مشکل در افزونه بانک ملت ووکامرس

atta1367

تازه وارد
سلام
چند روز پیش افزونه درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت رو رو سایتم نصب کردم و به خوبی کار میکنه
و چند بار تست گرفتم اما بعد از پرداخت پول توی درگاه اینترنتی پیام پرداخت موفق رو میزنه ولی وقتی روی دکمه تکمیل خرید کلیک میکنم تا به سایت برگرده، صفحه تسویه حساب سایت رو میاره و پیام تراکنش ناموفق رو میزنه
درحالیکه تراکنش با موفقیت انجام شده
با شرکت به پرداخت درمیون گذاشتم گفتن مشکل از افزونه هست با برنامه نویساش درمیون بزارین
به نظرتون چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

افزونه که بدون دلیل این اتفاق براش نمی افته.

بانک ملت در چندماه گذشته این مشکل رو داشته و در زمان های مختلف خطا میداده!

ضمن اینکه ، این مشکل در برخی از سرور های خارج از کشور وجود داره و سرور های داخل کشور چنین مشکلی ندارند

atta1367

تازه وارد
سلام

افزونه که بدون دلیل این اتفاق براش نمی افته.

بانک ملت در چندماه گذشته این مشکل رو داشته و در زمان های مختلف خطا میداده!

ضمن اینکه ، این مشکل در برخی از سرور های خارج از کشور وجود داره و سرور های داخل کشور چنین مشکلی ندارند
سرورم داخل کشور هست، صبح هر چی با پشتیبانی به پرداخت صحبت کردم گفتن که مشکل از افزونه و یا سرورتون هست،از ما مشکلی وجود نداره
چون پرداخت با موفقیت انجام میشه پس کار ما مشکل نداره و چون بعد  از تکمیل خرید پیام موجود در قسمت تراکنش ناموفق افزونه نشان داده میشه پس مشکل از طرف شماست :(
الان موندم چیکار کنم، فعلا پیام تراکنش ناموفق رو به تراکنش موفق تغییر دادم تا ببینم میتونم از اینجا کمک بگیرم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه ، دو ساله که حتی بروز نشده! چون تغییری از سمت بانک صورت نگرفته...

افزونه هم تا یک هفته پیش که بنده تست کردم مشکلی نداشت! به نظر تون چه اتفاقی افتاده که افزونه کار نمیکنه! اونم موقع برگشت. چون سرور ملت پاسخ نمیده و نمیتونه ستل و وریفای پرداخت رو صورت بده ، پرداخت رو لغو میکنه.

سه ماه پیش هم این حرف رو زدن... در نهایت با پیگیری های ما قبول کردن که بله ، مشکل از سمت ملت هست و دارند رفع میکنند...

atta1367

تازه وارد
افزونه ، دو ساله که حتی بروز نشده! چون تغییری از سمت بانک صورت نگرفته...

افزونه هم تا یک هفته پیش که بنده تست کردم مشکلی نداشت! به نظر تون چه اتفاقی افتاده که افزونه کار نمیکنه! اونم موقع برگشت. چون سرور ملت پاسخ نمیده و نمیتونه ستل و وریفای پرداخت رو صورت بده ، پرداخت رو لغو میکنه.

سه ماه پیش هم این حرف رو زدن... در نهایت با پیگیری های ما قبول کردن که بله ، مشکل از سمت ملت هست و دارند رفع میکنند...
ممنونم بابت پاسخگویی سریعتون
من صبح با این شماره 27312455 تماس داشتم و سرپرست تیم برنامه نویسیشون این حرف رو به من زدن و گفتن که شما برنامه نویس هستین؟ منم گفتم نه و بلد هم نیستم و افزونه رو نصب کردم و استفاده میکنم و خانم گفتن بگین برنامه نویس زنگ بزنه تا بهش توضیح بدم و منم دیدم ازش جوابی حاصل نمیشه متاسفانه
جالبه پرداخت با موفقیت انجام میده ولی پیام برگشتشون مغایرت داره ، ادعا دارن تو دنیا رتبه بیست دارن با این تیم برنامه نویسیشون!!!
بازم ممنونم از پاسخگویی تون
باید منتظر بمونم و کاری از دستم برنمیاد دیگه

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من فردا تماس میگیرم. اگر ممکنه اسم و فامیل اون فردی که گفتگو کردید باهاش رو به من بگید

atta1367

تازه وارد
من فردا تماس میگیرم. اگر ممکنه اسم و فامیل اون فردی که گفتگو کردید باهاش رو به من بگید
به پشتیبانی زنگ زده بودم که این شماره رو دادن و گفتن ایشون سرپرست ما  و سرپرست تیم برنامه نویسی هستن و اسم و فامیلشون رو نگفتن و منم موقع صحبت باهاشون نپرسیدم
خیلی ممنون میشم بابت اینکه تماس میگیرین و پیگیری میکنید،یه دنیا تشکر :)

Ali_Wm

تازه وارد
سلام دوستان بنده هم دقیقا همین مشکل شما رو دارم 

ممنون میشم پیگیری داشته باشید انشالا به نتیجه درستی برسیم 

Ali_Wm

تازه وارد
ممنونم بابت پاسخگویی سریعتون
من صبح با این شماره 27312455 تماس داشتم و سرپرست تیم برنامه نویسیشون این حرف رو به من زدن و گفتن که شما برنامه نویس هستین؟ منم گفتم نه و بلد هم نیستم و افزونه رو نصب کردم و استفاده میکنم و خانم گفتن بگین برنامه نویس زنگ بزنه تا بهش توضیح بدم و منم دیدم ازش جوابی حاصل نمیشه متاسفانه
جالبه پرداخت با موفقیت انجام میده ولی پیام برگشتشون مغایرت داره ، ادعا دارن تو دنیا رتبه بیست دارن با این تیم برنامه نویسیشون!!!
بازم ممنونم از پاسخگویی تون
باید منتظر بمونم و کاری از دستم برنمیاد دیگه

