افزونه gravity forms فارسی + سایر مخلفات

amin12345

تازه وارد
سلام دوستان من اولین باره میخوام ازین افزونه استفاده کنم

آیا حتما باید لایسنس خریداری کنم تا بتونم فرم بسازم؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

دوست عزیز من مدتیه با این افزونه کار میکنم لایسنس هم نداره . خیالتون راحت

bozorgzadeh

تازه وارد
سلام دوستان

خسته نباشید. ممنون از همه عزیزان که تجربیاتشون رو در اینجا به اشتراک میذارن به خصوص حنان ابراهیمی عزیز که با حوصله سوالات رو پاسخ میدن.

یک سوال دارم، شاید قبلا در انجمن مطرح شده، اما تا اونجایی که من جستجو کردم، چیزی ندیدم.

قبلاً گراویتی فرم رو روی هاستینگ لینوکس (Cpanel) نصب کردم و مشکلی نداشت، حال خواستم بپرسم که روی لینوکس ملی با (Parallels Plesk Panel 11.0.9) هم راحت نصب میشه؟ و افزونه های گراویتی هم نصب میشند؟

به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟

چون میخوام هاستینگ ملی بگیرم و این هاست هم صرفاً برای گراویتی فرم میخوام تا روش نصب کنم؛ دلیلش هم اینه که هاستینگ ملی ازطریق اینترنت ملی به راحت و با سرعت خوب باز میشه و کاری که ما داریم مربوط به یک کار تقریبا اداری هست و فقط مربوط به افراد خاصی هست که به اینترنت ملی براحتی دسترسی دارند؛ هاستینگ های خارج از کشور با توجه به سرعت اینترنت کشور عزیزمون افت سرعت دارند. بخاطر همین این تصمیم رو گرفتم.

حالا خواستم قبل از خرید از دوستان مشوره ای بگیرم. ممنون میشم اگه کسی راهنمایی بکنه.

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام دوست عزیز

تا اونجایی من اطلاع دارم گراویتی فرم محدودیتی از این نظر نداره ،مگر اینکه برعکس هاست ملی مشکلی داشته باشه که خیلی بعیده

bozorgzadeh

تازه وارد
سلام دوستان من اولین باره میخوام ازین افزونه استفاده کنم

آیا حتما باید لایسنس خریداری کنم تا بتونم فرم بسازم؟
سلام

بارها توی انجمن مطرح شده، لایسنس فقط برای بروزرسانی و نصب بعضی از افزونه ها هست. اما خود گراویتی فرمز بدون لایسنس نصب میشه.

لینک دانلود به همراه افزونه هاش هم در صفحه 34 گذاشته شده.

داش علی

کاربر عضو
سلام دوستان

خسته نباشید. ممنون از همه عزیزان که تجربیاتشون رو در اینجا به اشتراک میذارن به خصوص حنان ابراهیمی عزیز که با حوصله سوالات رو پاسخ میدن.

یک سوال دارم، شاید قبلا در انجمن مطرح شده، اما تا اونجایی که من جستجو کردم، چیزی ندیدم.

قبلاً گراویتی فرم رو روی هاستینگ لینوکس (Cpanel) نصب کردم و مشکلی نداشت، حال خواستم بپرسم که روی لینوکس ملی با (Parallels Plesk Panel 11.0.9) هم راحت نصب میشه؟ و افزونه های گراویتی هم نصب میشند؟

به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟

چون میخوام هاستینگ ملی بگیرم و این هاست هم صرفاً برای گراویتی فرم میخوام تا روش نصب کنم؛ دلیلش هم اینه که هاستینگ ملی ازطریق اینترنت ملی به راحت و با سرعت خوب باز میشه و کاری که ما داریم مربوط به یک کار تقریبا اداری هست و فقط مربوط به افراد خاصی هست که به اینترنت ملی براحتی دسترسی دارند؛ هاستینگ های خارج از کشور با توجه به سرعت اینترنت کشور عزیزمون افت سرعت دارند. بخاطر همین این تصمیم رو گرفتم.

حالا خواستم قبل از خرید از دوستان مشوره ای بگیرم. ممنون میشم اگه کسی راهنمایی بکنه.
نه مشکلی ندارد.

برای هاست هم سعی کنید از هاست های معتبر خرید کنید.

من خودم از پارس دیتا گرفتم بیچاره ام کرد و 115 سایت رو روی یه هاست به مردم فروخته ولی از هاست ایران که خریده ام بد نیست و مشکلی ندارم.

DariushGreat

تازه وارد
سلام

یه مشکل عجیب به وجود اومده. فرم‌های ساخته شده انگار فریز شدن. نمی‌شه ویرایششون کرد. حتی فرم تازه هم نمیشه ساخت. قبلا موس رو میبردی روی هر بخش هایلایت میشد کلیک می‌کردی گزینه‌هاش باز می‌شد، ولی الان اینجور نیست.

فایرباگ این خطا رو می‌گیره:

TypeError: jQuery(...).slider is not a function jQuery( "#w2f_slider-slider" ).slider({ مشکل از کجاست؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

کاکا این که مربوط به جی کوئری اسلایدره

قاطی کرده فکر کنم ، ببین کجا رو دست کاری کردی.

افزونه هاتو بخصوص مربوط به فرم و اسلایدر غیر فعال یا اصلا حذف کن از نو تک به تک تست کن

DariushGreat

تازه وارد
سلام

کاکا این که مربوط به جی کوئری اسلایدره

قاطی کرده فکر کنم ، ببین کجا رو دست کاری کردی.

افزونه هاتو بخصوص مربوط به فرم و اسلایدر غیر فعال یا اصلا حذف کن از نو تک به تک تست کن
ممنون کا

آخه جالبش اینجاست که من افزونه اسلایدر اصلا ندارم! :46: تا همین چند وقت پیشم خوب کار می‌کرد!

smmn

تازه وارد
سلام دوستان

من فرم دو مرحله ای شرطی درست کردم، اما وقتی فرم مرحله ی اول رو پر میکنم و میزنم که بره مرحله، بعد این پیغام رو میده !

Fatal error: Call to a member function get_entry_inputs() on a non-object in /home/smnajiir/public_html/wp-content/plugins/persian-gravity-forms/Persian_Gravityforms_By_HANNANStd.php on line 282
؟!

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
ورژن گراویتی شما چنده ؟

از اخرین و یا 1.9.12 استفاده کنید به بالا استفاده کنید .

فرم رو برون ریزی کنید بزارید اینجا دانلود کنم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

smmn

تازه وارد
ورژن گراویتی شما چنده ؟

از اخرین و یا 1.9.12 استفاده کنید به بالا استفاده کنید .

فرم رو برون ریزی کنید بزارید اینجا دانلود کنم .
سلام

یه جای کار رو اشتباه کرده بودم، الان درست شد.

آخرین ورژن هم بود.

ممنونم ازتون

smmn

تازه وارد
دوستان چجوری میشه یه فیلد رو قابل مشاهده، و غیر قابل ویرایش کرد؟

آخه ظاهرا اینجوریه که اگه تیک امکان ویرایش فرم رو بزنیم، کلا همه ی فیلدهای اون فرم رو کاربر میتونه ویرایش کنه.

شما فرض کنید یه فرم دارید شامل نام و نام خانوادگی - دانشگاه - دانشکده - شماره دانشجویی، میخوایم بعد از پر کردن فرم، کاربر فقط بتونه شماره دانشجویی ش رو عوض کنه.

چه باید کرد؟!

ممنون

djbehrouz

تازه وارد
سلام.من از Gravity Forms نسخه 1.9.14 استفاده میکنم و از درگاه پیلاین شما
تا قبل از اینکه به آخرین نسخه آپدیت کنم تراکنش ها با موفقیت به صفحه پرداخت هدایت میشد ، اما الان مشکلی که دارم اینه که بعضی از مواقع بعد از پر کردن فرم وقتی روی دکمه ارسال کلیک میکنی به صفحه پرداخت نمیره و بدون اینکه پیغامی بده مجدد همان صفحه را بارگذاری میکند ، البته زمان هایی که هم که به صفحه پرداخت میره کمی کند عمل میکنه که طبیعی نیست ، ضمنا از هاست داخل(ایران) استفاده میکنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از کجاست؟
Gravity Forms فارسی نسخه 1.8.0
درگاه پی لاین Gravity Forms نسخه 1.10.1
با تشکر

wallfa

کاربر عضو
من تا امروز دست به این فرم ساز نبرده بودم ، واقعا یک فرم ساز بسیار کامل و جالب هست . 

pershianix

تازه وارد
سلام. آیا گرویتی فرمز این امکان رو داره که مثل سایت ورزش 3، کاربر بتونه به عنوان مثال یکی از هفته های برگزاری لیگ برتر فوتبال رو انتخاب کنه و بعد از انتخاب، بازی های اون هفته برای کاربر لیست بشه؟ ممنون.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
A

Atashe.Entezar

Guest
سلام دوست عزیز

این کار رو یا باید لینک بدی ، یا داده ها رو خودت وارد کنی ، برای نمایشش افزونه استیکی در کنار ، گراویتی فرم کارتو میندازه.

ولی اینکه بخوای خودکار از فرم سایت دیگه ای به سایت خودت انتقال بدی مگه اینکه اون سایت اجازه بده که از فرمش برون ریزی بگیری بعد برا خودت درون ریزی کنی که بعید بنظر میرسه اجازه بدن

مجيد

تازه وارد
سلام. آیا گرویتی فرمز این امکان رو داره که مثل سایت ورزش 3، کاربر بتونه به عنوان مثال یکی از هفته های برگزاری لیگ برتر فوتبال رو انتخاب کنه و بعد از انتخاب، بازی های اون هفته برای کاربر لیست بشه؟ ممنون.
سلام 

اگه فقط میخواهی از خود ورزش سه نتایج رو تو سایتت بزاری خودشون کد گذاشتن    

ولی اگه بخواهی مثل اون  ورزش سه چیزی مثل نتایج رو بزاری باید دستی وارد کنی.

موفق باشی  

pershianix

تازه وارد
سلام دوست عزیز

این کار رو یا باید لینک بدی ، یا داده ها رو خودت وارد کنی ، برای نمایشش افزونه استیکی در کنار ، گراویتی فرم کارتو میندازه.

ولی اینکه بخوای خودکار از فرم سایت دیگه ای به سایت خودت انتقال بدی مگه اینکه اون سایت اجازه بده که از فرمش برون ریزی بگیری بعد برا خودت درون ریزی کنی که بعید بنظر میرسه اجازه بدن
ممنون بابت پاسخ. من اصلا نمیخوام اطلاعات رو از سایت دیگه ای درخواست کنم. منظورم همونی بود که شما فرمودید (داده ها رو خودم وارد کنم). حالا با توجه به اینکه داده ها رو خودم وارد میکنم سوالم اینه که دقیقا چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

1- اول اینکه یک فرم ایجاد میکنم و از طریق فیلد DropDown تمام هفته های لیگ رو وارد می کنم. حالا مشکل اینجاست که چطوری بازی های یک هفته ی خاص رو گروه بندی کنم که وقتی کاربر به طور مثال از منوی دراپ داون، هفته ی یازدهم رو انتخاب میکنه بازی های هفته ی یازدهم بهش نشون داده بشه؟ اصلا چنین امکانی رو داره گرویتی فرمز؟ اگه داره چطور می تونم بازی های هر هفته رو با هم گروه بندی کنم و بعد به هفته ی مورد نظر لینکشون کنم که کاربر با انتخاب هر هفته بتونه بازی های همون هفته رو ببینه؟

2- حالا اگر مشکل بک اند حل بشه، فرانت اند رو چطور درستش کنم؟ یعنی همون رابط کاربری کاربر رو؟

بازم ممنون.

بالا