مشکل در اسکریپت تم فارست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

3n@t0r

تازه وارد
با سلام!

من این اسکریپت رو بدون دستکاری توی فایل کانفیگ نصب کردم : !

اصن چرا باید کانفیگ ویرایش بشه وقتی تو نصب ازت اطلاعات دیتابیس رو میگیره؟؟؟ :39:

raminhod

تازه وارد
فک نکنم نسخه دوم به راحتی نصب بشه . ولی نسخه اول نصبش خیلی راحته . بازم تلاش کن اگه نتونستی ایمیل بده برات نصب کنم

raminhod75@gmail.com

mehdi2388

تازه وارد
سلام

چرا من هرچي فايل lang.php را تغيير ميدم هيچچچچ تغييري توي سايت رخ نميده!!!!

مثلاً تغییر متن ايميل توي email_activate_text هست

توي فايلlang.php يا en.php

اما من توي هر دو خط 1013 متن را عوض کردم ولي تغييري حاصل نشد.

يا مثلاً يه جاي ديگه توي سايت هم که توي فايل ترجمه بود، متني را تغيير دادم ولي توي سايت تغيير نکرد!

شما ميدونيد اين متغيرها از کدوم فايل استفاده مي*کنند؟

سه تا فايل ترجمه هست:

setup/lang.php

lang/lang.php

lang/en.php

من هر سه را تغيير دادم ولي تغييري توي متن ايميل ايجاد نميشه...

:37: :37:

aaro

تازه وارد
با سلام!من این اسکریپت رو بدون دستکاری توی فایل کانفیگ نصب کردم : !

اصن چرا باید کانفیگ ویرایش بشه وقتی تو نصب ازت اطلاعات دیتابیس رو میگیره؟؟؟ :39:
سلام دوست عزیز

این اسکریپت دونسخه داره که یکی حاوی فایل install نیست

برای همین نیاز به تغییرات در دیتابیس هست

aaro

تازه وارد
سلامچرا من هرچي فايل lang.php را تغيير ميدم هيچچچچ تغييري توي سايت رخ نميده!!!!

مثلاً تغییر متن ايميل توي email_activate_text هست

توي فايلlang.php يا en.php

اما من توي هر دو خط 1013 متن را عوض کردم ولي تغييري حاصل نشد.

يا مثلاً يه جاي ديگه توي سايت هم که توي فايل ترجمه بود، متني را تغيير دادم ولي توي سايت تغيير نکرد!

شما ميدونيد اين متغيرها از کدوم فايل استفاده مي*کنند؟

سه تا فايل ترجمه هست:

setup/lang.php

lang/lang.php

lang/en.php

من هر سه را تغيير دادم ولي تغييري توي متن ايميل ايجاد نميشه...

:37: :37:
سلام دوست عزیز

این فایل رو دستکاری کن

zipmarket/config/lang.php

raminhod

تازه وارد
من این اسکریپ رو اسکن کردم 3 تا باگ sql داشت 9 تا Cross Site Scripting (verified)(که نمیدونم چیه )

sql که الان بچه 6 ساله هم میتونه هک کنه . در کل اسکریپش توپه خود پرشین اسکریپ هم عالیه. فقط میخواستم بگم که پسورد ها رو با کارکتر و حروف و اعداد بزارید. زیاد هم کاربر ثبت نام نکنید یا میکنید رمزاشونو طولانی و با حروف و کارکتر بزارید .

raminhod

تازه وارد
یه چیز دیگه هم کشف کردم . اینکه این اسکریپ بهینه سازی نشده . قبل از بهینه سازی برید سایت خودتونو از اینجا چک کنید :

خب میبینید که همشون قرمزه . الان دو راه دارید یا برید پول بدید براتون بهینه کنند یا خودتون بهینه کنید .

اینم راحت ترین روش بهینه سازی که بهینه سازها بیشترشون این کارو میکنن و کلی پول به جیب میزنن :

برای بهینه سازی هر سایتی ,فایل htaccess. رو با ویرایشگر باز کنید و این کد رو به آخرش اضافه کنید .:

کد:
# compress text, HTML, JavaScript, CSS, and XML
AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xhtml+xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/rss+xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

# remove browser bugs
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
Header append Vary User-Agent
<IfModule mod_expires.c>
# Enable expirations
ExpiresActive On 
# Default directive
ExpiresDefault "access plus 1 month"
# My favicon
ExpiresByType image/x-icon "access plus 1 year"
# Images
ExpiresByType image/gif "access plus 1 month"
ExpiresByType image/png "access plus 1 month"
ExpiresByType image/jpg "access plus 1 month"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 1 month"
# CSS
ExpiresByType text/css "access 1 month"
# Javascript
ExpiresByType application/javascript "access plus 1 year"
</IfModule>
الان بازم برید سایت خودتونو چک کنید .موفق باشید ....

persian.memar

تازه وارد
واسه من ارور زیر رو میده .

ممنون میشم کسی راهنماییم کنه .

Warning: include_once() [ ]: Unable to access /home3/cadtycom/public_html/zipmarket/config/config.php in /home3/cadtycom/public_html/o/zipmarket/config.php on line 2

Warning: include_once(/home3/cadtycom/public_html/zipmarket/config/config.php) [ ]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/cadtycom/public_html/o/zipmarket/config.php on line 2

Warning: include_once() [ ]: Failed opening '/home3/cadtycom/public_html/zipmarket/config/config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/cadtycom/public_html/o/zipmarket/config.php on line 2

Warning: require_once() [ ]: Unable to access /zipmarket/classes/jdf.class.php in /home3/cadtycom/public_html/o/index.php on line 3

Warning: require_once(/zipmarket/classes/jdf.class.php) [ ]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/cadtycom/public_html/o/index.php on line 3

Fatal error: require_once() [ ]: Failed opening required '/zipmarket/classes/jdf.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/cadtycom/public_html/o/index.php on line 3

aaro

تازه وارد
واسه من ارور زیر رو میده .ممنون میشم کسی راهنماییم کنه .

Warning: include_once() [ ]: Unable to access /home3/cadtycom/public_html/zipmarket/config/config.php in /home3/cadtycom/public_html/o/zipmarket/config.php on line 2

Warning: include_once(/home3/cadtycom/public_html/zipmarket/config/config.php) [ ]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/cadtycom/public_html/o/zipmarket/config.php on line 2

Warning: include_once() [ ]: Failed opening '/home3/cadtycom/public_html/zipmarket/config/config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/cadtycom/public_html/o/zipmarket/config.php on line 2

Warning: require_once() [ ]: Unable to access /zipmarket/classes/jdf.class.php in /home3/cadtycom/public_html/o/index.php on line 3

Warning: require_once(/zipmarket/classes/jdf.class.php) [ ]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/cadtycom/public_html/o/index.php on line 3

Fatal error: require_once() [ ]: Failed opening required '/zipmarket/classes/jdf.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/cadtycom/public_html/o/index.php on line 3
سلام

دوست عزیز

این اسکریپت بر روی خود دامنه یا ساب دامین نصب میشه

در صورتی که شما دارین تو یه پوشه با نام "o" نصبش میکنین

اول باید مکان اسکریپت رو به ایندکس هاست بیارین

یا پوشه "o" رو به ساب دامین تبدیل کنید ، سپس اقدام به نصب کنید

اگه هم تو تنظیم فایل کانفیگ مشکل داری این تاپیکو نگاه کن :

mehdi2388

تازه وارد
من اسکریپت را قبلاً روی هاست دیگری نصب کرده بودم مشکلی نداشت

اما یک ماه پیش اون را به هاست دیگری منتقل کردم، متاسفانه الان میبینم قسمت پشتیبانی اون کار نمیکنه..

ممکنه مربوط به هاست باشه؟ توی هاست قبلی کار میکرد.

اگر بله تابع خاصی باید توی هاست فعال بشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا از هاست هستش

ببینید تابع خاصی نمیخواد... فقط سرور نباید همه چیز رو ببنده...

mehdi2388

تازه وارد
مطمئن شدم از هاست هست

فقط یعنی چی نباید همه چی رو ببنده؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
منظور این هستش که توابع عادی رو روی سرور نبندن... برخی سرور ها ، میان هر توابعی رو که فکر میکنن تاثیر منفی میزاره میبندن... به ورژن php هم بستگی داره

mehdi2388

تازه وارد
اگر قسمت پشتیبانی هر یک از کاربران کار میکنه

میتونید لطفا ورژن php و افزونه های نصب شده روی اون را بگید تا من روی سرور ست کنم؟

SAJDEHGAR

تازه وارد
سلام

لطفا بفرمایید ورژنی که برای دانلود قرار گرفته چند هست ؟ و آخرین ورژنش چند هست ؟

دوستان من هم برای راه اندازی و تست این افزونه با مشکل مواجه هستم .

آخرین افزونه رو دانلود کردم ! بانک رو درست کردم و فایل اسکیوال رو ایمچورت کردم ! شاید در کانفیگ کمی ریپ زده باشم ! من ازساب دامین و سی پنل استفاده میکنم ! لطفا کمک ! در عجبم این هم همدیر خوب این جا داریم یه فیلم 1 دقیقه ای چرا درست نمی کنن !!!
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

خطای که دارم :

کد:
[B]Parse error[/B]:  syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ')' in [B]/home/mysite/public_html/shop/zipmarket/config/config.php[/B] on line [B]13[/B]
که خط 13 و 14 این ها هستن :

کد:

'recaptcha_public_key' => ' ',
'recaptcha_private_key' => ' ',

برای گرفتن کلید های مخصوص سایتم به مراجعه کردم ! نتونستم درست کنم ؟ آیا لم خاصی داره ؟

خیلیی ممنون .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

persian.memar

تازه وارد
الان مشکل بالا اومدن اسکریپت برام رفع شد .

الان بالای صفحه کد زیر رو ارور زده .

ممنون میشم بررسی کنید .

Warning: session_start() [ ]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home3/cadtycom/public_html/file/zipmarket/config/config.php:1) in /home3/cadtycom/public_html/file/zipmarket/core/classes/session.class.php on line 12

Warning: session_start() [ ]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home3/cadtycom/public_html/file/zipmarket/config/config.php:1) in /home3/cadtycom/public_html/file/zipmarket/core/classes/session.class.php on line 12

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما باید با ویرایشگر notepad++ فایل ها رو باز کنید و از قسمت encoding روی utf-8 with out bom قرار بدید...

mehdi2388

تازه وارد
کسی نیست ورژن php و افزونه هاش که دقیق کار میکنه را بگه...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا