پشتیبانی ابرپوسته فروشگاهی فارسی پورتو Porto

atrin

تازه وارد
سلام آخرین نسخه ارائه شده با ووکامرس جدید سازگار نیست و خطا میده...

وقتی ووکامرس رو فعال می کنم دیگه سایت بالا نمیاد تا زمانی که افزونه رو از روی هاست حذف کنم. 

به خط 403 در فایل woocammerce.php ایراد میگیره...

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

arvin.ha

تازه وارد
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما اساتید محترم
در مورد این قالب ( Porto ) بعد از نصب دوتا مورد توی وضعیت سیستم هست 

محدودیت زمانی PHP:

60 - حداقل max execution time باید 180 ثانیه باشد.
برای درون ریزی این پارامتر باید 300 ثانیه باشد.
اطلاعات بیشتر:

حداکثر ورودی متغییرPHP :

Minimum 2000 is required

باید چطور رفع بشن ؟

arvin.ha

تازه وارد
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما اساتید محترم
در مورد این قالب ( Porto ) بعد از نصب دوتا مورد توی وضعیت سیستم هست 

محدودیت زمانی PHP:

60 - حداقل max execution time باید 180 ثانیه باشد.
برای درون ریزی این پارامتر باید 300 ثانیه باشد.
اطلاعات بیشتر:

حداکثر ورودی متغییرPHP :

Minimum 2000 is required

باید چطور رفع بشن ؟
ضمنا لطف کنید بفرمایید اگر رفع نشه ، چه مشکلاتی میتونه بوجود بیاره ؟

arvin.ha

تازه وارد
تمام مشکلات رو من میگم بعد خودم میرم به نتیجه میرسم بر میگردم ، خداوکیلی این یکی رو هرجا گشتم به نتیجه ای نرسیدم ، لطفا سریع پاسخ بدید

توی صفحه اصلی پورتو اسلایدر کار نمیکنه و ارور زیر رو میده از کجا باید اسلایدر رو تغییر بدم یا این ارور رو حل کنم

Revolution Slider Error: Slider with alias not found.
Maybe you mean: 'full-width-slider' or 'full-width-video' or 'home-classic-original' or 'home-one-page' or 'media-gallery' or 'full-width-slider1'

arvin.ha

تازه وارد
تمام مشکلات رو من میگم بعد خودم میرم به نتیجه میرسم بر میگردم ، خداوکیلی این یکی رو هرجا گشتم به نتیجه ای نرسیدم ، لطفا سریع پاسخ بدید

توی صفحه اصلی پورتو اسلایدر کار نمیکنه و ارور زیر رو میده از کجا باید اسلایدر رو تغییر بدم یا این ارور رو حل کنم

Revolution Slider Error: Slider with alias not found.
Maybe you mean: 'full-width-slider' or 'full-width-video' or 'home-classic-original' or 'home-one-page' or 'media-gallery' or 'full-width-slider1'
اساتید عزیز لطفا پاسخ بدید

mehrpouya

کاربر عضو
اساتید عزیز لطفا پاسخ بدید
سلام.

نده نوشتم که بحث پشتیبانی از این پوسته رو بخاطر دزدی‌های انجام شده دیگه انجام نمیدم. حالا اینکه آقا محمد هنوز هم مشغول جواب دادن به سئوالان فنی هستن، نظر لطفشونه. 

درباره سئوال شما:

پشت هم پست نذارید! همه مطالبتونو داخل یک مطلب قرار بدید هم خونده می‌شه و تاثیری توی سرعت جواب نداره.

این سئوال شما ارتباطی با خطا نداره. از طریق صفحه‌ساز صفحه اول رو ویرایش کنید. وارد بخش اسلایدر بشید و کد اسلایدی که قصد نمایشش رو دارید اونجا وارد کنید. پیامی که می‌بینید یه پیام درخواست کد هست. با این کدی که قرار میدید اسلاید مورد نظرتون فعال میشه.

موفق باشید

arvin.ha

تازه وارد
سلام.

نده نوشتم که بحث پشتیبانی از این پوسته رو بخاطر دزدی‌های انجام شده دیگه انجام نمیدم. حالا اینکه آقا محمد هنوز هم مشغول جواب دادن به سئوالان فنی هستن، نظر لطفشونه. 

درباره سئوال شما:

پشت هم پست نذارید! همه مطالبتونو داخل یک مطلب قرار بدید هم خونده می‌شه و تاثیری توی سرعت جواب نداره.

این سئوال شما ارتباطی با خطا نداره. از طریق صفحه‌ساز صفحه اول رو ویرایش کنید. وارد بخش اسلایدر بشید و کد اسلایدی که قصد نمایشش رو دارید اونجا وارد کنید. پیامی که می‌بینید یه پیام درخواست کد هست. با این کدی که قرار میدید اسلاید مورد نظرتون فعال میشه.

موفق باشید
استاد عزیز ممنونم که منت میذارید و پاسخ میدید اما توی ویرایش صفحه نخست اگر این مشکل حل میشد مطمئن باشید مزاحم وقت شریفتون نمیشدم

نه توی ادیت از طریق ویرایشگر بیکری و نه بک اند ، اسلایدری وجود نداره که بشه ویرایش کرد ، حتی اگر یه اسلایدر اضافه کنم این ارور بالای صفحه هست و یه اسلایدر زیر اون اضافه میشه پس در نتیجه این مشکل حل نمیشه 

sadra33

تازه وارد
سلام و خسته نباشید 

این قالب رو نصب کردم و میخوام که وقتی قالب لود شد منو اصلی محو بشه مگر اینه ماوس روش قرار بگیره و ظاهر بشه آیا این ممکنه ؟

vahidbagheri63

تازه وارد
سلام

دمو ها رو نمیشه ایمپورت کرد لایسنس میخواد 

چیکار کنم؟

لطفا راهنمایی کنید

جاویدان

کاربر عضو
سلام

دمو ها رو نمیشه ایمپورت کرد لایسنس میخواد 

چیکار کنم؟

لطفا راهنمایی کنید
با سلام دوست عزیز

بر اساس رویه جدید بسیاری از قالب ها از شیوه بارگذاری از سرور خودشون برای اطمینان از هویت خریدار استفاده می کنند.

اما چون نسخه های نال بخواهند این موارد رو ذخیره کنند مثلا همین قالب پورتو نسخه 4.9 خودش در حالت زیپ شده چیزی حدود 250 مگابایت بصورت فشرده سازی و در حالت باز شدن زیپ چیزی حدود 530 مگابایت می شود. خب بسیاری نه وقت این رو دارند این میزان رو ذخیره کنند نه بصرفه است.

چون بسیاری از دموها فقط صفحه اول لازم می شود و باقی تنظیمات از داخل پنل تنظیمات قالب قابل انجام است . نام دمو یا دمو ها رو بگید بنده براتون اون برگه مرتبط رو به صورت شورت کدها رو همینجا ارسال می کنم. جهت اطلاع رسانی به بنده لطف یا نام رو تگ کنید یا نقل قول بگیرید .

موفق باشید

vahidbagheri63

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

بر اساس رویه جدید بسیاری از قالب ها از شیوه بارگذاری از سرور خودشون برای اطمینان از هویت خریدار استفاده می کنند.

اما چون نسخه های نال بخواهند این موارد رو ذخیره کنند مثلا همین قالب پورتو نسخه 4.9 خودش در حالت زیپ شده چیزی حدود 250 مگابایت بصورت فشرده سازی و در حالت باز شدن زیپ چیزی حدود 530 مگابایت می شود. خب بسیاری نه وقت این رو دارند این میزان رو ذخیره کنند نه بصرفه است.

چون بسیاری از دموها فقط صفحه اول لازم می شود و باقی تنظیمات از داخل پنل تنظیمات قالب قابل انجام است . نام دمو یا دمو ها رو بگید بنده براتون اون برگه مرتبط رو به صورت شورت کدها رو همینجا ارسال می کنم. جهت اطلاع رسانی به بنده لطف یا نام رو تگ کنید یا نقل قول بگیرید .

