تاپیک پشتیبانی پوسته نیلسن فارسی Nielsen

Shamirhossein

تازه وارد
من سرعت بارگزاری سایتم خیلی پایینه دوستان میتونن برن ببینن مشکل کجاست و راهنمایی کنن؟؟؟

WWW.lgiran.org

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من سرعت بارگزاری سایتم خیلی پایینه دوستان میتونن برن ببینن مشکل کجاست و راهنمایی کنن؟؟؟

WWW.lgiran.org
شاید مربوط به هاست شماست. این قالب سرعت آنچنان زیادی هم نداره. سنگین بودنش یکی از معایبش هست.

Shamirhossein

تازه وارد
این برچسب on sale رندوم روی یک سری از کالا ها اومده از کجا میشه برش داشت توی تنظیمات محصول هم تیک برچسب سفارشی رو برداشتم تغییری نکرد

mustafaturkmen

تازه وارد
با سلام.

من قالب نیلسن را تازه نصب کردم و اکثر جاهاش رو فارسی کردم ولی قسمتهایی رو نتونستم فارسی کنم.

مثل مینی سبد خرید در بالا که بجای مورد مینویسه item یا وقتی میرم توی لیست مورد علاقه بجای موجود در انبار مینویسه in stock.

بخاطر همین نتونستم سایتمو هنوز راه اندازی کنم. چون میخام اول سایتم از نظر طراحی کامل بشه بعد شروع کنم/ الان فقط مونده فارسی کردن اونا. 

میشه بگین از کجا فارسی کنم

مرسی ممنون از سایت خوبتون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با سلام.

من قالب نیلسن را تازه نصب کردم و اکثر جاهاش رو فارسی کردم ولی قسمتهایی رو نتونستم فارسی کنم.

مثل مینی سبد خرید در بالا که بجای مورد مینویسه item یا وقتی میرم توی لیست مورد علاقه بجای موجود در انبار مینویسه in stock.

بخاطر همین نتونستم سایتمو هنوز راه اندازی کنم. چون میخام اول سایتم از نظر طراحی کامل بشه بعد شروع کنم/ الان فقط مونده فارسی کردن اونا. 

میشه بگین از کجا فارسی کنم

مرسی ممنون از سایت خوبتون
هر دو مورد رو از طریق حلقه های ترجمه ووکامرس فارسی انجام بدید

mustafaturkmen

تازه وارد
سلام. وقتی شما به یه محصولی تخفیف در نظر میگیرید، این آیکون میاد. ولی اگه قیمت محصول ثابت باشه نمیاد. میتونید تغییرش هم بدید. برید به آدرس:   و با همان نام یعنی sale.png عکس جدید رو آپلود کنید.

موفق باشید.

mustafaturkmen

تازه وارد
هر دو مورد رو از طریق حلقه های ترجمه ووکامرس فارسی انجام بدید
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون. گزینه item درست شد ولی بقیه قسمت ها همچنان انگلیسی میباشد. عکسش رو ضمیمه میکنم.

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون. گزینه item درست شد ولی بقیه قسمت ها همچنان انگلیسی میباشد. عکسش رو ضمیمه میکنم. ضمنا در صورت اشتباه شدن در تصحیح کلمات، از کجا حذف کنیم؟ یعنی میشه؟ منکه ندیدم در حلقه های ترجمه گزینه حذف باشه

تصویر مربوط به قالب نیست و مربوط به پلاگین علاقه مندی های ووکامرس است!

کافیه روی گزینه تیک کنارش کلیک کنید و گزینه حذف رو انتخاب کنید.

mustafaturkmen

تازه وارد
سلام. دوستان من میخام نوارک ابزارک صفحه محصولات رو بردارم (یعنی صفحه ای که وقتی مشتری میزنه روی محصول مورد نظرش و جزئیات اون محصول میاد).

چجوری میتونم این کارو بکنم؟ آخه وقتی توی اون صفحه هستم ویرایش برگه هم نمیاد بالای سایت

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام. دوستان من میخام نوارک ابزارک صفحه محصولات رو بردارم (یعنی صفحه ای که وقتی مشتری میزنه روی محصول مورد نظرش و جزئیات اون محصول میاد).

چجوری میتونم این کارو بکنم؟ آخه وقتی توی اون صفحه هستم ویرایش برگه هم نمیاد بالای سایت
با سلام و وقت بخیر

در منوی نمایش > ابزارک ها > Default Sidebar  میتونید این ابزارک رو ویرایش و یا حذف کنید .

ali2700

تازه وارد
سلام

چطور میتونم برگه تسویه حساب را تغییر بدم

توی خود برگه فقط یک گزینه checkout هست

تشکر از همه

mustafaturkmen

تازه وارد
سلام دوستان. من وقتی توی ی صفحه ای ابزارک فیلتر هزینه ها و فیلتر لایه کنترل ووکامرس رو میزارم نشون نمیده ولی وقتی ابزارک متن میزارم نشون میده. چطوری میتونم درستش کنم؟ خیلی خیلی ضروریه. لطفا راهنمایی کنین.  برای راه اندازی سایتم منتظر اینم. ممنون

بالا