تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

MHP370

تازه وارد
سلام دوستان، واسه من بعد از اینکه visual composer  رو فعال میکنم ، صفحه ویرایش برگه باز نمیکنه ، از نسخه 4.12 تا 4.10 رو تست کردم بازم نشد!!!

مرسی

mehdi78m

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشید
ممنون از انجمن خوبتون - من با استفاده  از نیلسن یک فروشگاه را آماده کردم البته روی لوکال هاست. 
توضیح اینکه حجم کل قالب فروشگاه با تمامی عکس ها و موارد بارگذاری شده یعنی کل پوشه htdoc برابر با 160 مگابایت شده .
 برای انتقال اون به هاست سئوال داشتم برای خرید هاست  با ورود به پنل سفارشی هاست مشخصات زیر نمایش داده می شه آیا خصوصیات پنل زیر برای استارت یک فروشگاه کوچک با قالب نیلسن  کافیه ؟ 
اگر قسمتی نیاز به افزایش داره راهنمایی کنید 

You must be registered for see images attach

nasleghermez

تازه وارد
ممنون از انجمن خوبتون - من با استفاده  از نیلسن یک فروشگاه را آماده کردم البته روی لوکال هاست. 
توضیح اینکه حجم کل قالب فروشگاه با تمامی عکس ها و موارد بارگذاری شده یعنی کل پوشه htdoc برابر با 160 مگابایت شده .
 برای انتقال اون به هاست سئوال داشتم برای خرید هاست  با ورود به پنل سفارشی هاست مشخصات زیر نمایش داده می شه آیا خصوصیات پنل زیر برای استارت یک فروشگاه کوچک با قالب نیلسن  کافیه ؟ 
اگر قسمتی نیاز به افزایش داره راهنمایی کنید 

با سلام خدمت دوست گرامی

قالب نیلسن تقریبا قالب پرمصرفیه از لحاظ منابع هاستینگ ، پس سوالتون رو خودتون باید پاسخ بدین چون خودتون باید بدونین فروشگاهتون قراره به چند نفر سرویس بده

اما برای شروع پیشنهاد میکنم یکمی پهنای باند رو بالاتر بگیرین
چون همون اول فایلاتون رو که فشرده هم کنین حداقل 100 مگابایت برای آپلود استفاده میکنین که از پهنای باند مصرف میشه

تا سایتتون رو کاملا آماده کنین سر جمع احتمالا 300 مگابایت از پهنای باند رو فقط خودتون استفاده خواهید کرد

seh

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان گرامی.

قالب نیلسن رو نصب کردن در قسمت حساب کاربری( هنگامیکه کاربر از طریق صفحه ی سایت با افزونه خود قالب ثبت نام میکند)بعدا نمیتواند ویرایش حساب کار بری داشته باشد(یعنی هنگامیکه میزنه روی ویرایش اطلاعات کلیک میکند همون صفحه ای که در آن قرار داشته دوباره بار گذاری میشود). باید چیکار کرد؟؟؟؟؟

mehdi78m

تازه وارد

هاست مورد استفاده من پارس پک هستش که تنظیمات smtp برای ایمیل باید انجام بدهیم و خودشون افزونه easy wp smtp رو معرفی کردن ولی هر طور اون رو تنظیم می کنم باز هم حتی ایمیل تست رو هم نمیفرسته؟

کسی هست بدونه بهترین راه حل ایمیل smtp برای نیلسن چیه؟

ممنون از توجهتون

ttshahr

تازه وارد
سلام افزونه ویژوال کومپوزر در سایت من کار نمیکنه . فقط نکته اینکه من افزونه رو بر اساس روش خودتون و از پک خودتون نصب کردم که کانفیگش تغییر نکنه برای فعال سازیش باید چیکار کرد؟

ahmadhoseinibarlas

تازه وارد
سلام. من فایل پوسته نیلسن رو دانلود کردم ولی فایل فایل uploads.zip  درون پوشه وجود نداشت و فقط یه پوشه معمولی uploads درون پوشه بود. الان پوسته رو نصب کردم ولی تصاویر دیده نمیشن. لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون

parvazp

تازه وارد
سلام
ابتدا تشکر می کنم که این قالب رو رایگان در اختیار همه گذاشتین

دوستان من یه جورایی تازه کارم و این قالب رو برای سایت خودم می خوام ممنون میشم اگه بررسی کنید و راهنماییم کنید

من چندتا مشکل دارم و نمی دونم از کجا باید حل بشن ممنون میشم دوستانی که می تونن کمک کنن
آدرس سایت mirod.ir

1- برای ادیت پیج وقتی از ویژوال استفاده می کنم هیچ گذینه ای نیست که بشه تغییری ایجاد کرد

2- قسمت فیلتر بر اساس قیمت اصلا اونجوری که باید باشه نیست

3- داخل صفحه ها چیدمانها درست نیست و به دلیل مشکل اول نمی دونم چجوری درستش کنم

smm1378

تازه وارد
سلام. این مشکلات منه برای این قالب لطفا حتما ببینید فیلمو. ممنون

منتظرما :(( :((

parvazp

تازه وارد
3- داخل صفحه ها چیدمانها درست نیست و به دلیل مشکل اول نمی دونم چجوری درستش کنم
خوب من این مشکل رو حل کردم
اینقدر ووکامرس رو برگندوندم به نسخه های قدیمیش تا درست شد
ممنون دوستان :)
بقیه رو هم پیدا کردم میگم :))

ehsan2016

تازه وارد
خوب من این مشکل رو حل کردم
اینقدر ووکامرس رو برگندوندم به نسخه های قدیمیش تا درست شد
ممنون دوستان :)
بقیه رو هم پیدا کردم میگم :))
سلام. خوب توی قالب نیلسن چجوری چیدمان محصولات رو راست به چپ کردی؟  بگو چون ما هم این مشکل رو داریم. کدوم نسخه ووکامرس رو استفاده کردی.؟ اصلا مگه این به نسخه ووکامرس ربط داره. مگه  به قالب ربط نداره ؟

parvazp

تازه وارد
سلام. خوب توی قالب نیلسن چجوری چیدمان محصولات رو راست به چپ کردی؟  بگو چون ما هم این مشکل رو داریم. کدوم نسخه ووکامرس رو استفاده کردی.؟ اصلا مگه این به نسخه ووکامرس ربط داره. مگه  به قالب ربط نداره ؟
سلام
درسته به قالب ربط داره
ولی قالب هم رو یه نسخه عملکرد کاملشو نشون میده. من نسخه 2.5.5 ووکامرس رو نصب کردم. تقریبا همه مشکلات حل شد.
ویژال کمپرس رو هم دستی یه نسخه بالاترشو گرفتم نصب کردم تو هاست درست شد
بعد از این قسمت

آخرین نسخه رو گرفتم. آیکونها هم درست شدن
فقط........ :)) این چرا اینجوری شد؟ من چه خاکی بریزم سرم؟

چرا چپ چین راست چینش ریخت بهم
اینو از کجا درست کنم؟

smm1378

تازه وارد
در ضمن نسخه آخر پوسته که شما نصب کردی چپ جین هست.بدرد فروشگاه فارسی نمیخوره ک

اون لینکم لطف کن بده.مرسی دادا

parvazp

تازه وارد
در ضمن نسخه آخر پوسته که شما نصب کردی چپ جین هست.بدرد فروشگاه فارسی نمیخوره ک

اون لینکم لطف کن بده.مرسی دادا

خوب واقعا اینقدر سرچ سخته که یه ووکامرس 2.5.5 پدا کردنش؟ :) تقدیم به شما :-*
من هنوز مشکل چپ نشین راست چین شدنشو دارم any help?

smm1378

تازه وارد
داداش اون که کار نداره چون کمک کردی کمک ممتن ها رو بلد نیستم ولی قالب سایت رو میتونی با visual coomposer راست چین کنی.تک تک برگه هاتو باهاش باز کن و تغییرات رو خیلی ساده انجام بده.

در ضمن مشکل من با نصب کردن نسخه 2.5.5ووکامرس حل نشد :/

ehsan2016

تازه وارد
داداش اون که کار نداره چون کمک کردی کمک ممتن ها رو بلد نیستم ولی قالب سایت رو میتونی با visual coomposer راست چین کنی.تک تک برگه هاتو باهاش باز کن و تغییرات رو خیلی ساده انجام بده.

در ضمن مشکل من با نصب کردن نسخه 2.5.5ووکامرس حل نشد :/
سلام دوست عزیز اگه ممکنه آموزشش رو هم بزار که چجوری با visual composer راست چین  کردی. ممنون

یه مشکل دیگه اینکه وقتی یه محصول مثل این کیف رو اضافه کردم ، نوشته افزودن به سبد خرید حذف شده و شکل دوتا سبد کنار هم هست؟!؟

تصویرش رو ببینید.

بالا