قالب ووکامرس argentum فارسی

moom94

تازه وارد
یه مشکل دارم (البته مشکل نیست )

میخواهم اسم محصول به صورت ثابت روی جنس باقی بمونه

در حالت عادی وقتی موس را روی محصول میبریم اسم محصول نمایش داده میشه

البته یکم سرچ کردم

کد:
http://forum.persianscript.ir/f138/%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-argentum-%D9%88%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%B3-11283/
البته شاید همین باشه

کد:
 <a href="<?php echo get_permalink( $loop->post->ID ) ?>" title="<?php // echo esc_attr($loop->post->post_title ? $loop->post->post_title : $loop->post->ID); ?>"><?php the_title(); ?></a>
این را اونجا نوشتید

اما نگفته کجا باید قرار بدیم؟

اگه منظورم را درست رسوندم

لطفا راهنمائی کنید

ممنون

saeid.azm

تازه وارد
حتما تو پنل مدیر قالب یا استایل تغییراتی اعمال کردین که اینطوری شده قالب رو دوباره جایگزین کنید تا مشکل بر طرف بشه
با عرض ادب

دوست عزیز کاری رو که فرمودید رو انجام دادم اما باز هم درست نشد.

saeid.azm

تازه وارد
حتما تو پنل مدیر قالب یا استایل تغییراتی اعمال کردین که اینطوری شده قالب رو دوباره جایگزین کنید تا مشکل بر طرف بشه
با عرض ادب

دوست عزیز کاری رو که فرمودید رو انجام دادم اما باز هم درست نشد.

saeid.azm

تازه وارد
با عرض سلام

مشکل من با اینکه ووکامرس و آپدیت و قالب و جایگزین و همچنین افزونه ها رو چک کردم همچنان باقی هست.از استاید محترم درخواست راهنمایی دارم.

با تشکر

saeid.azm

تازه وارد
با عرض سلام

مشکل من با اینکه ووکامرس و آپدیت و قالب و جایگزین و همچنین افزونه ها رو چک کردم همچنان باقی هست.از استاید محترم درخواست راهنمایی دارم.

با تشکر

fable

تازه وارد
سلام دوستان وقتی روی گزینه افزودن محصول و دسته بندیها کگلیک میکنم به ترتیب خطای زیر در صفحه مرورگر نمایش داده لطفا مشکل من برطرف کنید.

Fatal error: Call to undefined function wp_enqueue_media() in /home/u206653461/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/admin/woocommerce-admin-init.php on line 427

Fatal error: Call to undefined function wp_enqueue_media() in /home/u206653461/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/admin/woocommerce-admin-init.php on line 420

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
روی هاست رایگان تست نکنید!

لطفا!

اگر سوال بعدیتون اینه که چرا تست نکنیم مگه جواب نمیده؟

نه جواب نمیده

xkapitanx

تازه وارد
با سلام.

در این پوسته چرا در موقع پر کردن فرم خرید وقتی روی انتخاب استان کلیک میکنیم،قالب به هم میریزه؟

راهی برای اصلاحش نیست؟

xkapitanx

تازه وارد
با سلام.

در این پوسته چرا در موقع پر کردن فرم خرید وقتی روی انتخاب استان کلیک میکنیم،قالب به هم میریزه؟

راهی برای اصلاحش نیست؟

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
با سلام.در این پوسته چرا در موقع پر کردن فرم خرید وقتی روی انتخاب استان کلیک میکنیم،قالب به هم میریزه؟

راهی برای اصلاحش نیست؟
مربوط به قالب نیست در قسمت سوالت متداول جوابتون رو می گیرید

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
با سلام.در این پوسته چرا در موقع پر کردن فرم خرید وقتی روی انتخاب استان کلیک میکنیم،قالب به هم میریزه؟

راهی برای اصلاحش نیست؟
مربوط به قالب نیست در قسمت سوالت متداول جوابتون رو می گیرید

mahyar007

تازه وارد
سلام

وقتی نوشته یا مطلب میزارم نشون نمیده فقط محصولات رو نشون میده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز! این مسائل مربوط به وردپرس هست نه ووکامرس

کافیه به تنظیمات خواندن برید و برگه نوشته ها روی وبلاگ بزارید. اگر صفحه وبلاگ ندارید از قسمت برگه ها ایجاد کنید

mobomas

تازه وارد
منم این مشکل رو دارم که به جای اینکه بنویسه : "کد کالا : XXX " ، مینویسه : " موجودی : XXX "

!!!

bamdad

تازه وارد
درود دوستان

من این قالب رو روی فروشگاه خودم گذاشتم و ایرادهاشو درست کردم و کمی هم تغییرات بهش دادم. شما می تونید فروشگاهو از لینک زیر ببینید.

اگر کسی از دوستان، این تغییرات رو دوست داشت بهم پیام بده تا قالب رو براش بفرستم..

با سپاس

شاد باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در تالار جستجو کنید قبلا توضیح دادیم

bamdad

تازه وارد
با درود

من همه جای این قالبو تونستم عوض کنم به جز یک جا که هرجا میگردم نمی دونم کجاست.

توی برگه کالا بخش "اطلاعات بیشتر" واحد وزن و اندازه ها رو پظور پارسی کنم؟ اگه از داخل قالبه بگید کجاش و اگه از داخل افزونه ووکامرس باید درست بشه بگید در کجا میشه پارسیش کرد.

با سپاس

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا