پشتیبانی ابرپوسته فروشگاهی فارسی پورتو Porto

mehrpouya

کاربر عضو
فایل ترجمه زبان فارسی افزوده شد

--------------------------------------------------------

پوسته سوپر حرفه‌ای پورتو، نسخه 2.7.2 با قابلیت‌های:

26 نوع دمو

پشتیبانی کامل از زبان فارسی

راست‌چین استاندارد

قابلیت ترجمه با فایل استاندارد زبان

بیش از ده نوع سر برگ اختصاصی

بیش از ده نوع پابرگ اختصاصی

رنگ‌بندی بی‌نهایت

پشتیبانی کامل از فونت‌های گوگل 

و ده‌ها قابلیت دیگر

79d9-a700rXG-1-.jpg

​

پس از دانلود هر 5 فایل آن ها را از حالت فشرده خارج کنید. رمز بازگشایی: www.eastlightstudio.net

توجه!

نظر به اینکه با زحمت فراوون و صرف وقت بسیار این پوسته توسط بنده و مدیر انجمن به فارسی ترجمه شد و متاسفانه روی بسیاری از سایت‌ها به صورت غیرقانونی (رسما دزدی) برای فروش قرار گرفت؛ این آخرین بروزرسانی برای دانلود خواهد بود و از این پس پاسخگوی سئوالات دوستان در خصوص این پوسته نیستم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

showana

تازه وارد
سلام...

این پوسته پورتو از ووکامرس پشتیبانی میکنه؟؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
توی عنوان تاپیک نوشتن ابر پوسته فروشگاهی...

mmsotude

تازه وارد
چطور می تونم این پوسته رو نصب کنم؟

اگر نیازمند جزئیات هست لطفا توضیح بفرمایید؟

(به ساده ترین شکل) :)

saji051

کاربر عضو
ممنون دوست من زحمت کشیدی دستت درد نکنه...

از دموهایی که داره میشه فهمید که میشه کارایه زیادی با این پوسته انجام داد.

موفق باشی دوست من...

saji051

کاربر عضو
چطور باید نصبش کرد ؟
بعد از اینکه تم را دانلود کردید آن را از حالت فشرده خارج کنید بعد از اینکه اکسترکت شد فولدر porto272 را باز کنید بعد داخل این فولدر تعدادی فولدر دیگر می باشد شما فولدر Theme files را پیدا کنید که در آن دو فایل با پسوند زیپ می باشد  فایل porto.zip را در سایت از قسمت پوسته ها بارگزاری نمایید و بعد فعال کنید.

matisashop

تازه وارد
با عرض سلام و خسته نباشی.

سوالی داشتم در حضورتون که اینکه من پوسته رو دانلود کردم پورتورو و تو نمایش و پوسته و اپلود میکنم تا 100 میرسد و اخرش که 100 % تمام شد می نویسه خطای ووکامرس می تونم بپرسم مشکلش چیه ؟

naksha

تازه وارد
دوستان یک کمک من می خواهم این قالب رو روی لوکال زمپ نصب کنم ولی به حجمش گیر میده و نصب نمی کنه میگه این 16 مگه ولی باید 8 مگ باشه
چیکارش کنم آیا ؟!

جاویدان

کاربر عضو
با عرض سلام و خسته نباشی.

سوالی داشتم در حضورتون که اینکه من پوسته رو دانلود کردم پورتورو و تو نمایش و پوسته و اپلود میکنم تا 100 میرسد و اخرش که 100 % تمام شد می نویسه خطای ووکامرس می تونم بپرسم مشکلش چیه ؟
با سلام

دوست عزیز

این پوسته کاملا از سایتش بروز هستش پس :

علت اینه ورژن 2.7.2 تا وکامرس 2.4 بود از 2.7.3 یا 2.7.4 باید استفاده کنید که توصیه 2.7.4 هستش .