You must be registered for see images attach
این شماره ای که ایشون نقل قول کردن شماره خانم بحری هستش فکر کنم  تمام افرادی که از ووکامرس اتفاده میکنن رو ایشون پشتیبانی میکنن بنده هم تماس گرفتم گفتن مشکل یا از سرور هستش یا افزونتون مشکل از سمت بانک نیست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متاسفانه دسترسی لازم نداشتم و نتونستم تماس بگیرم. صبح شنبه حتما پیگیر این موضوع خواهم بود

Ali_Wm

تازه وارد
متاسفانه دسترسی لازم نداشتم و نتونستم تماس بگیرم. صبح شنبه حتما پیگیر این موضوع خواهم بود
بنده برنامه نویس نیستم ولی میگم شاید یک هزارم درصد  افزونه با ووکامرس یا ورد پرس جدید که بروز شده هماهنگ نیست چون بهر حال تو دو سال آپدیت هایی زیادی برای این دو تا آمده  چون جدیدا همه این مشکل رو دارن نمیتونید این مورد رو تست بفرمایید یا بنظر شما ربطی نداره مشکل از بانک هستش؟

afshin051

تازه وارد
سلام
دوستان خواهشا یکی این مورد پیگیری کنه منم دقیقا همین مشکل دارم،  وقتی روی دکمه تکمیل خرید کلیک میکنم تا به سایت برگرده، صفحه تسویه حساب سایت رو میاره و پیام تراکنش ناموفق رو میزنه
با شرکت به پرداخت درمیون گذاشتم گفتن مشکل از افزونه هست...
جالبه یعنی هیچ افزونه دیگه ای به جز این وجود نداره.؟؟؟؟؟
یعنی هیچ ماژول بانک ملت دیگه ای هیچ برنامه نویسی ننوشته ؟؟؟؟
فقط همین افزونه سایت woocommerce.ir هست افزونه دیگه ای نیست؟؟؟؟؟
.
دوستان خواهشا خداوکیلی هرکسی به نتیجه رسید یا مشکل افزونه به هر طریقی حل شد مارو هم در جریان بزاره بخدا کلافه شدم...

atta1367

تازه وارد
سلام
دوستان خواهشا یکی این مورد پیگیری کنه منم دقیقا همین مشکل دارم،  وقتی روی دکمه تکمیل خرید کلیک میکنم تا به سایت برگرده، صفحه تسویه حساب سایت رو میاره و پیام تراکنش ناموفق رو میزنه
با شرکت به پرداخت درمیون گذاشتم گفتن مشکل از افزونه هست...
جالبه یعنی هیچ افزونه دیگه ای به جز این وجود نداره.؟؟؟؟؟
یعنی هیچ ماژول بانک ملت دیگه ای هیچ برنامه نویسی ننوشته ؟؟؟؟
فقط همین افزونه سایت woocommerce.ir هست افزونه دیگه ای نیست؟؟؟؟؟
.
دوستان خواهشا خداوکیلی هرکسی به نتیجه رسید یا مشکل افزونه به هر طریقی حل شد مارو هم در جریان بزاره بخدا کلافه شدم...
کلا برای بانک ملت افزونه ای نیست
متاسفانه تنها جایی که میشه پیگیری کرد در مورد افزونه اینجاست که اینم فک نکنم جوابی بگیریم
من پیام پرداخت ناموفق رو عوض کردم و متن پرداخت موفق رو جایگزین کردم تا ببینم چی میشه
احتمال میدم چون افزونه رایگانه به اون خاطر دیگه کسی آپدیتش نمیکنه و باگ هاشو برطرف نمیکنه
مگه آقا محمد مدیر سایت این مشکل رو حل کنه یا حداقل به کسی که توانایی حلش رو داره منتقل کنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

دوستان مطمئن باشید این باگ از افزونه نیست! بنده پیگیری کردم . نتیجه رو تا فردا خدمتتون میگم.

Ali_Wm

تازه وارد
کلا برای بانک ملت افزونه ای نیست
متاسفانه تنها جایی که میشه پیگیری کرد در مورد افزونه اینجاست که اینم فک نکنم جوابی بگیریم
من پیام پرداخت ناموفق رو عوض کردم و متن پرداخت موفق رو جایگزین کردم تا ببینم چی میشه
احتمال میدم چون افزونه رایگانه به اون خاطر دیگه کسی آپدیتش نمیکنه و باگ هاشو برطرف نمیکنه
مگه آقا محمد مدیر سایت این مشکل رو حل کنه یا حداقل به کسی که توانایی حلش رو داره منتقل کنه
بنظر بنده نباید بی انصافی کرد و گفت بخاطر رایگان بودن این محصول آپدیت نمیشه بقول دوستان تو این دوسال حتما نیاز به آپدیت نداشته ولی شاید اگر هم الان  داشته باشه مشکل وقت و زمان بوده والا دوستان حتی وقت نوشتنش رو هم به خودشون نمیدادن پس صددرصد بحث رایگان بودن رو باید بزاریم کنار دوستانی که این افزونه رو نوشتن بزرگوار تر از این حرفها بودن 

بالا