مشکل در اسکریپت تم فارست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aaro

تازه وارد
سلام

این آموزش فایل config.php

قسمت های usernameshoma و addressedomain.ir و اطلاعات دیتابیس رو ویرایش کنید

اگه از هاست دایرکت ادمین استفاده میکنین فایل کانفیگتون باید اینجوری باشه:

کد:
<?php 
$configArr = array(
    'zipmarket_core' => '/home/usernameshoma/domains/addressedomain.ir/public_html/zipmarket/core/', 
    'root_path' => '/home/usernameshoma/domains/addressedomain.ir/public_html/', 
    'domain' => 'addressedomain.ir', 
    'mysql_host' => 'localhost', 
    'mysql_user' => 'db_user', 
    'mysql_pass' => 'pass', 
    'mysql_db' => 'db_name', 
    'recaptcha_public_key' => '6LcwP-4SAAAAAJSqP4da2jtpJEX95rD0g5NxaQE-', 
    'recaptcha_private_key' => '6LcwP-4SAAAAAM0sj9_blVQS_WsiZ5y5chJVWoaN',
); 

?>
اگه از هاست سی پنل استفاده میکنین فایل کانفیگتون باید اینجوری باشه:

کد:
<?php 
$configArr = array(
    'zipmarket_core' => '/home/usernameshoma/public_html/zipmarket/core/', 
    'root_path' => '/home/usernameshoma/public_html/', 
    'domain' => 'addressedomain.ir', 
    'mysql_host' => 'localhost', 
    'mysql_user' => 'db_user', 
    'mysql_pass' => 'pass', 
    'mysql_db' => 'db_name', 
    'recaptcha_public_key' => '6LcwP-4SAAAAAJSqP4da2jtpJEX95rD0g5NxaQE-', 
    'recaptcha_private_key' => '6LcwP-4SAAAAAM0sj9_blVQS_WsiZ5y5chJVWoaN', 

); 

?>
قسمت های recaptcha_public_key و recaptcha_private_key کد های ری کپچه از سایت گوگل هستند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aaro

تازه وارد
من الان روی هاست با پنل دایرکت ادمین فایل ها رو آپلود کردم. در پوشه zipmaket/config هم فایل config.php رو متناسب با اطلاعات هاست و دیتابیس خودم ویرایش کردم. دیتابیس موردنظر هم ساخته شده و فایل SQL.sql داخلش ایمپورت شده با موفقیت.وقتی به آدرس site.com/zipmarket/setup میرم که بتونم نصب کنم، صفحه سفید میشه و آخر آدرس به site.com/error تبدیل میشه.

قید کنم که در ساب دامین دارم نصب میکنم و آخرین نسخه (اسکریپت فارسی فروشگاه تم فارست نسخه بهینه شده) رو به کار گرفتم

لطفا راهنمایی کنید :)
دوست عزیزم

پرمیشن این پوشه ها رو 777 کن

بعد ببین نصب میشه

static/uploads

zipmarket/config

zipmarket/core/data

و تمام پوشه های زیر مجموعه zipmarket/core/data

توجه کن

اگه در مسیر zipmarket/core/data فقط پوشه cache رو داری و پوشه logs رو نداری با پرمیشن 777بسازش

همین :)

Qalekhani

قلعه‌خانی
ممنون از راهنمایی شما.

1- در قسمت فایل config.php اگه بخوایم در سابدامین نصب کنیم، باید آدرس دامین رو جلوی 'domain' وارد کنیم یا آدرس سابدامین؟

2- آدرس نصب همین site.com/zipmarket/setup هست ؟ یا باید کار دیگه ای کرد واسه نصب ؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
آقا ما که نصب کرده بودیم سالم بالا اومد (البت من از مرحله نصب به بعد دیگه باهاش کار نکردم)

برای نصب یک دیتا بیس بسازید . فایل SQL موجود در پوشه اسکریپت رو توش ایمپورت کنید .

و فایل کانفیگ رو به طریق زیر پر کنین .

attachment.php

تنها تفاوت دامین با سابدامین برای نصب اسکریت فقط در قسمت domain هست که با رنگ قرمز نوشتم آدرس سایت . همین .

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
باور کنید دقیقا و مو به مو همه اینا اجرا شده ولی همچنان با آدرس mysite.com/zipmarket/setup نمیتونم نصب کنم و صفحه سفید میشه

hannanstd.ir

دوست عزیز اصلا داخل پوشه zipmarket/ پوشه setup وجود نداره ؟؟؟؟؟؟

این اسکریپت فایل نصب نداره و نصبش هم فقط به همون طریق بالا هست .

شما احتمالا نسخه قدیمی رو دانلود کردید نه نسخه نهایی رو .

کد:
http://www.persianscript.ir/1393/04/18/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D9%85-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A8%D9%87/

Qalekhani

قلعه‌خانی
دوست عزیز اصلا داخل پوشه zipmarket/ پوشه setup وجود نداره ؟؟؟؟؟؟ این اسکریپت فایل نصب نداره و نصبش هم فقط به همون طریق بالا هست .

شما احتمالا نسخه قدیمی رو دانلود کردید نه نسخه نهایی رو .