دوستان یک کمک من می خواهم این قالب رو روی لوکال زمپ نصب کنم ولی به حجمش گیر میده و نصب نمی کنه میگه این 16 مگه ولی باید 8 مگ باشه
چیکارش کنم آیا ؟!
دوست عزیز

بهتره به داخل قالب برید و قسمت افزونه ها ، افزونه ها رو حذف کنید در غیر اینصورت بهتره بخش تنظیمات لوکال رو از 8 به 20 ارتقا بدید کافیه برید روی config کلیک کنید و php.in رو کلیک کنید تا فایل txt باز بشه اونوقت دنبال 8 مگابایت بگردید و اون رو به 20 یا بالاتر ارتقا بدید و سپس ذخیره کنید برنامه رو ببنید و دوباره باز کنید و کلید ها رو فعال کنید براحتی تا 20 رو می تونید آپ کنید البته مقادیر بالاتر بسته به مقداریس که شما تعیین خواهید کرد

البته راه ساده تر آپلود پوشه قالب در مسیر پوسته های وردپرس هستش که به راحتی قابل شناسایی و بدون نیاز به این تغییرات هستش xampp\apps\wordpress\htdocs\wp-content\themes

موفق باشید

matisashop

تازه وارد
مرسی بابت جواب قبلیم . و اینکه ورژن که من از این گروه دانلود کردم چند بوده است و ورژن 2.7.4 باید از کدوم قسمت دانلود کنم و سوالی دیگه که واسم پیش میاد اینه که احتمال داره از کندی اینترنت باش اون خطای ووکامرسی . بعد این که این خطا رو می نویسه میگه دوباره تلاش کندی . ممنون میشم ازتون اگه جواب و راهنمایی بکنید

reza2fatehi

تازه وارد
با سلام

اگر آموزش تنظیمات و چیدمانی دارد محبت کنید بزارید

با تشکر

sadeghi8579

تازه وارد
آقا فارسی نشده هنوز که ! نسخه فارسی نداره این پوسته ؟‌

جاویدان

کاربر عضو
مرسی بابت جواب قبلیم . و اینکه ورژن که من از این گروه دانلود کردم چند بوده است و ورژن 2.7.4 باید از کدوم قسمت دانلود کنم و سوالی دیگه که واسم پیش میاد اینه که احتمال داره از کندی اینترنت باش اون خطای ووکامرسی . بعد این که این خطا رو می نویسه میگه دوباره تلاش کندی . ممنون میشم ازتون اگه جواب و راهنمایی بکنید
با سلام دوستان عزیز

ورژن 2.7.4 رو باید قرار بدن تا در اختیار شما قرار بگیره خطای وردپرسی شما مربوط به کد نویسی است که باید تغییر کنه بنده  چون خودم از این قالب استفاده می کنم به مشکلاتش کمی آشنایی دارم پس صبور باشید تا ورژن جدید بیاد

با سلام

اگر آموزش تنظیمات و چیدمانی دارد محبت کنید بزارید

با تشکر
دوست عزیز

آموزشی آنچنانی نداره ولی فعال کردن افزونه ها درش واجبه بیشتر بخشها به راحتی قالب فهم کامل هستش .

آقا فارسی نشده هنوز که ! نسخه فارسی نداره این پوسته ؟‌
دوست عزیز

نسخه ترجمه فارسی ورژنهای گذشته داره که تو سایتهایی که برای فروش گذاشتن در بخش دمو مسیر رو برید و با دانلود منیجر دانلود کنید . یا اینکه خودتون زحمت بکشید و ترجمه کنید البته ترجمش بسیار زیاده

موفق باشید

matisashop

تازه وارد
زمانش مشخص نی که ورژن 2.7.4 گذاشته میشه ؟ پوسته فروشگاهی حرفه ای دیگه برای دانلود برای معرفی ندارید که دچار مشکل نباشه ؟

iSAEED

کاربر عضو
ابن دوتا رو بتونی فارسیشو پیدا کنی معرکند

mehrpouya

کاربر عضو
ابن دوتا رو بتونی فارسیشو پیدا کنی معرکند

دوست عزیز این تاپیک کلا برای پوسته پورتو و مبحث ووکامرس هستش. بحث ایزی دیجیتال دانلود سرفصلش مجزاس. درخواستتون رو اونجا مطرح کنید.

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز

اگر پس از بروزرسانی به این ورژن2.8  به مشکلی بر خوردید اعلام کنید چون برخی تنظیمات بصری شده و ممکنه اشکلاتی در نمایش پیش بیاد که با برخی فعال غیر فعال سازی ها درست میشه .

موفق باشید

بالا