تاپیک پشتیبانی افزونه پیامک ووکامرس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ghaffari273

تازه وارد
سلام وقت بخیر خسته نباشید چرا افزونه پنل فراز اس ام اس نداره؟
سلام یک مکمل داخل سامانه وجود دارد که نصب کنید درگاه سامانه پیامک فراز اس ام اس اضافه می شود.
لینکش رو خدمتتون میفرستم.

ghaffari273

تازه وارد
سلام برای استفاده پترن در افزونه persian woocommerce sms دستور زیر را با متغییر های دلخواه وارد کنید.
(بجای X از شماره پترن ثبت شده در سامانه پیامکی خود، و در خط های بعدی متغییر های خود را همچون الگو ارائه شده استفاده کنید)
pid=X
order_id={order_id}
all_items={all_items}
price={price}
**این روش برای سامانه های ippanel تست و تایید شده است.
سلام از ابزار تنظیم پترن و افزونه مکمل استفاده نمایید.
پیشنهاد می کنیم ویدیو زیر را مشاهده نمایید روش تنظیم ارسال پیامک بر اساس پترن به صورت کامل توضیح داده شده است و در کمتر از ۱۰ دقیقه می توانید تنظیمات ارسال پیامک از طریق ووکامرس را یاد بگیرید.

ghaffari273

تازه وارد
سلام بزرگوار این مشکل رو زودتر حل کنید یا به سامانه پیامکی خوب معرفی کنید

من طبق معرفی افزونه شما رفتم داخل ملی پیامک عضو شدم الان ملی پیامک میگه ما از پرشین اس ام اس پستیبانی نمیکنیم دیجیت رو نصب کنید!

فراز اس ام اس میگه نسخه ای که تو سایت خودمون هست رو نصب کنید 😐

بعد جفتشون میگن چون از پترن استفاده نمیکنه ما از سیستم حذفش کردیم 😐

یا خودتون یه سامانه پیامک بزنید از خودتون خریداری کنیم بفهمیم چند چندیم به خدا ظلمه من الان گیج شدم
سلام شما می توانید افزونه پیامک ووکامرس توسعه داده شده توسط پیامک حرفه ای ووکامرس را دانلود کنید و بعد از ان افزونه مکمل ما را نصب کنید تا قابلیت ارسال پیامک بر اساس پترن به افزونه اضافه شود و قابلیت ارسال پیامک سریع به افزونه اضافه شود.
همچنین ما یک افزونه توسعه داده ایم که قابلت ذخیره شماره موبایل کاربران و مشتریان سایت را در اختیار شما قرار می دهد و بعد از خرید مشتری می توانید برای مشتری پیامک نظر سنجی نیز ارسال کنید
نگاهی به صفحه زیر داشته باشید.

ghaffari273

تازه وارد
با سلام
اگر امکانش هست سرویس پیامکی ippanel را هم قرار بدید
سلام برای این مورد ویدیو زیر را در اپارات ببینید تا نحوه اتصال افزونه پیامک ووکامرس به ippanel را یاد بگیرید.

ghaffari273

تازه وارد
از ورژن قبلی استفاده کنید . نباید آپدیت میکردید. مشکلی نداره همون قبلی کار میکنه
سلام پیشنهاد می شود افزونه را اپدیت کنید و سپس افزونه مکمل ما را نصب کنید تا اسم درگاه ما در افزونه پیامک ووکامرس اضافه شود و بتوانید از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس استفاده کنید.

ghaffari273

تازه وارد
سلام
دمتون گرم افزونه ی فوق العاده ای هست
اما
چرا بعضی از وبسرویس ها رو حدف کردید؟؟؟
مثل ippanel.com
farazsms.com
max-sms.ir
...
..
.
امکانش هست ippanel.com رو دوباره اضافه کنید؟!

پیشنهاد می شود افزونه مکمل پیامک ووکامرس رو از داخل سامانه پیامک بخش خدمات وب سرویس > خدمات وب سرویس > افزونه ها > افزونه مکمل ووکامرس نصب نمایید تا درگاه اضافه شود.
لینک دانلود افزونه مکمل :

ghaffari273

تازه وارد
میشه کسی کمکم کنه؟
افزونه مکمل فراز اس ام اس رو نصب کنید تا بتوانید از افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس استفاده کنید. وارد سامانه پیامکی شوید منو سمت راست > خدمات وب سرویس > خدمات وب سرویس > افزونه ها > افزونه مکمل ووکامرس

ghaffari273

تازه وارد
سلام دوستان من از پنل ip panel استفاده می کنم اما وقتی افرونه پیامک ووکامرس نصب کردم خبری از وب سرویس ip panel. در قسمت وب سرویس ها نبود چکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنید ممنون مدیریت محترم و دوستان عزیز
ویدیو زیر رو در اپارات برای رفع این مشکل مشاهده کنید.

ghaffari273

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید .
پانل پیامک ما از شرکت فراز اس ام اس هست و میخواهیم موقع ارسال ، ارسال به صورت پترن انجام بگیرد . آیا راهکاری دارد ؟
سلام ویدیو زیر را مشاهده نمایید راهکار ارسال پیامک بر اساس پترن اعلام شده است.

ghaffari273

تازه وارد
سلام و خسته نباشید خدمت همه
من امروز اومدم افزونه پیامکی ووکامروس اپدیت کردم دیگه کسی تو فروشگاه خرید انجام میده اصلا پیام نمیره حتی تو ارشیو هم نیست چند بار حذف و نصب کردم فایده نداشت
قسمت تست پیامک درسته ارسال میشه اما قسمت اطلاعات محصول خرداری شده بهع مشتری هیچی نمیره حتی تو پنل پیامک هم چک کردم هیچی ارسال نشده
از ippanel دارم
کسی میتونه راهنمایی کنه
از طریق تیکت پشتیبانی با کارشناس پشتیبانی پنل پیامک در ارتباط باشید و اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال کنید تا این مشکل بررسی و مشکل شما مرتفع شود.

ghaffari273

تازه وارد
باسلام خدمت شما آیا میشود در آپدیت بعدی به جای استفاده از url برای ارسال پیام در پنل فراز اس ام اس از الگو و وب سرویس ارسال سریع استفاده نمایید با تشکر
اگر امکان شخصی سازی+هزینه دارید لطفا به بنده پیام دهید
سلام پیشنهاد می کنیم ویدیو زیر را برای استفاده از قابلیت ارسال پیامک سریع با خط خدماتی برای عبور از بلک لیست در سایت فراز مشاهده نمایید.

ghaffari273

تازه وارد
با سلام
من از افزونه چند فروشندگی دکان استفاده می کنم. در قسمت پیامک فروشندگان META KEY مربوط به شماره موبایل فروشندگان رو می خواد که هر چی جستجو کردم پیدا نکردم
ممنون م یشم کمکم کنید .
سلام اگه از افزونه دیجیتس برای ورود و ثبت نام استفاده می کنید در بخش متا یوزر عبارت digits_phone را قرار دهید تا پیامک به فروشدگان ووکامرس ارسال شود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: paryoo

ghaffari273

تازه وارد
سلام و عرض ادب
متاسفانه بنده از فراز اسم ام اس استفاده میکنم با وجود اینکه اتصال برقرار هست و پیامک به صورت دستی ارسال میشود ولی متاسفانه هنوز به صورت اتوماتیک بلافاصله بعد از خرید نه به مشتری نه به مدیر کل پیامک ارسال میشود دیگر مدیر محصول که جای خود
خواهشا پیگیری نمایید.
با سپاس
سلام لطفا از طریق تیکت پشتیبانی این موضوع را به کارشناس پشتیبانی فراز اس ام اس اطلاع دهید تا بررسی شود و مشکل شما برای عدم ارسال پیامک برطرف شود.
در صورتی که اخرین نسخه پیامک ووکامرس و افزونه مکمل ما را نصب نمایید نباید برای ارسال پیامک های خودکار با خط خدماتی و عبور از بلک لیست از سامانه فراز اس ام اس مشکلی وجود داشته باشد.

dannyfox

تازه وارد
سلام.
موقع استفاده از این افزونه یا افزونه ملی پیامک برای ارسال پیامک، تو صفحه تسویه حساب ارور " شماره موبایل معتبر نیست " میگیرم.
افزونه دیجیتس هم فعاله. همه روش ها و ... تست کردم. دیوونه شدم. میتونم پیامک تست و دلخواه بفرستم ولی تو صفحه تسویه حساب و مراحل پرداخت پیامک ارسال نمیشه.

nematnejad

تازه وارد
سلام دوستان
من یک سامانه پیامک به آدرس دارم
قابلیت وب سرویس هم داره ، باید کجا درخواست کنم که طوبی پیامک هم به لیست سامانه های افزونه پیامک ووکامرس افزوده بشه؟
ممنون

dannyfox

تازه وارد
با عرض سلام و تبریک سال نو....
من داخل یک قالب وردپرس افزونه digit نصب کردم برای ثبت نام با شماره موبایل بجای ایمیل حالا از افزونه پیامکی ووکامرس نصب کردم مشکلی ندارم فقط این افزونه از یوزر نیم کاربر که شماره موبایل استفاده نمیکنه و یک فیلد اضافه میشه به عنوان شماره موبایل که کاربران من باید دوبار این شماره موبایل وارد کنند .و اگر فیلد موبایل پر نشه نه خرید نمیتونه انجام بده آیا راه حلی هست که به افزونه پیامکی ووکامرس مشخص بشه شماره موبایل از یوزر کاربران استفاده کنه؟
میتونید از افزونه merge phone برایدیجیتس استفاده کنید

mammoot

تازه وارد
سلام و ممنون از تلاش و زحمات شما
آیا همچنان وابستگی به افزونه ووکامرس فارسی وجود دارد ؟
من در نسخه قبلی ووکامرس فارسی رو نصب و فعال میکردم پیامک ارسال می شد . غیرفعال میکردم افزونه پیامک کار نمیکرد و پیامکی ارسال نمیشد .

nematnejad

تازه وارد
سلام دوستان ، لطفا یک نفر به من پاسخ بده
من یک سامانه پیامک به آدرس دارم
قابلیت وب سرویس هم داره ، باید کجا درخواست کنم که طوبی پیامک هم به لیست سامانه های "افزونه پیامک ووکامرس" افزوده بشه؟
ممنون

mehranyr

تازه وارد
سلام وقت بخیر
پیامکهای تایید ثبت سفارش برای مدیر ارسال می شود اما برای مشتری ارسال نمی شود. در قسمت آرشیو پیامک نتیجه وبسرویس "پیامک با موفقیت ارسال شد" هستش اما در گزارش پنل رایگان اس ام اس جای شماره خالی هستش و در وضعیت "در حال بررسی"

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا