مشکل در اسکریپت تم فارست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aaro

تازه وارد
سلام

چرا بعد پرداخت از طریق پی لاین ، وجه پرداختی به حساب لحاظ نمیشه؟ :|:|

این صفحه میاد :

You must be registered for see images attach

بعد این صفحه میاد

You must be registered for see images attach

و افزایش وجهی صورت نگرفته.. /:)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

phamed

تازه وارد
اره دیگه منم مشکلم همینه امروز دوتا از درگاهاشو تست گرفتم اینطور شده

من میدونم مشکلش کجاس

اما کوئری خواستشو ندارم اگر داشتم php مینوشتم که اگر انجام عملیات موفق امیز بود ذخیرش کن تو شارژ حساب

alihesari

کاربر عضو
سلام زیپ مارکت رو این نسخه آخری که پرشین اسکریپت ارائه داد رو آپلود کردم با Internal Server Error روبرو میشم فایل htaccess رو یبار حذف کردم دیدم صفحه اول سایت سفید شد. دوباره بارگذاری کردم مشکل ارور قبلی اومد. از آبتین هاست گرفتم راهنمایی بفرمایید؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
حذف نکنین ولی محتویات داخلش رو خالی کنین و تست کنین . معمولا روی دایرکت ادمین این اتفاقها می افته .

alihesari

کاربر عضو
من هم کاری که شما گفتی رو انجام دادم و هم از پشتیبانی سرور برای رفع مشکلاتی که htaccess با سرور داره کمک گرفتم. حالا ارور برطرف شده ولی صفحه سایت سفیده! اطلاعات کانفیگ رو به صورت زیر وارد کردم:

کد:
<?php 

// Turn off all error reporting
error_reporting(0);
$configArr = array(
	'zipmarket_core' => 'market.mydomain.ir/zipmarket/core/', 
	'root_path' => 'market.mydomain.ir/zipmarket', 
	'domain' => 'market.mydomain.ir',
	'mysql_host' => 'localhost', 
	'mysql_user' => 'db_user', 
	'mysql_pass' => 'db_pass', 
	'mysql_db' => 'db', 
	'recaptcha_public_key' => '6LcwP-4SAAAAAJSqP4da2jtpJEX95rD0g5NxaQE-', 
	'recaptcha_private_key' => '6LcwP-4SAAAAAM0sj9_blVQS_WsiZ5y5chJVWoaN', 
); 

?>

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
'zipmarket_core' => 'market.mydomain.ir/zipmarket/core/',

'root_path' => 'market.mydomain.ir/zipmarket',

این دو مورد اشتباه هستش

alihesari

کاربر عضو
'zipmarket_core' => 'market.mydomain.ir/zipmarket/core/', 'root_path' => 'market.mydomain.ir/zipmarket',

این دو مورد اشتباه هستش
/ رو حذف کردم اما مشکل حل نشد. کار دیگه ای برای رفع اشتباه باید

انجام بدم>؟

hannanstd.ir

فک نکنم باید حذفش میکردین و باید اطلاعات خودتون رو جایگزین میکردین

alihesari

کاربر عضو
فک نکنم باید حذفش میکردین و باید اطلاعات خودتون رو جایگزین میکردین
ببخشید منظورمو بد رسوندم....منظور این بود تصحیح رو انجام دادم به صورت زیر ولی هنوز هم صفحه سفیده:

کد:
'zipmarket_core' => 'market.totaldesign.ir/zipmarket/core', 	'root_path' => 'market.totaldesign.ir/zipmarket', 	'domain' => 'market.totaldesign.ir',

alipro

تازه وارد
سلام دوستان

وقتی کاربر میخواد امتحان بده و نویسنده سایت بشه کار نمیکنه

در واقع لینک hagir.ir/quiz رو میزنه صفحه داشبورد به صورت نصفه نمایش داده

مشکل از کجا میتونه باشه

alihesari

کاربر عضو
کسی با ما کمک نکرد! یعنی این مشکل حل نمیشه؟

ببخشید منظورمو بد رسوندم....منظور این بود تصحیح رو انجام دادم به صورت زیر ولی هنوز هم صفحه سفیده:

کد:
'zipmarket_core' => 'market.totaldesign.ir/zipmarket/core',     'root_path' => 'market.totaldesign.ir/zipmarket',     'domain' => 'market.totaldesign.ir',

alipro

تازه وارد
سلام دوستان

مشکل quiz رو حل کردم

گزینه Payment Rates که در تنظیمات هستش کارش چیه

میشه یکم توضیح بدید در این مورد

خیلی ممنون

hannanstd.ir

کد:
'zipmarket_core' => 'market.totaldesign.ir/zipmarket/core',     'root_path' => 'market.totaldesign.ir/zipmarket',     'domain' => 'market.totaldesign.ir',
داداش من نصب کردم . اشتباهت این بود که آدرس رو باید به صورت زیر وارد میکردی :

کد:
    'zipmarket_core' => '/home/webforest44/public_html/zipmarket/core/', 
    'root_path' => '/home/webforest44/public_html/',

persian.memar

تازه وارد
تمام مراحل رو رفتم اما ارور زیر رو میده .

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home3/cadtycom/public_html/zipmarket/config/config.php in /home3/cadtycom/public_html/o/zipmarket/config.php on line 2

Warning: include_once(/home3/cadtycom/public_html/zipmarket/config/config.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/cadtycom/public_html/o/zipmarket/config.php on line 2

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home3/cadtycom/public_html/zipmarket/config/config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/cadtycom/public_html/o/zipmarket/config.php on line 2

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /zipmarket/classes/jdf.class.php in /home3/cadtycom/public_html/o/index.php on line 3

Warning: require_once(/zipmarket/classes/jdf.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/cadtycom/public_html/o/index.php on line 3

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/zipmarket/classes/jdf.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/cadtycom/public_html/o/index.php on line 3

اگه فایل کانفینگ کسی نمومه متنشو بزاره یا میدونه مشکل من چیه کمک کنه ممنون می شم.

alirezasaketi

تازه وارد
دست گلت درد نکنه - یکی باز پیدا شد یک مطلب مفید قید کنه / ممنون :d:

alirezasaketi

تازه وارد
دوستان من اسکریپت قدیمی رو نصب کردم

این ارور در صفحه اصلی میاد .

Warning: array_rand() [ ]: Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array in /home3/dentalr1/shap/zipmarket/apps/index/controllers/index.php on line 92

لطفاً راهنمایی فرمایید.

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام و عرض ادب خدمت اساتید.

آیا این اسکریپت بر روی لوکال قابل نصب هست ؟ چون من با xampp اجرا میکنم ارور میده !

hannanstd.ir

ملت رو هاستش گیر هستند حالا شما میگی لوکال .

Qalekhani

قلعه‌خانی
من الان روی هاست با پنل دایرکت ادمین فایل ها رو آپلود کردم. در پوشه zipmaket/config هم فایل config.php رو متناسب با اطلاعات هاست و دیتابیس خودم ویرایش کردم. دیتابیس موردنظر هم ساخته شده و فایل SQL.sql داخلش ایمپورت شده با موفقیت.

وقتی به آدرس site.com/zipmarket/setup میرم که بتونم نصب کنم، صفحه سفید میشه و آخر آدرس به site.com/error تبدیل میشه.

قید کنم که در ساب دامین دارم نصب میکنم و آخرین نسخه (اسکریپت فارسی فروشگاه تم فارست نسخه بهینه شده) رو به کار گرفتم

لطفا راهنمایی کنید :)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا