که مشتری عکسی رو آپلود کنه و خود افزونه به صورت خودکار ابعاد عکس رو تشخیص بده برای مثال 500 در 400 پیکسل یا 10 در 15 سانتی متر یا 5 در 2 متر ؟ و یک سوال دیگه آیا میشه برای یک سری گزینه ابعاد خاصی رو مشخص کرد و خود افزونه دیگه اجاز نده به غیر از ابعاد تعریف شده عکسی با ابعاد دیگر آپلود شود؟(برای مثال برای یک فیلد ابعاد 5 در 10 سانتی متر یا …. تعریف کردیم آیا این امکان وجود داره که افزونه متوجه بشه که عکس بزرگتر یا کوچکتر از ابعاد داده شده هست و یک پیام بده؟
سلام دوست عزیز

سوالتون رو توی انجمن دیده بودم .. هنوز به جوابش نرسیدم که بخوام جواب بدم ...

به صورت پیشفرض این امکان رو نداره ... مگر با هوک هایی که در اختیار میذاره بشه که هنوز پیداش نکردم ...

لطفا یکی به من اینو اموزش بده
اره حالا الان از نوشته ها انداختممیخوام صندوق ورودی فرمم شماره ردیف بخوره
ببینید ... برای اینکه پست ها شماره بخوره که باید از افزونه

Admin Columns

استفاده کنید . این افزونه میتونه یه چی مثل تصویری که گذاشتید رو درست کنه .. اما بجای 1 2 3 4 و .... , id پست رو کنارش نشون میده ..

برای صندوق ورودی هم که کافیه از روشی که @ گفتند استفاده کنید ...

SAEED2010

تازه وارد
سلام دوست عزیزسوالتون رو توی انجمن دیده بودم .. هنوز به جوابش نرسیدم که بخوام جواب بدم ...

به صورت پیشفرض این امکان رو نداره ... مگر با هوک هایی که در اختیار میذاره بشه که هنوز پیداش نکردم ...

ببینید ... برای اینکه پست ها شماره بخوره که باید از افزونه

Admin Columns

استفاده کنید . این افزونه میتونه یه چی مثل تصویری که گذاشتید رو درست کنه .. اما بجای 1 2 3 4 و .... , id پست رو کنارش نشون میده ..

برای صندوق ورودی هم که کافیه از روشی که @ گفتند استفاده کنید ...
مرسی ممن برای صندوق ورودی میخوام دیگه

اون روشی که ایشون فرمودن به درد من نمیخوره چون میاد شماره فرم ثبت نام شدرو میده به ترتیب نیستش

هیچ راهی نیست یعنی؟

hannanstd.ir

اتفاقا روشی که ایشون گفتن ، شماره پیام ها رو انتخاب کنید میده ... به ترتیب هم هست ... مگر اینکه این وسط بعضی پیام ها را از تو صندوق پاک کرده باشید که شماره اش هم پاک میشه و جاش خالی میمونه ..

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام .برای پی لاین هم باشه ... شما اسکریپتش رو بذار من از روش اعمال کنم ..

ولی جالبش اینجاست که هر شرکت و درگاهی یک نمونه کد واسه برنامه نویس ها میذاره که اطلاعاتش رو کامل مینویسه اما تو نمونه کد پی لاین هیچ حرفی از این موارد زده نشده !!!
اسکریپت آسان پرداخت :

پاسخ پشتیبانی پی لاین :

شما می توانید 3 مقدار name,email,description رو به شکل post ارسال کنید تا در لیست تراکنش های پنل شما ثبت بشه .

larsasoft.com

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده فرم پرداخت ساختم

دمو :

دمو 2:

ولی میزنم که به پرداخت بره وصل نمیشه مشکل از چی هست پیعام زیرو میده

از تماس شما متشکریم! به زودی با شما تماس می گیریم. مال پارس پال رو هم نصب کردم و فعال

hannanstd.ir

شما پارسپال رو نصب کردی بعدش باید بری به قسمت فرم ها >> فرم های پارسپال

افزودن جدید ... حالا فرمی که ساختین رو انتخاب کنید و با درگاه ست کنید ...

SAEED2010

تازه وارد
اتفاقا روشی که ایشون گفتن ، شماره پیام ها رو انتخاب کنید میده ... به ترتیب هم هست ... مگر اینکه این وسط بعضی پیام ها را از تو صندوق پاک کرده باشید که شماره اش هم پاک میشه و جاش خالی میمونه ..
خوب اگه میشد که من مشکلی نداشتم من 8 تا فرم اینجوری شماره ها بهم میریزه یهو مثلا از 2 میره بعدی 10 نمیشه

نمیشه درست کرد اینو ؟؟ به خدا خیلی گیره این موضوعم بحث عابرو وسطه هزینه هم حاضرم بدم

8najaf

تازه وارد
سلام

با تشکر از اطلاعات داده شده

سئوال من این است آیا میشود کلید جستجو در فرمها را ایجاد کرد و بعد به فرم اطلاعات جدید وارد کرد؟

1- کلید جستجو در فرم

2- نمایش اطلاعات فرد وارده

3- اضافه کردن اطلاعات جدید به اطلاعات قبلی

متشکرم

had

تازه وارد
سلام من این افزونه رو نصب کردم . ولی ایمیل اعلان ارسال نمیکنه . چیکار کنم ؟

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

این افزونه همه کارهایی که گفتین رو انجام میده :

کد:
https://wordpress.org/plugins/gravity-forms-upload-rules/screenshots/
ا سلاممی خواستم ببینم امکانش هست که مشتری عکسی رو آپلود کنه و خود افزونه به صورت خودکار ابعاد عکس رو تشخیص بده برای مثال 500 در 400 پیکسل یا 10 در 15 سانتی متر یا 5 در 2 متر ؟ و یک سوال دیگه آیا میشه برای یک سری گزینه ابعاد خاصی رو مشخص کرد و خود افزونه دیگه اجاز نده به غیر از ابعاد تعریف شده عکسی با ابعاد دیگر آپلود شود؟(برای مثال برای یک فیلد ابعاد 5 در 10 سانتی متر یا …. تعریف کردیم آیا این امکان وجود داره که افزونه متوجه بشه که عکس بزرگتر یا کوچکتر از ابعاد داده شده هست و یک پیام بده؟
- - - Updated - - -

سلام ؛

آره میشه ، هر سه موردی که گفتین با این پلاگین میشه :

کد:
https://wordpress.org/plugins/gravity-forms-sticky-list/screenshots/
سلامبا تشکر از اطلاعات داده شده

سئوال من این است آیا میشود کلید جستجو در فرمها را ایجاد کرد و بعد به فرم اطلاعات جدید وارد کرد؟

1- کلید جستجو در فرم

2- نمایش اطلاعات فرد وارده

3- اضافه کردن اطلاعات جدید به اطلاعات قبلی

متشکرم

8najaf

تازه وارد
آموزشی ، دمویی ، راهنمایی

همینجور میگی میشه چطوری؟

.exe

کاربر عضو
سلام ،

شما پلاگین رو نصب کنید، اگه بومی ساز هم نصب باشه این پلاگین کاملاً فارسی هست.

برای نمایش هم از این شورت کد استفاده کنید:

کد:
[stickylist id="1"]
آموزش کامل این افزونه مثه پیگیری وضعیت سفارش و ... امشب توی سایت قرار می گیره. (الان باید برم وگرنه کامل توضیح میدادم )

آموزشی ، دمویی ، راهنمایی همینجور میگی میشه چطوری؟

بالا