تاپیک پشتیبانی افزونه Digits

hhpk

تازه وارد
من همین امروز این افزونه رو دانلود کردن و نصب کردم منتهی دکمه ذخیره تغییرات فعال بود ولی بعد 2 مرتبه تغییرات یهو غیر فعال شد . ایا به نسخه پی اچ پی مربوطه یا نیاز به فعال بودن سرویس خاصی روی هاست هست یا مشکل نال بودن و لایسنس افزونه هست

pouya_motamedi

تازه وارد
با سلام من افزونه digits رو نصب کردم اما با 3 تا اشکال مواجه شدم:
1. هنگام استفاده از «فراموشی رمز عبور» وقتی از شماره تلفن استفاده میکنم با همچین پیغامی مواجه میشم:
خطا: هیچ حساب کاربری با آن نام کاربری یا نشانی ایمیل وجود ندارد.
2. زمانی که میخواهم از «ورود با کد یکبار مصرف» استفاده کنم با این خطا مواجه میشم:
کد کشور نامعتبر است!
با اینکه کد کشور هم همون کد +98 هست
3. هنگام استفاده از بخش «فراموشی رمز عبور» کادر کد و کادر شماره تلفن روی هم میفتن.
لطفا راهنمایی بفرمایین

pouya_motamedi

تازه وارد
من همین امروز این افزونه رو دانلود کردن و نصب کردم منتهی دکمه ذخیره تغییرات فعال بود ولی بعد 2 مرتبه تغییرات یهو غیر فعال شد . ایا به نسخه پی اچ پی مربوطه یا نیاز به فعال بودن سرویس خاصی روی هاست هست یا مشکل نال بودن و لایسنس افزونه هست

برای حل این مشکل » به انتهای آدرس سایت خود آدرس » wp-admin/index.php?page=digits-setup&step=page اضافه کنید.

بعنوان مثال »

پروسه ی راه اندازی افزونه digits برای شما دوباره فعال می شود، این بار در مرحله 2 بر روی دکمه (فعال سازی) کلیک نکنید!!!
این بار بر روی دکمه ( رد شدن از این مرحله ) کلیک کنید. و تا انتهای افزونه مقادیر درخواست شده را وارد کنید. سپس افزونه برای شما فعال می شود، و دکمه ی (ذخیره تغییرات) کار می کند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

j_mehdi197

تازه وارد
سلام.....وقت بخیر...
بنده از افزونه دیجیت ورژن 6.8 استفاده میکنم....
یه مشکلی که دارم اینه که شماره موبایل و بدون صفر ذخیره میکنه.... در حالیکه کاربر با صفر وارد میکنه...! حالا این مشکل اصلی نیست...میخام وقتی کاربر موقع ورود چه شماره موبایل و با صفر وارد کرد و بدون صفر ..وارد شود..!!! در حالیکه الان فقط بدون صفر وارد میشود... و اگر با صفر وارد کنه...وارد نمیشه...میگه همچین کاربری وجود ندارد!!!!! لطفا راهنمایی کنید...چه کدی یا ....... چیزی رو باید تغییر بدم....
بسیار از شما سپاسگزارم..

• Like

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام.....وقت بخیر...
بنده از افزونه دیجیت ورژن 6.8 استفاده میکنم....
یه مشکلی که دارم اینه که شماره موبایل و بدون صفر ذخیره میکنه.... در حالیکه کاربر با صفر وارد میکنه...! حالا این مشکل اصلی نیست...میخام وقتی کاربر موقع ورود چه شماره موبایل و با صفر وارد کرد و بدون صفر ..وارد شود..!!! در حالیکه الان فقط بدون صفر وارد میشود... و اگر با صفر وارد کنه...وارد نمیشه...میگه همچین کاربری وجود ندارد!!!!! لطفا راهنمایی کنید...چه کدی یا ....... چیزی رو باید تغییر بدم....
بسیار از شما سپاسگزارم..
فعلا راهکاری نیست. به دنبال تغییر سورس هستیم.

TORKIDATIR

تازه وارد
سلام میشه به لیست اضافه کنید؟

kapitan_zebl

تازه وارد
سلام
وقت بخیر
بنده از افزونه دیجیت ورژن 6.8.2 استفاده میکنم
مشکلی که وجود داره اینکه بعد از گذشت 2هفته از نصب، افزونه از کار میافته و دیگر کارایی ندارد و فقط layout را نمایش میدهد(این مورد برای بار دوم اتفاق میافته، بار اول با نصب مجدد مشکل حل شد ولی بار دوم عمل نکرد)
لطفا راهنمایی نمایید.

• Like

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام
وقت بخیر
بنده از افزونه دیجیت ورژن 6.8.2 استفاده میکنم
مشکلی که وجود داره اینکه بعد از گذشت 2هفته از نصب، افزونه از کار میافته و دیگر کارایی ندارد و فقط layout را نمایش میدهد(این مورد برای بار دوم اتفاق میافته، بار اول با نصب مجدد مشکل حل شد ولی بار دوم عمل نکرد)
لطفا راهنمایی نمایید.
مورد شما کاملا غیر عادی هست
در حال ارائه نسخه جدید هستیم. کمی صبر کنید ان شا الله مشکل مرتفع شود.

ahmad123

تازه وارد
سلام خسته نباشید
من این افزونه رو روی سایت نصب کردم
ولی با کپچا مشکل داره یعنی وقتی کپچا رو غیر فعال می کنم کار می کنه

taha_esh

تازه وارد
سلام در صورتیکه از تنظیمات ووکامرس ورود و ثبت نام در صفحه checkout فعال بشه تو فیلد موبایل اگر شماره موبایل رو بزنیم می نویسه ایمیل نامعتبر است و اگر ایمیل وارد کنیم درست میشه یعنی یکجورایی فیلد ایمیل و موبایل ترکیب شده ولی فقط ایمیل قبول می کنه تو فیلد شماره موبایل

پیوست‌ها

• 1.jpg
    1.jpg
    53.5 کیلوبایت · بازدیدها: 8

sfar99510

تازه وارد
سلام و خسته نباشید. ببخشید من از قالب سون استفاده میکنم. برای افزونه دیجیتس در حالت مودال و پاپ آپ و نوتیف ها و هشدارهاش در پایین برگه زیر فوتر نمایش داده میشه. ممنون میشم راهنماییم کنید

پیوست‌ها

• uuuuuu.JPG
    uuuuuu.JPG
    27 کیلوبایت · بازدیدها: 4

leilan

تازه وارد
سلام
من چندتا مشکل با این افزونه دارم:
گزینه‌های فرم ثبت‌نام رو که تغییر میدم و ذخیره میکنم، بعضا با اینکه انتخاب کردم نمایش داده نشن، همچنان نمایش داده میشن. مثل نام
وقتی فرم ورود و عضویت داره لود میشه اول همون فرم پیش فرض و قبلی ووکامرس نشون داده میشه، بعد فرمی که با دیجیتس هست
و اینکه وقتی از شورتکدها استفاده میکنم، دکمه اینتر برای باتنها جواب نمیده و حتما باید روشون کلیک کرد
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

newkarbar

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید.
دو مورد هست :
1. لینک دانلود رو بروز کنید چون افرادی هستن مثل من که به تلگرام دسترسی ندارند،الان من نمیتونم نسخه جدید رو داشته باشم.نسخه سایت 6.3.2 هست ولی الان دوستان دارن 6.8 استفاده میکنن. به خدا خوب نیست، لطفا یک لینک به روز قرار بدین همیشه برای دانلود.
2. وقتی افزونه فعال میشه،اون علامت پایین سمت راست که برای گوگل recaptcha v3 هست دیگه نمایش داده نمیشه.اون رو هم برطرف کنید.

• Like

newkarbar

تازه وارد
در حال کار روی سری 6.9 هستیم.
خدا خیرتون بده.
انشاالله ثواب این کار در زندگی شما خیر و برکت خیلی بیشتر از این که هست اضافه کنه.
لطفا لینک دانلود سایت اصلی رو هم همیشه به روز نگه دارید،هستن افرادی مثل من که تنها راه دانلود همین سایت رسمی است که ذکر کردم.در حال حاضر نسخه 6.3.2 برای دانلود هست.

با تجدید احترام و موید و موفق باشید آقای مهندس ...

• Like

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خدا خیرتون بده.
انشاالله ثواب این کار در زندگی شما خیر و برکت خیلی بیشتر از این که هست اضافه کنه.
لطفا لینک دانلود سایت اصلی رو هم همیشه به روز نگه دارید،هستن افرادی مثل من که تنها راه دانلود همین سایت رسمی است که ذکر کردم.در حال حاضر نسخه 6.3.2 برای دانلود هست.

با تجدید احترام و موید و موفق باشید آقای مهندس ...
برای نسخه جدید بروز میکنیم حتما.

amingh

تازه وارد
سلام. من این افزونه رو امروز نصب کردم نسخه 6.8.2 که ippanel هم اضافه شده ولی برای من تو لیست نیست که انتخاب کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید
You must be registered for see images attach

ehsanFl

تازه وارد
سلام وقت بخیر
امکان ارایه افزودنی rest api این پلاگین هم هست؟

ممنون

sayyed

تازه وارد
با سلام برای این که بتونم شماره تلفن دریافتی رو برای ارسال پیامک به مشتری نیز استفاده کنم نیاز به افزودنی
Merge Phone Number
هست چطور باید این افزودنی رو به دست بیاریم

• Like
بالا