موفق باشید
سلام ممنون بابت پاسخگویی

اگه میشه لطف کنید و همون شورت کد های قالبهای زیر رو برام بفرستید

ممنون

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اولی رو که خواستم براتون ارسال کنم دیدم میزان اطلاعات مورد تغییر زیادی باید اعمال شود و احتمالا نتوانید این کار را انجام دهید یا ناقص انجام شود .

از این آدرس قالب را بارگیری و اقدام به درون ریزی کنید  (شاید نیاز به فیل داشت باشید،فقط گزینه دانلود را کلیک کنید این بسته حجم اضافه ندارد ولی کل درون ریزی را دارد.  ).یادتون باشه نه قالب رو دی اکتیو کنید نه بروزرسانی مستقیم بزنید قبل از هر کاری هم افزونه های مورد نیاز رو نصب و فعال کنید . اگر نمی خواهید این موارد بر روی یک سایت فعال باعث دردسر شما شود بر روی لوکال یا یک وردپرس خام درون ریزی کنید . درون ریزی را تا تکمیل فرآیند بسته به سرعت شما نظاره کنید و عجله نداشته باشید.

از استفاده تجاری جهت فروش جدا پرهیز کنید .

موفق باشید

vahidbagheri63

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

اولی رو که خواستم براتون ارسال کنم دیدم میزان اطلاعات مورد تغییر زیادی باید اعمال شود و احتمالا نتوانید این کار را انجام دهید یا ناقص انجام شود .

از این آدرس قالب را بارگیری و اقدام به درون ریزی کنید  (شاید نیاز به فیل داشت باشید،فقط گزینه دانلود را کلیک کنید این بسته حجم اضافه ندارد ولی کل درون ریزی را دارد.  ).یادتون باشه نه قالب رو دی اکتیو کنید نه بروزرسانی مستقیم بزنید قبل از هر کاری هم افزونه های مورد نیاز رو نصب و فعال کنید . اگر نمی خواهید این موارد بر روی یک سایت فعال باعث دردسر شما شود بر روی لوکال یا یک وردپرس خام درون ریزی کنید . درون ریزی را تا تکمیل فرآیند بسته به سرعت شما نظاره کنید و عجله نداشته باشید.

موفق باشید
ممنون عالی بود

mammad81

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

موفق باشید
دوست عزیز خیلی خیلی ممنون، دوماه علاف ایمپورت این دموها بودم، واقعا ممنون

archimolar

تازه وارد
سلام دوستان عزیز و مدیران محترم
می دونم به دلایل اسکم پشتیبانی از این قالب زیبا متاسفانه برداشته شده ولی یه سوالی دارم که اگر کسی بتونه حل کنه ممنونش میشم
وردپرس از آپدیت جدیدش دیکه نسخه 5.6 php رو ساپورت نمیکنه و من هم وقتی نسخه رو به 7 و یا بالاتر تغییر میدم تمامی محتوای صفحه این قالب ناپدید میشه
تو بخش پشتیبانی خود پورتو هم فقط اینو پیدا کردم:
I think you are using the PHP 7 version. Can you please change your PHP 7 version into PHP 5.6 because Ultimate Addons for Visual Composer did not support the PHP 7 version. So please before installing the Demo change the PHP version and after install the Demo you can revert back to PHP 7 version for the fast speed. I hope PHP 5.6 version did not create the problem for you.
و طبق گفته این هم عمل کردم و قبل از نصب دمو نسخه رو تغییر دادم ولی باز هم بعد از نصب و تغییر مجدد قالب از کار میوفته
لطفا اگه کمکی ازتون بر میاد دریغ نکنید متشکرم

hamed-pc

تازه وارد
سلام . من نسخه 6.2 دانلود کردم اما بخش تنظیمات فارسی نیست با اینکه فایل زبان فارسی را آپلود کردم . این نسخه لایسنس نمیخواد الان ؟ نال شده هستش ؟
و یه مشگل دیگه اینکه با اینکه در بخش تنظیمات همه تنظیمات را در حالت wide میگذارم اما با اینجال باز محتوا در حالت معمولی میمونه و از کناره ها حدود 1 الی 2 سانت خالی میمونه لطفا راهنمایی کنید

بالا