قالب صحیفه 5 فارسی

baran2

تازه وارد
از بخش تنظیمات قالب بخش تبلیغات وقسمت بنر بالای سایت استفاده کنید.

یادتون باشه اگر عکسی به عنوان پس زمینه هست باهم تداخل ایجاد می کنه(پس زمینه هدر نه پس زمینه کلی)
من هم از همون قسمت بنر را گذاشتم ولی میافته وسط ، من میخوام بیفته گوشه سمت چپ !!!

عکس دیگه ای هم توی هدر نیست از قسمت تنظیمات سربرگ یا هیدر گزینه نمایش متنی عنوان سایت را انتخاب کردم

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
من هم از همون قسمت بنر را گذاشتم ولی میافته وسط ، من میخوام بیفته گوشه سمت چپ !!!

عکس دیگه ای هم توی هدر نیست از قسمت تنظیمات سربرگ یا هیدر گزینه نمایش متنی عنوان سایت را انتخاب کردم
متاسفانه این قابلیت تو قالب جریده هست ولی در این قالب به صورت اماده نیست.اما در کل اگر  بخواین این کار انجام بدین باید توی فایل header و style تغییراتی ایجاد کنید.

miladjef

کاربر عضو
البته پیشنهاد می کنم تمام قسمت های بخش تبلیغات رو تست کنید

baran2

تازه وارد
متاسفانه این قابلیت تو قالب جریده هست ولی در این قالب به صورت اماده نیست.اما در کل اگر بخواین این کار انجام بدین باید توی فایل header و style تغییراتی ایجاد کنید.
فایل آموزشی از تغییر کد قالب چیزی ندارید آخه هیچ چیزی معلوم نیست که کچا را باید تغییر داد!!

من قبلا وبلاگ داشتم خیلی راحت هر قسمتی را میخواستم تغییر میدادم ولی از کد این سر در نمیارم اگه فایل آموزشی چیزی توی این زمینه ها دارین ممنون میشم به من بدین

baran2

تازه وارد
رنگ پس زمينه منو اصلي را چطوري ميشه عوض كرد به يه رنگ ديگه؟

miladjef

کاربر عضو
رنگ پس زمينه منو اصلي را چطوري ميشه عوض كرد به يه رنگ ديگه؟

تو بخش تنظیمات , قسمت استایل می تونید تغییراتی که می خواین رو اعمال کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
از اين قسمت نميشه من ميخوام رنگ بكگراند منو اصلي كه به طور پيش فرض مشكي است را به يه رنگ ديگه تغيير بدم!

در فایل استایل(style) بگردید دنبال

#2d2d2d

هر قسمت که این کد رنگ رو داشتید با کد رنگی که می خواید جایگزین کنید. فکر کنم که این کد رنگ 4 بار تکرار شده که برای نمایش در دستگاه های مختلف(موبایل و تبلت) کدنویسی شده.اگر می خواید در تمام دستگاه ه ها یک رنگ باشه باید کد مورد نظر رو در هر چهار رشته(مکان) یکسان بنویسید.

برای پیدا کردن کد رنگ مورد نظرتون هم ببه این لینک می تونید مراجه کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirnano2

تازه وارد
من خودم تا به حال با این مشکل برخورد نکردم و تمام عکس های که قرار دادم به هر اندازای که بود به صورت کامل در تصویر شاخص نمایش داده می شد.اما این طور که دوست عزیزمون و شما گفتید به احتمال زیاد باید همچین مشکلی در این قالب وجود داشته باشه.من بررسی می کنم.
مشکل رو بررسی کردید؟

mralimaster

تازه وارد
سلام دوستان . من اگر بخوام فونت به قالب اضافه کنم چکار باید کرد؟ مثل فونتهای زر و تیتر یا کودک

miladjef

کاربر عضو
سلام دوستان . من اگر بخوام فونت به قالب اضافه کنم چکار باید کرد؟ مثل فونتهای زر و تیتر یا کودک
به طور کلی

کد زیر رو در style.css قالب کپی کنید.

@font-face }  font-family: 'BYekan';

src: url('fonts/BYekan.eot?#') format('eot'),  /* IE6–8 */

url('fonts/BYekan.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/

url('fonts/BYekan.ttf') format('truetype');  /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */

{
در قالب پوشه font رو ایجاد کرده و فونت ها رو در پوشه ریخته. حال برای فراخوانی فونت در قالب از کد زیر استفاده میکنیم

;'font-family: 'BYekan​

اما اگر  این کار مشکل هست داخل گوگل

افزونه آپلود فونت به قالب در وردپرس

جستجو کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mralimaster

تازه وارد
به طور کلی

کد زیر رو در style.css قالب کپی کنید.

@font-face }  font-family: 'BYekan';

src: url('fonts/BYekan.eot?#') format('eot'),  /* IE6–8 */

url('fonts/BYekan.woff') format('woff'),  /* FF3.6+, IE9, Chrome6+, Saf5.1+*/

url('fonts/BYekan.ttf') format('truetype');  /* Saf3—5, Chrome4+, FF3.5, Opera 10+ */

{
در قالب پوشه font رو ایجاد کرده و فونت ها رو در پوشه ریخته. حال برای فراخوانی فونت در قالب از کد زیر استفاده میکنیم

;'font-family: 'BYekan​

اما اگر  این کار مشکل هست داخل گوگل

افزونه آپلود فونت به قالب در وردپرس

جستجو کنید
تشکر دوست عزیز فقط  این کد آخر برای معرفی

;'font-family: 'BYekan

رو کجا بذارم ؟

بعد از اون در این قالب در قسمت تایپوگرافی میاد که بتونم برای قسمت های مختلف انتخاب کنم؟

kargar

تازه وارد
درود متشکر از قرار دادن این قالب و ویرایش ها و همینطور ترجمه

میخواستم بدونم که این توی نسخه جدید یه بخشی زیر هدر اضافه شده که مطالب رو نشون میده توی این نسخه هم میشه اجراش کرد هسش برای این نسخه هم یا خیر؟

miladjef

کاربر عضو
درود متشکر از قرار دادن این قالب و ویرایش ها و همینطور ترجمه

میخواستم بدونم که این توی نسخه جدید یه بخشی زیر هدر اضافه شده که مطالب رو نشون میده توی این نسخه هم میشه اجراش کرد هسش برای این نسخه هم یا خیر؟
منظور دقیقتون رو متوجه نشدم با عکس نشون بدین

kargar

تازه وارد
فایل رو ضمیمه کردم متاسفانه نیومده ! 

دوباره پیوست کردم متشکر ♥

miladjef

کاربر عضو
تشکر دوست عزیز فقط  این کد آخر برای معرفی

;'font-family: 'BYekan

رو کجا بذارم ؟

بعد از اون در این قالب در قسمت تایپوگرافی میاد که بتونم برای قسمت های مختلف انتخاب کنم؟
شما می تونید ونت رو داخل پوشه fonnt در پوشه قالب قرار بدید.

ساده ترین راه استفاده از افزونه ی پرشین فونت هست که در زیر لینکش هست

miladjef

کاربر عضو
فایل رو ضمیمه کردم متاسفانه نیومده ! 

دوباره پیوست کردم متشکر ♥
اگر منظورتون breking news هست که باید بگم بله وجود داره و اگر هم اون عکس های پایین بخش breaking news هت که باید بگم که اول باید دمو رو فعال کنید در کل این عکسی که نشون دادین هیچ فرقی با قابلیت های صحیفه 5 نداره(فکر کنم دقیقا خودش باشه)

kargar

تازه وارد
اگر منظورتون breking news هست که باید بگم بله وجود داره و اگر هم اون عکس های پایین بخش breaking news هت که باید بگم که اول باید دمو رو فعال کنید در کل این عکسی که نشون دادین هیچ فرقی با قابلیت های صحیفه 5 نداره(فکر کنم دقیقا خودش باشه)
بله منظورم این عکس زیرش هستش قالب الان به 5.2 بروزرسانی شده گفتم شاید این با اون متفاوت باشه و این که متاسفانه درون ریزی پیشرفضی رو زدم ولی به حالت دمو تغییر نکرد و هیچ کدوم از اطلاعات وارد نشدش !

برای فعالسازی دمو راه درستی رفتم یا خیر؟

miladjef

کاربر عضو
قالب تا این لحظه من دارم می نویسم نسخه 5.1.0 هست.(شما به احتمال زیاد نسخه 5.0.2 رو می گین)

کاربر @ تونسته بود صفحه دمو رو فعال کنه از ایشون بپرسین.

miladjef

کاربر عضو
بله منظورم این عکس زیرش هستش قالب الان به 5.2 بروزرسانی شده گفتم شاید این با اون متفاوت باشه و این که متاسفانه درون ریزی پیشرفضی رو زدم ولی به حالت دمو تغییر نکرد و هیچ کدوم از اطلاعات وارد نشدش !

برای فعالسازی دمو راه درستی رفتم یا خیر؟

یکبار به برگه ها سر بزنید شاید داخل قسمت برگه ها بتونید اون برگه ای که مثل صفحه ی اصلی هست رو پیداکنید

بالا