پشتیبانی ابرپوسته فروشگاهی فارسی پورتو Porto

alix201

تازه وارد
دوستان سلام

من از همین قالب پورتو استفاده میکنم

خواهشا بگید چطور باید اندازه فونت قیمت محصولاتو افزاریش بدم   اندازه پیش فرضش خیلی ریز هست

ممنون میشم جواب بدین

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایتتون رو بگذارید تا بررسی کنیم.

blueeye2017

تازه وارد
سلام و خدا قوت به تمام دوستانی که بی دریغ زحمت میکشند .

من تازه با وردپرس اشنا شدم یه سوال داشتم این قالبو نصب کردم و بسیار متشکرم و   برای این قالب گذاشتین ولی نمیدونم چطوری باید ازش استفاده کنم  مرسی اگه به طور ساده راهنمایی کنین

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام و خدا قوت به تمام دوستانی که بی دریغ زحمت میکشند .

من تازه با وردپرس اشنا شدم یه سوال داشتم این قالبو نصب کردم و بسیار متشکرم و   برای این قالب گذاشتین ولی نمیدونم چطوری باید ازش استفاده کنم  مرسی اگه به طور ساده راهنمایی کنین
پوشه language قالب رو پیدا کنید. فایل زبان رو داخلش بریزید! تمام! سایت فارسیه...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل rtl.css در این مسیر:

خط 24 : نوشته شده:

.price .amount, td.product-price .amount, td.product-subtotal .amount, td.product-total .amount, td.order-total .amount, tr.cart-subtotal .amount {
font-family: wpyar-BYekan,Tahoma !important;
font-size: 14px !important;
}

14px رو به دلخواه تغییر بدید

alix201

تازه وارد
فایل rtl.css در این مسیر:

خط 24 : نوشته شده:

.price .amount, td.product-price .amount, td.product-subtotal .amount, td.product-total .amount, td.order-total .amount, tr.cart-subtotal .amount {
font-family: wpyar-BYekan,Tahoma !important;
font-size: 14px !important;
}

14px رو به دلخواه تغییر بدید
عالی بود :)   خیلی ممنون :-*

vhasani

تازه وارد
سلام. ممنون که این قالب فوق العاده رو پشتیبانی می کنید. لطفا به نسخه های جدید تر بروز رسانی کنید تا با ووکامرس 3 هم سازگاری داشته باشه. خیلی ممنون.

mersad32@yahoo.com

تازه وارد
سلام دوستان من فایلی که برای فارسی شدن پوسته لازمه رو اپلود میکنم توی فولدر language تم ولی اتفاقی واسم نمیوفته.لطفا کمکم کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام. ممنون که این قالب فوق العاده رو پشتیبانی می کنید. لطفا به نسخه های جدید تر بروز رسانی کنید تا با ووکامرس 3 هم سازگاری داشته باشه. خیلی ممنون.
نسخه ی جدید را نصب کنید :

سلام دوستان من فایلی که برای فارسی شدن پوسته لازمه رو اپلود میکنم توی فولدر language تم ولی اتفاقی واسم نمیوفته.لطفا کمکم کنید
فایل ها را با چه اسم و پسوندی کپی میکنید ؟ آدرس پوشه را هم بنویسید .

از اون گذشته میتونید نسخه جدید را نصب کنید ، فکر نمیکنم مشکلی در مورد فارسی داشته باشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

atrin

تازه وارد
سلام دوستان دموی این قالب رو چه طوری میشه درون ریزی کرد؟ توی تنظیمات خود قالب میگه که باید اول رجیستر کنی تابشه دمو رو ایمپورت کنی؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

atrin

تازه وارد
سلام دوستان دموی این قالب رو چه طوری میشه درون ریزی کرد؟ توی تنظیمات خود قالب میگه که باید اول رجیستر کنی تابشه دمو رو ایمپورت کنی؟

کسی نیست برای فعال کردن یا درون ریزی این قالب منو راهنمایی کنه؟

0071984

تازه وارد
سلام چطور باید نصبش کرد فایل install.php نداره لطفا راهنمایی کنید

atrin

تازه وارد
سلام چطور باید نصبش کرد فایل install.php نداره لطفا راهنمایی کنید
شما قالب رو با فرمت .zip بریز توی پوشه theme وردپرس روی هاستت بعد همون جا از حالت فشرده خارجش کن و بیا توی پیشخوان ورد پرس و از قسمت نمایش قسمت پوسته ها می تونی این قالب رو ببینی و کافیه دکمه فعال سازی رو بزنی. قالب نصب میشه. 

فقط اینکه این قالب نیاز به فعال کردن داره تا بتونی دمو رو درون ریزی کنی و فایل درون ریزی دستی هم براش پیدا نکردم.

منتظر راهنمایی دوستانم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MorteZah

تازه وارد

من هم با مشکل این دوستمون مواجه شدم.
کسی تجربه‌ای داره

آخرین نسخه از سایت رو نصب کردم. نسخه ۳.۶.۳

متشکرم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من هم با مشکل این دوستمون مواجه شدم.
کسی تجربه‌ای داره

آخرین نسخه از سایت رو نصب کردم. نسخه ۳.۶.۳

متشکرم
دستی ایمپورت کنید

دیتای ایمپورت در مسیر porto\inc\plugins\importer\data قرار داره

atrin

تازه وارد
سلام ممنون از راهنماییتون.

من به صورت دستی داده ها رو ایمپورت کردم  اما نصفو نیمه ایمپورت میشه. روی هاست سی پنل هم کار می کنم. چند با امتحان کردم اما نشد. 

سوالم اینه که توی پوشه دیتا چند تا فایل هست یکی content.xml  که خوب محتوای سایت هست . یکی widget_data.json  که از اسمش پیداست مربوط به ویجت هاست و یکی هم theme_options.php که مربوط به تنظیمات تم آپشن هست اگه اشتباه نکنم. من برای ایمپورت کردن دوتای اولی از پلاگین one-click-demo-import استفاده کردم اما تنظیمات تم آپشن رو نمی دونم چه جوری باید ایمپورت کنم. دستی هم هرچی تنظیمات رو تغییر میدم مثل دمو نمیشه مثلا فرم باکس جستجو و شکل منو و یا رنگ منو. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. 

miladtrane

تازه وارد
سلام
من این قالب رو نصب کردم اما تمام فونت آیکوناش مربع مربع نشون داده میشه!!!
برای رفعش باید چیکار کنم؟!
داخل قالب چنتا پوشه فونت آیکونی هست که مهم هاش یکی پوشه پرتو هست یکیش هم پوشه فونت آسم هست که داره از پرتو میخونه!
توی سایت اصلیشم که دمو شو گذاشته از فونت پرتو داره می خونه!

You must be registered for see images attach

hoseyn22

تازه وارد
سلام دوستان عزیز شما میتوانید با یک تغییر کوچیک داخل فایل admin.php قالب رو کرک کنید.

wp-content\themes\porto\inc\admin\admin.php

تابع :

public function is_registered(){
return get_option('porto_registered');
}

رو به :

public function is_registered(){
return 1;
}

تغییر بدهید.

به همین سادگی

موفق باشید.