کد:
http://www.persianscript.ir/1393/04/18/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D9%85-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A8%D9%87/
نه اتفاقا همین نسخه رو دانلود کردم ! تعجب خودمم از همین بود. که توی نسخه جدید اصن چنین پوشه ای وجود نداره.

خب الان من همه کارهایی که گفتید رو انجام دادم ولی بازم وقتی subdomain.site.com رو میزنم، بازم صفحه سفیده !

parspace

کاربر عضو
سلام

برای بنده بدون مشکل اجرا میشه و به درستی کار میکنه فقط 2 ایراد دارم تا اینجا

اول اینکه این هزینه رو چطور باید صفر کنم ؟ توی پنل تنظیمات چیزی در این باره ندیدم . گشتم توی پنل تمامی واریزها هم حذف کردم ولی تغییری نکرد !

attachment.php

دوم اینکه مشخصات حساب زرین پال رو باید توی کدوم فایل وارد کنم . الان خطای زیر رو میده

attachment.php

hannanstd.ir

باید از phpmyadmin برین و از تو دیتابیس صفر کنین . همچین چیزی منم بهش برخورده بودم .

mehdi2388

تازه وارد
سلام کسی پرداخت ملتش را تست کرده؟

جواب نمیده مشکلشو میدونید؟

mehdi2388

تازه وارد
وقتی خرید به وسیله درگاههای بانکی را میزنم میگه تراکنش با موفقيت انجام شد!! و کار دیگه ای نمیشه کرد!

3n@t0r

تازه وارد
با سلام!

من این اسکریپتو نصب کردم و اول بدون ساختن فایل کانفیگ نصبش رو اجرا کردم!

کاملا درست اجرا شد و بعد من رفتم کانفیگ رو بر اساس گفته شما دوستان ایجادش کردم حالا که میرم تو سایت صفحه سفیده

پیشاپیش ممنون از پاسختون

aaro

تازه وارد
دوست عزیز

اول از همه بررسی کنید اطلاعات قسمت درگاه های بانکیتون درست باشه

مثل مرچنت کد یا هر کد دیگه ای که از بانک مقصد میگیرید

بعد اگه درگاه رو حالت فعال بود مثل تصویری که ضمیمه کردم

attachment.php

و باز هم این مشکل رو داشتی ، مشکل از هاست شماست

دراون صورت اگه مقدور هست باید به شرکت هاستینگتون تیکت بزنید که ماژول SOAP یا SOAP CILENT رو روی سرور فعال یا نصب کنن تا مشکل شما برطرف شه

اگه هم نه باید هاست رو تعویض کنید که من با اطمینان کامل هاست های شرکت پارس پک رو برای این اسکریپت مناسب میدونم(نظر شخصی)

aaro

تازه وارد
با سلام!من این اسکریپتو نصب کردم و اول بدون ساختن فایل کانفیگ نصبش رو اجرا کردم!

کاملا درست اجرا شد و بعد من رفتم کانفیگ رو بر اساس گفته شما دوستان ایجادش کردم حالا که میرم تو سایت صفحه سفیده

پیشاپیش ممنون از پاسختون
سلام

اگه فایل کانفیگ رو مطابق آموزش های ما تنظیم کردی

حواست باشه که قسمت های usernameshoma و addressedomain.ir و اطلاعات دیتابیس رو ویرایش کنید

اگه هاستت دایرکت ادمینه خط های 3-5-6 رو باید با دقت جایگزین کنی وگرنه صفحه سفید میشه

mehdi2388

تازه وارد
ممنون از پاسختون

من الان دوباره اطلاعاتم را وارد کردم ولی خطای:

اتصال به بانک با مشکل مواجه شد. مشکل را با مدیر سایت در میان بگذارید

را میده!

aaro

تازه وارد
دوست عزیزم فایل کانفیگ رو اشتباه تنظیم کردی

مشخصات دیتابیست رو درست وارد نکردی

اگه هم درست وارد کردی پس فایل sql رو ایمپورت نکردی

loder

تازه وارد
سلام من هر کاری کردم نتونستم نسخه دوم رو نصب کنم. کسی هست این رو برام نصب کنه؟یا نسخه اول رو؟ کامل همراه با درگاه های بانکی؟هزینش رو میپردازم. بد جوری لازم دارم

raminhod

تازه وارد
برای مشکل ایمیل کافیه هاست رو تست کنید . از هاست هست. سیستم تست شده قبلا
سلام .

مشکل ایمیل از هاست نیست . منم همین مشکل رو دارم . ولی نسخه جدید (امیر مارکت ) رو نصب میکنم ایمیل میاد .

یه مشکلی هم داره . من زرین پال رو فعال کردم و همه تنظیماتش رو درست انجام دادم . ولی در موقع پرداخت ارور میده و به صفحه ارور منتقل میشه .

اگه جواب بدید خیلی ممنون میشم

raminhod

تازه وارد
مشکل زرین پال حل شد . (دوستانی که مشکل پرداخت دارن پیشنهاد میکنم پوشه zipmarket/apps/payments نسخه جدید رو با قبلی عوض کنند)

الان مشکل فقط ایمیل هست . کدوم فایل رو باید ویرایش کنم تا نیاز به تایید ایمیل نداشته باشه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا